Mainstar

Gdynia

Opinie o Mainstar

Oszukany

Uwaga! Nie wypłacają kasy,albo twierdzą że wpłacili na inne konto przez pomyłkę, potem karzą czekać parę tygodni na zwrotkę, co gorsza trzeba samemu biegać do banku i to odkręcać. W banku dowiaduję się ,że mi nie pomogą bo to powinna wyjaśniać firma"Mainstar" skoro popełniła błąd więc odsyłają mnie z kwitkiem. A tak wogóle gdyby został popełniony jakikolwiek błąd to zwrotka idzie do 36godz, więc myśli nasuwają się same; [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Mainstar - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mainstar