Opinie o Mainstar w Manchester

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mainstar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mainstar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mainstar w Manchester

Ciekawy

A czy mają Państwo kontakt do Pani Agnieszki?

....

W Gdansku za CH MADISON maja swoje biuro na 15p. Czy jakos tak

@Ciekawy

wejdź na odloty albo na roxa, wpisz w Google te dwie platformy i tam ja znajdziesz

Leszek
@Ciekawy

wchodzisz na strone www.mainstargroup.com i tam jest numer do Pani Agnieszki

Leo
@Ciekawy

Firma dno ....a Ta Agnieszka... to brak słów....Panowie...nie warto!

Olek
@Leo

Pewnie wyleciales z firmy z zbity pysk i teraz ferment siejesz... ciekawy kiedy nastepna firma sie o tobie przekona i pojdziesz na bruk... szkoda tylko ze takie gady jak ty laza i ferment sieja na inne osoby...

@Olek

Olek to pracownik co pracuje 10 lat w mainstarze a stawkę ma jak ludzie co się zatrudniają heheh czyli 11 euro nie podrawiam

Co wchodzi w socjal Mainstar?

Nic, przecież tam nie ma żadnej umowy, a jak już jest to nie ma na tej umowie stawki i mogą cie za wszystko obciążyć

Marco L Nowy wpis

Miło wspominam pracę w tej firmie.Pani Agnieszka jako medzer super.

Dorota Nowy wpis
@Marco L

Hej a napiszesz o tych miłych wspomnieniach coś więcej? Jak za Twoich czasów warunki tutaj wyglądały i w zasadzie kiedy to było? Orientujesz się jak mają tu obecnie?

Zbyszek

Normalnie krew we mnie wrze jak czytam komentarze o firmie. Pracuje w tej firmie od kilkunastu lat. Szkoda ze sa tacy co najpierw blagaja o wyjazd, druga albo trzecia szanse a pozniej jada zeby sie bawic i chlac a jak ktos z Managerow badz Prowadzacych to wylapie to wala pomyje na firme i P. Agnieszka. Ktos z was idioci zastanowil sie ze sami swoim zachowanie przyczyniliscie do swojego losu. Znam szefa firmy od 20 lat, P. Agnieszka od 16 i naprawde moge wiecej sobie zarzucic niz im. Tu w firmie jedyne o co im chodzi, to jak sie czlowiek zapisze to zeby jechal a sa takie cwaniaczki co to sie zapisuja a potem na lotnisku ni ma. Albo tacy co to jeszcze na robote nie poszli a juz zapas wodki z lodowek oproznili albo aniolki co to na statku spedzieli 3 miechy i na sam koniec wypad robili bo im sie chlania zachcialo. No ale przez 3 miesiace kasa szla i bylo fajnie. A moze pogadajmy o tym ilu z was dostalo druga badz trzecia szanse od P. Agnieszki i tez ja sperdzielilo. Mozna by tak wymieniac bez konca to co widzialo sie przez 20 lat. Szkoda chlopy ze swojego honoru nie macie.

Roman
@Zbyszek

Rozumiem, że Ty jesteś zadowolony ze współpracy z firmą. Czy na takim wyjeździe zakwaterowanie załatwia pracodawca i odlicza ten koszt od wypłaty, czy sam musisz się zatroszczyć o mieszkanie?

Rudy
@Zbyszek

A może opowiedz ile razy Agnieszka w (usunięte przez administratora) poleciała z ludźmi ? Ile razy wyzywała, zero szacunku do pracownika ! Opowiedz może sytuacje jak ludzie mieli przedruk na hotelu i zapłacili im po 40$ za dzień amforami skasowała cała stawkę ! Opowiedz o tym ile razy ludzie mieli jechać i nagle Agnieszka wrzuciła na jego miejsce przydupasa ! Opowiedz o tym jaki szef firmy ma stosunek do Polaków ! Opowiedz o tym jak postępuje firma z ludźmi w przypadku jakiegoś wypadku, zwozi człowieka jak śmiecia bez żadnej opieki !(usunięte przez administratora)

@Zbyszek

Czyli pasuje Ci robota (usunięte przez administratora), bez umowy, bez ubezpieczenia? Twoja sprawa... No chyba że jesteś wśród kilku wybrańców, którzy podobno jakieś tam umowy mają

@Zbyszek

Oto przykład typowego (usunięte przez administratora)/(usunięte przez administratora)z mainstara co to nie potrafi dobrze zdania złożyć, przeczytaj swoją wypowiedz i zastanów się następnym razem dwa razy co piszesz hahah po pierwsze to nikt na tą (usunięte przez administratora) Agnieszkę nie wylewa pomyj bez powodu. Po drugie właśnie przez swoje zachowanie jesteś (usunięte przez administratora) mainstara który pracuje tam kilkanaście lat. Trzeba być chorym (usunięte przez administratora) albo nieudacznikiem żeby pracować w tej firmie tyle lat. I tak jak już sam się zaorałes w swoich wypocinach u góry to sobie zarzucaj więcej złego niż tej(usunięte przez administratora) firmie

Dorota

A jest pewność, że wciąż tu jest? Jakby nie patrzeć to 3 lata temu wrzucał

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mainstar odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Mariusz

pracowałem kiedyś i nie narzekałem Tam nauczyłem się Fachu dobrych Pieniędzy Panią Agnieszkę dobrze poznałem bardzo dużo mojej osobie pomogła i tak na prawdę dzięki tej osobie zacząłem karierę poznałem kawałek Świata Wymagająca Stanowcza ??? a jaka ma być skoro zajmuje takie stanowisko ??? Chciałbym aby każda Firma miała takiego Kierownika

Ściemniasz
@Mariusz

Z rodziny jesteś czy (usunięte przez administratora) Hahaha karierę zacząłeś? Jesteś żałony

Dorota
@Ściemniasz

Ej, ej, ale po co od razu tak niemiło. :/ W sensie rozumiem, że może Cię zirytował i rozbawił, ale spróbujmy być troszkę bardziej kulturalni... :< Rozumiem, że kompletnie się nie zgadasz z tym co napisał? Ze wszystkim czy coś szczególnie Cię wkurzyło?

Nie polecam, ta pseudo firma to porażka totalna. Potwierdzam ze ludzie to buraki i chamy. właściciel John traktuje Polaków z pogardą. Ta firma to zero kompetencji, majstrowie to (usunięte przez administratora) co nie maja pojęcia o robocie, pieniądze nie przychodzą na czas, musisz się o nie prosić. Nie ma żadnej umowy, także pracujesz (usunięte przez administratora). Naprawdę wiele by tu pisać o tej pseudo firmie ale nic pozytywnego. jak lubisz być poniżany, ruchany w (usunięte przez administratora) i nie masz własnego zdania to pseudo firma mainstar przyjmie cie z otwartymi rękoma zebyś robił dla nich za 11 euro bo tyle maja ludzie co pracuja tam po 10 lat . omijać tych ped...łów szerokim łukiem. a Agnieszce tej ku...wie wielki dwumetrowy (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) za to jak traktuje swoich rodaków. brak szacunku do ciebie za to jaka jesteś. brak twojej kompetencji przewyższa brak twojej inteligencji i urody hehe . Naprawdę panowie nie wyjeżdżajcie z mainstara jeśli macie odrobine godności. zaznaczę tylko ze nie zjechałem karnie i ostrzegam was przed tą firmą

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Mainstar?

Rrr

Nie polecam nawet nie pytaj o wolne miejsca bp szkoda zdrowia. Znajdz inną firmę. Gorszego gówna niż mainstar to chyba nie ma nigdzie. Firma jak firma ludzie są pierdolnęci pracują tam same buraki i chamy.. szkoda nerwów tracić za parę zł co się tam zarobi

Józek

Tak sporadycznie dodajecie opinie na forum, mam nadzieję, że jest dobrze i warto szukać tu pracy?

Zuzanna

Jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków w firmie? Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem?

Filip

Podpowiedzcie jak można załapać sie do pracy w firmie?

Cezary

Podpowiecie jak załapać się do pracy w firmie? Jakie wymagania stawiają?

nic do zarzucenia . kasa na czas atmosfera jest spoko wiec naprawde legendy o spoznianiu sie z sianem mozna wsadzic miedzy bajki .

@ja

Czy na dobrą atmosferę w pracy wpływają kontakty między pracownikami, czy te na linii z kadrą zarządzającą? Warto rozwinąć tę kwestię na forum. Dzięki temu, osoby zainteresowane pracą w Mainstar będą mogły wyciągnąć wnioski dotyczące rzeczywiście panującej wewnętrznej sytuacji w firmie.

Irena

@Radek, jak rozumie, miałeś już okazję współpracować z Tą firmą wielokrotnie? W jaki sposób można uzyskać informacje na temat wolnych wakatów w Mainstar?

Radek

Pracuje w firmie od 4 lat, nie mialem problemu z pieniedzmi jak pisza tu co niektorzy. kase wyplacaja w ciagu 14 dni roboczych od zakonczenia kontraktu a na statku szef cotydzien placi 100$ badz 100euro zeby pracownik mial na papierosy i swoje potrzeby... zdarzaja sie ludzie co sie pobija, popija i wtedy wlacza im sie szlajaczka i wpadaja na goracym ale czemu sie pozniej dziwic ze szefostwo sie denerwuje i juz czlowieka nie bierze. Jak sie chce pracowac i wie po co przyjechalo to firma godna polecenia :-)

Irena

@Szymon Wieczorek, pracujesz tam obecnie? Co jeszcz możesz dodać od siebie na temat pracy w Mainstar? Jak firma ta wypada na tle konkurencji pod wzgędem warunków pracy i zatrudnienia? Czy są obecnie wolne wakaty? Może ktoś jeszcze chciałaby się podzielić swoim zdaniem na temat tego pracodawcy?

Najbardziej nie wypłacalna firma jaką znam.Człowiek narobi się potąd a nie dostanie ani złotówki

Szymon Wieczorek

Nigdy nie miałem problemów z pieniędzmi, wypłacalni na czas jak najbardziej, co tygodniowe zaliczki 100$ podczas pracy na statku.. W żadnym wypadku nie zgadzam się z opinią.

Taki tam

A ja byłem na Łotwie i teraz jestem na Malcie. Jest spoko fajna firma spokojna praca organizacyjnie ok .Polecam

Kazik

a co, jesteś rodziną Agnieszki? porażka, na Łotwie warunki gorsze niż na biwaku, teraz na Maltę 3/4 ludzi lecących to rodzina i znajomi pani"menadżer", brak umowy, ubezpieczenia, menager wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma ... nie polecam , wypijesz piwo- zlatujesz, przydupasy dzień w dzień nawaleni w sztok i 0 reakcji

Rafcio

A ja na Mainstara nie narzekam. Spoko firma.

orzech

firma tragedia a ta cala pani agnieszka szkoda slow polowa pracowników nic niepotrai a robi z siebie fachowca a ten cały rosuł to dopiero głąb odradzam ą firme

Mirek Spawcio
@orzech

a ty pewnie orzech byles jako jedyne facowiec w tej firmie haha chlopie ogarnij sie bo jeszcze nie znalazla sie firma ktora by kazdemu dogodzila... pojechales zarobiles i ciekawe czy jeszcze nie pojedziesz co do pani agnieszki to tylko takie prostaki jak ty potrafia sie czepiac.. osobiscie to ja podziwiam, sam czasami bylem nie fair ale zawsze mozna bylo sie z nia dogadac... jako jedyna babka wsrod takich hien jak ty orzeszku to i tak radzi sobie dobrze i nie dziwie sie ze czasami jej nerwy pusczaja co do rosola no to niestety tu przyznam racej... inteligencja nie grzeszy... osobisie to bym go wyrucil ale ma plecy orzeszek jeszcze jedno skoro taka firma zla to czemu tylu ludzi biora do pracy i maja swoich stalych co non stop jezdza ty tez pierwszy raz nie byles... kazy wie ze jako jedyna firma statkowa jest najbardziej wyplacalna

Stef
@orzech

Orzech ty debil jesteś do niczego się nie nadajesz i teraz innym odradzasz jedynie gnój świniom możesz wyrzucać

Zostaw merytoryczną opinię o Mainstar - Manchester

• Jak się pracuje w Mainstar?

Zobacz opinie na temat firmy Mainstar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mainstar?

Mainstar