Opinie o Getinge IC PRODUCTION POLAND w Plewiska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Getinge IC PRODUCTION POLAND. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Getinge IC PRODUCTION POLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getinge IC PRODUCTION POLAND w Plewiska

Byly dlaczego kierownik magazynu to sliski temat? JESZCZE PRACOWNIK co masz do brygadzistow i kierownika? HHHHHAAAAAAA chyba pracujesz w tej firmie od wczoraj bo dyrektor produkcji jest tutaj krocej niz kierownik produkcji wiec takie plotki to mozesz rozsiewac u siebie na wsi

xaxnbn
@pracownik

Jak byś nie wiedział nie miał namyśli dyrektora produkcji tylko generalnego z którym wcześniej do Chin wyjeżdżał z Arjo. Jak widzisz też pracujesz tu za krótko i mało wiesz

JESZCZE PRACOWNIK

WITAM NA TEMAT GETINGE W PLEWISKACH TO MOZNA BY NIEZLA KSIAZKE NAPISAC ALE POSTARAM SIE STRESZCZAC ZAROBKI MARNE NO ALE JAK NA PIEC CZY SZESC GODZIN PRACY DZIENNIE NIERAZ SCIEMKA CALY DZIEN TO NIE MA CO NARZEKAC MAM NIEODPARTE WRAZENIE ZE PRACUJE W ZAKLADZIE PRACY CHRONIONEJ TAKA JEST PRAWDA CO DO BRYGADZISTOW TO NIE MAJA ZIELONEGO POJECIA O PRODUKCJI NNIE MOWIAC JUZ O KIEROWANIU LUDZMI KTORZY TAM PRACUJA TO SAMO DOTYCZY KIEROWNIKA AN KTORY TO UMIE COS TAM COS TAM HHHHAAA!!! FUCHY PO ZNAJOMOSCI !!!!! KIEROWNIK KLAMIE PRACOWNIKOM W ZYWE OCZY !!!!! JAK MOWI TO TAK PRZEKRECA OCZY JAKBY NIE MIAL WSZYSTKICH W DOMU !!!!!! ZERO PPOJECIA O PROWADZENIU FIRMY!!!!! ZENADA!!!! A PREMIE KWARTALNE TO DOSTANA DUPOWLAZY I DONOSICIELE A TAKICH TU JEST MNOGO WSZYSTKIM WYTYKAJA BLEDY TYLKO SWOICH NIE WIDZA I JAK SIE ZACHOWUJA W STOSUNKU DO PRACOWNIKA TEZ!!!!!! MAM NADZIEJE ZE DLUGO W TYM ROKU TAM NIE POPRACUJE NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

KTOS
@JESZCZE PRACOWNIK

MASZ RACJE

Byly

Witam wszystkich, jesli ktos szuka pracy gdzie nie ma nic do powiedzenia to polecam. Generalnie duza korporacja, ktora pracownika ma za nic. Wpajaja ci 5 wartosci, ktorymi powinienes sie kierowac jakby to byly kierunki zyciowe. 3/4 ludzi to koscian ( niczego im nie ujmujac), specyficzne sytuacje. Produkcja najnizsza krajowa, magazyn 2350 + 550 premii ( kwoty brutto). Ogolnie wywieranie presji i poniekad mobing (kierownik magazynu - sliski temat). Produkcja jak narazie jedna zmiana, magazyn dwie ( zenada), na magazynie smialo mozna powiedziec ze poslady bedziesz miec spocone, a to przez to, ze produkcja nie potrafi planowac zamowien i co 5 minut dobiegaja z pojedynczymi zamowieniami z dopiskiem,, na wczoraj,,. Podzial obowiazkow na magazynie nie uczciwy, faworyzowanie pracownikow, brak przekazu informacji itp. (podrzucanie przyslowiowej swini, obgadywanie, pod..... alanie). Nikt nie widzi swoich bledow, ale o twoich wie cala firma. Poza tym opieka bezplata przez medicover, multisport 38zl i ponoc grusza ale niedoczekalem tego. Decyzja nalezy do ciebie...

myszka 1
@Byly

Ludzie co z Wami ???? Ciekawe co Ty tu "jeszcze pracownik" robisz zmykaj gdzie pieprz rośnie !!!!!Ciekawe jak długo siedzisz na dupsku i narzekasz bierz nogi za pas jak najszybciej bo szkoda Twojego cennego czasu .Jak jesteś taki zajebisty dlaczego tu siedzisz ???!!!!!!!!Zrób coś zamiast narzekać zmień prace tylko teraz na taką zajebistą żebyś znowu nie musiał pisać takich opinii .I daj znać nam tu wszystkim gdzie jest tak wspaniale!!!!!!Żebyśmy mogli Ci zazdrościć haha Ciekawe tak naprawdę co Cię tak mocno zabolało ???Co do brygadzistów nie zgadzam się że nie znają się na produkcji , uważam że znają się bardzo nawet ,może Ty nie zdążyłeś tego pracowniku zaobserwowałeś bo za mało godzin dziennie pracowałeś ja pracując osiem godzin sumienie widziałam prace brygadzisty z którym pracowałam i wyobraź sobie ze ten brygadzista bardzo lubi swoją prace :) A jeżeli kierownik nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy no to dziwne jakim cudem tyle czasu nim jest ??? Co do kierownika uważam że jest spoko .Uważam że jest ludzki i można zawsze iść do niego pogadać a nie wypisywać takie rzeczy no ale do tego trzeba mieć jaja pewnie Ty ich nie masz .Rzuć tą robotę pracowniku od siedmiu boleści !!!!! I wtedy wszyscy będą zadowoleni .Nie martw się poradzimy sobie bez Ciebie ściemniaczu :)

Były pracownik !

Siedzi w biurze i pierdzi w stołek niech sie ogarnie i będzie człowiekiem dla ludzi a nie szuka dziury w całym i czepia sie tych którzy się starają

Zostaw merytoryczną opinię o Getinge IC PRODUCTION POLAND - Plewiska

• Jak się pracuje w Getinge IC PRODUCTION POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy Getinge IC PRODUCTION POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getinge IC PRODUCTION POLAND?

Getinge IC PRODUCTION POLAND