Opinie o Pur Service + Montage w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pur Service + Montage. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pur Service + Montage o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pur Service + Montage w Dresden

nie polecam tej firmy stawki dla spawaczy to smiech na sali musisz na wlasny koszt dojechac do pracy ajak sie zwalniasz to cie okradna

@pracownik

Co oznacza, że ktoś Pana (usunięte przez administratora)? Czy wszystkie rzeczy zostały zwrócone? Jeśli wysuwa się tak poważne oskarżenia, wypadałoby opisać zaistniałą sytuację.

Matejusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 godzin.

Ktoś pracuje w Cottbus - Luckau ? Na produkcji. Jak praca itp

Czy w Pur Service + Montage zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

PUR S+M GmbH Nowy wpis

Witam, zatrudniamy tylko na umowe o prace w pelnym wymiarze godzin na warunkach niemieckich.

Julia

Potrzebuję pomocy! Firma rekrutuje na stanowisko Junior Social Media Manager i w ogłoszeniu raz jest Dresden, raz Głogów. Dobrze rozumiem, że to praca w pl dla niemieckiej firmy, a nie praca w Niemczech z obowiązkiem relokacji? Mam nadzieję, że tak. Ile Junior zarobi na niemieckiej umowie o pracę? :)

@Julia

Witam, to pomyłka. My jesteśmy PUR Service+Montage GmbH i takich ofert nie posiadamy.

@@Pracodawca

W takim razie ja też czegoś nie rozumiem. Tamta firma ma istotnie nieco inną nazwę, ale jednak odjąć "service+" i reszta brzmi tak samo. Ma też siedzibę w Dreźnie i miała ofertę pracy dla rekrutera z niemieckim w Głogowie i z relokacją. To nie Państwo?

PUR S+M GmbH Nowy wpis

Witam, prosze sprawdzic adresy siedziby firmy, sa one zupelnie inne. Niestety, istnieje pewna dowolnosc jesli chodzi o nadawanie nazwy firmie. Nazwy sa podobne, ale jednak to 2 rozne firmy.

@pracownik

Tola

Cześć, widzę, że od roku tutaj nikt nic nie pisał, a mój mąż chciałby do nich zatrudnić się na spawacza. Pisaliście, że stawki są mało zadowalające, ale może od tego czasu coś się zmieniło? Dajcie znać jeśli ktoś obserwuje ten wątek jak teraz z pracą u nich no i zastanawia mnie też kwestia zakwaterowania w Dresden, czy dają mieszkanie pracownikowi za darmo, czy też może coś odtrącają z wypłaty?

@Tola

Stawki dla spawaczy ustalane są indywidualnie na podstawie doświadczenia oraz posiadanych certyfikatów. Zakwaterowanie dla spawaczy jest bezpłatne.

Jajko

Mam pytanie? Jedzie ktoś w przyszłym tygodniu do pracy przy komisjonowaniu? W Erfurcie? Ma ktoś jakieś opinie na temat pracy i warunków mieszkaniowych?

@Jajko

Witam, zapraszam do kontaktu telefonicznego, a udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące zakwaterowania.

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w pur service + montage? Możecie nam tutaj zdać relację?

Hektor

Trzech znajomych pracuje w Pur Service (nie Montage!!!), chwalą sobie, robota spokojna- jeszcze niemiecki standard pracy...

Tomcio
@Hektor

Dużo ludzi pracuje i nie narzeka tylko jak przyjeżdżają kapcie do pracy to niestety zostaje im tylko ponarzekać

Grażyna

a co się stało? z jakimi warunkami zostales (usunięte przez administratora) godziny, wynagrodzenie?

Oszukany

Witam czy ktoś może zakładał tej firmie jakoś sprawę w sprawie swoich pieniędzy lub jakiś odszkodowań za pracę jeśli tak dajcie znać chętnie się dołożę pozdrawiam i ostrzegam przed takimi naciogaczami

Dora
@Oszukany

Witam tak ja będę. Firmie się wydaje że jej nie obowiązuje Prawo Pracy Niemieckie i obowiązek wypłacenia wynagrodzenia należnego pracownikowi zgodnie z umową. Jestem po rozmowie z prawnikiem i idę do sądu pracy w Berlinie.

...
@Dora

I do innych instytucji które nadzorują tego typu firmy, oprócz Sądu Pracy.

Rozczarowany
@...

Chciałem tam aplikować ale patrząc na te opinie to chyba nie najlepszy pomysł. Dzięki za ostrzeżenie.

Panna
@Dora

Witam, mogę prosić namiary :) u mnie 3 osoby poszkodowane z pura ;) i chciałabym się dowiedzieć jak poszło z tymi (usunięte przez administratora)

Pisze
@Dora

Też chcę iść do Sądu na tą Firmę (usunięte przez administratora) morze padaj mi telefon do siebie to zadzwonię

Rekrut

Witam. Pracuje ktoś na betoniarni w Dresden przez tą firme? Pur Service + Montage. Jak warunki zakwaterowania? Jak atmosfera w pracy?

Julia
@Rekrut

Podłączam się. Jak zarobki? Jest system premiowy/? Nadgodziny jakieś? Jak tak to ile za nie dają?

spawacz

Pracowałem w tej firmie Bartek jest osobą nie poważna i kłamczuch problemy są z kilometrami i pruby zasztraszania że firma obciąży cię finansowo bo on jest urażony podwyszki co ruż po 1e ale kasa nie zgadzała się nie polecam pur wszystkich ktuzy pracowali rostawali się z łutnią mnie opciążyli kasą 400 e za nie stawienie się do pracy ale dałem wypowiedzenie 2 ty

PUR Service+Montage GmbH
@spawacz

Witam, prosze nie mylic nas z Firma PUR Montage. To sa 2 osobne firmy, ktore nie maja ze soba nic wspolnego. W naszej firmie nie pracuje zaden Pan Bartek. Jesli ma Pan watpliwosci, prosze sprawdzic adresy, wlascicieli firm itp.

Mario

Czy są przyjęcia do firmy jakieś namiary

BUŁKERS

Wszystkie Negatywne wypowiedzi na temat Firmy PUR Są zbędne...!!! Tylko Ci Słabi nie nadający się nawet do skręcania długopisów źle piszą bo odpadli zanim wystartowali...!!! Pozdrawiam Tomka i tych którzy przetrwali Pozdrawiam Panie z Biura głównego Bossa i Renego jego przyjaciela przez którego zakończyłem karierę w PUR (usunięte przez administratora) Praca Polecam Zajebiści Ludzie Mega Klimat Miło wspominam i Polecam!!! Gicior Firma ;)

Nie każdy zapracował na dodatkowe nagrody.Ważne, że firma jest dobra więc polecam!

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Pur Service + Montage?

s

nie

Pedro

Podpowiedzcie jakie warunki mieszkaniowe zapewnia agencja za granica dla pracowników?

Nie polecam. Obiecuja zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem, na miejscu okazuje sie, ze warunki tragiczne - brud, (usunięte przez administratora) Chyba nigdy nikt tam nie sprzatal. Brak pralki a czeste zjazdy do domu niemożliwe. Płatne a nie warte swojej ceny. Nie zwracaja kosztow paliwa. Osobom bez samochodu mówią, ze dojazd załatwia a potem sie okazuje, ze jednak nie z każdym kto ma auto mozna sie dogadać. Pracownik nie ma wpływu na grafik. Malo godzin pracy. Nadgodziny nie sa płatne mimo innych obietnic. Atmosfera na magazynie tragedia. Typowy wyzysk pracownika. Praca nie jest warta takiej kasy..1000 euro? Tyle mozna zarobić w Polsce a tu jeszcze odciagaja za warunki mieszkaniowe rodem z PGR albo gorzej i bulisz za dojazdy

Sławomir

Czyli wbrew temu, co jest zapewniane, sytuacja z zakwaterowaniem wygląda całkiem inaczej? Zgłaszałeś/aś to wyżej? Czy firma zapewnia ubezpieczenie związane z wyjazdem bądź jakiegoś rodzaju premie?

Mira

@Misiu22 Czy jest jakiś powód takiego stwierdzenia? Czy to konkurencja tak inspiruje?

Really Oliwia

Jesli pod moim imieniem pojawią sie takie opinie jak na dole, prosze nie zwracać uwagi, nie dostałam wypłaty wiec nie moge oskarżać firmę PUR, jesli ktoś próbuje mnie błotem obsmarować to powodzenia, sprawa może trafić do sądu, a firma PUR w żaden sposób mnie nie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Panią Kasie i Panią Sylwię

Oliwia

Ja na kranku wyciągnę od nich ile się da !!!!! Hahaha

Misiu22

Omijać tą firmę !!!;;;!;

Zostaw merytoryczną opinię o Pur Service + Montage - Dresden

• Jak się pracuje w Pur Service + Montage?

Zobacz opinie na temat firmy Pur Service + Montage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pur Service + Montage?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pur Service + Montage?

Kandydaci do pracy w Pur Service + Montage napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pur Service + Montage