Opinie o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MEDEN-INMED Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Zainteresowana

Dzień dobry, Na portalu pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na specjalistę ds. Obsługi klienta w dziale eksportu. Czy możecie się wypowiedzieć na temat tego stanowiska? Jakie zmiany, jaka płaca, ktoś coś wie? Pozdrawiam

Mati

Moi drodzy czytający, przepracowałem tam dłuższy czas(4lata) i każdemu kto chce spróbować sił w tej firmie odradzam. Propagandowe podejście firmy pod kandydata zderza się z parszywa rzeczywistością. Brak perspektyw, ciagłe pretensje kadry wyższej na pracownikow produkcji. Kierownicze przypisywanie sobie sukcesów innych oraz brak perspektyw na przyszłość dla pracowników produkcji. Nie polecam i odradzam !

Albi
@Mati

Co rozumiesz przez brak perspektyw? Jak z perspektywą awansu lub udziału w szkoleniach? I o co przełożeni mogą tu mieć pretensje?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o.? 13 sierpnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Fizjoterapeuta. Ktoś z Was aplikował?

Roman

Zastanawiam czytając wpisy dotyczące klimatu plotek, donosicielstwa albo intymnych relacji pomiędzy pracownikami tej firmy czy założyciel i sukcesor znają te fakty. Wpisy o których mowa znacząco obniżają wartość tego biznesu w oczach klientów. W oczach całego rynku. Jest mało prawdopodobne, że taka ilość wpisów nie ma pokrycia w rzeczywistości. Jeśli właściciele/ zarządzający znają te fakty i nic z tym nie robią to bez dwóch zdań ta spółka jest na równi pochyłej. Znane są przypadki kiedy firma nie miała najepszych produktów w ofercie ale miała sprawną organizację nastawioną na działanie. Takie firmy się rozwijają. Znane są też przypadki, kiedy pomimo świetnych produktów firmy tracą na znaczeniu i/ lub ostatecznie znikają z powodu absolutnie chorej sytuacji wewnątrz biznesu. Tak to działa i w przypadku tej firmy nie będzie inaczej.

HR
@Roman

Dzień dobry. Firma jest świadoma pojawiających się komentarzy i pomówień. Jesteśmy w trakcie podejmowania kroków prawnych.

Była pracownica
@HR

Prawdę pisząc to dziwnie się to czyta. Przeglądałam te opinie na tym portalu. Są takie, jak moja o firmie Meden. Nie wiem jakie pomówienia są tutaj, bo raczej to, co przeczytałam pokrywa się z moją wiedzą, odczuciami, doświadczeniem odnośnie pracy w Medenie. Nigdy nie pisałam, ale faktycznie nie można ludzi uciszać dlatego, że piszą to, czego doświadczyli pracując w danej firmie. To nie jest karalne. Takie portale temu mają służyć, taki ich charakter. Odnosząc się do pomówień...nie wiem jak można się tak mylić i sugerować, że to, co umieszczone to pomowienia. Ja osobiście usłyszałam od Pani dyrektor pewnego działu, że na mnie moja współpracownica napisała maila do prezesa odnosząc się w nim nawet do mojej prywaty. Niesmak, ale nade wszystko bardzo złe mam zdanie o firmie, która dopuszcza do takich niemoralnych kroków innych,...

Lidia
@HR

Haha jakich kroków prawnych? Żeby zrobić co? Internet zamknąć za to, że ludzie prawdę piszą? Pomówień? To, co jest tu napisane w pełni oddaje to co się dzieje w firmie.

Bartosz

Mi na przykład brakuje konkretów. W koło macieju tylko o tym, że ludzie plotkują lub, że coś im nie pasuje z atmosferą, ale czy to nie od pracowników w dużej mierze ona zależy? Ktoś tam pisał wcześniej, że koleżanka zachowała się nie fair. Co więc można na to poradzić i w jaki sposób firma dobiera osoby do pracy? Chciałem wysłać CV na stanowisko sprzątacza, bo takie jest ogłoszenie na stronie firmy, ale sam już nie wiem. Dowiem się tu jakiś konkretów, uzyskam jakąś merytoryczną odpowiedź na pytanie, ile wynosi wynagrodzenia na okresie próbnym, a ile po przedłużeniu umowy?

HR
@Bartosz

Dzień dobry. Wynagrodzenie na stanowiskach osób sprzątających jest na poziomie minimalnej krajowej, taka jest informacja umieszczona w ogłoszeniu. Zapraszam do złożenia cv, jednak decyzję o tym pozostawiam już w Pana rękach.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Doświadczona

Witajcie. Mam pytanie odnośnie pracy w terenie jako przedstawiciel. - na jaka podstawę można liczyć i o jakim systemie premiowym mowa? - jaka flota, czy jest gps, możliwość prywatnego korzystania? - jaki rodzaj współpracy (działalność, uop?) - jak czas pracy? Miło jeśli ktoś napisze konkrety.

Niedoszły pracownik

Firma nie szanuje i nie szuka cennego fachowca . Dziwnie im nie zależy na specjaliście który jest wstanie wykonać sam tyle zleceń co 3 pracowników ,a to wszystko dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu . Może kierownictwo wadliwe , lub system pozyskania pracownika . A chciałem tylko 200 zł więcej niż proponowanli. Bo w końcu mam prawo się cenić . Jesteś specjalistą ,fachowcem nie polecam tej firmy .Znajdziecie lepsza którzy was docenią.

Wyaaa
@Niedoszły pracownik

Wiele osób wspominało, że tak tam jest. Nie możesz być za dobry, bo HR zna potencjał obecnych. Jeśli wprowadzi za dobrego albo Cię zakopią plotkami albo pokażesz nową ścieżkę i okaże się, że mnożone jest zatrudnienie byleby tylko coś robić. Stali pracownicy narzekają, udają, przekonują,że są zarobienia...to nic a nic prawda nie jest. Robić się starym już nie chce,a meandry znają i wiedzą jak udawać.

Mhm
@Niedoszły pracownik

No widzisz, nie wzięli cię, bo tylko 3 razy tyle byś robił co inni. A czemu nie 4 albo 10?

W punkt. Taki ból czterech liter mają obecni pracownicy. Zobacz..skoro tu atakują jeszcze nieznanych i'm, a jedynie o innym odmiennym zdaniu, co dzieje się za drzwiami...pomyśl zanim podejmiesz pracę w tym przeokropnym miejscu

Sylwia
@Niedoszły pracownik

Możesz dać znać czy na rozmowie były zadania weryfikujące doświadczenie? Czy tylko tak na sucho? No i jaka podczas niej panowała atmosfera?

@Sylwia

Tak, weryfikują te które ich akurat interesują

Rozczarowany

W żadnej firmie wcześniej nie widziałem tylu podłych ludzi, którzy karmią się plotkami i niszczeniem innych. Gdyby każda z tych osób poświęciła pracy tyle czasu co obgadywaniu innych to wszystkim żyłoby się łatwiej. Przykro się patrzy na ludzi którzy w patrząc Ci w oczy są mili i chętnie korzystają z pomocy, a jak wyczują minimum anonimowości to lecą po wszystkich jak im się podoba. Ciekawe czy podpisując się swoim nazwiskiem mieliby tutaj tyle odwagi do oceniania? Niech pierwszy rzuci kamień kto jest kryształowy. Sama firma jest na prawdę w porządku. Świetne portfolio, Prezes na którego można liczyć w każdej sytuacji, dobre warunki pracy, zgrany zespół. Szkoda, że w tym zespole zdarzają się „śliwki robaczywki” które psują wszystko. Jedyne rozwiązanie to zburzenie wszystkiego i zbudowanie od nowa na jasnych zasadach. W pracy zajmujemy się pracą, po pracy róbcie co chcecie. A tutaj granice dawno się zatarły i ludzie nie potrafią znaleźć balansu kiedy rozmawiają ze współpracownikiem a kiedy z kolegą i dlatego wiele zachowań tak ich kłuje w oczy. Życzę firmie powodzenia i ogarnięcia tego chaosu, wtedy będzie już tylko lepiej.

@Rozczarowany

Ci ludzie, dokładnie ci sami, ktorY mają czas na niszczenie innych mówią Maćkowi, szefom swoim,że nie maja czasu na inne rzeczy, bo tak ciężko pracują. HR otrzymuje zlecenie na dotrudnienie. Dociera osoba, która gdzieś się bawiła, nie wiem na kogoś kiedyś w życiu nakrzyczała, pracowała w innej firmie i tam się pokłóciła i co się dzieje ....pracownicy bam na płoty, bo świat mały. Dzień po dniu niszczą, bo płoty dotarły, oni się tym karmią. I zamiast pracować znów narzekają i trouja drogę kolejnym zatrudnieniom. Ta sodoma powinna być zburzona i założona od nowa. Inaczej ten kupisz tam bedzie zawsze.

Mam pytanie Zostałem zaproszony na rozmowe na stanowisko przedstawiciela handlowego . Czy może ktoś napisac czy warto i czy warunki finansowe sa ok . Wiem że w różnych działach są inne sytuacje i inna atmosfera więc może ktos doradzi czy warto .

Kilof
@Kandydat

Nie warto. Jeśli jesteś normalny, radosny to trzymaj się z daleka, bo za małą sumę staniesz się podstępny i nieszczęśliwy.

Kandydat2
@Kilof

Czy mozesz powiedziec czym jezdza przedstawiciele, jak to jest z brakiem gps i ile jest wolnych weekendów (o ile takie są)

7 mazd

Jeśli premie nie wrócą to niedługo nie będzie komu robić na spłatę siedmiu nowych mazd

Kiske

Film Znachor przypomina mi zjawiska mające miejsce w firmie. Ludzie szczekają, podburzania bo ktoś jest ładny, mądry i ma fajne życie. Ale jak w filmie mowa ludziom buzi nie zawiazesz. Jedynie obłędne jest to, że rzekomo wykształcony szef do owych sytuacji dopuszcza, aby psy szczekaly

@Kiske

Czemu taka atmosfera tam panuje? Co jest tego powodem?

@Ewa

Przede wszystkim (usunięte przez administratora), który nie tylko toleruje plotki, ale sam zachęca do tego pracowników, sam plotkuje. Chyba wydaje mu się, że dzięki temu lepiej będzie wiedział co się w firmie dzieje. A pracownicy, dla swoich korzyści, zwyczajnie go (usunięte przez administratora)(a on wierzy jak dziecko w to co oni mówią). Do tego(usunięte przez administratora) który chyba zajmuje się tylko rekrutacją i generowaniem plotek, konfliktów i donoszeniem do (usunięte przez administratora). Kiedy nie ma konfliktów, zawsze można jakiś stworzyć, aby potem prowadzić mediacje i uzasadnić że jest potrzebna w firmie. Ktoś kto ma kręgosłup moralny i nie chce działać tak prymitywnie, nie odnajdzie się w tej firmie, bo jeśli nie donosisz to bądź pewny że ma ciebie doniosą, Jeśli jesteś lepszy od innych to bądź pewien że w firmie będą krążyć plotki jaki jesteś niekompetentny. W skróc(usunięte przez administratora)

Ustellaa
@Mati

Dosłownie w punkt. Niemożliwe jest, aby nie było to prawda. Wszyscy o tym wiedzą i piszą tu.

Mala
@Kiske

To jest psychiczne wykańczanie ludzi. Ile tego się tu widzi. Zazdroszczę tym, którzy zwyczajnie zatrzasnęli drzwi od firmy i mają już ten klimat za sobą.

Wiem
@Kiske

Bo jedyną bronią prymitywa jest rzucenie i podsycanie rzuconej plotki. Tak niszczy konkurencję, gdy argumentów i mądrości brak.

Medenek

Przyznaje,że nam to już terapeuta nie pomoże. Tak nauczyliśmy się robić każdego, jeden drugiego. Już nie tylko szefa,ale każdego w balona, że czasem jak słucham w dziale to nie wiem co jest dla dobra firmy i ma faktycznie sens, logikę a co jest już strategią działu. Źle mi jak się tak zastanowię jaki schemat działania przyjęłam będąc tu. Natomiast jeśli nie płyniesz z prądem działu, pracowników którzy mnie uczyli, to zjedzą mnie i na taczce zostałabym wywieziona. Nie mogę myśleć inaczej, niż dział, bo mają one plecy u szefa i cokolwiek powiem i tak mi nie uwierzy. Tylko im

aJ

Firma jest producentem i dystrybutorem godnych towarów. Niestety na tym się kończy. (usunięte przez administratora)i plotkarstwa. (usunięte przez administratora)z tej rangi wyższej są niestabilni emocjonalnie. Brak wyrozumiałości i brak wsparcia. Handlowcy niby maja swoje tereny a i tak robią swoje przekręty na terenach swoich kolegów za plecami . Niema dobrej atmosfery w tej firmie , niema szczerych ludzi w tej firmie. Jeżeli planujecie tam się zatrudnić to poczekajcie na zmianę dyrekcji.

Pracownik Fizyczny.

Coś wiadomo odnośnie noworocznych podwyżek? Mamy koniec stycznia, a kogo się nie zapytasz na mieście to wszystkie większe molochy od 1 stycznia podnieśli swoim pracownikom wynagrodzenie w stosunku do panującej inflacji, a u nas głucho i cicho na firmie. Jeszcze premia która była jaka była (300 zł na rękę) została gwizdnieta przed świętami i na obecną chwilę człowiek robi za golasa. Więcej zatrudniajcie nieefektywnych roboli, więcej teoretyków na górze, więcej ludzi od stania z rękami w kieszeniach, a mniej rzemieślników. Bareja by się uśmiał gdyby zobaczył pewne zachowania.

MEDEN-INMED Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Magazynier w Koszalin. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Nic

Proponowane 3500 brutto Zero paczek Zero premii

Przebiegli
@Nic

Co za przebiegłość. Zatrudniać w zeszłym roku za nieco wyższa pensje więżąc, że będzie ona najniższą krajowa w przyszłym.

Bylem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo dużo pytan , wymagania z kosmosu ,masa obowiązków , na koniec zadałem pytanie na temat zarobków a tu okazało się że to wielka tajemnica, pytania typu czy jestem gotów na wyjazdy służbowe nie wiedzac nawet za ile sie pracuje heh na koniec okazało się że praca jest za najniższa krajowa to chyba jakiś żart i kpina sami se wszystko róbcie i jeździjcie w podróż sluzbowa za najniższa krajowa albo szukajcie (usunięte przez administratora) dalej moze znajdziecie. Porazka omijać z daleka.

Ertt
@Nowy

Biorą sam PGR dlatego płacą najniższą. PGR nie ma wyboru i przyjąć musi, żeby się wyrwać od siebie. A potem zdziwieni, że dantejskie sceny w firmie bo jeden do drugiego z (usunięte przez administratora)pełnym wyzwisk

Byłem jakiś czas na montażu z tego co zauważyłem niektórzy przesiąkli klimatem tam panującym Kompletnie brak zrozumienia ze strony większości pracowników W listopadzie się wynoszę stąd Kiepska firma nie polecam

Beretka
@Marek

Też to zauważam. Klimat jest słaby. Po dłuższym czasie wszyscy są tak niefajni. Dużo zawiści u wszystkich. Jeden drugiemu nie za dobrze życzy. No słabo, słabi współpracownicy. Brak lepszej linii doboru pracowników. Może brakuje większej kultury osobistej u wybieranych pracowników. Może gdyby to się zmieniło....to i klimat po mały by się zmieniał. Warto zacząć dobierać pracowników z wyższą kulturą pracy, osobistą.

@Beretka

Raczej przy rekrutacji patrzą na kwalifikacje a nie charakter. A kultura wychodzi z czasem. Tu nie można się z nikim dogadać taka słaba atmosfera? Kierownik nie może jakoś zgrać towarzystwa?

Lalak
@Paweł

Wiadomo, że podczas rekrutacji nie wyłapie się charakteru. Natomiast jeśli nawet ukazuje się on później...nic nikt z tym nie robi. Przyzwala się na gnębienie innych,zatruwanie atmosfery pracy. Gnębienie nowych, podciąganie ich pod swój zestaw patrzenia na życie,na swoją wredote. To powinno być tempione,a nie jest.

Spawacz
@Beretka

Misialby być lepszy zespół HR a nie z beznadziejnie wykonującą pracę i kapującą na innych menedżerką Każdy broni własnej (usunięte przez administratora) i jeden na drugiego jedzie

Pani
@Beretka

Nie zgadzam się. Z kulturą osobistą na dobrym poziomie nikt w Medenie nie posiedzi.Przeciez słychać i widać kto się klimatyzuje w tym miejscu pracy. Ktoś kto krzyczy, wymadrza się, przy tym zakrzyczy delikatniejszego, podkabluje, okłamie, omówi przy innych. Wysoka kultura zginie wśród tego zgiełku, który już mamy. Tu trzeba gnoja, tępaka,kogoś kto na maniery nie zwraca uwagi. Weź spróbuj podyskutować z paniami z e-commerce...hmmm...głupio mądre, pyskate i bez kultury

@Spawacz

a tak z ciekawości to czy wiadomo jakie relacje mają bezpośrednio w tym zespole między sobą? Ile tam jest osób i jak często przychodzi ktoś nowy?

Zolzy

Źle się pracuje z długoletnimi pracownikami Medenu. Odnoszę wrażenie, że mają pewną swobodę w (usunięte przez administratora)...jakaś siła wyższa czy jak

@Zolzy

swoboda w gnębieniu? a coś więcej w tym temacie? jest tu komu ewentualnie zgłosić jakieś tego typu nieprawidłowości? było już to robione?

Geresak
@Dominika

Powiem tak, jak tylko coś nowy ma lepszego...typu poparcie, sympatię szefa lub podwyżkę, wyższa pensje długoletni czują uprawnienie do omawiania tego na forum i gnębienie wypowiadając wszem i wobec, że to niesprawiedliwe i trzeba porozmawiać z szefem. Słyszalne jest nawet, że szef zawsze posłucha sprawdzonego pracownika. Czy ma on arcje czy też nie. Smutne

@Geresak

Nie tylko to. Ogólnie przyjęta postawa stażowi długich pracowników ma się w Medenie jakoś tak dziwnie. Straszą Maćkiem,straszą,że długo się tu miejsca nie zagrzezje. Podają przykłady już obalonych osób, bo większość tak chciała i nie ważne czy był dobry. Ważne,że zespół nie chciał...a bo tak. Taka atmosfera to żadna praca. To gwarancja psychologa. Patrząc na nagrodę jako pracodawcy...ehhh jak dla naszych piłkarzy. Nie mam pojęcia za co.

Powiem krótko Nie polecam

Świeży

(usunięte przez administratora) miejscem próbnym mam od września umowę do końca roku i nie zamierzam przedłużać. Dziwne miejsce składające się z dziwnych ludzi Jestem na montażu i na drugim dziale.

kandydat

Dzień dobry, w Warszawie firma szuka kandydata na stanowisko "Serwisant w Wydziale Aparatury Medycznej" ktoś może coś powiedzieć na ten temat, jak się pracuje po ile godzin, czy są premie?

@kandydat

Premii nie ma, pracujesz tyle godzin ile potrzeba żeby skończyć temat (brak nadgodzin - zadaniowy tryb pracy), stawki też nie powalają :)

@Lol

A zdarza się, że dają za dużo tych zadań czy jednak wiedzą ile kto wyrobi i nikomu nie zdarzyło się, żeby mieć z tym jakiś problem?

@Dominika

Tutaj była odpowiedź na pytanie o stanowisko serwisanta, nie wiem czy pytasz dokładnie o to stanowisko czy inne - bo jak o inne to nie mam pojęcai jak to wygląda ;)

Beata
@Lol

Stawka jest ustalana co do wykonanego zadania czy jakaś stała pensja za miesiąc pracy ??

567w
@Beata

Nikt nie odpisuje, bo wynagrodzenia w medenie to bryndza. Jest tak dlatego, że jest nas za dużo. Starym wyjadaczom nie chce się robić i zatrudniani są nowi. Tym samym dwie pensje, a roboty na jedną tyle, że trzeba pracować. W ten sposób mnozymy osoby, a pensje dzielimy.

Beata
@567w

A te nadgodziny, o których mowa są normalnie płatne dodatkowo czy jak?

DobreSobie
@Beata

tak, uściskami ręki prezesa :)

@Beata

Zadaniowy tryb pracy nie wiąże się z płacą za zadanie - proponuję zapoznać się z terminami ;) Jest stała pensja - przy tym trybie pracy nie masz liczonych nadgodzin :)

Weronika
@Lol

A tej stałej pensji jest tyle, że zadowoleni jesteście ?

@Weronika

Ja pracę zmieniłem, bo patrząc na ilość obowiązków do zarobków i perspektyw to było mi szkoda życia na tą firmę ;)

Meryta
@Lol

Zapewne byłeś nowym pracownikiem. I zapewne delegować zadania zaczęli na Ciebie współpracownicy tak samo od siebie. Gdybyś zaczął pokazywać,że za dużo zostalbys uznany za osobę nie pasująca,kłótliwa i oczywiście nie w standardach firmy. Z czasem tak byłbyś zły,że frustracja wyszłaby krzykiem. nam już nie jeden przypadek obciążania pracowników w tej firmie. Oczywiście samorozboj koleżeński.nowy to mu dajmy niech za nas robi. Tak HR ma zawsze robotę.

@Meryta

Niestety potwierdzam. Kiepska firma, system zarządzania żaden, a wspomniane HRy.....z funkcją HR nie mają nic wspólnego. Zarówno Agnieszka jak i Maciek postrzegają HR tylko jako rekrutację - to nie wymaga komentarza.

Weronika
@Mati

Czyli poza rekrutacją nie robią nic w tym dziale?

@Weronika

Jeszcze filmy propagandowe cykają na firmie jak to pięknie kwiaty rosną na ścianach a ludzie fenomenalnie zarabiają na swoich stanowiskach. Znaleźli garstkę łosiów którzy sami chcą sobie sprowadzić konkurencję głównie ze wschodu na ich miejsce ale oczywiście jeszcze o tym nie wiedzą.

Myre

Taka taktyka firmy. Najpierw wzięli stare PGR, które za wejście do miasta da sobie głowę obciąć i nie ma żadnych skrupułów odnośnie bycia fair w stosunku do innych. Teraz uchodźców,bo oni też walczą o przetrwanie. No i właśnie taki klimat tam jest....pozabijajcie się, a my popatrzymy jak robicie coraz więcej

Kilof
@567w

Właśnie o to chodzi. Starzy wyjadacze nie chcą robić, zarzucają nowych i jeszcze wmawiają,że nowym się nie chce. Stare towarzystwo ma omówiony ten schemat totalnie. Na imprezach firmowych widać jak dobrze się dogadują. Stare towarzystwo siedzi w każdym dziale i psuje firmę od środka.

Opola
@Dominika

To ile dasz radę zrobić nie ma większego przełożenia. Niestety w Medenie jest polityka słuchania długoletnich pracowników. Oni, niestety, często podpowiadają jak szeptuchy co komu dać. Unikają tym samym najgorzej pracy. Góra no jakby to powiedzieć..ufa bezgranicznie. Nie ma na to się żadnego wpływu. Ludzie mądrzejsi zwalniają się przez to. Często doprowadza to do frustracji. Niemniej chyba tak już pozostanie. To taka trochę zmowa. Słucham, obserwuje i wiem,że bez względu na dział długoletni mają to wypracowane.

Pracownik P

Kiepska firemka. Prymitywni ludzie jeszcze pamiętający jak to było za poprzedniego systemu. Atmosfera trochę geriatryczna. Każdy wie wszystko najlepiej, a jeśli nie wie to i tak przedstawi swoje zmanipulowane zdanie. Ta kanciapa to takie polskie (usunięte przez administratora) pełną gębą.

Zreno
@Pracownik P

Atmosfera skisla. Ale to w całym Medenie. Klody pod nogi, aferki, konszachty, życzliwi inaczej.... To taki Meden w pigułce.

Masza
@Pracownik P

Pracowałam tam. Zero wiedzy, a wypowiedzi jakby ta wiedza była. Madry od razu wyczuje z jakim słabym elementem ludzi ma do czynienia, bo każde rozmowy pracowników okraszone są prowinconalnym językiem wprost z budowy.

Geresak
@Masza

Nie z budowy, za słabi na to. To PGR.

Zostaw merytoryczną opinię o MEDEN-INMED Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDEN-INMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDEN-INMED Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 185 ocen.

MEDEN-INMED Sp. z o.o.