Opinie o Green Cab Taxi w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Green Cab Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Green Cab Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Cab Taxi w Łódź

Czy w Green Cab Taxi poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Rochowice

tutaj nie ma nawet umowy o prace....

Sławomir
@Rochowice

No właśnie widziałem w komentarzach że nie dają umowy o pracę. Myślałem że jeździ się na własnej działalności. A jak z samochodami? Jeździ się swoim czy teraz dają jakieś firmowe?

Iwona
@Rochowice

i mimo to jedziesz? napiszesz jak długo i czy faktycznie na jakiś okres warto się załapać? warunki na kolejny rok się zmieniają? chłopak będzie może się zatrudniał chcę znać szczegóły

zadowolony

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W każdej pracy trzeba się napracować żeby widzieć efekty, ja polecam firmę.

@zadowolony

Masz słabe warunki, płacisz za to auto więcej niż powinieneś, pracujesz na czarno albo na 1/8 etatu, musisz jak murzyn latać 2 razy w tygodniu płacić za auto, raz w tygodniu jeździć na ich myjnie i jeszcze traktują cię jak pajaca i się z ciebie śmieją. Powinni dać ci auto, umowę na full i stała pensje.

Kaczor
@66

Tak powinno być, firma daje auto, zaatankowane, przygotowane do pracy i czyste i wtedy ja powinnam je oddać w takim samym stanie bez żadnych dodatkowych kar, a jeśli są powinny być zawarte w umowie i na jakich zasadach obowiazuja.Nie powinno być lepszych czy gorszych kursów, każdy powinien mieć możliwość do zarobienia pieniędzy w miarę swoich możliwości.Samochody służbowe mają pewnie ubezpieczenia bo muszą mieć,więc ich eksploatacja powinna być wliczona w koszty wynajmu.Bo przecież nie chodzi o pracę niewolniczą na taxi i nie powinno tak być biorąc pod uwagę poprzednie wpisy, że taksówkarz z pracy nie może wyjść żeby zarobić na wynajem, kary za rysy, na paliwa, więc wychodzi że płaci za te eksploatację podwójnie i dla niego zostają ochłapy. Popieram stanowisko przedmówcy że korporacja powinna powierzyć auto służbowe, zapewnić umowe o prace czy zlecenie, dla zagwarantowania podstawy prawnej świadczenia usług i dać stałą pensję plus prowizję z każdego przejechanego kursu np.50%.,co dawałoby gwarancję stałego zatrudnienia.

Rohan

Zastanawiam się skąd te negatywne opinie,zielonych jezdzi coraz więcej czyli o czymś to świadczy. A zainteresowane coraz większe,rozmawiałem z 10 taksówkarzami Greena i wszyscy nie narzekali. Także o co tu kaman

Niech będzie taksówkarz
@Rohan

Rohan a co mają ci powiedzieć ,zawsze powiedzą że jest super. A tak naprawdę są zwykłymi białasami , a meldunek mają w autach. Wszystkie auta w kredycie ,jakim trzeba być idiotą żeby zadłużać się dla cudzej firmy,a ludzie myślą że tak tam się zarabia ????????????????????????

?
@Rohan

Nie pójdą do normalnej pracy, bo komornik zabierze im pensję, a tutaj nie mają umowy, to nawet ich nie znajdzie ;-) Tyle w temacie kierowców green cab taxi ( łącznie z orłami ze " swoim " autem na ich działalności ). Kierowcy green cab jak paliwo będzie po 10 PLN, a chleb po 30 PLN nadal będą mówić że w greenie są super zarobki, chociaż będą jeździć po 2,50 km.

Firma Green Cab Taxi dodała ofertę pracy na stanowisko Kierowca. Warto składać swoje CV?

duzy

nie

Izabela
@duzy

Krótko i na temat, ale nie wiadomo, czemu tak. Mało płacą, czy wybredna klientela?

tomek
@Izabela

to są (usunięte przez administratora) nie ma umowy, dajcie sobie spokój z taka praca

byly kierowca na swoim aucie

nie

Green Cab Taxi prowadziła rekrutację na stanowisko GLOB TAXI zatrudni kierowców TAXI na samochód firmowy i pryw. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Anonimowyyy

Ludzie jak dajecie się dalej robić w(usunięte przez administratora)i mysliscie ze będzie zarabiać u nich kokosy to się mylicie . Najpierw musicie zarobić na auto i(usunięte przez administratora) a potem na siebie . KAŻDY w tej firmie jest (usunięte przez administratora). Naprawdę przydałoby się to gdzies zgłosić . (usunięte przez administratora). Gdyby każdy taksówkarz w tej firmie miał normalnie umowę o prace , Green nie przetrwałby nawet miesiąca ze względu na koszta . (usunięte przez administratora)

anonim 2
@Anonimowyyy

Chciałem Cię poinformować ze już kontrole Pipu się zaczęły i zgłosiła to centrala.Teraz tylko potrzebujemy kilku osób które nam pomogą.Wszyscy piszą o kontrolach,ale nikt tego nie robi.Pozdrawiam

Green Cab Taxi

Mhyyy cóż książkę byloby można napisać o tej (usunięte przez administratora) firmie. Może coś ze środka tomu. (usunięte przez administratora) Zero moralności i etyki pracy. (usunięte przez administratora) O inteligencji , braku wychowania oraz kultury tych osób nawet nie wspomnę. (usunięte przez administratora) Osoby niewygodne z tamtad się usuwa a zastępuje (usunięte przez administratora),którymi można sterować. Chodź wychodząc z założenia,że kłamstwo ma krótkie nogi, (usunięte przez administratora)

anonim 3
@Green Cab Taxi

(usunięte przez administratora) Kochany Green Cab myśli ze za takie pieniądze każdy pójdzie do nich pracowac .. Na pewno nie ja :) chociaż z perspektywy czasu cieszę się ze pracowałam w tej dziwnej firmie . Praca ta mnie wiele nauczyła i bardzo podbudowała moja wiarę w siebie , to jak bardzo inteligetna i wykształcona osoba jestem . :) osoba z pasjami , z celami w życiu . Ciekawe kto będzie pracował u nich w święta jak wszyscy albo się zwolnią albo zwolnili albo idą (usunięte przez administratora) Mogą się niezłe zdziwić jak nie znajda nikogo do roboty . Najwidoczniej są zbyt pewni siebie . No ale cóż ... przecież w Green Cabie zarabia się takie KOKOSY . :)

Krisu
@Anonimowyyy

A może się przedstawicie (usunięte przez administratora) :D ?

Anonim 5
@Krisu

Panie Kierowniku domyśl się . Sam wiesz ile prawdy w tym wszystkim jest. Niestety . Jest to przykre ...bardzo przykre. Proponuje się brać za odbieranie telefonów a nie za siedzenie i czytanie rzeczy których w pracy nie powinieneś . Tym bardziej ze sam wiesz jak mało osób zostało na centrali . Wypadałoby im pomoc .

Kuba
@Anonim 5

Nie będę odnosił się do tego co tu piszecie bo 3/4 tych wypocin nadawało by się do Trudnych Spraw ;) Mam tylko jedno pytanie po co pisać z anonima? Szczerość i napisanie do kogoś na priv aż tak boli ?

Zbulwersowana obserwatorka

Nie wiem czy wiecie ale administartorzy zakładając ta strone bazowali na pewno na obiektywnej opini odnośnie pracy, a nie wyrzucaniem brudów i obsmarowywaniem kogoś w internecie. Nie mam z ta firma nic wspólnego, z wyjątkiem tego ze czasami zamawiam u nich taksówkę ale wydaje mi się ze takie zachowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Wydaje mi się ze na tej stronie (która powinna mieć inne zastosowanie) toczy się bój między byłymi a aktualnymi pracownikami owej firmy. Osoby które zmieniły prace lub zostały z niej zwolnione zawsze będą opowiadać jaka ta firma była zła, jacy to prezesi,dyrektorzy,asystentki,kierownicy,brygadzisci itd są najgorsi .... szkoda ze jak pracowali w danych firmach x czasu, brali za to dobre pieniądze to im wtedy to nie przeszkadzało. Mój post nie ma na celu mieszania się w zbędne dyskusje ale jako osoba postrona która czyta opinie na temat pracy na tego typu stronach nie mam ochoty czytac gownoburzy. Osoby pracujace i piszące tutaj opinie są osobami pełnoletnimi wiec coś w tych głowach powinny już mieć. Jeżeli macie jakieś żale i pretensje to może warto powiedzieć to wprost albo założyć sobie prywatna grupe na fejsie i tam się wyzywac a nie robic tutaj zbędny spam. Pozdrawiam

Monia
@anonim 2

Brawo!!!!!! (usunięte przez administratora) Określe pracę tam w 3 słowach :ŻAL ŻENADA WSTYD????????????????????????????????????

Grażyna114
@Zbulwersowana obserwatorka

Jestem klientkom green taxi od roku. Ale mam wrażenie że w tej firmie nie dzieje się najlepiej. Jest chyba duży przemiał zasobów ludzkich. Bardzo często na centrali słychać nowe głosy. Z tego co czytam, to chyba z firmy odeszło kilka lub kilkanacie osób. Więc myśle że pracodawca mysiał bardzo zawinić bo w innym przypadku odeszla by jedna - góra dwie osoby. Szkoda, kilku kierowców jest naprawde sympatycznych a i panie z centrali były bardzo miłe. Coraz częściej zastanawiam się nad zmianą korporacji, po odczytaniu tylu wypowiedzi. Pozdrawiam.

Taxi Gc
@Zbulwersowana obserwatorka

Praca w Green Cab Taxi jako dyspozytor na centrali na 1/8 lub na czarno przy wyrabianiu średnio 220 h + w miesiącu. Wszystko co jest na tym forum to prawda.Pozdrawiam.

@Anonimowyyy

Nic z tego nie rozumiem .... ja mam normalna umowę . Wszystko jest uzależnione ile jeździsz . Ja latam tylko w dzień dyżury umowa plus dodatkowe godziny płatne . Głupoty ludzie wypisują .

Itd
@Kierowca

Dodatkowe godziny platne hahaha Może jeazcze napiszesz że w niedziele masz setki płacone haha

Taxi
@Kierowca

Dla kogoś normalna umowa to umowa na cały etat a dla kogoś normalna jest na 1/8. A z tego co mi wiadomo tylko takie są w greenie .no chyba ze ktoś woli bardziej ekstremalnie to polecam bez umowy . Masz wypadek autem za szpital bulisz 10000 lub więcej . Polecam .

Prof
@Green Cab Taxi

Pisz się stamtąd, a nie z tamtąd. I Ty piszesz o wykształceniu....

Zadowolona
@Kuba

To ludzie tworzą firmę więc po co pisać na priv, niech inni dowiedzą się prawdy po to jest ta strona opinie o firmie a więc o ludziach którzy w niej pracują.

Mistrzu
@anonim 3

Juz lepiej dla ubera i bolta pracowac

Joly
@Zbulwersowana obserwatorka

Widzisz ja tworzyłam tę firmę i mówię: to zwykli bandyci, ile tam pracuje osób karanych to aż głowa boli!! A rowerek i jego sługus mikołaj to osoby bez mózgu!! No cóż tylko tacy są mile tam widziani!! Ps. Rowerek to ksywa 70 zł!

Sylwia.
@Joly

Jeżeli budowałaś tą firmę to ja Cię chce bardzo poznać :). Żadna kobieta nie budowała tej firmy chyba , że pomyliłaś korporacje taksówkarskie :)

byly kierowca na swoim aucie

kit nie zly haha

Dziękujemy ????

Dziękujemy miłemu Panu ( młody magister z brodą)który nas woził po Łodzi w dniach 19,20,21.07.2022. Dziękujemy ???? Pielęgniarki ????

2022NiegREEN

Pracowalem w tej firmie okolo 2lat. Do ludzi co chca tu pracowac. Krotko i na temat : 1. Wynajem od nich auta to dno totalne. Cena samochodu od 150-200 zl plus myjnie co tydzien na ich aucie czyli 240 miesiac. czyli auto 4500+240+3000(paliwo) to twoje miesieczne koszta na ich aucie. (zlecenia sa zalezy na jakim aucie jezdzisz, aurisy,meganki,fiaty nie zarobia i tak) 2 ich licencja twoje auto 1800 baza plus myjnia w miesiacu czyli 60 lub 100 (bo kara) plus paliwo i opplaty za twoj samochod (zlecenia juz gorzej zalezy jakie auto. Minimum musi byc corolla 21 zeby zarobic) 3 wlasna dzialanosc baza 1000 plus myjnia 60-100 na miesiac. eksplo. i paliwo . (tutaj to samo zlecenia juz gorzej zalezy jakie auto , ale w tej wersji najgorzej ze zleceniami trzeba miec minimum camry, lexus, merc 20+ zeby latac zarabiac) OGOLNIE NIE POLECAM MAJA SWOICH KTORZY LATAJA NA ICH AUTKACH TYPU CAMRY LEXUSY I ZARABIAJA RESZTA WON.

byly kierowca
@2022NiegREEN

i jeszcze to ludzie robia dawac zarabiac im przeciez to (usunięte przez administratora)jest

green cab nie do przyjęcia

kierowcy wdają się w dyskusje polityczną i obrażają ludzi , całe popołudnie popsute , kierowca ma wozić klienta a nie upolityczniać, więcej z green cabem nie pojadę

Gg
@green cab nie do przyjęcia

To ryj na kłudkę, siadaj grzecznie w samochodzie i nie dyskutuj kliencie za 5 groszy.

KIKI
@Gg

ALE SZACUNEK DO KLIENTA... PORAZKA

AGATA SARNECKA

Witam, jeżdżę od ponad pół roku z Panem Sławkiem z waszej korporacji. Z moim psem do weterynarza na ul. Pietrusińskiego w Łodzi . Mieszkałam w różnych miejscach na świecie, ale z tak z rewelacyjnym i uczynnym człowiekiem nie miałam nigdy do czynienia. Uczciwy, pomocny i pogodny. Pozdrawiam i dziękuję Agata Sarnecka z Gogola 8 w Łodzi. DZIĘKUJĘ

gosc

kurka wodna jeszcze to istnieje kurka no te ludzie to sa naiwni chyba ze jezdza na ich autach haha a nawet na swoim to szkoda auta i nerwow na taxi ludzie obudzczie sie wrescie w latach 80 taksowkaz mial pensje gornika w wekend na czysto to sobie wyobrazcie roznice jaka jest teraz okolo 3000 wyjdziesz przy 12 h przez 30 dni w miesiaca to jest ponad 300 h zycze wam powodzenia i wspolczuje tym uczciwym co chca zarobic

Anna K.

Zdecydowanie nie polecam !!!! Zero szacunku dla czasu klienta.!!! Po raz kolejny firma zawiodła. Telefon o 7.15 zamawiam taksówkę czas oczekiwania 20-25 minut akceptuję czekam 25minut.30 minut cisza. Dzwonię automat z informacją- .."jeśli chcesz zrezygnować wciśninj 1 "..etc.etc. Ze strony dyspozytorni żadnej informacji, sms ani telefonu. Oczywiście spóźnienie do pracy gigantyczne. Zastanawia dlaczego na wstępie Pani dyspozytor pyta dokąd Pani jedzie? Czyżby kierowcy wybierali sobie bardziej opłacalne kursy a tych krótkich nie podejmują?

Bartek

Bardzo chamscy kierowcy i do tego nie znający przepisów ruchu drogowego !!!

on

zawod taksowkarza powinien byc chroniony bo coraz wiecej (usunięte przez administratora) wchodzi do zawodu co widac na tej stronie

Czy można w Green Cab Taxi liczyć na jakieś dodatki?

Jasna sprawa, dodatek do zarysowania kasa, dodatek do myjni - trzeba jeDzic do nich i płacić za obowiązkowe mycie - brak skorzystania kończy się dodatkiem dla green cab = 100 PLN. Green cab to przekret.

Tak,na dodatkowe kary pieniężne,hahahha

gct Marek

Na kary.... Nie polecam tej firmy.

kierowca

Tak, na dodatkowe kary. Standard to 100 za każdą pierdołę. Myjnia, ryska i.t.p.

Praca ? Czysty wyzysk wzięli sobie auta w leasingu płacąc po 700zl na miesiąc a tobie każą płacić po 150zl za dzień w tych czasach (4650zl miesięcznie) gdzie doskonale wiedzą że nie da się zarobić więcej niż 300zl na dzień .nawet weekendy. Nie zwarzaja na to że człowiek pracuje po 12 a nieraz 15 godzin dziennie że to kierowca ryzykuje wypadkiem.potraceniem pieszego . No bo przecież hajs się musi zgadzać a to że ktoś pójdzie siedzieć to co kogo obchodzi. pracujesz oczywiście bez umowy o pracę no bo umowa ? Po co to komu. Jesteś chory czy złamiesz rękę. czy urlop ? Dzień wolny? Zapomnij bo przecież jak masz nie pracować i dać im za dzień wolny 150zl to przecież jesteś w pograniczu załamania nerwowego że nie będzie za co oddać że narobisz sobie długu bo nie wiadomo ile zarobisz następnego dnia ich to nie obchodzi nie pracujesz płać i rób długi . Albo zostań bez niczego i oddaj kluczyki oczywiście z dlugami .zarobek po 12 godzin przy 6dniach w tyg ? Jakieś 400 zł aa i jeszcze nękanie psychiczne żeby brać każdy kurs bo jak nie to co ? Ban na 4-6godzin czyli wiadomo że jesteś stratny jeden dzień ci co wynajmują a i jeszcze ich ta myjnia .człowiek (usunięte przez administratora) dla nich to jeszcze musi odkładać na ta ich pseudo myjnie po 40zl na miesiąc gdzie i tak jest (usunięte przez administratora) i tak a nawet potrafią zrobić plamę na siedzeniu i odrazy musisz wyprać koszt ?120-150zl bo jak nie to co ? Ban na aplikacji.taka jest rzeczywistość pracy w Green cabie smutne to ale prawdziwe .

Pan rowerek musi chyba szykować kwaterę w okolicach piekła. Koleś chyba nie będzie miał życia za chwil parę. Mówię to ja, postronny słuchacz. Ps. Rowerku, jeśli jesteś mądry ( w co wątpię, po twoim głupim wyrazie tępej, alkoholowej twarzy) wyjedź gdzieś - np w Bieszczady. PS2. Green cab. Za wasze wały w końcu ktoś dobierze się wam do (usunięte przez administratora) Ps3. Pamiętajcie, nie tylko tzw władza z łodzi się liczy, nad nimi jest US i macie przefikane. PS4 . Szkody calkowite też będą prześwietlone. Ps5 . Zatrudnienie kierowców również. Reasumując, macie (usunięte przez administratora)

XYZ
@666

Święta prawda .. Nie dość że ,,Rowerek" jest zwykłym zapijaczonym tempakiem to w dodatku trzeba tu współczuć dziewczyna w centrali .. Rowerek nie przejdzie obojętnie obok żadnej nowej zwłaszcza jak go swędzi.. No coz korporacja na najwyższym poziomie. Reka rękę myje z flaszką nie przychodz.

gast
@XYZ

Potwierdzam wszystko co jest tutaj napisane. Zreszta sami wszyscy tak narzekacie a nadal tam pracujecie. Jak jest Wam tak zle i dajecie sie wykorzystywac (bo tej pracy nie mozna nazwac praca) no to gratuluje. A Rowerek no coz... Okropne jest to jak zachowuje sie w stosunku kobiet na centrali. Jeden wielki dramat. Wszystkim co chca sie zatrudnic w tej firmie radze unikac jak ognia! Chyba, ze odpowiada Wam praca na czarno.

Ooo
@XYZ

Z kąd takie informacije o Rowerku ?on jakimś Banderasem jest?tak wszystkie lataja za nim?

xtaxix
@Ooo

Za nim nikt nie lata, to on lata za innymi.

Ooo
@xtaxix

Ten rowerek to taki ruchacz wszysyltkie mu daja ?przeciez ma zone ?

@Ooo

Fajna zone szkoda kobiety awanturnica ale bardzo sympatyczna. Musiala trafic na takiego rowerka

odp
@Ooo

Widze, ze bardzo madrzy ludzie pracuje w tej firmie. Ale mowiac szczerze: potwierdzam, ze za dziewczynami z centrali sie tak oglada, ze jest to az niesmaczne. Podejrzewam, ze nie tylko i to...

Xyz
@odp

Jest to bardzo niesmaczne czy taknaprawde jest?czy pisza to ludzie podli ?czy rzeczywiscie Rowerek tak lata za dziewczynami i One nic podoba sie to ?moze ma tam jakąś kichanke skoro ma zone i spotyka sie z nia dlatego na nia zerka!!!!

Anonimka

Green jest najgorsza korporacja w całym mieście nie liczą się z kierowcami..... Biorą kasę nie patrząc na to czy ktoś ma co jest lub dać dziecku na bulke bo są osoby które same chowają mają gdzieś ludzi którzy zap....... Na nich nie mając nic... Ponad 100 zł za auto i ich myjnie co tydzień 40 zł czyli miesięcznie 160 zł pluz auto po 1000 zł tygodniowo(usunięte przez administratora)

Były kierowca

Pan Rowerek doczeka się na to na co zasłużył skończy jak Pan Rafałem. Za brak szacunku

Obserwator

Jak byś miał takie długi jak (usunięte przez administratora) Mikołaj też byś ciągnął w swoją stronę.Poza tym lepsze kursy dostaje od swojej pożal się Boże partnerki która siedzi na centrali.A kierowcy robią kursy za kilka złociszy.

Wkur***ny były kierowca
@Były kierowca

Nie tylko rowerek Kiślowi też się należy... Wkoncu to jego myjnia... Przy rozliczeniu miałem delikatny dług a ten pajac kazał mi oddać auto zostawiając mnie z dnia na dzień bez środków do życia... Karma wraca...

Taxi drajver

Jaki jest obecnie koszt wynajmu samochodu średniej klasy? I czy ew. warto jeździć na swoim aucie?

Eryk

Green nie dba o klientow i kierowcow.!! Jest pandemia, obowiazuje kwarantanna a firma kaze kierowcom jezdzic na obowiazkowa, platna!! myjnie. Kasa tylko dla prezesa sie liczy a nie zdrowie klientow i pracownikow. Zenada i hanba!!

Pawel
@Eryk

Potwierdzam . To sie w glowie nie mieści

kierowca bombowca
@Eryk

Nie dba o klientów bo kierowcy mają myć auta na obowiązkowej płatnej myjni?? Jedno przeczy drugiemu. Skoro jest obowiązek mycia się na płatnej myjni, na której są w stanie kontrolować czystość pojazdu oraz czy dany kierowca umył auto to chyba świadczy o tym, że jednak na tych klientach firmie zalezy. Lepiej płakać w necie, że firma dba o czystość pojazdów. Skoro wolisz jeżdzić uje**nym autem to może warto zmienić korporacje ?

@kierowca bombowca

Może green cab powinien zastanowić się czy to są ICH pracownicy, czy jednak nie? Dzisiaj pójdę do Greena , wezmę auto i będę jeździł przez 4 dni, nie pojadę na ich myjnie, po drodze je zarysuje i przebije oponę a na koniec im nie zapłacę - większość kierowców jeździ na czarno, także kto udowodni mi że w ogóle tam jeździłem? Poza tym jeśli miałbym być ich pracownikiem, to jedyną opcją jest zatrudnienie, stała pensja, ich paliwo i mogę jeździć na ich myjnie codziennie.(usunięte przez administratora)

Pawełek
@66

Ja chce zobaczyć w której firmie taksówkarskiej jest stała pensja i opłaca firma taksówkarzowi paliwo . Szczerze jak się zatrudniałes to wiedziałeś na jakich warunkach jest to wszystko . A teraz płaczesz , jaki Ty poszkodowany jesteś . Nie rozumiem takich ludzi pierw się godzą na coś a później robią z siebie ofiary.

@kierowca bombowca

Na obowiązkowej płatnej myjni należącej do firmy Green, jeśli nie myjesz tam auta musisz płacić im 100 zł kary, zapomniałeś dodać! Kierowcy na firmowych autach muszą jeździć raz w tygodniu i umyć auto za 40 zł, jeśli nie myją na tej myjni płacą co tydzień 100 zł tzw. kary, kierowcy na swoich autach raz w miesiącu.

@Kierowca

Zapomniałem dodać na początku jak otworzyła się ta myjnia, codziennie przez aplikację były wysyłane komunikaty do kierowców, zachęcamy do korzystania z usług myjni, klima, darmowa kawa, jednak ilość zainteresowanych nie zadowoliła niestety psełdo biznesmenów, przy rozliczaniu kierowców czyli płatność za firmę, kazali podpisać każdemu kierowcy tzw. "glejta" że jeżeli kierowca nie będzie mył auta na ich myjni poddaję się karze 100 zł, jeśli ktoś nie podpisał takiego dokumentu nie został rozliczony co wiązało się oczywiście z utratą tej cudownej pracy,pozdrawiam wszystkich kierowców którzy aktualnie jeżdżą w tej firmie i dają się nabijać w butelkę, ostanie zdanie w tym temacie, drodzy kierowcy pamiętajcie WY jesteście FUDAMENTEN tej firmy. Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Green Cab Taxi - Łódź

• Jak się pracuje w Green Cab Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Green Cab Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Cab Taxi?

Green Cab Taxi
1.7/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Kilińskiego 25
    90-205 Łódź