Opinie o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucyjne Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Piotrek

Drogi wlodku zapomniałeś dodać iż w firmie XYZ pracuje 1,5miesiaca i mam wolne od świąt do 7stycznia i żaden z współpracowników nie narzeka na mnie ani żaden z kierowników nie robi problemów i poczęstunek jest codziennie owoce kawa za darmo a czasem przerwę każe kierownik robić dłuższą a w Lidlu nawet urlopu nie potrafią naliczyc.

@Długa kurtyzana

Długa kurtyzana <3

Rosną... Gdy próbuje się oszukiwać pracowników a wcześniej traktuje się ich jak gorszą kategorię to nie ma co się dziwić xd Lidl maleje a strefa rośnie ^^

Memento mori

Siemanko! Zauważyliście że po zmianach personalnych dokonanych na TeCe (kilka miesięcy temu) wiele z nas zaczęło jeszcze bardziej narzekać? Wiecie: co raz to gorsza decyzyjność, szukanie dziury w całości, poruszanie beznadziejnych tematów na zebraniach, et cetera?! W sumie: co tu dużo "mówić" - sami wiecie najlepiej i nie jedna osoba z Was chciała by tu coś napisać, ale się nadzwyczajniej boi. Czego się boicie? A propos bojaźliwości: Na ~13 osób zaproszonych na rozmowę o pracę, ~10 osób opuściło szeregi po pierwszym spacerku? Coś tu jest chyba nie halo? Kiedy w koncu ludziki w krawacikach jeżdżący PZ zrozumieją, że ktoś siedzący w głębi TeKi nie... ...nie nadaje się by siedzieć na tym krzesełku "i" trzeba go wymienić (tak jak to się robi z niegrzecznymi pracownikami?)

Magazynier

Obiecują inne place i etat a jeśli dochodzi do podpisania umowy okazuje się coś innego.

Czy Lubie zimno

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Memento mori

Whiskey moja żono.., Na wózku bym Cię pił.. Oj dzieje się w Centrum: Ludzie odchodzą.. A może by tak nadmiar kierowników zredukować?

Bezstresowy
@Memento mori

Jak ktoś kradnie to tak kończy

Weronika

Widzę, że Centrum Dystrybucyjne Lidl poszerza się o nowe budynki. Właśnie przeczytałam, że w Kałuszynie niedaleko Warszawy powstanie nowe centrum, które będzie obsługiwało Warszawę i wschód Polski http://www.fakt.pl/pieniadze/biznes/lidl-wybuduje-nowe-centrum-dystrybucyjne-na-mazowszu/sb9qfnx To oznacza nowe miejsca pracy. @Ja może w nowym miejscu pracy będą lepsze warunki pracy. Jak uważasz?

Weronika

Dużo osób wypowiada się na temat Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickim Polu z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

@Weronika

Ten pracodawca nie ma mocnych stron. Jak sie przeciw stawiasz i walczysz o swoje to jestes be. Tam sa potrzebni ludzie ktorzy zapi....... i siedza po 12 godzin bez zadnego ale.

Mariusz

Nie życzę sobie żeby ktoś dzwonił biura sprzedaży z centrum dystrybucji Lidl zrozumiano

Mariusz z chojnowa
@Mariusz

Nie życzę sobie żeby ktoś dzwonił do mnie z centrum dystrybucji Lidl legnicke pole z biura sprzedaży rozumiano

Ola

Moja opinia a raczej wniosek dotyczy nowo otwartego Lidla w Legnicy przy ul.Jaworzyńskiej.Dlaczego jest tak mało (tylko 2)(stanowisk postojowych dla rowerów?.Należy zwrócić uwagę,że przy sklepie na Chojnowskiej jest ich aż 6 i bywa tak że wszystkie są zajęte.Może by tak dostawić????????

Ala

Pracodawca powinien liczyć się z pozwami sądowymi. PROSZE DOBRZE TO PRZECZYTAC. Pracownicy pracują po 12 godzin, są do tego zmuszani. Inspekcja pracy już powiadomiona. Nikt nie będzie nas gnoił. Jak kierownik chce to zapraszam na wózek...od 17 do 5 rano....To (usunięte przez administratora)

Mapa

Cukier i łyżki to we własnym zakresie musisz mieć

Weronika

@Pracownik, dlaczego? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Cześć, mam kilka pytań do ludzi pracujących w centrach dystrybucyjnych, ewentualnie do tych, co byli na rozmowach o pracę do nowego CD w Będzinie (może wiecie więcej, niż ja). 1. Jak wygląda praca wózkowego wysokiego składu? Czy wozi się całe palety, czy trzeba też dużo nosić, przekładać? Czy jest dużo pracy fizycznej, czy raczej się jeździ? Co jeszcze ciekawego? 2. Jak to do końca jest z nadgodzinami? Podobno pracuje się aż się dzień skończy ;) (czyli po 8,10,12g), a potem wolne jak pracy jest mniej w rozliczeniu czteromiesięcznym. Jak to faktycznie wygląda? Czy te godziny nie znikają jakoś :D Martwię się tym "systemem pracy". Skoro umowa jest na 130g, jak to wygląda? Mamy rozliczenie 4miesięczne, czyli mamy 4x130=520g w cztery miesiące? Ogólnie jest masa złych opinii (dobrej nie ma żadnej?), ale o firmie w której pracuję też są same złe, a jest w sumie wszystko spoko. Pamiętajmy, że to magazyny, a nie prezesówka...

@Nowy

Z tego co widzę tutaj jeżeli chodzi o wózki typu pieski jako komisjoner to robisz aż nie skończą Ci się zadania czyli do bólu jak to liderzy powiedzieli tu w legnicy. Chyba że będziesz jako sztapler to cały dzień na wózku i jeździsz i denerwujesz innych pracowników niepatrzac gdzie jeździsz. Szczerze odradzam pracy na tym zakładzie traktują Cie jak murzy... I mówią że masz robić aż się zadania nie skończą a zmiany są tak debilnie ułożone że 2 zmiany są praktycznie od 6-8 razem i robisz do 17+ na 3/4 etatu po 17 magazyn jest pusty nie wiem czy w nocy ciężarówki nie jeżdżą czy jak że nocek nie ma? Z tego co usłyszałem to w Gliwicach / Tarnowie jest w miarę normalnie legnice omijaj szerokim łukiem albo czekaj najlepiej do otwarcia lidla w Będzinie.

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu.

Nie polecam tam nikomu pracy chyba że komuś kto desperacko szuka pracy

Praca tam to wyzysk i poniżenie ludzi nikt nie liczy się z tym ze ludzie maja rodziny i życie prywatne. A zarobki to są po prostu porażka owszem osoby które donoszą na innych mają z tam super zarobki. Nie doceniają pracowników i wolą zatrudniać nowych zamiast starego pracownika docenić.

esia

ale to tylko mowicie o jednym stanwosiku jako specjalista, moim zdaniem na poczatek tez nie ejst zle, pozniej znaczaco stawka sie podwyższa a jak maja sie zarobki zwyklego pracownika?

Mariusz 41

W biurze pracują ładne panie w centrum dystrybucyjnym Lidl legnickie pole

On 1234

Panie i panowie jak wygląda praca kierownika sektora? ile godzin dziennie? jakie zarobki? jaka atmosfera?

ALA

Specjalista DS ADMNISTRACJI W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM MA: - 1500 zł netto przez 1 rok pracy - 2000zł netto po 2 latach - 2800zl netto po 3 latach pracy Czas pracy praktycznie nieograniczony - tyrasz póki nie zrobione

zainteresowany
@ALA

Czy to potwierdzone informacje? Specjalista ds administracji zarabia tyle co pracownik obsługujący kasę? Czy te zarobki dotyczą etatu czy tylko jego części?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucyjne Lidl - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Kandydaci do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dystrybucyjne Lidl