Opinie o Lodostrefa s.c. (działalność zakończona) w Jelenia Góra

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lodostrefa s.c. (działalność zakończona). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lodostrefa s.c. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodostrefa s.c. (działalność zakończona) w Jelenia Góra

nik

nie polecam tej franczyzy, beznadzieja

anna

Ja polecam lodziarnie, mają bardzo pyszne i smaczne lody, zawsze wielka kolejka przed budką, jak co roku w miesice!

zainteresowany
@anna

"zadowolony" to napisz gdzie masz punkt, skoro jak dobrze idzie.

logik
@anna

Witam, jak mogą mieć po kilka, skoro wszystkich jest 16!!! ???

zadowolony

Kto wam płaci za takie bezsensowne i kłamliwe wpisy,jesten franczyzobiorcą Lodostrefy i najlepszą reklamą tej firmy są zadowoleni franczyzobiorcy wszyscy tam mają po kilka punktów rekordziści po 8 i co roku otwierają następne.

Polak

Biznes jest ok ale Lodostrefa niestety nie.

lolek
@Polak

a jakis inny franczyzodawca ??

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lodostrefa s.c. (działalność zakończona)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Jelenia Góra
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
lolek

czy jest jakiś normalny lodowy franczyzodawca na rynku, bo z tego co czytam na internecie to ze wszystkimi jest cos nie tak?

Warzywniak

Witam, prowadzę obok Lodostrefy sprzedaż owoców sezonowych, widzę jak reagują klienci na co dzień. Z przykrością musze powiedzieć że klienci bardzo narzekają, lody które sprzedają są lejące, co przekłada się na wiecznie brudny chodnik przed budka a co za tym idzie obok mojego stoiska, raz dziennie niby sprzątają ale syf w ciągu dnia jest straszny. Klienci którzy kupuja u mnie owoce narzekają na jakość produktu mojego sąsiada lodowego.

Jacek

Lodostrefa (usunięte przez administratora). Odradzam

Franczyzobiorca

Zgadzam się z poprzednią opinią. Ludzie którzy to prowadzą nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. Kontener ? zupełnie nietrafiony pomysł. Po co płacić kolosalne kwoty za dźwig jeśli można postawić przyczepę i transportować ją samemu

zadowolony klient
@Franczyzobiorca

ile wam placa za te bzdury

lodziarz

poprosze o numer telefonu,chetnie z panem porozmawiam

Lodostrefa s.c. (działalność zakończona)