MPS International LTD Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o MPS International LTD Sp. z o.o.

Gad

Praca sama w sobie nie jest zła. ( usunięte przez administratora )ja polecam tą pracę.

lila
@Gad 21.08.2016 22:14

szkoda że usunięte przez administratora...

grazia401

ta firma to jedno wielkie oszustwo!!!!!!!!!!!!! Niby przyjmują do pracy, każą zrobić badania na swój koszt a potem tygodniami się czeka na przyjęcie do pracy. Czeka się niby na "uszycie ubrania roboczego". Nie precyzują nawet kiedy w przybliżeniu zacznie się praca. Biorą osoby z Urzędy pracy, dostają dofinansowanie a ludzie nie pracują. Może warto się temu przyjrzeć???????

Zostaw opinię o MPS International LTD Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPS International LTD Sp. z o.o.