Opinie o RAMADEX Rafał Raźny Biżuteria Srebrna w Rewal

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RAMADEX Rafał Raźny Biżuteria Srebrna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w RAMADEX Rafał Raźny Biżuteria Srebrna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAMADEX Rafał Raźny Biżuteria Srebrna w Rewal

baner wywiady
Kate

Odradzam tam pracę! Byłam na sezon przy sprzedaży biżuterii srebrnej. Ekipa nawet spoko ale szef i praca...Pracujesz 12 do 13.5h dziennie ZERO DNI WOLNYCH nawet jak rzuca żabami albo grzeje po 35 stopni. Obiad jesz w biegu albo przy ludziach na stoisku-wrzodów można dostac. Nocleg jak to w pracy nad morzem,jedynie super włascicielka p. Ania kochany czlowiek jakos umila poranki i wieczor. Pseudoszef wymaga od Ciebie wszystkiego, ciagle ma jakies "ale". Pensja to chyba najnizsza w tych miejscowosciach, zadnych premii,jeszcze ucina dniówki-60zl to jest max dziennie za 13h. Zwyczajny nacią*gacz i osz*ust. W dodatku "lewa" umowa zlecenie aby jak najmniejsze podatki płacić a Ty i tak nic z tego nie masz. Nikt po 1 sezonie nawet nie wraca.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o RAMADEX Rafał Raźny Biżuteria Srebrna - Rewal

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
RAMADEX Rafał Raźny Biżuteria Srebrna
Przejdź do nowych opinii