Opinie o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MEDEN-INMED Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Pracownik fizyczny.

HR będzie w stanie się ustosunkować co do socjalu za ten rok? Czy to wielka niewiadoma do 20 grudnia? Od stycznia pora się rozglądać za nową praca, firma ewidentnie ma z góry narzucone aby ludzi zniechęcać do pracy i aby sami się zwalniali. Od ponad roku żadnej premii i cisza w sprawie podwyżek od nowego roku.

@Pracownik fizyczny.

Dzień dobry. HR się chętnie ustosunkuje, zapraszamy do siebie. To nigdy nie była niewiadoma, a pieniądze wypłacane są przed świętami - w ostatnich dwóch latach 20 grudnia pieniądze były już na kontach pracowników. Pozdrawiam.

Kkk

Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć. Ja chyba pracuję w innej firmie niż wszyscy tutaj wypowiadający się. Pracuję w Medenie od 3 lat i bardzo cenię sobie tę pracę. Jestem zadowolona z atmosfery, współpracy z innymi pracownikami, zarobków i innych benefitów. Prezes to mądry, wykształcony facet, który zawsze służy radą podobnie jak kadra zarządzająca i managerowie. Wszystko jest uzależnione od tego jak się pracuje i czy chce się pracować. Dla leniuchów i plujących jadem jak tutaj nie ma u nas miejsca.

A jakieś uzasadnienie tego zaskoczenia się może znajdzie? Ciekawi mnie taka reakcja, zwłaszcza ze od wczoraj maja wystawiona ofertę dla specjalisty ds. e-commerce. W sumie nie piszą wprost o atmosferze tylko, że od razu na rozmowie spotkać się można z osoba zarządzająca zespołem. na każdym stanowisku tak się rekrutuje teraz?

Hubert

Najlepsza firma w jakiejkolwiek miałem okazję pracować a pracowałem już w wielu w Koszalinie. Mógłbym wypisać sporo plusów więc nie ma sensu bo ocena 10/10 mówi wszystko. Jedyny minus to spora ilość narzekaczy co myślą że należy im się pensja jak dla dyrektora a większość dnia i tak spędzają w toalecie lub na papierosku - dlatego proponuję zrobić porządek z palaczami na początek brak socialu na święta dla palaczy! Będzie więcej dla pozostałych uczciwie pracujących

Szykitf Nowy wpis

Chciałem wziąć kartę multisport ale jest tak droga w tej firmie że masakra. Najlepsza opcja kosztuje prawie 200 zł a w poprzedniej firmie płaciłem 50 zł za najlepszą opcję.

Misiek Nowy wpis
@Szykitf

A jakieś benefity inne są warte uwagi, czy wszystko takie pic na wodę fotomontaż?

Grzegorz Tfloryda Nowy wpis

Chciałem ostatnio wziąć kartę multisport ale jest tak niesamowicie droga gdzie w innych lepszych firmach za dużo mniejszą cenę mają lepszą opcję tej karty. Nie pozdrawiam i mam nadzieję że to się niedługo zmieni

Humpty D Nowy wpis

Odszedłem jakiś czas temu z firmytf i zatrudnienilem się w nowej i za kartę Multisport w full opcji place 50 zł, a tutaj pracodawca dopłaca tylko 25 zł, nie polecam.

Ewka

Wyszukałam wakat dla przedstawiciela handlowego ds. jednorazowego sprzętu medycznego. Co mam rozumieć przez - "elastyczność organizacji pracy i kreowania taktyki sprzedaży na podległym rynku"? Może mi ktoś powiedzieć więcej?

@Ewka

Dzień dobry. Jest to stanowisko wymagające dużej samodzielności i świadomości specyfiki pracy w środowisku szpitalnym, w tym na blokach operacyjnych, stąd takie określenie i kierunek poszukiwań kandydatów i kandydatek z doświadczeniem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
WojtekD

W poprzedniej firmie do multusporta pracodawca dopłacał 50% kwoty a w tej firmie do karty multisport dopłacane jest 25zl to jest jakiś żart cały pakiet socialny tutaj leży. Firma sie szczyci pakietam socjalnym a jest on conajmniej mierny. Chętnie bym korzystał z tych usług ale niestety za drogo to kosztuje a wypłaty tutaj nie są zbyt srogie.

Ktoś

Dlaczego pracodawca dopłaca do karty MultiSport tylko 25zł, resztę kosztów (ok. 200zł za kartę MultiSport plus płaci pracownik)? Przecież przy takiej cenie to nikt jej nie będzie brał, a w każdym ogłoszeniu szczycicie się benefitem sportowym. Dramat

@Ktoś

Dzień dobry, zapraszam bezpośrednio do HR, żeby zobaczyć pełne obie oferty - Multisport i Medicover Sport i dobrać odpowiedni pakiet. Pracodawca nie dopłaca do pakietów rodzinnych. W ofertach pracy jest ujęta informacja o dopłacie do pakietów, nie o jego sfinansowaniu (dofinansowanie na jednym poziomie jest wybraną formą przez pracodawcę, żeby traktować równo osoby korzystające z benefitu).

Ktoś
@HR

To po równo niech dopłaca więcej, a nie minimum, lub jest to brak kompetencji ze strony HR w negocjacjach z benefitem.

@Ktoś

Dział HR to jedna wielka niekompetencja, nie tylko w kwestiach negocjacji benefitów, co więcej spuszczają pracownika w tzw. kiblu w momencie kiedy pojawiają się „większe” problemy niż kwestia benefitów, wręcz pozostają bez odzewu.

Galanonim

Witam! Mam pytanie odnośnie karty multisport w firmie. Czy byłaby możliwość negocjacji cen tego benefitu na bardziej korzystne dla pracownika? Aktualny koszt tej karty porównując do innych firm jest ogromny co za tym idzie jest małe zainteresowanie taką usługą. Myślę,że warto byłoby zrobić ankietę ile osób w firmie byłoby zainteresowanych taką kartą,jeżeli cena byłaby korzystna dla pracownika i przy dużym zainteresowaniu negocjować ceny z multisportem. Pozdrawiam :) @Pracodawca

@Galanonim

Dzień dobry, ceny są wynegocjowane na najkorzystniejszych warunkach jakie są obecnie możliwe (stosunek osób korzystających do oferty benefitu), trzymamy rękę na pulsie i porównujemy oferty na rynku na bieżąco :) Oferta wszystkich benefitów (w tym Multisport i Medicover Sport) jest podawana nowozatrudnianym pracownikom, ujęta w materiałach powitalnych w onboardingu i co najmniej 1-2 razy w roku przypominana w firmowych newsletterach (online i w druku). Liczba osób deklarujących chęć korzystania jest większa niż tych, które potem rzeczywiście z pakietów korzystają, to naturalne :) Zapraszam do kontaktu bezpośrednio z nami :)

Zwierzak
@HR

Jeśli 180zl czy nawet więcej za pakiet plus to najlepiej wynegocjowane warunki to ja nie mam pytań. Przy tylu pracownikach, ta cena to żart.

@Zwierzak

Inia

Czy ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie pakietu medycznego i sportowego po okresie próbnym jest realne dla malarza proszkowego? Facet natrafił na ofertę i zależy mu na motywatorach. Fajnie jak odpowiecie czego można się spodziewać!

@Inia

Dzień dobry, wszystkie opisane benefity są dostępne dla wszystkich pracowników.

Pytająca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy możecie powiedzieć coś o pracy w działce weterynarii? Na stanowisku przedstawiciela?

Uprzejma

Pracuję w Medenie od dłuższego czasu i cieszę się, że trafiłam właśnie na tą firmę. Bolączek tutaj opisywanych nie zauważam w rzeczywistości, być może po prostu u handlowców nie jest to odczuwalne, bądź łatwiej jest się od tego problemu po prostu odciąć pracując w terenie. Kwestia plotek jest problemem nie tylko dotykającym tej firmy, wszystko zależy od ludzi i wszędzie się znajdą osoby, które bardziej się interesują życiem innych niż swoim. Od jakiegoś czasu wiele się zmieniło w firmie (wraz z dyrektorem zarządzającym) co jest na plus dla firmy. W końcu osoba, która nie rozumie "zarządzania" poprzez wtykanie nosa w życie prywatne pracowników, a szkolenie i radą w handlowych kwestiach (co przerastało poprzednika, a raczej poprzedniczkę). Praca pomiędzy działami jest również sprawna, zawsze otrzyma się pomoc w potrzebie. Czy polecam pracę w firmie Meden-Inmed? Oczywiście, że tak. I tak, każdy ma swoją opinie i swoje doświadczenia, ale nie zauważyłam, by ktokolwiek wymagał ode mnie więcej niż powinien. Zawsze się znajdą osoby, które będą oczekiwały, że mogą udawać, że pracują w nieskończoność, ale jak to mówi klasyk: "Lies run sprints, but the truth runs marathons. The truth will win this marathon in court". Nie da się każdego zadowolić, nie każdy się tu odnajdzie, jednak osoby, które nie zagrzały tu miejsca i są tak bardzo rozgoryczone, że śledzą gowork na bieżąco i komentują, uznałabym albo za konkurencję, albo osoby, które tak bardzo żyją przeszłością, że nie potrafią pójść dalej i znaleźć odpowiedniego miejsca, do którego będą pasować i zaczną się realizować zawodowo. Nie twierdzę, że Meden- Inmed jest jedynym najlepszym wyjściem, jest ich bardzo dużo, ale zamiast siedzieć przed komputerem i trzymać w sobie urazę, warto tą energię przeznaczyć na zmiany w swoim życiu.

Sonia
@Uprzejma

Tak własciwie to czemu polecasz ta firmę, bo trochę mało się dowiedziałam? Tylko ze względu na to, że zaszły jakieś pozytywne zmiany? co konkretniej się zmieniło, chodzi o atmosferę w dużej mierze czy jakieś warunki zatrudnienia też? Zarobki stoją na dobrym poziomie?

Uprzejma
@Sonia

Soniu, wiele osób pytało się tutaj o zarobki i nikt Ci nie napisze nic więcej. Zarobki są takie, jakie sobie wynegocjujesz. Praca i zaangażowanie są zauważane przez przełożonych. Moim zdaniem zarobki są na dobrym poziomie, ale to moja subiektywna opinia, którą nie powinnaś się kierować, bo ludzie różnie mogą definiować "dobre zarobki". Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to również są informacje, które z chęcią udzieli Ci dział HR w firmie, ale jest to również pytanie na które znajdziesz odpowiedź tutaj, bo było już wcześniej poruszane. Polecam firmę ze względu na to, że przede wszystkim zachodzą w niej pozytywne zmiany, ale nie tylko. Nie ma narzuconych szablonów w pracy, przełożeni mają zaufanie do pracowników, można wykazać się kreatywnością i podejść do wykonania swojej pracy po swojemu- coś za co najbardziej cenię sobie pracę w Medenie. Plus to, co napisałam w swojej opinii, czyli świetna współpraca między działami i poleganie na ludziach.

@Uprzejma

Aha, czyli nie można chować urazy do pracodawcy który zachował się nie ok i ewentualnie napisać o tym na go worku? Chyba kolega wyżej ma rację, że ta opinia to jakieś działanie działu HR żeby ocieplić wizerunek firmy w której i tak rotacja jest przeogromna z tego co widać choćby po ofertach pracy.

Zuzka

Wstawili wiele ofert i na managera ds.eksportu. Czy to wynika z dużych rotacji w firmie? Ludzie się zwalniają ze względu na atmosferę czy to kwestia rozwoju w firmie? Dzięki za odzew!

michalina

Czytając opinie ciężko doszukać się konkretów na pytania zadane przez kandydatów, czy ktoś jest w stanie napisać na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy w tej firmie ? (widełki chociaż) ? jaka jest flota samochodów ? czy auta można używać jak w większości firm do celów prywatnych? czy są regularne premie ? szkolenia ? proszę o jakiekolwiek konkrety .

@michalina

Dzień dobry. Chętnie udzielimy odpowiedzi, chociaż bez skonkretyzowania, której rekrutacji dotyczy pytanie, będzie to na poziomie ogólnym. Co do zasady, jeśli pytania są kierowane do społeczności a nie do firmy to wolą użytkowników jest odpowiadać lub nie i tutaj się nie wtrącamy :) Zarobki zależą od stanowiska i doświadczenia w branży, trudno mi podać widełki, ponieważ szczególnie w tej branży ważne jest indywidualne podejście. Można korzystać z aut do celów prywatnych, szczegóły omawiamy na rozmowie rekrutacyjnej. Auta segmentu C+/D. Premie są roczne, rozliczane kwartalnie, temat w szczegółach podejmujemy na rozmowach z kandydatami i kandydatkami. Są szkolenia, na początku współpracy najwięcej produktowych. Pozdrawiamy.

Aga
@michalina

Poszłabym krok dalej i zapytała czy ktoś jest w stanie wyjaśnić fakt, że od blisko pół roku szukają przedstawiciela. Ogłoszenie pojawia się wręcz cyklicznie.

Grazia

Zdziwiło mnie to stwierdzenie ze praca jest nawet ok ale kasa za nią wypada niżej niż kwota na umowie. jak to w ogóle możliwe ze dzieje sie coś wbrew niej? Gdyby tak było to by nie poszło przypadkiem już jakieś zgłoszenie?

Mary

Od tygodnia jakoś jest dostępna oferta dla magazyniera. widzę w niej widełki od 4500 do 5500 zł. czy możecie mi wprost napis jakie kryteria ma do spełnienia mój chłopak aby mógł mieć te 5500 zł już na początku?

Przedstawiciel medyczny

Czy naprawde szukają KAM ds chirurgii kręgosłiupa, czy tylko zbierają dane? Mam 6 lat doświadczenia w tym obszarze, CV odrzucone po 2 dniach od aplikacji, a jak widze oferta została ponownie wystawiona.

@Przedstawiciel medyczny

I znów wystawili na to samo satnowisko, te same lokalizacje

Ilona

Hej. zauważyłam, że jest dostępna oferta dla malarza proszkowego. Chłopak nim jest. jest napisane, że zarobki wynoszą 4 500 zł. to sama podstawa? co z premiami?

Też rozważałem wcześniej te ofertę na magazyn, zwłaszcza ze wymagają 2 lat doświadczenia, które posiadam. Nie wiem tylko jaki jest zespół i przy jakiej kulturze (usunięte przez administratora) bym się zatrudnił. Opiszecie magazyn od tej strony?

Magazynier

Witam, czy warto w firmie zatrudnić się jako magazynier? Jakie są plusy, a jakie minusy?

Pracuje się całkiem dobrze, ale wypłata poniżej umówionej kwoty i poniżej tego, co wynika z umowy. Czas więc szukać miejsca, gdzie dotrzymują tego co ustalone.

Hej, jest tu może ktoś kto pracuje lub pracował jako młodszy specjalista ds. administracyjnych? jest teraz dodana oferta a nie widzę wcześniejszych odniesień do tej pracy. myślę mimo wszystko czy by nie aplikować. jest napisane, że to praca przez 168 godzin w miesiącu, zastanawiam się czy występują nadgodziny?

Nie występują na tym stanowisku nadgodziny jest to praca na cały etat. Wszystkiego można dowiedzieć się na rozmowie.

Zostaw merytoryczną opinię o MEDEN-INMED Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDEN-INMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 5 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDEN-INMED Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 185 ocen.

MEDEN-INMED Sp. z o.o.