Opinie o Lodostrefa

Agata

Widzę, że wcześniej na temat Lodostrefa pojawiały się pozytywne opinie. Czy firma aktualnie utrzymuje dobry standard swoich usług? Na jakie warunki można liczyć współpracując na zasadzie franczyzy? Czy firma zapewnia pomoc księgową lub innych, doświadczonych osób? Jak wygląda komunikacja z firmą, czy nie ma żadnych problemów?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Lodostrefa? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

Krystian

jestem zachwycony z Lodostrefy. Naprawdę biznes się opłaca. Mam już kilka pawilonów i przymierzam się do kupienia jeszcze kilku. Polecam

Ewa

ja tam jestem zadowolona z Lodostrefy. Polecam :)

Kamila

Ja tam jestem zadowolona. Biznes się kręci a ja zarabiam, gdy mam jakiś problem dzwonie do Lodostrefy i po kłopocie.Ich maszyny rzadko się psują sama kupiłam od nich 5 maszyn i 3 granitory. Mam cztery punkty i zarabiam bardzo dobrze no wiadomo teraz zima to najgorzej,ale za rok szykuje się do kupienia pawilonów. Polecam :)

klientka

Jestem bardzo zadowolona z Lodostrefy. Nie mogę czytać tych poprzednich komentarzy,ponieważ są tokłamstwa. Zarabiam bardzo dobrze wręcz bym powiedziała wspaniale i to wszystko dzięki Lodostrefie. Polecam!!!!!! Naprawdę się opłaca

Sowa

Nie wchodżcie w ten interes.

właścicielka

Jestem zadowolona z firmy Lodostrefy. Sprzedają w dobrej cenie maszyny, pawilony i granity, wiem coś o tym bo sama je kupowałam, pieniądze zwróciły mi się już w pierwszym sezonie. Polecam właścicielka kilku punktów i pawilonów.

Mariusz

Jestem franczyzobiorcą i jestem zachwycona. Interes się naprawdę kręci. Nie byłam przekonana do firmy Lodostrefy , ale zaryzykowałam i nie żałuje. Mam pawilony w Jarocinie i Kaliszu.Teraz zarabiam duże pieniądze i rozkręcam biznes.Wszystko dzięki Lodostrefie, polecam.

PAKO

W Legnicy oszukuja na wielkosci lodów Mam porownanie z zeszlego roku.Kupiłem duzy swiderek za 5 zł a wielkosc jak mały z tamtego roku.Porównajcie sobie wiekosc duzego loda z budki 200 m dalej pod cerfurem.

nick
@PAKO 13.06.2016 18:31

Poproszę o nr tel. chętnie z panem porozmawiam.

nick

Sprzedam lodziarnię Lodostrefa, oferta na o lx

lala

Zastanawiam sie nad wspolpraca z nimi, tylko caly czas mnie zastanawia co sie dzieje z tym kontenerem po sezonie?

alex
@lala 23.04.2016 14:20

na plecy i do garażu :)

nik

nie polecam tej franczyzy, beznadzieja

anna

Ja polecam lodziarnie, mają bardzo pyszne i smaczne lody, zawsze wielka kolejka przed budką, jak co roku w miesice!

logik
@anna 18.04.2016 11:55

Witam, jak mogą mieć po kilka, skoro wszystkich jest 16!!! ???

zadowolony

Kto wam płaci za takie bezsensowne i kłamliwe wpisy,jesten franczyzobiorcą Lodostrefy i najlepszą reklamą tej firmy są zadowoleni franczyzobiorcy wszyscy tam mają po kilka punktów rekordziści po 8 i co roku otwierają następne.

Polak

Biznes jest ok ale Lodostrefa niestety nie.

lolek
@Polak 23.03.2016 20:39

a jakis inny franczyzodawca ??

lolek

czy jest jakiś normalny lodowy franczyzodawca na rynku, bo z tego co czytam na internecie to ze wszystkimi jest cos nie tak?

Warzywniak

Witam, prowadzę obok Lodostrefy sprzedaż owoców sezonowych, widzę jak reagują klienci na co dzień. Z przykrością musze powiedzieć że klienci bardzo narzekają, lody które sprzedają są lejące, co przekłada się na wiecznie brudny chodnik przed budka a co za tym idzie obok mojego stoiska, raz dziennie niby sprzątają ale syf w ciągu dnia jest straszny. Klienci którzy kupuja u mnie owoce narzekają na jakość produktu mojego sąsiada lodowego.

Jacek

Lodostrefa (usunięte przez administratora). Odradzam

Franczyzobiorca

Zgadzam się z poprzednią opinią. Ludzie którzy to prowadzą nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. Kontener ? zupełnie nietrafiony pomysł. Po co płacić kolosalne kwoty za dźwig jeśli można postawić przyczepę i transportować ją samemu

zadowolony klient
@Franczyzobiorca 02.03.2016 22:53

ile wam placa za te bzdury

lodziarz

poprosze o numer telefonu,chetnie z panem porozmawiam

Zostaw opinię o Lodostrefa - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lodostrefa