Opinie o Lodostrefa

Krystian

jestem zachwycony z Lodostrefy. Naprawdę biznes się opłaca. Mam już kilka pawilonów i przymierzam się do kupienia jeszcze kilku. Polecam

Ewa

ja tam jestem zadowolona z Lodostrefy. Polecam :)

Kamila

Ja tam jestem zadowolona. Biznes się kręci a ja zarabiam, gdy mam jakiś problem dzwonie do Lodostrefy i po kłopocie.Ich maszyny rzadko się psują sama kupiłam od nich 5 maszyn i 3 granitory. Mam cztery punkty i zarabiam bardzo dobrze no wiadomo teraz zima to najgorzej,ale za rok szykuje się do kupienia pawilonów. Polecam :)

klientka

Jestem bardzo zadowolona z Lodostrefy. Nie mogę czytać tych poprzednich komentarzy,ponieważ są tokłamstwa. Zarabiam bardzo dobrze wręcz bym powiedziała wspaniale i to wszystko dzięki Lodostrefie. Polecam!!!!!! Naprawdę się opłaca

Sowa

Nie wchodżcie w ten interes.

właścicielka

Jestem zadowolona z firmy Lodostrefy. Sprzedają w dobrej cenie maszyny, pawilony i granity, wiem coś o tym bo sama je kupowałam, pieniądze zwróciły mi się już w pierwszym sezonie. Polecam właścicielka kilku punktów i pawilonów.

Mariusz

Jestem franczyzobiorcą i jestem zachwycona. Interes się naprawdę kręci. Nie byłam przekonana do firmy Lodostrefy , ale zaryzykowałam i nie żałuje. Mam pawilony w Jarocinie i Kaliszu.Teraz zarabiam duże pieniądze i rozkręcam biznes.Wszystko dzięki Lodostrefie, polecam.

PAKO

W Legnicy oszukuja na wielkosci lodów Mam porownanie z zeszlego roku.Kupiłem duzy swiderek za 5 zł a wielkosc jak mały z tamtego roku.Porównajcie sobie wiekosc duzego loda z budki 200 m dalej pod cerfurem.

nick
@PAKO 13.06.2016 18:31

Poproszę o nr tel. chętnie z panem porozmawiam.

nick

Sprzedam lodziarnię Lodostrefa, oferta na o lx

lala

Zastanawiam sie nad wspolpraca z nimi, tylko caly czas mnie zastanawia co sie dzieje z tym kontenerem po sezonie?

alex
@lala 23.04.2016 14:20

na plecy i do garażu :)

nik

nie polecam tej franczyzy, beznadzieja

anna

Ja polecam lodziarnie, mają bardzo pyszne i smaczne lody, zawsze wielka kolejka przed budką, jak co roku w miesice!

zainteresowany
@anna 18.04.2016 11:55

"zadowolony" to napisz gdzie masz punkt, skoro jak dobrze idzie.

logik
@anna 18.04.2016 11:55

Witam, jak mogą mieć po kilka, skoro wszystkich jest 16!!! ???

zadowolony

Kto wam płaci za takie bezsensowne i kłamliwe wpisy,jesten franczyzobiorcą Lodostrefy i najlepszą reklamą tej firmy są zadowoleni franczyzobiorcy wszyscy tam mają po kilka punktów rekordziści po 8 i co roku otwierają następne.

Polak

Biznes jest ok ale Lodostrefa niestety nie.

lolek
@Polak 23.03.2016 20:39

a jakis inny franczyzodawca ??

lolek

czy jest jakiś normalny lodowy franczyzodawca na rynku, bo z tego co czytam na internecie to ze wszystkimi jest cos nie tak?

Warzywniak

Witam, prowadzę obok Lodostrefy sprzedaż owoców sezonowych, widzę jak reagują klienci na co dzień. Z przykrością musze powiedzieć że klienci bardzo narzekają, lody które sprzedają są lejące, co przekłada się na wiecznie brudny chodnik przed budka a co za tym idzie obok mojego stoiska, raz dziennie niby sprzątają ale syf w ciągu dnia jest straszny. Klienci którzy kupuja u mnie owoce narzekają na jakość produktu mojego sąsiada lodowego.

Jacek

Lodostrefa (usunięte przez administratora). Odradzam

Franczyzobiorca

Zgadzam się z poprzednią opinią. Ludzie którzy to prowadzą nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. Kontener ? zupełnie nietrafiony pomysł. Po co płacić kolosalne kwoty za dźwig jeśli można postawić przyczepę i transportować ją samemu

zadowolony klient
@Franczyzobiorca 02.03.2016 22:53

ile wam placa za te bzdury

lodziarz

poprosze o numer telefonu,chetnie z panem porozmawiam

Zostaw opinię o Lodostrefa - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lodostrefa