Opinie o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucyjne Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

maniek

w tej firmie kazdy robi co chce samowolka nikt się tym nie interesuje

ndel
@maniek

to jest jeden wielki syf jak i na dniówce i na nocce wiem bo pracowałem tam długi czas i każdy z kierownictwa na robola (usunięte przez administratora) kładzie unikajcie tego syfu

beata

mam możliwosc podjęcia pracy w logistyce liodla,bardzo prosze napiszcie jakie są mniej więcej zarobki ,i czy ogólnie jesty ciężko,

rekrut

Aplikowałem do centrum dystrybucyjnego lidla do działu sprzedaży nawet kilka razy na różne stanowiska. Zawsze odpowiedź negatywna z ich strony mailem przychodziła. Któregoś razu zadzwonili z zaproszeniemna rozmowę. Na spotkaniu jakies testy rozmowa itp. i dopowiedź nizależnie od decyzji w terminie chyba do tygodnia. Oczywiście brak odpowiedzi od nich. To zadzwoniłem do nich i dowiedziałem się że nie przeszłem ekrutacji i rzekomo wysłali informację mailem mi (oczywiście żaden mail nie przyszedl od nich) pani jeszcze dodala ze oprócz tego dostanę informację listowną od nich. Takiej listownej informacji do tej pory brak oczywiście. Sory ale to jest coś niepoważnego takie zakłamanie ze strony firmy. Jak oni w ogóle podchodzą do kandydatów. Na rozmowie w sali jakies reklamy marketingowe jakim super pracodawcą jest lidl. Dało mi to wtedy troche do myślenia, bo z doświadczenia wiem, że jak ktoś mocno stawia na marketing(u nich w sali konferencyjnej gdzie prowadzą rekrutację reklamy zachwalające jakim sa super pracodawcą oni są) zapomina o rzeczywistości i skupia sie na wirtualnej rzeczywistości a nie tej prawdziwej. Zresztą czemu ciągle regularnie do lidla szukają do działu sprzedaży w centrum dystrybucyjnym? Tam podobno parę osób pracuje. Tak duża rotacja?? Czemu?

Rycerz

Jajoglowy jak byś nie kradł to byś dalej pracował w lidlu i kierownik by ciebue nie(usunięte przez administratora) od kierownika to się odp..... zawsze można do niego zagadać jak się ma problem i trudna sytuacje i nigdy nie odmówi i pomoże. Praca jak praca raz gorzej raz lepiej tylko te ciągle wizytacji gości to masakra pucowanie i porządki a w trakcie remont gdzie wierca kurz itp

Magazynier

Obiecują inne place i etat a jeśli dochodzi do podpisania umowy okazuje się coś innego.

Czy Lubie zimno

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dragon

A więc temat magazynu Legnickie pole to jest jedno wielkie nie porozumienie kierownictwo porażka jak to ując kolesiostwo miedzy szefostwem pracujesz za 3 ciągłe pretensje o wszystko co byś nie zrobił maja cie za nic to jest najgorszy zakład pracy w tym kraju w jakim pracowałem utylka to dopiero porażka a nie będę mówił o kierowniku tego działu młody pajac to i tak za delikatnie powiedziane , a co do urlopu ciężko się o niego doprosić ja jeszcze mam nie wykorzystany urlop z 2014 roku a tu już nowy za pasem i tak z miesiaca na miesiąc pójdzie się na urlop tylko proszę być pod telefonem do dyspozycji to po kiego ten urlop jak musi się być do ich dyspozycji nie chce mi się dalej pisać bo to szkoda klawiatury niszczyć omijajcie ten zakład a zwłaszcza utylke wiem co mówię

tomek

Lidl jest tani! Teraz oni zmeniają wizerunek z tego co widze i już na jakość stawiają jako cały sklep, reklamują przecież świeże pieczywo, jakieś rzeczy do jedzenia i teraz jest też Pascal, więc naprawde moim zdaniem dobra robota, to taki przyjzany sklep jest z mojego punktu widzenia, ale nie orientuje się jeszcze jak od strony pracownika to wygląda?

niejadek
@tomek

spróbuj zjeść te bułki na drugi dzień a rzuchwa ci się rozciągnie polecam

kris

czy operator wozka widłowego tez kompletuje?

mariusz

Kogo się pytać o prace na kierowce?

Piotrek

Witam. Poszukuję osób dojeżdzająchy ze Złotoryi mam wolne miejsca bądź też do kogoś się dołączę. Pracuję w trybie 3 zmianowym aktualna zmiana to 3 nocki. Proszę o kontakt zainteresowane osoby drogą mailową (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

you

z socjalu to tylko pomieszczenie zwane stołówką jest zarobki nie większe jak wszędzie na strefie urlop jak urlop trzeba dzielić latam na wszystkich ,bo dla kierowników to lato trwa od kwietnia do października a nie (lipiec , sierpień) tyle że z dziećmi nie pojadę w czasie roku szkolnego do egiptu np.

gość

CZY MOŻE KTOŚ NAPISAĆ CZY SĄ DO WAS PRZYJĘCIA DO PRACY

Brak

Wyciskają ile się da a później wylatujesz z końcem umowy na bruk, wiem coś o tym...

you

stanowczo odradzam pracę w lidlu

czepiacie sie pilkarza a chlop byl ok a kto wie co tam teraz ukierownikow?

z tego co wiem to zalatwił dla dwóch operatorów pełen etacik, działowy nie potrafil tego zrobic przez 1,5 roku, troche dziwne dlaczego skoro kolo ktory nie byl wtedy na przyjeciu nie mial z tym problemu???

KAMERA W toalecie W 5462 link pas

(usunięte przez administratora)musi się głowić.. jak mu powiedzieli by się zastanowił cz chce pracować ? a on może i chce tylko c(usunięte przez administratora)powie..jak on nie umie? tam ktos pisał o Liceum. prawda nieskoczył.. ;-) Tajniak zadzwoń do mnie ,albo do biura podejdź w miedzy czasie,,. na przerwie..

TAJNIAK

I TAK WSZYSTKO POWIEM , DUŻO SIĘ DOWIEDZIAŁEM TO ZGŁOSZ-e(usunięte przez administratora)

niepracujacy

siemka, co tam słychac w magazynie, jak tam na utylce :)

TAJNIAK- rec26QW

FAJNIE, a w pracy każdy mówi co innego ,a ja wiem co? kto? i jak? piłkarz(usunięte przez administratora)

yyyy - 2010-09-22 19:08:48Lidl - Ogónie jest git. (usunięte przez administratora).Niby które? jakoś nie chce mi się w to wierzyć

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucyjne Lidl - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Kandydaci do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dystrybucyjne Lidl