Opinie o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MEDEN-INMED Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Braun

Najpierw zatrudniają oferują stałą prace po czym jeśli coś im się nie spodoba zwalniają pracowników po paru miesiącach. Nie polecam ????????

Stara gwardia
@Braun

Bo stara gwardia musiała zauważyć,że masz wiedzę. Zatem jesteś zagrożeniem. Usuwanym po kilku miesiącach

Plotkowanie pracowników nie jest najgorsze, najgorsza jest dyrektorka jednego z działów, to jest mistrzyni plotkowania. Obgaduje pracowników do pracowników. Jeździ po ludziach za ich plecami a do zainteresowanych jest nigdy nie przyjdzie. Ma swoje grono przydupasow i donosicieli, im wierzy we wszystko.

Przedstawiciel

Jest tam kolokwialny (usunięte przez administratora) i szlam. Można robić dobry PR. Ale jak już tam będziesz zweryfikuje z prawdziwość właśnie owych wszystkich wpisów. Z sufitu się nie biorą. Ostatnio rozmawiałem z gwiazdą. Była w szoku i ostro odcina się od firmy. O koleżanka he z działu powiedziała, że zakończenie współpracy to żadne zwolnienie to była decyzja świadoma. Jak tu kłamią,ze zwolniona. Ona sama wygarnela im co o nich myśli, bo dłużej właśnie w tym szmbie nie mogła funkcjonować.

Ona

Plotkowanie jest wszędzie ale donoszenie i skłócanie oraz eliminowanie chyba tylko tutaj

Pufa
@Ona

Eliminowanie. Podpisuje się pod tym. Tylko jak to możliwe, że można zbudować takie zaufanie u przełożonych,gdzie cała reszta widzi, że człek kłamie przestrasznie.

Ona
@Pufa

Widocznie ktoś wzbudza zaufanie większe niż cała reszta albo jest ślepy albo ma większy plan działania. Jak przyszłam to z mojego działu odchodził dyr. Chwilkę z nim pracowałam i był ok a mimo wszystko zostawił to wszystko bo widział co się dzieje

@Ona

Cześć! Przepraszam, że wtrącę się w Waszą rozmowę ale szczerze mówiąc szukam tutaj opinii na temat pracy w firmie MEDEN-INMED. Mam cichą nadzieję, że dzięki Wam dowiem się chociaż na dobry początek, czy nie pracując nigdy w podobnej firmie można liczyć na otrzymanie pełnej umowy o pracę od pierwszego dnia pracy? Z góry dziękuję za informację.

Meden
@Andrzej

Tak, jeśli chodzi o formalności to w pełni ZG. Z prawem. W pracy to od razu umowa.

HR
@Andrzej

Dzień dobry, zatrudniamy od początku na umowę o pracę, nie ma znaczenia, czy ktoś pracował w podobnej branży czy nie. Pozdrawiam!

Pracowałam w tym ulu. Nieprawda jest, że dyrektorka obgadujw. To świetna babka. Jej zespół Jej nie lubi. Uśmiechają się do Niej, a jak wyjdzie to wbijaj szpile. Każdemu źle o Niej mówią. Na głos omawiają, że kupiła sobie zegarek nowy to kasę ma. Omawiają jak było z Nią na wakacjach i co Jej robiły, unikalny. Zlinczowaly by Ją, gdyby mogły. To są zolzy. Cała filozofia

Były

Tak czasami było jak w ulu a większość zawistnych ludzi deptała po Tobie. Niestety wszystko przy aprobacie zarządu. Kablowanie i obgadywanie na porządku dziennym

Ehhh

Dziewczyno przecież to było do przewidzenia. Za mądra i za ładna byłaś. Widziałaś te młode-stare. Żyć by Ci nie dały. Kablowaly i wiedziały, że Zarząd tego nie zweryfikuje. A on lykal co mówiła mu Twoja z zawinkla. Szkoda czasu. Ale z tego, co wiem to po Tobie splynelo także o tyle dobrze. Później psiapsi chciała być jak Ty. Odchudzanie wzięła haha

Sssss

Zarząd wprowadza taki klimat. Puszczac ankiety i wypytywac czy zadowolone z dyrektorki jej podwladne. To jest paskudny klimat. Ankieta anonimowa a słyszą i konsultuja wszyscy. Paskudne miejsce

On
@Sssss

Ankieta anonimowa a wysyłana emailem do HR????

Mark
@Były

Jak czytam, że przy aprobacie zarządu i w ogóle, że zarząd rozmawia z pracownikami na fejsie. Obgaduje innych, słyszę w koszalkowiw, że ludzie tam lisciki do tego młodego z zarządu piszą a on czyta lisciki od pracownikow to jestem szczesciarzem, że odmowilem tam kiedyś pracy. Trzeba być zdesperowanym, żeby żyć w takim klimacie.

Wyaaa
@Mark

Nie zarząd. Młody prezes. Ma swoich kilkuletnich donosicieli. Tylko najgorsze jest to, że oni wiedzą że im wierzy. Aby osiągnąć cel potrafią kłamać przygotowując podkład w razie jak się wyda,że ktoś im powiedział więc oni w te pędy uprzejmie donosić. Kuriozalne jest to,że inni pracownicy słyszą to ...te uzgodnienia. Szef jest zwyczajnie śmieszny. Ufa. Postępuje jak wytyczna czyjegoś głupiego gadania. No aż....niedowiary

Ahrad
@Wyaaa

Tak ten prezes im ufa. Słyszę jak oni o tym mówią. Gdy im ktoś nie odpowiada od razu ustalają, że trzeba go iść podpierd...do Maćka. Czy Maciek wielki nie wie, że stara gwardia ma tą wiedzę o zaufaniu, bo komuś on musi, i że ich wytyczne i gadanie to często robota krecia,aby im było dobrze,bo ktoś zauważył że oni nie do końca są fair. Jak on może tak słuchać...zaopatrz się facet w monitoring

BTN

Odradzam każdemu nie polecam tego komunistycznego miejsca z ludźmi zawistnymi i kompletnymi kretynami najgorsze świnie to gość z pierwszego montażu prosty tępy (usunięte przez administratora). Uciekajcie stamtąd i to już !

@BTN

Wszystko idzie z góry. Ryba psuje się od głowy. Na górze biura...koszmarnie, wredni ludzie. Udający, że się lubią. Zgrani tylko wtedy, gdy pojawia się ktoś, kto im zagraża. Marek zatrudnienia nowych, którzy mają wprowadzić zmiany...a co starzy wyjadacze ustalają między sobą...a otoz,że nowemu nie uda się nic zmienić, bo oni będą sabotować wszystko....tam przydałby się monitoring z podsłuchem...połowa pracowników poszłaby na bruk po takiej lekturze

Inspektor Pracy

Kompletne zero Brak premii i jakich kolwiek dodatków Chcesz tam dołączyć to się najpierw zastanów

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Tom

W przypadku produkcji omijać z daleka. Zarabiają, ale ludzie z kulkuletnim stażem. Niekompetentna kadra. Sam byłem przy akcji jak pani kierowniczka chciała instalować alternator w podgrzewaczu torfu:). Brak premii, brak socjala, Na przezimowanie i hajda. Chore układy rodzinne na górze. Prawdę mówiąc to szczęście w nieszczęściu, że PGRy upadły. Dzięki temu Meden ma pracowników z regionu, a zasilają się ostatnio osobami zza wschodniej granicy.

Ertt
@Tom

Dokładnie. Wszyscy pracownicy z rodziców z upadłego PGRu. To czuć podczas rozmów. W walce o stołek potrafią wyjąć z zza pazuchy widły. Ja myślałem, że to może ja jestem przewrażliwiony. To jest świat ludzi z biedy, po przejściach...ledwo co wykształconych z wpojonym trzymaj te prace i Wałcz, żeby Ci jej nikt nie zabrał. Dlatego klimat jest fatalny

Kris

W Meden Pracuję od niedawna, jednak już poznałem co nieco firmę i informacje zamieszczone przez poprzedników są nadmiar negatywne. Co mogę powiedzieć o firmie: Warunki w pracy są w porządku, wszędzie jest czysto i schludnie, ludzie są w porządku z małymi wyjątkami, nie spotkałem się z sytuacją że ktoś nie chciał mi pomóc lub co gorsza jeszcze się na mnie wyżywał. Od jakiegoś czasu firma się mocno rozbudowuje i na produkcji jest trochę mało miejsca. Wynagrodzenie podobnie jak wszędzie, w zależności od kwalifikacji. Czy mogę polecić - sądzę że tak, wcześniej pracowałem w firmie, gdzie nie było takich standardów, no i nie ma co liczyć, że będą wam dawać wypłatę za nic, generalnie trzeba pracować.

Mhm
@Kris

"W medenie pracuję od niedawna". Jeszcze zależy, gdzie w Medenie. Są działy w których jest relatywnie spoko, a są komediodramaty na kółkach. Może akurat miałeś to szczęście i trafiłeś lepiej. Albo trafiłeś paskudnie, i masz jeszcze czas na ogarnięcie co się odjaniepawla dookoła.

Takjest
@Mhm

Cierpliwości, każdy otworzy oczy w swoim czasie... :)

Medenek
@Takjest

Pracuje się w Medenie albo bardzo długo albo bardzo krótko. Bardzo długi gdy niewiele umiesz, boisz się iść gdzie indziej. Tak robią słabo rozwojowi,bo nie mają przysłowiowych jaj,żeby zmienić swoją pensje. Krótko ci,którzy nie pasują. A kto nie pasuje... otóż ci, którzy mają nieco więcej wiedzy i zdecydowanie więcej jaj, żeby robić coś ze swoim życiem.

S

Nie polecam

Kiske

Najgorsze miejsce w jakim przyszło mi pracować. Bardzo nieżyczliwi współpracownicy. Mocno zaniepokojeni większą wiedzą innych. Absurdalnie niepewni swoich posad.

Firma MEDEN-INMED Sp. z o.o. szukała pracownika na Serwisant. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Specialist

Ja byłem i nie polecam Mówią najpierw jak to pięknie a okazuje się inaczej Pensja słaba 2/10 Ludzie 2/10 Odradzam

Zależy do jakiego działu ale generalnie serwisant to tak ładnie brzmi, praca ciężka wyjazdy w trasę w poniedziałek powrót w piątek. Ja bym raczej prace nazwał jako dostawca bo w 90% na tym polega twoja praca. Dostawy wanien, stołów i innego sprzętu przy tym montaż, ludzie raczej spoko zależy w którym dziale, wynagrodzenie bardzo słabe na charakter i ciężar pracy.

Beretka
@Specialist

Ludzie tam są okropni. Pracowałam tam...nikomu nie życzę. Skąd oni się wzięli. Tylko najdziwniejsze jest to,że nie malze wszyscy tam tacy. Zarażają się jadem czy jak.

Urlae

Zwykły kurier. Jedyna różnica taka, że bardziej się ubrudzić i nasłucha co robi źle u klienta medycyna. (usunięte przez administratora)

Zuzanna
@Specialist

Pisząc Ludzie masz na myśli współpracowników czy bardziej kierownictwo? Maja jakiś system premiowy? Lub benefity ?

Ten P**ał z montażu urządzeń pod. dalej robi ? Jestem tutaj od nie dawna A myśli że wie wszystko a tak naprawdę tylko donosić potrafi Spotkam go na mieście to napluje mu na ryj Nie polecam do świąt się zwijam

czemu
@Tomek

Czemu do świąt? 2 miesiace sie meczyć..? Zwińcie się juz teraz.

dlaczego
@czemu

Czemu używa się w przypadkach, kiedy pytamy: Czemu / komu to służy? Czemu / komu się przyglądam? etc. Jeśli chcesz zapytać - co tak długo? Wtedy używamy pytajnika - "dlaczego" - Dlaczego do świąt?

Mer
@Tomek

Słowo, którego użyłeś...donosić....hahahahaha...właśnie to specyfika tej firmy. Donosy pisane,szeptane...co za towarzystwo. Same donosy. Chyba za to są premie,bo wszyscy tam to praktykują.

Powod
@dlaczego

Dlatego tacy, którzy tak mówią prawidłową polszczyzna tam zostają, pracują i doradzają. Kwintesencja tego pracodawcy.

Ag

Trochę edukacji. Jeśli ktoś pracuje w firmie więcej niż 5 lat to znak, że według nauki nie ma w takiej osobie ambicji, rozwoju, do niczego nie dazy. Jest ospaly zawodowo. Poczytajcie, nie ma się czym chwalić i powoływać na staż. Te argumenty wskazują na zawodową i de facto osobista ospalosc, lenistwo

Może
@Ag

Hej wszyscy piszą ogólnie a ja zastanawiam się na złożeniem Cv na przedstawiciela. Jak się pracuje w handlu? Słyszałem o zmianach na górze i że nie jest dobre zarządzanie czy to prawda?

Koszalin
@Ag

Nade wszystko to wiedza, że nigdzie indziej ich nie zatrudnia. Posłuchajcie jak rozmawiacie, język, wiedza

Fotel
@Koszalin

A jak mają rozmawiać, jak ledwo od wiejskiego plota się oderwalo. Dlatego brak wiedzy, przeklinanie, (usunięte przez administratora)

Bart
@Ag

To nie ospalosc. To kredyt, brak oszczędności no i latami wysyłają cv do innych firm, ale nikt ich nie chce. Stąd siedzą i gryzą swoją zgryzote. Jedyni szczęśliwi pracownicy z meden u to przedstawiciele handlowi. Z dala od zgorzknialych i sfrustrowanych pajacykow biurowych.

Murek
@Fotel

To prawda. (usunięte przez administratora). Niestety...to są zachowania,z którymi oni dorastali. Nie widzą niczego złego w tym. Wyssane z wychowaniem. Dla tych ludzi to norma...wulgaryzmy,oszukiwanie,plotki,ujadanie na innych.

Chłop pańszczyźniany

patrząc na to co się dzieje to czas brać nogi za pas i zawijać stąd. Czekam do grudnia na socjal na święta (hahahahahahahahaha) i spadam do innej firmy

Były handlowiec
@Chłop pańszczyźniany

Wina nie leży w pracownikach tylko w kadrze kierowniczo dyrektorskiej. W działach które tak na prawdę zarabiają kasę dla firmy pracownicy maja wolna rękę. Nie dlatego ze są nie udolni czy tępi tylko dlatego ze dyrektor nic nie załatwi tylko zrobi zamieszanie. Handlowcy robią co chcą nikt tego nie kontroluje. Biuro się uwija by wszystko było dobrze a wychodzi im to lepiej niż dyrektorom. Nie ma osób decyzyjnych ( dyrekcja robi wszystko aby nie brać odpowiedzialności) wiec pracownicy musza sami podejmować decyzje. Dyrektor jest tam gdzie nie jest potrzebny, sieje zamęt i drąży nie istotne sprawy.

Uteryk
@Były handlowiec

Nie zgadzam się. Pracownicy sami otwierają buzię,nawet nie pytani. Garną się do tego aby decydować kto ma pracować,na jakich warunkach,kto zasługuje na podwyżkę. Po tym,co ja widziałem wiem,że jest to grupa osób pilnująca swego,aby się nie narobić,ale narzekać już tak. Pozorancko pokazując młodemu,że są zgrani i im zależy.natomiast jest to tylko pozorne,bo podpowiadają tak,aby im było dobrze. Przykład esklepu.wiedzieli,że jest źle a kryli się wzajemnie. Szef słuchał,nie sprawdzał...

Hans
@Uteryk

Ale ciebie to w sumie boli co? Że nie jesteś w tej tajnej "grupie trzymającej władze"? Widać nadajesz się jak prosiak do baletu, skoro "grupa" cię odpaliła.

Uteryk
@Hans

Otóż nie nalezalem do grupy. Grzecznie obserwuje i aż strach pomyśleć, zeby do takiej grupy przynalezec. Widać boli was skoro odpowiedź taka zjadliwa. Ze tez prezes tego nie widzi :)

Tylko
@Hans

Słabe loty gracji, kultury. Ma się wrażenie rozmowy, polemiki z totalnym prostactwem, tak jakby dziecko zupełnie nie dojrzałe udzielał odpowiedzi. To pracownicy tego Medenu...prosiak...ludzie co za rozmowa, odpowiedź. Zenujace, upadle towarzystwo.

Magda
@Hans

Cytuję grupa odpaliła. No ja dziękuję za taki poziom odpowiedzi. To jakieś faktycznie niedojrzałe,wredne i nade wszystko płytkie stworzenie. Słowo odpalić kogoś,może czas wrócić do książek a nie do slamsu.

Miss
@Magda

Odpalić to można fajerwerki, samochód. Ale może osoba nie ukończyła żadnej szkoły i zwyczajnie nie zna znaczenia słów. Wzorowy poziom rozmów.

Juwera
@Miss

Też tam byłam i nieco widziałam. Towarzystwo zimowy, przeprostackie, mało wykształcone. To czegóż oczekiwać. Nie lubią ludzi, którzy umieją więcej. No dziw nie bierze. Nikt płytki mądrego nie polubi, tym bardziej jeśli płytki jest długoletnim pracownikiem i nagle zjawia się nowy, dużo mądrzejszy. Będzie konflikt interesów, które nowy przegra. Słyszałam o tym, że pan M. Prezes broni starych pracowników jeśli nawet ich zachowania są uderzające w morale współpracy, generalnie mające nawet znamiona nieuczciwego kolezenstwa.

Rtyku
@Były handlowiec

Nieistotne pisze się łącznie. No... Inteligencja, która nie potrzebuje wsparcia.

Magda
@Były handlowiec

Biuro robi robotę....hahaha niech telefon chociaż odbiorą,klient niech spada. No chyba że przetarg to muszą zrobić,bo kary będą. A telefonu nikt nie odbiera,chyba że idzie Maciek i widać go przez szybkę ????

Weronika
@Magda

To może chociaż na maile odpisują? :D

Geresak
@Weronika

Na maile odpisują, bo ich sprawdza. Także biuro wie co robi. Leniwe baby, ale jadem to plują na kilometr. A bądź lepszy od nich ...to i dopluja na trzy kilometry.

Szef Szefów

Jestem od nie dawna na nowym dziale ponieważ ten świnia dyrektor wymyślił nowy oddział Nie podoba mi się tam w tej firmie same łajzy do końca roku znikam

Od kilku.lat
@Szef Szefów

Od kilku lat są wpisy o złym klimacie w firmie. Niestety źli ludzie pracują w Medenie

Radek

Jak patrzę na te komentarze to większość jest prawdą Byłem tam jakiś czas i nie polecam tego miejsca lepiej kto mądrzejszy to uciekać z tamtąd

Olga
@Radek

No teraz to by już wypadało trochę konkretniej napisać - co jest prawdą a co nie? Widzę że ludzie tu słabo zarobki oceniali, co ty o nich myślisz? W ogóle są szanse na jakieś podwyżki tam?

@Niepewny
@Olga

Oczywiście - możesz iść porozmawiać o podwyżce po czym usłyszeć, że prezes powiedział że w sumie możesz sobie odejść jak Ci nie pasuje ;)

Mark
@@Niepewny

Ten prezes to typowy wyzyskiwacz. Totalnie nie zależy mu na ludziach. Jest stronniczy i przede wszystkim niskich lotów...plotki,ploteczki

Zolzy

W tej firmie pracują same zołzy. Dział Handlowy to jest kubełek z ugotowanymi babami,którym się w życiu nie układa. Koszmarna firma

Klient

Zamówione produktu nie spełniają wymagań

Niedoszły Kandydat

Miałem aplikować na stanowisko serwisant ds handlu zagranicznego a znajomy na młodszego specjalistę ds projektów ale po dziękujemy

Paczki

Czy dają paczki na święta ? Czy są premię ?

Łukasz

Do grudnia i mnie tam niema Nie polecam ,,szczerze’’

BYŁY

Nie polecam i odradzam to miejsce Ja ze znajomym jesteśmy na montażu i do końca roku się zmywamy

Zostaw merytoryczną opinię o MEDEN-INMED Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDEN-INMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDEN-INMED Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 185 ocen.

MEDEN-INMED Sp. z o.o.