Opinie o Jobwise w Stockport

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jobwise. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jobwise o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobwise w Stockport

11/88192/88065

UWAŻAJCIE GDYŻ TERAZ BARTOSZ GMACHOWSKI PODSZYWA SIĘ POD ANGIELSKĄ FIRMĘ!!! Jobwise Stockport po zapoznaniu się z Pani aplikacją CV zawiadamia, iż proces rekrutacji przebieg pomyślnie. Jeżeli jest Pani wciąż zainteresowana naszą ofertą pracy, prosimy o ponowne przesłanie nam danych osobowych, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Czekamy również na informację czy chce Pani korzystać z naszego transportu (bezpłatny), oraz czy chce Pani korzystać z naszych mieszkań (płatne). INFORMACJE O PRACY: Praca na magazynie w Stockport przy pakowaniu artykułów spożywczych. Do obowiązków pracownika należy: - praca przy taśmie produkcyjnej - pakowanie artykułów spożywczych - pakowanie produktów, układanie na paletach - wizualna kontrola jakości - etykietowanie produktów - utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, mycie maszyn produkcyjnych Praca dla kobiet, mężczyzn, par. Obuwie i ubranie robocze otrzymuje się podczas pierwszego dnia pracy. Praca w trybie dwuzmianowym: 6-14, 14-22, pięć dni w tygodniu (5/7). Stawka Netto: 7.60 gbp/h Stawka Brutto: 10.20 gbp/h Pierwsza umowa podpisywana jest na okres czasu od 2 do 3 miesięcy. Po upływie wstępnej umowy każdy pracownik otrzyma możliwość przedłużenia kontraktu na dłuższy okres czasu na lepszych warunkach dla pracownika, bądź tych samych wraz z możliwością pracy również w soboty. Na miejscu pracy znajduje się polski koordynator, który jest do dyspozycji od 8:00 - 20:00, każdego dnia. Pomaga on w założeniu kont bankowych, tłumaczeniu dokumentów. 'Informacja dla osób, które chcą korzystać z mieszkań - płatności należy dokonać najpóźniej do 11 marca, godziny 18:00. Umowy zostaną wysłane mailowo 15 marca, o godzinie 16:00. Wyjazd organizowany jest na 18 marca. Umowy zostaną podpisane 21 marca w biurze, w Stockport. Pierwszy dzień pracy 22 marca. 15 marca, o godzinie 16:00, zostaną wysłane umowy do wglądu, aby każdy przed wyjazdem mógł się zapoznać z warunkami firmy Jobwise. Prosimy o spisanie unikalnego dla każdego pracownika kodu, który zostanie wygenerowany na stronie 5, w umowie. Po dotarciu do biura, w celu podpisania umów wystarczy okazać nam zapisany numer. Umowy zostaną podpisane w biurze naszej firmy w Stockport, dnia 21 marca. W umowie wszystkie informacje zgadzają się z treścią ogłoszenia, oraz wiadomością zwrotną. Liczba stron umowy: 6, Umowa zostanie wysłana w języku polskim. Miejsce wyjazdu: Współpracujemy z niemiecką firmą transportową. Busy zostaną wysłane do każdego uczestnika wyjazdu bezpośrednio pod miejsce zamieszkania (do osób, które chcą korzystać z naszego transportu). Z każdym będziemy się kontaktować telefonicznie. Kierowca będzie się kontaktować z Państwem w dniu wyjazdu, kilka godzin przed planowanym przyjazdem. Przejazd z Polski do Anglii całkowicie opłaca firma Jobwise. Firmowe busy zostaną wysłane w dniu wyjazdu pod mieszkania osób ubiegających się o pracę, następnie zawiozą pracowników do mieszkań znajdujących się w Stockport, w Anglii. MIESZKANIA, DOJAZDY, UBEZPIECZENIE: Organizujemy również mieszkania dla pracowników. Liczba osób na mieszkaniu: 8. Cztery pokoje dwuosobowe. Na każdym mieszkaniu znajdują się: łazienka (pralka, prysznic, suszarka do dyspozycji), oraz całkowicie wyposażona kuchnia (dwie lodówki, zamrażarka) + wspólny salon. Media, internet (wifi) wliczone są w koszta czynszu za mieszkanie. Mieszkanie płatne jest 60 funtów / tydzień. Przed podjęciem pracy pobierana jest opłata za pierwszy tydzień mieszkania w Stockport, w wysokości trzystu trzydziestu złotych od osoby (330zł). Informacja dla osób wpłacających - Opłatę można wysyłać w walucie GBP, lub PLN. Informujemy iż opłata nie jest warunkiem koniecznym do podjęcia u Nas pracy. Osoby, które chcą korzystać z naszych mieszkań mają obowiązek uiścić kwotę 60 funtów do 11 marca, natomiast osoby, które posiadają lokum w Stockport lub okolicy, bądź planują wynająć coś we własnym zakresie - Nie muszą nam nic wpłacać. Przejazd jest opłacony przez Jobwise Stockport. Transport z miejsca zamieszkania do pracy opłaca i zapewnia Jobwise Stockport. Informujemy również, że przejazd naszymi busami nie jest obowiązkowy. Osoby, które mają zamiar korzystać z własnego transportu powinny poinformować o tym fakcie w wiadomości mailowej. Ubezpieczenie płatne jest 10 gbp / tydzień WAŻNE: Wynagrodzenie za pracę przelewamy co tydzień na konto. Pierwsza opłata za mieszkanie pobierana jest przed wyjazdem do Anglii.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobwise - Stockport

Jobwise