Opinie o MPS International Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MPS International Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MPS International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPS International Sp. z o.o. w Koszalin

Student

Zatrudniłem się na umowę o zlecenie. Studiuje szukałem pracy na 2-3 miesiące w wakacje. Trafiłem do MPS'u praca okazała się fatalna pod względem komunikacji z innymi ludźmi. Z pracownikami na dwóch zmianach miałem problem porozumiewać się w jakikolwiek sposób. Ciągle sprawiali problemy tam gdzie ich nie było a próba rozwiązania ich kulturalnie kończyła się krzykiem z drugiej strony. Nieprzestrzeganie przepisów przy wyrobię produktów na bazie alkoholu (zbyt wysoka temperatura na hali koło 30°C, alkohol ulatniał się do powietrza)

@Student

To i tak mało widziałaś. Tam są takie warunki że się dziwię, że ludzie tam wg. Pracują.

Cichy

Ten zaklad radze omijac szerokim lukiem wiecej kierownictwa niz ludzi do pracy nadaja sie tylko do sponsorowania innych instytucji a czlowiek zasowa za najnizsza i w dodatku w systemie 4 brygadowym . Kierownik rozdmuchu hahaha smiechu warte nie ma pojecia o produkcji a udaje ze wie najlepiej. Wszedzie trzeba pracowac ale tam za psie pieniadze zero szacunku do drugiego czlowieka (usunięte przez administratora)

W jaki sposób według Ciebie niższa od najniższej krajowej miałaby być płacona? Przedstawisz to w liczbach z wyjaśnieniem, żeby było wiadomo? I jeśli już to na jakiej umowie robiłeś?

Jak wygląda ścieżka kariery w MPS International LTD Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

@Cicha

Ja w swoim życiu pracowałem w czterech firmach, to niewiele, wiem ... Nie mam w zwyczaju skakać z kwiatka, na kwiatek ... Ale w każdej firmie, ktoś kogoś obgadywał. Uważam, że jeżeli grupa składa się z więcej niż dwie osoby, to zawsze ktoś, kogoś będzie obgadywał. Czy nawet w rodzinie jest inaczej ? Naiwnością jest twierdzić, że na naszej planecie istnieje miejsce - nie tylko pracy - gdzie nikt, nikogo nie obgaduje :) Odnośnie witania się w pracy, to bywa różnie, ale czy to mi robi dzień ? Nie ! Płacą mi za to co robię i resztą się kompletnie nie przejmuję. Ja idę do pracy - pracować - nie szukać przyjaciół. Odnośnie pracy na trzy zmiany, to nikt nikogo nie zmusza, jest dodatek za pracę w nocy czy mały, czy duży, tu można dyskutować, takie jest prawo. Najniższa krajowa ? Naprawdę na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko jest klarownie wyjaśnione. Umowa agencyjna ? Mało jest ofert pracy w mieście ? Ja też byłem rekrutowany przez randstad, ale odpowiedziałem tylko na ogłoszenie, które zapewniało mi pracę bezpośrednio w firmie.

Dzień dobry, chciałbym poznać Waszą opinie odnoszącą się do pracy na dziale technicznym. Jest na niego teraz dostępna oferta. odnośnie premii pojawiały się zapytania, lecz w stosunku do innych stanowisk. w tym przypadku na jakich zasadach jest przyznawana?

Gośka Nowy wpis

Witam, jak często brygadzista jest poszukiwany? już kiedyś spytano o pracę na tym stanowisku a widzę właśnie ze ponownie widnieje o nie zapytanie po paru miesiącach. Zastanawiam się ile tak naprawdę jest zespołów? I czy nie zdarza się, że niektórzy awansują? Jak praca brygadzisty teraz może wyglądać?

Pozytywny Anonim Nowy wpis
@Gośka

Witam. Tak, jak w każdej firmie, zdarza się, że w tej, też ludzie awansują. Praca brygadzisty, to stanowisko, które wymaga odpowiednich predyspozycji. Trzeba mieć dobry kontakt z ludźmi, ale też umieć odpowiednio "zadziałać", kiedy jest taka potrzeba. Trzeba umieć działać i podejmować decyzje pod presją czasu. Trzeba mieć też poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, zwłaszcza tutaj, gdzie nie jest to fabryka gwoździ i stawką jest ludzkie zdrowie. Na rozmowie kwalifikacyjnej, na pewno wszystko klarownie wyjaśnią. Pozdrawiam.

Bez żadnej przyczyny? a drążyłaś jakoś ten temat? piszesz też o tym, że to zależy na jaka ekipę się trafi, a jakie bywają warianty? I czy możesz przechodzić miedzy nimi?

Mmm Nowy wpis

Tak bez żadnej przyczyny, kierownik kazał mi iść na stołówkę, jak zapytałam po co to odpowiedział mi ze na bhp po czym na stołówce od pani z hru dostałam wypowiedzenie. Pani nie wiedziała jaka jest przyczyna wypowiedzenia i kazała mi się kontaktować z panem kierownikiem tylko, ze pan kierownik nie raczył nawet do mnie wyjść bo powiedział, ze nie ma czasu. A jeśli chodzi o ekipę to jak jesteś na zleceniu to rzucają cię wszędzie, a jak na umowie to robisz w tej samej ekipie przez cały czas na 3 zmiany.

W MPS International Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Brygadzista. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MPS International LTD Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent ds. Dokumentacji Wyrobów Kosmetycznych?

Dzień dobry. chyba nie wypatrzyłam opinii z pracy na dziale zakupów? Tak mi się cos zdaje patrząc po poprzednich komentarzach a szukam aktualnych informacji, ponieważ ogłoszenie jeszcze jest widoczne. Czy do teraz na rozmowie ktoś był i ma porady oraz jakieś wrażenia do podzielenia się? jakie teraz są zarobki na dziale? i czemu ktoś jest poszukiwany?

Cześć. Pewnie złożę podanie tak jak jeden Pan już proponował w jednym wpisie ale najpierw chce poznać zdanie kogoś doświadczonego na stanowisku liderskim. Po prostu jest oferta dla brygadzisty do zespołu produkcyjnego. Jak z perspektywy tego stanowiska przedstawia się sam zespół? jaka jest atmosfera? nie ma także podanych widełek płacowych a takie poglądowo by mi się przydały. Można o nie wiec prosić?

Pozytywny Anonim

Witam. Wątpię, żeby jakiś doświadczony Lider śledził ten portal i chciał się w nim wypowiedzieć, a w szczególności na temat zarobków (tajemnica firmowa)... No, chyba, że są za niskie ???????? - to wtedy na pewno ... Jestem pracownikiem tej firmy. Jak przedstawia się sam zespół ? Tak jak wszędzie, są osoby, którym trzeba mówić, co mają robić na każdym kroku, a są też takie, które same wiedzą jaki jest zakres ich obowiązków i po prostu uczciwie pracują i jeszcze pomagają innym (pracują za nich). Nie ma co się zastanawiać tylko składać podanie i przyjść na rozmowę. Prawdziwy lider charakteryzuje się tym, że nie boi się wyzwań i ewentualnego niepokornego zespołu, który delikatnie trzeba naprostować. Nigdy nie jest tak, że każdemu się dogodzi. To jest zakład pracy i ludzie muszą się dostosować. Jest wolny rynek, jak komuś się nie podoba, to zawsze może iść do pracy, do firmy, gdzie wszystkim dogadzają i głaskają po głowach. Pozdrawiam.

@Pozytywny Anonim

Witaj. Macie przy tym zaplanowane jakieś zmiany teraz od kolejnego roku kalendarzowego? To raczej w tym okresie również będę się interesować zatrudnieniem. interesuje mnie przy tym bieżący poziom aktualnych rotacji oraz ewentualne powody odejść. uznajecie firmę jako stabilne miejsce pracy?

Krzysztof Pióro

Witam. Ja pracuję już rok i przy wyborze Tej firmy, nie brałem pod uwagę: "bieżącej rotacji", bo nigdy nie szedłem za "Tłumem" i nigdy nie będę szedł, interesowało mnie tylko, ile będę mógł się Tam nauczyć. Nauczyłem się bardzo dużo i na ten moment jestem zadowolony. Nie wiem ile jeszcze potrwa moja przygoda z Tą firmą (w poprzedniej też miałem być tylko rok, a zostałem 14 lat:)) , ale zawsze będę wdzięczny, za ciepłe przyjęcie i możliwość rozwoju, na której mi zależało, kiedy się tam ŚWIADOMIE przyjmowałem. Powody odejść ? Jak zwykle - prozaiczne... Stabilne miejsce pracy ? To już jest czysto subiektywny punkt widzenia ... Niektórym nigdy się nie dogodzi ... Polecam się zatrudnić i spróbować. Pozdrawiam.

Maryśka

witam, jestem osobą bez doświadczenia i jak na razie szukam czegoś w swojej okolicy w Koszalinie. Czy ma ktoś opinie z zatrudnienia jako asystent od dokumentacji? Jedna pani już widzę, że pisała o tym ogłoszeniu. Czy trudno się dostać? jest spore zainteresowanie? kwestia zarobków mnie interesuje, w opisie zawarła się premia zadaniowa, ktoś by rozwinął jej temat?

@Maryśka

Witam. Proponuję, po prostu złożyć podanie i przyjść na rozmowę. Na tego typu portalach, wypowiadają się głównie osoby niezadowolone, bo jak ktoś jest zadowolony z miejsca pracy, to po prostu pracuje i żyje normalnie. Ja postanowiłem się wyłamać z tego schematu, bo też przed podjęciem pracy w tej firmie czytałem opinie i byłem w szoku, jak odkryłem, że nie jest tak źle, jak pisali. Wiadomo, każde miejsce pracy ma swoje wady i zalety. Jednemu przeszkadza to, innemu co innego. Gwarantuję, że jak złoży Pani podanie, to ktoś się odezwie. Pozdrawiam.

Krzysztof Pióro

Witam wszystkich potencjalnych pracowników. Minęło 10 miesięcy jak pracuję w tej firmie jako operator (pomocnik operatora - najniższy szczebel) Z perspektywy czasu, nie wycofuję się z tego co pisałem we wcześniejszych postach. Pracuje się całkiem spoko. BARDZO dużo się nauczyłem przez ostatnie miesiące ! Bardzo DUŻO ! Jednak ja przyszedłem do tej firmy w pewnym celu i podjąłem świadomą decyzję o tym, że chcę Tu pracować ! Z moich obserwacji odnośnie pracowników zleceniowych, to często pojawiają się te same osoby, więc też im chyba nie jest źle w tej firmie. Dalej nie wiem, skąd te negatywne opinie :o Każdy na rozmowie kwalifikacyjnej, jest informowany o zarobkach i warunkach... Zawsze jest alternatywa ... "Bo Ty pracujesz jako operator" Tak ? To zapraszam każdego, chociaż na jeden dzień ! To jest wymagające stanowisko, trzeba mieć "magiczną" wiedzę, żeby ogarnąć chociażby etykietowanie " na płasko" ... a to tylko czubek góry lodowej ... Pozdrawiam.

@Cichy

Panie Cichy, chyba Pan nie pracował w zakładzie z prawdziwym nadmiarem kierownictwa. Ja pracowałem 14 lat ! z czego 5 ostatnich, to był dopiero nadmiar osób zarządzających :o Pracuje w obecnej firmie prawie 6 miesięcy i coraz bardziej mi się podoba. Przeczytałem ze zrozumieniem ogłoszenie o pracę i podjąłem świadomą decyzję, czego nie żałuję. Pozdrawiam i życzę znalezienia idealnego miejsca pracy, gdzie dużo płacą, głaskają po głowie i nic nie trzeba robić, a i jeszcze dostosowują swój harmonogram produkcji, pod każdego niezadowolonego pracownika.

Teresa

Widziałam, że ktoś pytał czy w dziale zamówień pracuje się na zmiany, to jakby to godzinowo wyglądało jeśli już? I co z praca asystentki od dokumentacji wyrobów kosmetycznych? Jest oferta na stronie tez chce się zorientować jak się pracuje. wymagania spełniam, o co mogą mnie spytać na rozmowie?

Nikt

Hej, jak wygląda praca na stanowisku młodszego specjalisty ds. Obsługi zamówień? Czy jest to praca ZMIANOWA?

Cichy

Tam nie ma kariery bynajmniej jak jestes zwyklym robolem a nie pracujesz w biurach

Cicha

Witam chciałabym zastanawiam się nad przyjęciem się do tego zakladu,ale nie stety każdego kogo pytam bardzo złe ma zadnie o tym miejscu Słyszałam ze to (usunięte przez administratora),I inne nie ciekawe rzeczy...Między innymi o starszych paniach które bardzo gnębią psychiczne nowo przynętę dziewczyny

@Cicha

Proszę wziąć pod uwagę fakt, że praca na produkcji/konfekcji, polega głównie na manualnych czynnościach przy linii, która "idzie" w określonym tempie. Niestety, nie każdy się do tego nadaje, bo wymaga to tzw. sprytu w rękach. Wiele osób, nie bierze tego pod uwagę i stąd to rozczarowanie, po kilku dniach pracy. Jest to też praca zespołowa, więc jeśli ktoś woli pracować samodzielnie i nie potrafi odnaleźć się w grupie, a zwłaszcza nie słucha rad starszych pracowników, może spotkać się z pewnego rodzaju niezadowoleniem od strony jak Pani to nazwała "starszych pań", ja to interpretuję jako "starszych pracowników". Niemniej jednak, jak ktoś nigdy nie pracował na produkcji, to uważam, że ten zakład pracy będzie idealnym miejscem, żeby się sprawdzić. Pozdrawiam.

Cicha
@Krzysztof

Tu niechodzi o dobre rady od strony tych pań,tylko o obgadywanie.Nawet na słowo dzień dobry łaskawie panie nie umieją odpowiadać..Co do czasu zatrudnienia byle pracownice zatrudnione przez agencje miały wspólny wniosek niewiadomo kiedy zwolnią,były czasy że osoby popracowały tydzień czasu i zostały wszystkie zwolnione.Co do zarobków 3 zmiany i najnozsza krajowa???jeszcze za nocki ah szkoda gadac

Mloda

Chciałabym się dowiedzieć jaki jest czas zatrudnienia na umowę zlecenie?

Student

Grażyna
@Student

moglbys podac jakis konkretny przyklad tych problemow w komunikacji ? o co chodzi ?

@Student

A na jakiej zmianie byłeś :)?

@Xxx

Myślisz, że będzie spora różnica w warunkach ze względu na zmianę? Chętnie się dowiem w sumie jakie warunki się zmienią także czekam na info

Prawda

Bbb
@Ewa

Tam zmiana nie robi różnicy g... zarobicie omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Tylko umieją się chwalić jaka to nie firma. Prezesowa nie ma pieniędzy na podwyżki dla pracowników,ale stać ją na nowego Leksusa.

Małgorzata
@Ewa

A wiesz może, czy tylko studentom utrudniano tak pracę? :D Czy komunikacja nie działa też w przypadku pracowników zatrudnionych na pełen etat?

Sprawiedliwy

Firma jest (usunięte przez administratora)ponieważ wynagrodzenie zasadnicze jest niższe niż najniższa krajowa a praca trzy zmianowa. Nie ma sensu tu się zatrudniać.

Emilia
@Sprawiedliwy

Możesz mi wyjaśnić jak to możliwe, że wynagrodzenie niższe od najniższego? To nierealne! Jaka umowa?

Piątka
@Emilia

Umowa o pracę, aktualnie stawka dla "starych" pracownic to 18,30 brutto. Nowe mają prawdopodobnie 18.

@Piątka

30 groszy różnicy? Tak tu się docenia ludzi z większym stażem pracy? Mało motywujące. Powiedz proszę, że aktualnie chociaż coś dodatkowego im oferują, bo aż przykro mi się zrobiło

@Joanna

Tak to prawda tylko 0,30 gr różnicy..To co było dodatkowego zabrali.Tlumacza się pandemią,teraz wojna.

@Xxx

A to co dodatkowego było w takim razie, bo ciekawa jestem ile stratni jesteście. :( Myślisz, że kiedyś to wróci do normy?

Jola
@Sprawiedliwy

Tak

@Jola

do dziś to samo? generalnie jakie plany od stycznia w takim razie tu są? bo najniższa podskakuje, to co firma na to mówi?

XXX
@Joanna

Aktualna stawka na stanowisku konfekcjonerki na wydziale kosmetyków : 21,08 zł BRUTTO

@XXX

A to jak jest zrobione? W sensie czy to na pewno brutto? Nie powinno być minimum 22,8? Co jeszcze się kryje za tą stawką, że jest w ten sposób to ustalone?

Damian

Doceniam tę opinię, mimo całego bagażu subiektywności, który z sobą niesie. Zwłaszcza zaś wyraźnie zarysowaną perspektywę spokojnej pracy na lata. Poproszę jednak również o garść faktów. Mianowicie, jaką mogę otrzymać pensję na wstępie, jako pomocnik operatora maszyn i w jaki sposób odbywa się rekrutacja?

@Damian

Rozmowa przebiega w przyjaznej atmosferze przez około 30 minut. Standardowo, trzeba umieć się zachować i odpowiednio się sprzedać. Po rozmowie, jesteś oprowadzany po odpowiednim dla danego stanowiska dziale przez brygadzistę, żeby się wstępnie zapoznać ze środowiskiem pracy. Odnośnie kwestii finansowych, wszystko jest bardzo klarownie wyjaśnione podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Konfekcjonerka

Nie będę negować faktu, że może Ci się podobać ta praca, tak jak innym osobom pracującym na stanowisku operatora. Ale ta firma ma problem z kobietami pracującymi jako konfekcjonerki. Na zmianie, na której pracuję, operatorzy (mężczyźni) mają luz, spacerują, chowają się z telefonami za maszynami, urządzają sobie pogaduszki na środku hali, siedzą przez godzinę w jednym miejscu. Już nie wspominając o brygadziście, który potrafi praktycznie rozłożyć się na stole i gapić w jedną z kobiet. Maszyna się popsuła? Trzeba zmienić etykiety? Coś wyregulować? (usunięte przez administratora) po wszystkich halach w poszukiwaniu kogoś, kto nie jest za bardzo zajęty. Oczywiście z przymilnym tonem musisz zapytać jaśnie pana, czy może poświęcić swój cenny czas na naprawę. W odpowiedzi często usłyszysz burknięcie, żeby szukać kogoś innego. Albo powie, że nie da się z tym nic zrobić, nawet jeżeli wczoraj szło dobrze. A ty z tyłu głowy masz już ten głos zirytowanej brygadzistki: "A dlaczego stoimy? A flaceynie jedziemy?" Operatorzy nie mają wyliczane ile czasu spędzają na przerwie, wychodzą pierwsi, wracają ostatni. Ty spóźnij się o kilka sekund z włączeniem maszyny, to kierownik już pisze maile i obrywa się brygadzistkom. Większość pracownic na mojej zamianie nie jest z rocznika 2000 (te młode też potrafią (usunięte przez administratora) ale mają do siebie za dużo szacunku), bo to nie o wiek tu chodzi. Wiele starszych kobiet powie Ci, że to co się tu dzieje, to cyrk na kółkach. Przypominam, że aby wyrobić bonus (dodatkowe ok 200/300 zł), trzeba wyrobić 110% normy. I to spoczywa na konfekcjonerkach, które nie mają czasu się wysikać/napić wody, bo ważne są liczby. Na mojej zmianie nie masz co liczyć na pomoc brygadzistek (oprócz jednej) w oklejaniu kartonów, radź sobie sama. Masz (usunięte przez administratora) na maszynie? Zapomnij też o pomocy operatów, którzy też przecież chcą dostać bonus. Podwyżki? Śmiechu warte, jak na trzy zmiany. Poza tym dwa tygodnie pracy to dość mało w porównaniu do kilku/kilkunastu lat. Ta firma jest ok, ale pod warunkiem że jesteś mężczyzną, kobietom radzę z własnego doświadczenia omijać ją szerokim łukiem.

@Konfekcjonerka

Zgadzam się w 100% z Pani opinia . Kobiety są tam najgorzej traktowane...

@Konfekcjonerka

Tak jak pisałem wcześniej, moja ocena jest czysto subiektywna - czyli z mojego punktu widzenia. Nie ma znaczenia, czy pracuję 2 tygodnie, czy dłużej. W porównaniu z poprzednią firmą, obecna wychodzi na plus, wiadomo są też minusy jak w każdej firmie, to już jest podejście indywidualne. Zatrudniłem się na stanowisku operatora i tylko takie mnie interesowało. Mój post był kierowany głównie do osób, które chcą zmienić pracę, bo się w niej męczą i interesuje je stanowisko operatora w tej firmie. Odnośnie rocznika "2000", miałem na myśli kilkadziesiąt osób, które dostawałem do szkolenia na operatora, przez lata w poprzedniej firmie i które chciały od pierwszego dnia, zarabiać tyle co ja po 14 latach, a nic sobą nie reprezentowały. Nie generalizuje i nic nie mam do tych ludzi. Po prostu stwierdziłem fakt, na podstawie wieloletnich doświadczeń. Jak ktoś się się poczuł urażony, to przepraszam.

Magdalena
@Ewa

W jakim sensie najgorzej traktowane? Bo po tym komentarzu nie wiadomo, czego się spodziewać, możesz coś więcej napisać, o co chodzi?

Alicja

Piszesz, że na początku kokosów nie będzie. Wiesz jakie to są na chwilę obecną zarobki na początek?

@Alicja

Witam. Pisałem "ogólnie", że w każdej firmie, jak ktoś mało umie, to ... Pisałem, o stanowisku operatora maszyn. Proszę złożyć CV. Na rozmowie wszystko klarownie wyjaśnią. Ja nie jestem upoważniony do informowania o zarobkach. Nadmienię tylko, że w firmie panuje pełne równouprawnienie i nawet kobiety mogą być operatorkami :)

@Krzysztof Pióro

"mogą"? :) czyli droga od zawsze otwarta ale żadna jeszcze się nie zgłosiła? czy była może jakakolwiek kandydatka jednak? wiadomo jak pozostali współpracownicy mogliby ją tu przyjąć?

@Joanna

To ostatnia odpowiedź do mojego posta. Tak jak pisałem wcześniej, trzeba się wykazać i coś sobą reprezentować. Ja zostałem przyjęty na stanowisko operatora, bo posiadam jakieś doświadczenie... Chociaż, teraz uczę się wszystkiego od nowa, bo to inna branża. Na każdej ze zmian jest już operatorka (produkcja kosmetyków). Każda z nich była wcześniej konfekcjonerką i bardzo dobrze sobie radzi - jedna mnie nawet uczy. Każda z liderek, też pochodzi z grona konfekcjonerek. Jest też brygadzistka. W każdej firmie istnieje możliwość rozwoju dla ludzi chętnych i biorących życie we własne ręce. Przyjęcie współpracowników ? To Oni Ci płacą za pracę ? Współpracownicy i tak bywają różni, nie ma co się tym przyjmować. Czy będziesz kolegą, koleżanką, operatorem, operatorką czy szefem, szefową - zawsze znajdzie się malkontent i ktoś kto będzie mącił - w każdej firmie.

@Krzysztof Pióro

Co Ty piepszysz człowieku...popracuj tam dłużej to będziesz wiedział jak jest...Może Twoja zmiana jest lepsza niż zmiana A..Bo tam nikt z tymi dwoma oszołomami nie wytrzyma.Nie wszyscy Brygadziści są źli ,ale powinni ich po przerzucać na inne zmiany.

@Xxx

I co wtedy miałoby to tak właściwie dać? Co do tej sugestii do przeniesienia kto tu ma ostateczny wpływ na to? Jest szansa, żeby pracownicy zgłaszali tego typu spostrzeżenia?

@Joanna

A sproboj zgłosić to zobaczysz jaka (usunięte przez administratora) burza wyjdzie..A jak się dowiedzą,że to Ty ohh nie masz życia na zmianie A.

@Xxx

Aaa, odniesienie do współpracowników? To do kogo można iść w ogóle cokolwiek zgłaszać i czemu od razu miałoby wyjść, że to właśnie ja? Co z zachowaniem jakiejś poufności? Ten scenariusz, który przytaczasz już kiedyś się zdarzył? Jaki ostateczny finał jeśli już?

Byku

Zaklad porazka wszystko zamiatane pod dywan lacznie z problemami alkoholowymi pewnych pracownikow . Praca 3 zmianowa za najmniejsza krajowa . Byle by nikt nie usiadl bo z checia znajda paragraf na pozegnanie sie z pracownikiem . Kierownictwo ma swoja racje bez wzgledu co sie dzieje . Wszystkie wyjasnienia zostaja wysluchane i zapominane .

Jakie są przedziały zarobków w dziale technicznym ( utrzymanie ruchu)? Jak wygląda atmosfera i zaplecze ?

Pytający

Jaka jest "atmosfera" w firmie patrząc pod kątem obecnej sytuacji gospodarczej? Są plany redukcji etatów, czy może nic się na to nie zanosi?

Magdalena

Calym sercem odradzam ten zaklad. Nie da się normalnie pracować z ludźmi. A jak jest problem to przenoszą cie co chwile na inną brygade. Nie potrafią normalnie wyjaśnić sytuacji.... nie polecam na produkcji opakowan brygade A . Naprawdę omijajcie ja szerokim łukiem

Gogo

Prawda

@Magdalena

To prawda. Odradzam brygade A.

Danuta
@Ewa

Z jakich powodów odradzasz?

@Danuta

Jakbym miała się rozpisać to by tu miejsca zabrakło :)

Hej????

A jakiej brygadzie pracowałaś

@Ewa

Czyli w skrócie ująć się nie da? :( Cokolwiek?

Joanna

Ok to solidnie uzasadniłaś. Ale piszesz, że do kierownika nic nie dają zgłoszenia, bo się kumplują, no ok ale chyba jest ktoś ponad nim? Bo z tego co napisałaś to podchodzi pod bardzo złe traktowanie i jak nie do szefa to są inne miejsca gdzie pracownik raczej może zwrócić się po pomoc?

Joanna

Aha, no jeśli tak jest to niezbyt są przyjaźni dla pracownika tutaj. :/ Ale skoro nie mogą pozwolić, żeby to wyszło to czemu sami porządku z tym nie zrobią? I teraz się tak zastanawiam, bo skoro na tym forum to wszystko pada tak otwarcie to może dojdzie to kiedyś do kogo trzeba?

@Joanna

Doszło do Pani prezes to . Listownie . Powołała komisje antymobbingowa ktora nic nie zrobila ;)

@Ewa

Skoro tak to może z obiektywnego punktu widzenia jednak to wszystko nie wyglądało tak jak zostało przedstawione? Bo jednak komisja akurat fair powinna się zachować przecież

Magda
@Magdalena

"Anonimowe opinie pozwalają z jednej strony wyrazić opinię o pracodawcy bez narażania się na negatywne konsekwencje, z drugiej jednak umożliwiają publikowanie treści, które nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością”. Jeżeli tak bardzo nie podoba Ci się praca tam to po co pracujesz na rozdmuchu, na 3 zmiany w systemie ciągłym za stawkę, która Ci nie odpowiada? Przecież nie jesteś niewolnikiem a Mps nie jest jedynym pracodawcą w regionie, znajdź se inną bardziej satysfakcjonującą Ciebie pracę, nie pozdrawiam* no offensive i brak odbioru Jeżeli tak bardzo nie podoba Ci się praca tam to po co pracujesz na rozdmuchu, na 3 zmiany w systemie ciągłym za stawkę, która Ci nie odpowiada? Przecież nie jesteś niewolnikiem, a Mps nie jest jedynym pracodawcą w regionie, znajdź se inną bardziej satysfakcjonującą Ciebie pracę, nie pozdrawiam* no offensive i brak odbioru "We współczesnym zarządzaniu właśnie istnieje pogląd, że konflikty w organizacji są potrzebne i nieuniknione, a zadaniem kierowników nie jest ich łagodzenie, ale umiejętne kierowanie nimi. Dzięki temu skłóceni pracownicy albo grupy próbują pokazać, że są lepsi od rywali, chcą wytykać im błędy, nierzadko też donosić do kierowników, dostać awans, premię, pochwałę byle by ci drudzy niedostali. Nie jest to dobre dla atmosfery w pracy, ale dla całej firmy to $$$$. "

Zostaw merytoryczną opinię o MPS International Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w MPS International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPS International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPS International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPS International Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Bohaterów Warszawy 30
    75-211 Koszalin
  • NIP: 7252076851 REGON: 101798860 KRS: 0000514646

MPS International Sp. z o.o.