counter
4 3 6 5 1
Karolina

Szczerze, to kosmetyki są robione chałupniczo. Zero kontroli składu. Kupiłam , użyłam i o zgrozo ... Uczulenie leczone już od miesiąca. Spękana skóra i opryszczka na twarzy od mydła w pianie. Wszystkie komentarze zamieszczone na google są fałszywe. Nawet bezczelnie Maciej Przebierała czyli właściciel zamieszcza opinie o swojej firmie. Zastanówcie się, bo to jest tylko ładnie opakowane. Przestrzegam przed tym niebadanym dziadostwem.

Magda Nowy wpis
Klient
@Karolina

Właśnie że produkty są bardzo fajne, a firma profesjonalna! Stosuję u siebie w gabinecie masażu produkty od lat i jestem bardzo zadowolona. Wygląda na to, że nie może nie lubisz za coś właściciela (skoro w ogóle wiesz kto to jest) i uprawiasz sobie czarny PR.

Marta Nowy wpis
Klient
@Karolina

Nie jest fajnie tutaj odgrywać się na firmie za jakieś własne pretensje, a tak to wygląda. To jest profesjonalna i wbrew pozorom duża i poukładana firma, współpracuję z nią od lat.

Roman Nowy wpis
@Marta

W jakim dokładnie zakresie współpracujesz z firmą Kanu Nature, ponieważ nie do końca dobrze rozumiem Twój wpis? Nie ukrywam, że szukam informacji na temat tego właśnie pracodawcy, dlatego chętnie będzie po prostu na ich temat coś ustalić. Pomożesz i odpowiesz Marto?

Emilka Nowy wpis

@Karolina ta praca jest chałupnicza?

Nikt jeszcze nie wypowiadał się o zatrudnieniu w firmie Kanu Nature Sp. z o.o. w mieście Świeszyno. Czy zna ktoś może jakieś informacje o tej firmie? Zachęcamy do udzielania opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Kanu Nature Sp. z o.o. - Świeszyno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad