Opinie o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MEDEN-INMED Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Pracownik fizyczny.
Kandydat

Niestety kolejna firma kandydująca do listy pracodawców o kiepskiej renomie. Kierownicy na produkcji zachowują się jakby nigdy nie kończyli zarządzania firmą dokładając do tego brak kompetencji i praktyki przy stanowisku pracy. Szczególnie można zaakcentować obecność (bądź powrót ) jednej pani "kierownik"która pragnie rządzić i dzielić wszystkimi brygadami począwszy od spawaczy przez ślusarnie po montaż. Przez chwilę panowała przyzwoita atmosfera do czasu gdy nie wróciła na swoje stanowisko. Nie polecam, rozglądam się za inna praca. Pozdrawiam serdecznie.

Pracownik P

Kiepska firemka. Prymitywni ludzie jeszcze pamiętający jak to było za poprzedniego systemu. Atmosfera trochę geriatryczna. Każdy wie wszystko najlepiej, a jeśli nie wie to i tak przedstawi swoje zmanipulowane zdanie. Ta kanciapa to takie polskie (usunięte przez administratora) pełną gębą.

kandydat
Kandydat

Dzień dobry, w Warszawie firma szuka kandydata na stanowisko "Serwisant w Wydziale Aparatury Medycznej" ktoś może coś powiedzieć na ten temat, jak się pracuje po ile godzin, czy są premie?

Kris

W Meden Pracuję od niedawna, jednak już poznałem co nieco firmę i informacje zamieszczone przez poprzedników są nadmiar negatywne. Co mogę powiedzieć o firmie: Warunki w pracy są w porządku, wszędzie jest czysto i schludnie, ludzie są w porządku z małymi wyjątkami, nie spotkałem się z sytuacją że ktoś nie chciał mi pomóc lub co gorsza jeszcze się na mnie wyżywał. Od jakiegoś czasu firma się mocno rozbudowuje i na produkcji jest trochę mało miejsca. Wynagrodzenie podobnie jak wszędzie, w zależności od kwalifikacji. Czy mogę polecić - sądzę że tak, wcześniej pracowałem w firmie, gdzie nie było takich standardów, no i nie ma co liczyć, że będą wam dawać wypłatę za nic, generalnie trzeba pracować.

Kkk

Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć. Ja chyba pracuję w innej firmie niż wszyscy tutaj wypowiadający się. Pracuję w Medenie od 3 lat i bardzo cenię sobie tę pracę. Jestem zadowolona z atmosfery, współpracy z innymi pracownikami, zarobków i innych benefitów. Prezes to mądry, wykształcony facet, który zawsze służy radą podobnie jak kadra zarządzająca i managerowie. Wszystko jest uzależnione od tego jak się pracuje i czy chce się pracować. Dla leniuchów i plujących jadem jak tutaj nie ma u nas miejsca.

@Kkk

Czytam to co napisałeś i nie wierzę, że można sobie taką laurkę wystawiać. Jeśli na prawdę wierzysz w to co piszesz, to w ogóle nie znasz swojej firmy i siebie (bo nie jesteś taki jak piszesz). Myślę jednak, że to prymitywna próba ratowania reputacji. Tak się tego nie robi. Już lepiej usuń niewygodne wpisy - to też jest prymitywne, ale o wiele lepsze niż wystawianie sobie takiej laurki - nawet Urban był subtelniejszy.

@Kkk

Osobiście mam wrażenie, że ten portal to miejsce do wylewania jadu... ale jakie to polskie... Pracuje w firmie dużo dłużej niż 3 lata i tak, mogę napisać o tej firmie dużo złych rzeczy, ale także mnóstwo pozytywnych. Uważam także, że robienie jakichkolwiek wycieczek personalnych ze strony ludzi, którzy zostali zwolnieni lub odeszli, bo zwyczajnie nie dali rady, to raczej oznaka po prostu ludzkiej słabości. Firma nie jest idealna, wciąż się rozwija, ale jest w niej ogrom ludzi, którzy potrafią się angażować w swoją pracę pełnią swoich sił. Są jednostki lepsze i gorsze, ale tak jest wszędzie. Czy to w Meden-Inmed czy każdej innej firmie, jeżeli jest dużo pracowników to jest i dużo charakterów, spojrzeń na różne sprawy i problemy, które należy rozwiązywać i o nich rozmawiać, a nie uciekać w internet i siać propagandę porażki i klęski moralnej ludzi, którzy oddali tej firmie bardzo bardzo bardzo dużo. Są rzeczy, które mogą przeszkadzać jak plotki, mniejsze lub większe "podkładanie świń", ale jest także możliwość rozwoju, wpływu na to gdzie firma podąża, zdobywania wiedzy i wierzcie lub nie, ale naprawdę dobrych zarobków (a jeżeli one są dal kogoś w firmie małe to może warto pomyśleć co zrobić by zarabiać więcej lub sprawdzić czy na tle innych tego typu firmy Meden rzekomo tak mało płaci). W całości należy pamiętać, że przy takiej ilości pracowników jacy są w firmie, zawsze będzie rzesza ludzi, którzy będą w czymś lepsi, z którymi kontakt będzie lepszy lub gorszy. Kluczowe jest to czy my potrafimy sami w tej firmie dać siebie 100% by w ogóle móc oczekiwać czegokolwiek od innych lub od firmy. Jak dla mnie GoWork powinien zmienić nazwę na www.100powodowdlaktorychmamsieniezatrudniac.pl Finalnie sądzę że osoby, które sugerują się tworzeniem opinii na podstawie pracodawcy po przez opinie ludzi "skrzywdzonych" przez firmę, Zarząd lub innych pracowników na pewno dużo tracą. W firmie Meden można naprawdę dużo osiągnąć pod jednym warunkiem, że najpierw potrafi się dużo dać najpierw od siebie, zanim po prostu zacznie się wszystkiego oczekiwać. I nie, moja opinia nie jest opinią na zlecenie działu HR czy kogokolwiek z firmy, a wynika z obserwacji trendu jaki panuje tutaj. Struktura Meden-Inmed jest rozbudowana, często nawet za bardzo, ale z problemami należy udać się do osób, które w firmie mogą pomóc, a nie "po wszystkim" je tu piętnować lub wskazywać. Niestety dużo z poruszanych tu wątków jest bardzo personalnych, i co ciekawe są mi znane, więc łatwo można by było nawet wskazać przez kogo są pisane, i niestety nie są totalnie obiektywne, a kanalizowanie zamieszanych tu postów w kierunku negatywnym nijak realnie nie oddaje tego jak ta firma działa, wygląda od środka i co może dać ewentualnym kandydatom lub obecnym pracownikom.

@MoreThen10Years

To już wiadomo kto to napisał. Maciuś we własnej osobie. Zagłębia się w ploteczki, sam je generuje i jeszcze sam sobie montuje listy pochwalne. Gdy było tak, jak piszesz byłaby tu rzesza zadowolonych pracowników, których w firmie jest około 300. Zatem sory, ale Twój jednostkowy wpis nie zmaże tego, o czym nie jedna a wile osób tu napisała.

@MoreThen10Years

Po to właśnie jest ten portal. Do wystawiania opinii. Jeśli coś złego dzieje się w firmie, jest powtarzalne lub permanentne to właśnie jest to miejsce na umieszczenie tego. Także żal widać, że opinie są zamieszczane. Dobre też mogą być, ale jak przeczytałam jest ich kilka, mocno rozbudowanych zatem zapewne właściciela.

@Medenek

Nietrafiona dedukcja, a dla jasne informacji nie, nie mam na imię Maciej, a jestem pracownikiem tej firmy jak pewnie z wielu Was jest lub było. Widzę w tej firmie po prostu owszem złe rzeczy, ale także masę pozytywnych. I w odróżnieniu od większości ludzi, którzy tu wylewają swoje gorzkie żale i leczą swoje kompleksy, mam odwagę pisać prawdę, która może nie być wygodna. Ponadto nie napisałem o firmie w samych superlatywach, a wręcz zaznaczyłem, że firma nie jest idealna i przede wszystkim zwróciłem uwagę, że GoWork to nie miejsce do pisania o swoich "życiowych porażkach".

@Ja

Jeśli coś złego się dzieje w firmie to należy to omawiać z pracodawcą. Ale rozumiem, ciężko powiedzieć komuś coś wprost i lepiej zrobić to w internecie, anonimowo i na swój sposób bezkarnie.

@MoreThen10Years

Nie chodzi o to czy bezkarnie. Chodzi o to,że nie wiemy czy inni doświadczają tego samego. Gdy przeczytasz, a to właśnie tu ma miejsce, kilka takich samych opinii to znaczy, że pracodawca ma problem i ostrzegacz innych, że to nie przypadek u nie z Tobą coś nie tak. Tylko u tego pracodawcy jest źle, źle się dzieje.

Haha
@Kkk

Ukraińcy pracują tutaj od niedawna więc nie wiem z czego jesteś zadowolona.

@Haha

A dlaczego ich obecność tu w firmie miałaby być jakimś czynnikiem powodującym zadowolenie u niej? Coś konkretnego uległo względem warunków zmianie, skoro podkreślasz, że dopiero od niedawna tu pracują?

@Dominika

Nie są fałszywi, wredni, knujący, krnąbrni. Dlatego z ich otoczenia można być zadowolonym.

Barbara
@Kkk

A można wiedzieć, o jaką posadę lub o jaki dział chodzi? Może w jednym dziale atmosfera jest super, a w innym niezbyt fajnie jest? I jestem ciekawa, czy przez takie np. 3 lata pracy tutaj można awansować wyżej, czy raczej cały czas ta sama posada?

@Barbara

W Medenie jest jeden szef. Atmosfera tworzona przez górę i do naśladowania. Bez względu na dział. Jest niefajne w tej firmie. Prezes dobiera osoby pod swój profil. Fałszywe, plotkarze, mściwi

Była Nowy wpis
@MoreThen10Years

Zgadzam się z ta opinie w 100% lat, spędziłam dobrych kilka lat w Medenie, nie jest idealnie ale nie jest zle. Wręcz bym powiedziała ze jest dobrze.

Geresak Nowy wpis
@Była

To skąd czas przeszły skoro tak dobrze było?

Kiske

Film Znachor przypomina mi zjawiska mające miejsce w firmie. Ludzie szczekają, podburzania bo ktoś jest ładny, mądry i ma fajne życie. Ale jak w filmie mowa ludziom buzi nie zawiazesz. Jedynie obłędne jest to, że rzekomo wykształcony szef do owych sytuacji dopuszcza, aby psy szczekaly

Ewa
@Kiske

Czemu taka atmosfera tam panuje? Co jest tego powodem?

Mati
@Ewa

Przede wszystkim Maciek, który nie tylko toleruje plotki, ale sam zachęca do tego pracowników, sam plotkuje. Chyba wydaje mu się, że dzięki temu lepiej będzie wiedział co się w firmie dzieje. A pracownicy, dla swoich korzyści, zwyczajnie go okłamują (a on wierzy jak dziecko w to co oni mówią). Do tego (pseudo) HR, który chyba zajmuje się tylko rekrutacją i generowaniem plotek, konfliktów i donoszeniem do Maćka. Kiedy nie ma konfliktów, zawsze można jakiś stworzyć, aby potem prowadzić mediacje i uzasadnić że jest potrzebna w firmie. Ktoś kto ma kręgosłup moralny i nie chce działać tak prymitywnie, nie odnajdzie się w tej firmie, bo jeśli nie donosisz to bądź pewny że ma ciebie doniosą, Jeśli jesteś lepszy od innych to bądź pewien że w firmie będą krążyć plotki jaki jesteś niekompetentny. W skrócie: ryba psuje się od głowy.

Ustellaa
@Mati

Dosłownie w punkt. Niemożliwe jest, aby nie było to prawda. Wszyscy o tym wiedzą i piszą tu.

Mala
@Kiske

To jest psychiczne wykańczanie ludzi. Ile tego się tu widzi. Zazdroszczę tym, którzy zwyczajnie zatrzasnęli drzwi od firmy i mają już ten klimat za sobą.

Blazkejsj
@Ewa

Maciek tworzy taki klimat. Jest kwintesencją plotek, oceniania po omacku, donosicielstwie. Stary szef był zupełnie inny. Wygarnął, rzeczowo a Maciek taki mały chłopczyk bawi się w firmę.

Wiem
@Kiske

Bo jedyną bronią prymitywa jest rzucenie i podsycanie rzuconej plotki. Tak niszczy konkurencję, gdy argumentów i mądrości brak.

Były handlowiec Nowy wpis
@Blazkejsj

W medenie plotka plotkę goni, dyrektora je jeszcze roznosi i obgaduje. Dyrektor zalicza wszystkie laski nie ważne czy mężatka czy wolna. A one na niego lecą. Dyrektorka plotkara do tego mistrzyni obgadywania, dyrektor babiarz. (usunięte przez administratora) po całości.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko technik serwisu w MEDEN-INMED Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynator Produkcji w firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko MONTER? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Tajemniczy Klient
BadamyTO
(29 opinii)
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych
Koszalin
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
(107 opinii)
logo firmy Statystyk
Służba Cywilna
(131 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pracownik Fizyczny.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Coś wiadomo odnośnie noworocznych podwyżek? Mamy koniec stycznia, a kogo się nie zapytasz na mieście to wszystkie większe molochy od 1 stycznia podnieśli swoim pracownikom wynagrodzenie w stosunku do panującej inflacji, a u nas głucho i cicho na firmie. Jeszcze premia która była jaka była (300 zł na rękę) została gwizdnieta przed świętami i na obecną chwilę człowiek robi za golasa. Więcej zatrudniajcie nieefektywnych roboli, więcej teoretyków na górze, więcej ludzi od stania z rękami w kieszeniach, a mniej rzemieślników. Bareja by się uśmiał gdyby zobaczył pewne zachowania.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy MEDEN-INMED Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

MEDEN-INMED Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Magazynier w Koszalin. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Nic
@Administrator

Proponowane 3500 brutto Zero paczek Zero premii

Przebiegli
@Nic

Co za przebiegłość. Zatrudniać w zeszłym roku za nieco wyższa pensje więżąc, że będzie ona najniższą krajowa w przyszłym.

Nowy
Kandydat

Bylem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo dużo pytan , wymagania z kosmosu ,masa obowiązków , na koniec zadałem pytanie na temat zarobków a tu okazało się że to wielka tajemnica, pytania typu czy jestem gotów na wyjazdy służbowe nie wiedzac nawet za ile sie pracuje heh na koniec okazało się że praca jest za najniższa krajowa to chyba jakiś żart i kpina sami se wszystko róbcie i jeździjcie w podróż sluzbowa za najniższa krajowa albo szukajcie (usunięte przez administratora) dalej moze znajdziecie. Porazka omijać z daleka.

@Nowy

Biorą sam PGR dlatego płacą najniższą. PGR nie ma wyboru i przyjąć musi, żeby się wyrwać od siebie. A potem zdziwieni, że dantejskie sceny w firmie bo jeden do drugiego z (usunięte przez administratora)pełnym wyzwisk

Marek

Byłem jakiś czas na montażu z tego co zauważyłem niektórzy przesiąkli klimatem tam panującym Kompletnie brak zrozumienia ze strony większości pracowników W listopadzie się wynoszę stąd Kiepska firma nie polecam

Beretka
@Marek

Też to zauważam. Klimat jest słaby. Po dłuższym czasie wszyscy są tak niefajni. Dużo zawiści u wszystkich. Jeden drugiemu nie za dobrze życzy. No słabo, słabi współpracownicy. Brak lepszej linii doboru pracowników. Może brakuje większej kultury osobistej u wybieranych pracowników. Może gdyby to się zmieniło....to i klimat po mały by się zmieniał. Warto zacząć dobierać pracowników z wyższą kulturą pracy, osobistą.

Paweł
@Beretka

Raczej przy rekrutacji patrzą na kwalifikacje a nie charakter. A kultura wychodzi z czasem. Tu nie można się z nikim dogadać taka słaba atmosfera? Kierownik nie może jakoś zgrać towarzystwa?

Lalak
@Paweł

Wiadomo, że podczas rekrutacji nie wyłapie się charakteru. Natomiast jeśli nawet ukazuje się on później...nic nikt z tym nie robi. Przyzwala się na gnębienie innych,zatruwanie atmosfery pracy. Gnębienie nowych, podciąganie ich pod swój zestaw patrzenia na życie,na swoją wredote. To powinno być tempione,a nie jest.

Spawacz
@Beretka

Misialby być lepszy zespół HR a nie z beznadziejnie wykonującą pracę i kapującą na innych menedżerką Każdy broni własnej (usunięte przez administratora) i jeden na drugiego jedzie

Pani
@Beretka

Nie zgadzam się. Z kulturą osobistą na dobrym poziomie nikt w Medenie nie posiedzi.Przeciez słychać i widać kto się klimatyzuje w tym miejscu pracy. Ktoś kto krzyczy, wymadrza się, przy tym zakrzyczy delikatniejszego, podkabluje, okłamie, omówi przy innych. Wysoka kultura zginie wśród tego zgiełku, który już mamy. Tu trzeba gnoja, tępaka,kogoś kto na maniery nie zwraca uwagi. Weź spróbuj podyskutować z paniami z e-commerce...hmmm...głupio mądre, pyskate i bez kultury

@Spawacz

a tak z ciekawości to czy wiadomo jakie relacje mają bezpośrednio w tym zespole między sobą? Ile tam jest osób i jak często przychodzi ktoś nowy?

Zolzy

Źle się pracuje z długoletnimi pracownikami Medenu. Odnoszę wrażenie, że mają pewną swobodę w (usunięte przez administratora)...jakaś siła wyższa czy jak

@Zolzy

swoboda w gnębieniu? a coś więcej w tym temacie? jest tu komu ewentualnie zgłosić jakieś tego typu nieprawidłowości? było już to robione?

Geresak
@Dominika

Powiem tak, jak tylko coś nowy ma lepszego...typu poparcie, sympatię szefa lub podwyżkę, wyższa pensje długoletni czują uprawnienie do omawiania tego na forum i gnębienie wypowiadając wszem i wobec, że to niesprawiedliwe i trzeba porozmawiać z szefem. Słyszalne jest nawet, że szef zawsze posłucha sprawdzonego pracownika. Czy ma on arcje czy też nie. Smutne

Marta
@Geresak

Nie tylko to. Ogólnie przyjęta postawa stażowi długich pracowników ma się w Medenie jakoś tak dziwnie. Straszą Maćkiem,straszą,że długo się tu miejsca nie zagrzezje. Podają przykłady już obalonych osób, bo większość tak chciała i nie ważne czy był dobry. Ważne,że zespół nie chciał...a bo tak. Taka atmosfera to żadna praca. To gwarancja psychologa. Patrząc na nagrodę jako pracodawcy...ehhh jak dla naszych piłkarzy. Nie mam pojęcia za co.

Nick

Powiem krótko Nie polecam

Świeży

(usunięte przez administratora) miejscem próbnym mam od września umowę do końca roku i nie zamierzam przedłużać. Dziwne miejsce składające się z dziwnych ludzi Jestem na montażu i na drugim dziale.

kandydat

@kandydat

Premii nie ma, pracujesz tyle godzin ile potrzeba żeby skończyć temat (brak nadgodzin - zadaniowy tryb pracy), stawki też nie powalają :)

@Lol

A zdarza się, że dają za dużo tych zadań czy jednak wiedzą ile kto wyrobi i nikomu nie zdarzyło się, żeby mieć z tym jakiś problem?

@Dominika

Tutaj była odpowiedź na pytanie o stanowisko serwisanta, nie wiem czy pytasz dokładnie o to stanowisko czy inne - bo jak o inne to nie mam pojęcai jak to wygląda ;)

Beata
@Lol

Stawka jest ustalana co do wykonanego zadania czy jakaś stała pensja za miesiąc pracy ??

567w
@Beata

Nikt nie odpisuje, bo wynagrodzenia w medenie to bryndza. Jest tak dlatego, że jest nas za dużo. Starym wyjadaczom nie chce się robić i zatrudniani są nowi. Tym samym dwie pensje, a roboty na jedną tyle, że trzeba pracować. W ten sposób mnozymy osoby, a pensje dzielimy.

Beata
@567w

A te nadgodziny, o których mowa są normalnie płatne dodatkowo czy jak?

DobreSobie
@Beata

tak, uściskami ręki prezesa :)

@Beata

Zadaniowy tryb pracy nie wiąże się z płacą za zadanie - proponuję zapoznać się z terminami ;) Jest stała pensja - przy tym trybie pracy nie masz liczonych nadgodzin :)

Weronika
@Lol

A tej stałej pensji jest tyle, że zadowoleni jesteście ?

@Weronika

Ja pracę zmieniłem, bo patrząc na ilość obowiązków do zarobków i perspektyw to było mi szkoda życia na tą firmę ;)

Meryta
@Lol

Zapewne byłeś nowym pracownikiem. I zapewne delegować zadania zaczęli na Ciebie współpracownicy tak samo od siebie. Gdybyś zaczął pokazywać,że za dużo zostalbys uznany za osobę nie pasująca,kłótliwa i oczywiście nie w standardach firmy. Z czasem tak byłbyś zły,że frustracja wyszłaby krzykiem. nam już nie jeden przypadek obciążania pracowników w tej firmie. Oczywiście samorozboj koleżeński.nowy to mu dajmy niech za nas robi. Tak HR ma zawsze robotę.

Mati
@Meryta

Niestety potwierdzam. Kiepska firma, system zarządzania żaden, a wspomniane HRy.....z funkcją HR nie mają nic wspólnego. Zarówno Agnieszka jak i Maciek postrzegają HR tylko jako rekrutację - to nie wymaga komentarza.

Weronika
@Mati

Czyli poza rekrutacją nie robią nic w tym dziale?

@Weronika

Jeszcze filmy propagandowe cykają na firmie jak to pięknie kwiaty rosną na ścianach a ludzie fenomenalnie zarabiają na swoich stanowiskach. Znaleźli garstkę łosiów którzy sami chcą sobie sprowadzić konkurencję głównie ze wschodu na ich miejsce ale oczywiście jeszcze o tym nie wiedzą.

Myre
@Pracownik

Taka taktyka firmy. Najpierw wzięli stare PGR, które za wejście do miasta da sobie głowę obciąć i nie ma żadnych skrupułów odnośnie bycia fair w stosunku do innych. Teraz uchodźców,bo oni też walczą o przetrwanie. No i właśnie taki klimat tam jest....pozabijajcie się, a my popatrzymy jak robicie coraz więcej

Kilof
@567w

Właśnie o to chodzi. Starzy wyjadacze nie chcą robić, zarzucają nowych i jeszcze wmawiają,że nowym się nie chce. Stare towarzystwo ma omówiony ten schemat totalnie. Na imprezach firmowych widać jak dobrze się dogadują. Stare towarzystwo siedzi w każdym dziale i psuje firmę od środka.

Opola
@Dominika

To ile dasz radę zrobić nie ma większego przełożenia. Niestety w Medenie jest polityka słuchania długoletnich pracowników. Oni, niestety, często podpowiadają jak szeptuchy co komu dać. Unikają tym samym najgorzej pracy. Góra no jakby to powiedzieć..ufa bezgranicznie. Nie ma na to się żadnego wpływu. Ludzie mądrzejsi zwalniają się przez to. Często doprowadza to do frustracji. Niemniej chyba tak już pozostanie. To taka trochę zmowa. Słucham, obserwuje i wiem,że bez względu na dział długoletni mają to wypracowane.

Pracownik P

Zreno
@Pracownik P

Atmosfera skisla. Ale to w całym Medenie. Klody pod nogi, aferki, konszachty, życzliwi inaczej.... To taki Meden w pigułce.

Masza
@Pracownik P

Pracowałam tam. Zero wiedzy, a wypowiedzi jakby ta wiedza była. Madry od razu wyczuje z jakim słabym elementem ludzi ma do czynienia, bo każde rozmowy pracowników okraszone są prowinconalnym językiem wprost z budowy.

Geresak
@Masza

Nie z budowy, za słabi na to. To PGR.

Braun

Najpierw zatrudniają oferują stałą prace po czym jeśli coś im się nie spodoba zwalniają pracowników po paru miesiącach. Nie polecam ????????

Stara gwardia
@Braun

Bo stara gwardia musiała zauważyć,że masz wiedzę. Zatem jesteś zagrożeniem. Usuwanym po kilku miesiącach

Plotkowanie pracowników nie jest najgorsze, najgorsza jest dyrektorka jednego z działów, to jest mistrzyni plotkowania. Obgaduje pracowników do pracowników. Jeździ po ludziach za ich plecami a do zainteresowanych jest nigdy nie przyjdzie. Ma swoje grono przydupasow i donosicieli, im wierzy we wszystko.

Przedstawiciel
@Były pracownik

Jest tam kolokwialny (usunięte przez administratora) i szlam. Można robić dobry PR. Ale jak już tam będziesz zweryfikuje z prawdziwość właśnie owych wszystkich wpisów. Z sufitu się nie biorą. Ostatnio rozmawiałem z gwiazdą. Była w szoku i ostro odcina się od firmy. O koleżanka he z działu powiedziała, że zakończenie współpracy to żadne zwolnienie to była decyzja świadoma. Jak tu kłamią,ze zwolniona. Ona sama wygarnela im co o nich myśli, bo dłużej właśnie w tym szmbie nie mogła funkcjonować.

Ona
@Były pracownik

Plotkowanie jest wszędzie ale donoszenie i skłócanie oraz eliminowanie chyba tylko tutaj

Pufa
@Ona

Eliminowanie. Podpisuje się pod tym. Tylko jak to możliwe, że można zbudować takie zaufanie u przełożonych,gdzie cała reszta widzi, że człek kłamie przestrasznie.

Ona
@Pufa

Widocznie ktoś wzbudza zaufanie większe niż cała reszta albo jest ślepy albo ma większy plan działania. Jak przyszłam to z mojego działu odchodził dyr. Chwilkę z nim pracowałam i był ok a mimo wszystko zostawił to wszystko bo widział co się dzieje

Andrzej
@Ona

Cześć! Przepraszam, że wtrącę się w Waszą rozmowę ale szczerze mówiąc szukam tutaj opinii na temat pracy w firmie MEDEN-INMED. Mam cichą nadzieję, że dzięki Wam dowiem się chociaż na dobry początek, czy nie pracując nigdy w podobnej firmie można liczyć na otrzymanie pełnej umowy o pracę od pierwszego dnia pracy? Z góry dziękuję za informację.

Meden
@Andrzej

Tak, jeśli chodzi o formalności to w pełni ZG. Z prawem. W pracy to od razu umowa.

HR
@Andrzej

Dzień dobry, zatrudniamy od początku na umowę o pracę, nie ma znaczenia, czy ktoś pracował w podobnej branży czy nie. Pozdrawiam!

@Były pracownik

Pracowałam w tym ulu. Nieprawda jest, że dyrektorka obgadujw. To świetna babka. Jej zespół Jej nie lubi. Uśmiechają się do Niej, a jak wyjdzie to wbijaj szpile. Każdemu źle o Niej mówią. Na głos omawiają, że kupiła sobie zegarek nowy to kasę ma. Omawiają jak było z Nią na wakacjach i co Jej robiły, unikalny. Zlinczowaly by Ją, gdyby mogły. To są zolzy. Cała filozofia

Były
@Ja

Tak czasami było jak w ulu a większość zawistnych ludzi deptała po Tobie. Niestety wszystko przy aprobacie zarządu. Kablowanie i obgadywanie na porządku dziennym

Ehhh
@Ja

Dziewczyno przecież to było do przewidzenia. Za mądra i za ładna byłaś. Widziałaś te młode-stare. Żyć by Ci nie dały. Kablowaly i wiedziały, że Zarząd tego nie zweryfikuje. A on lykal co mówiła mu Twoja z zawinkla. Szkoda czasu. Ale z tego, co wiem to po Tobie splynelo także o tyle dobrze. Później psiapsi chciała być jak Ty. Odchudzanie wzięła haha

Sssss
@Ja

Zarząd wprowadza taki klimat. Puszczac ankiety i wypytywac czy zadowolone z dyrektorki jej podwladne. To jest paskudny klimat. Ankieta anonimowa a słyszą i konsultuja wszyscy. Paskudne miejsce

On
@Sssss

Ankieta anonimowa a wysyłana emailem do HR????

Mark
@Były

Jak czytam, że przy aprobacie zarządu i w ogóle, że zarząd rozmawia z pracownikami na fejsie. Obgaduje innych, słyszę w koszalkowiw, że ludzie tam lisciki do tego młodego z zarządu piszą a on czyta lisciki od pracownikow to jestem szczesciarzem, że odmowilem tam kiedyś pracy. Trzeba być zdesperowanym, żeby żyć w takim klimacie.

Wyaaa
@Mark

Nie zarząd. Młody prezes. Ma swoich kilkuletnich donosicieli. Tylko najgorsze jest to, że oni wiedzą że im wierzy. Aby osiągnąć cel potrafią kłamać przygotowując podkład w razie jak się wyda,że ktoś im powiedział więc oni w te pędy uprzejmie donosić. Kuriozalne jest to,że inni pracownicy słyszą to ...te uzgodnienia. Szef jest zwyczajnie śmieszny. Ufa. Postępuje jak wytyczna czyjegoś głupiego gadania. No aż....niedowiary

Ahrad
@Wyaaa

Tak ten prezes im ufa. Słyszę jak oni o tym mówią. Gdy im ktoś nie odpowiada od razu ustalają, że trzeba go iść podpierd...do Maćka. Czy Maciek wielki nie wie, że stara gwardia ma tą wiedzę o zaufaniu, bo komuś on musi, i że ich wytyczne i gadanie to często robota krecia,aby im było dobrze,bo ktoś zauważył że oni nie do końca są fair. Jak on może tak słuchać...zaopatrz się facet w monitoring

BTN
 Problem

Odradzam każdemu nie polecam tego komunistycznego miejsca z ludźmi zawistnymi i kompletnymi kretynami najgorsze świnie to gość z pierwszego montażu prosty tępy (usunięte przez administratora). Uciekajcie stamtąd i to już !

Marek
@BTN

Wszystko idzie z góry. Ryba psuje się od głowy. Na górze biura...koszmarnie, wredni ludzie. Udający, że się lubią. Zgrani tylko wtedy, gdy pojawia się ktoś, kto im zagraża. Marek zatrudnienia nowych, którzy mają wprowadzić zmiany...a co starzy wyjadacze ustalają między sobą...a otoz,że nowemu nie uda się nic zmienić, bo oni będą sabotować wszystko....tam przydałby się monitoring z podsłuchem...połowa pracowników poszłaby na bruk po takiej lekturze

Inspektor Pracy
 Problem

Kompletne zero Brak premii i jakich kolwiek dodatków Chcesz tam dołączyć to się najpierw zastanów

Tom

W przypadku produkcji omijać z daleka. Zarabiają, ale ludzie z kulkuletnim stażem. Niekompetentna kadra. Sam byłem przy akcji jak pani kierowniczka chciała instalować alternator w podgrzewaczu torfu:). Brak premii, brak socjala, Na przezimowanie i hajda. Chore układy rodzinne na górze. Prawdę mówiąc to szczęście w nieszczęściu, że PGRy upadły. Dzięki temu Meden ma pracowników z regionu, a zasilają się ostatnio osobami zza wschodniej granicy.

@Tom

Dokładnie. Wszyscy pracownicy z rodziców z upadłego PGRu. To czuć podczas rozmów. W walce o stołek potrafią wyjąć z zza pazuchy widły. Ja myślałem, że to może ja jestem przewrażliwiony. To jest świat ludzi z biedy, po przejściach...ledwo co wykształconych z wpojonym trzymaj te prace i Wałcz, żeby Ci jej nikt nie zabrał. Dlatego klimat jest fatalny

Mhm
@Kris

"W medenie pracuję od niedawna". Jeszcze zależy, gdzie w Medenie. Są działy w których jest relatywnie spoko, a są komediodramaty na kółkach. Może akurat miałeś to szczęście i trafiłeś lepiej. Albo trafiłeś paskudnie, i masz jeszcze czas na ogarnięcie co się odjaniepawla dookoła.

Takjest
@Mhm

Cierpliwości, każdy otworzy oczy w swoim czasie... :)

@Takjest

Pracuje się w Medenie albo bardzo długo albo bardzo krótko. Bardzo długi gdy niewiele umiesz, boisz się iść gdzie indziej. Tak robią słabo rozwojowi,bo nie mają przysłowiowych jaj,żeby zmienić swoją pensje. Krótko ci,którzy nie pasują. A kto nie pasuje... otóż ci, którzy mają nieco więcej wiedzy i zdecydowanie więcej jaj, żeby robić coś ze swoim życiem.

Zostaw merytoryczną opinię o MEDEN-INMED Sp. z o.o. - Koszalin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDEN-INMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 2 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDEN-INMED Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 177 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
MEDEN-INMED Sp. z o.o.