Opinie o BNS People B.V w Harderwijk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BNS People B.V. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BNS People B.V o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNS People B.V w Harderwijk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy BNS People B.V zatrudnia studentów?

hahaha Nowy wpis

do wiezienia powinni pozamykać tą Ewe,kejsa,i tego Witka cwela co mieszka w żółtym domu w nunspeet czy elspeet whatever

hahaha Nowy wpis
@hahaha

czy to ty pisalr sory pomylilam sie w pisowni niewiem czy dobrze zrozumialam ale chodzi ci o ewe koordynatorke i witka ktory pochodzi z kielc i mieszka w elspeet dziwie sie ze jeszcze tam jest mam duzo do powiedzenia na jego temat i na temay agencji czy pamietaja otym ze w elspeet umarl czlowiek pisal o pomoc do koordynatorek opomoc kazali mu wziasc tableti przeciw buluwe

Zawiedziony Nowy wpis

Chciałbym odnieść się do wpisu przedmowcy "stóp" niestety muszę się zgodzić. Moja kobieta pracuje tam po dziś dzień i rzeczywiście jest tam tak jak opisała. Pierwszy. Kontakt miała z Panią Ewą i nie był on zły ale po paru dniach moja kobieta zaczęła skarżyć się że są ciągle krzyki wyzwiska przeklinanie i o Pani Martynie również wspomniała. Na szczęście jest osobą która potrafi się wyciszyć i skupić na pracy przez co jej to nie dotyczy ale na inne kobiety rzeczywiście brak szacunku. Harderwijk foppen - Ameryka. DNO

STOP

Pracowałam na Foppenie głównie na dziale Ameryka i z całego serca przestrzegam i nie polecam!!! Praca sama w Sobie nie jest zła, ale jeśli nie chcesz nabawic się choroby psychicznej to lepiej nie zgadzaj się na pracę na "Ameryce". Główne prowodytorki do kłótni i próbujące "rządzić" tym o to działem są Ewą i Martyna, które w sposób nieprofesjonalny zwracają się do nowych pracowników, zwracam uwagę na to, że nie są one liderkami czy liniowymi są zwykłymi szarakami tak jak każdy z Nas. Liniowa jest za to Patrycja, która mimo iż rzeczywiście stara się o dobro nowych pracowników to nie radzi SOBIE głównie z Ewa. Czasami zastanawiałam się kto jest tam liderem. Ciągle przeklinanie, krzyki, obgadywanie.. Nie mieści się to w głowie. Nie polecam!!! Mam nadzieję, że coś się zmieniło, chociaż wątpię, bo zwolniłam się zaledwie 2 tygodnie temu.

obecny pracownik
@STOP

Również zgadzam się z powyższą opinią na temat tych pracownic. Zero jakiejkolwiek inteligencji i rozumowania ludzkiego. Współczuje tylko tym osobom które mają swoją godność i nie kłócą się z tymi ludźmi którzy nie mają jakiejkolwiek klasy.

@obecny pracownik

Ale chyba zgodzicie się ze mną, że na tym forum lepiej jest skupić się na nieco innych kwestiach. Pisanie o innych osobach raczej niewiele tu wnosi - warto jest przyjrzeć się bliżej warunkom pracy w BNS People. Jak oceniacie poziom tamtejszego wynagrodzenie? Jestem ciekawa, czy w ostatnich miesiącach Wasze pensje "poszły" w górę?

STOP
@Agata

Oczywiście zgadzam się, że może nie powinniśmy poruszać pewnych tematów, ale przysięgam, że pierwszy raz spotkałam się z tak wrogo nastawionym pracownikami. Dlatego też staram się kogokolwiek przed tym uchronić. Bardzo Mi przykro, ale nie będę mogła odpowiedzieć na Twoje pytanie. :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BNS People B.V odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
florayls

Uważam, że firma BNS People B.V. jest mega nieprofesjonalna pod względem koordynatorów jak i współpracowników. Nie mówię tutaj o wszystkich ale o większości. Uważają się za mega wykształcone osoby, gdzie nimi zbytnio nie są. Koordynatorzy w tej firmie są niekompetentni. Nie interesują się swoimi pracownikami, odkładają ważne sprawy na później, bardziej obchodzą ich swoje prywatne sprawy niż ich obowiązki na tym stanowisku. Mieszkania i ludzie na nich to istna patologia. Stawka niby okej, ale po odliczeniu za mieszkanie i ubezpieczenie to całe (usunięte przez administratora) Przycinają ludzi na maxa w godzinach. Solarisy w większości nie zgadzały się. Nie polecam tej agencji jak i ludzi w niej pracujących. Stanowczo odradzam.

Obecny pracownik

Firma nieprofesjonalna, koordynatorzy nie mają zielonego pojęcia co się dzieje, a pracownika mają za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) zaczynam drugi tydzień pracy, nadal bez numeru sofi, żaden z koordynatorów nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na wiadomości. Jeśli nie ogarniacie co się dzieje, to nie zwalajcie sobie na głowę jeszcze więcej. Póki co nie polecam firmy, a nawet szczerze ODRADZAM korzystania z ich usług!

Rumun

Dłuższy czas pracuję na kurach w Nunspeet i polecam firmę. Co do godzin to nigdy mi nie brakowało A co do wypłaty ludzie czego się tak naprawdę spodziewacie kokosów trzeba zapie#*#*ać nic nie jest za darmo.

Były kolega foppen

Dawne BNS People to aktualnie Duch Days. To biuro to jeden wielki (usunięte przez administratora) i patologia. Oszukują na godzinach A kiedy idziesz do biura to wyjaśnić to nas nie Pani Ewa i Ania nie mają pojęcia jak to jest możliwe. Oszukują ludzi na każdym kroku. Zapomnij żeby zachorować bo szybko Cię wylecza ( zwolnieniem) z domku każą wyprowadzić się z dnia na dzień. Domki to (usunięte przez administratora) grzybica i patologia. Szczególnie żółty dom w Elspeet. Narkomani i alkoholicy. Szczerze odradzam ta agencje bo nie jest warta niczego ( jedynie spalenia razem z Panem Kassem i panią Ewa ) Moje sugestie dla Bns people: Zamknijcie te pseudo biuro i oddajcie ludzia to co ukradliscie!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firme

@Były kolega foppen

Na forum nie publikujemy imion, nazwisk oraz danych osobowych osób trzecich. Zdecydowałeś się zachować anonimowość, zatem nie umieszczaj tu danych personalnych współpracowników umożliwiających ich identyfikacje. Oskarżenia o kradzież to poważne zarzuty mogące mieć swoje konsekwencje prawne. Czy zdajesz sobie z tego sprawę? Zapoznaj się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl Komentarze, które łamią regulamin lub/i polskie prawo, mogą zostać usunięte. https://www.gowork.pl/regulamin

Xcx
@Były kolega foppen

Jestem w szoku pracowałam ponad rok temu w bns people na ciastkach kasa się zgadzała ale koordynatorka była Sara

Hamlet

Niestety mimo mojej tolerancji i w miarę obiektywnego spojrzenia trzeba stwierdzic , że pracownikami agencji są osoby absolutnie niekompetentne, nie posiadające predyspozycji do bycia kordynatorem. Główną rzecz jaką można zarzucić tej agencji jest wszechobecny chaos i (usunięte przez administratora) organizacyjny. Wyrażam opinię na podstawie kilkumiesięcznej współpracy. Najmniej problemów było tylko jak się rano wyjeżdżało do pracy bo z powrotami bywało różnie. Solaris dla kordynatorów był jak książka napisana braillem. Nigdy nie potrafili nic wytłumaczyć, mogłeś pracować dwa tygodnie pod rząd w tym samym wymiarze czasu a solarisy wyglądały zupełnie inaczej. O domkach można napisać rózne historie ale nie ma to sensu ponieważ często lokatorzy są sami sobie winni. Proponuję zmienić nazwę agencji na (usunięte przez administratora) Days" a motto "Good work, no money".

Quick Lopez
@Hamlet

Popieram. Możliwa kreatywna księgowość może być widoczna na salarisach. Zgłosiłem nieprawidłowości w SNCU, zobaczymy co z tego wyjdzie. Zmiana nazwy (od lutego 2018 to Dutch Days) i adresu to ucieczka przed demonami przeszłości tej agencji. Mi to wygląda na grupę chłopców co szybko chce się dorobić kosztem pracowników tymczasowych. Komentarze pięcio-gwiazdkowe na Google dały osoby skuszone konkursem i wygraniem weekendu w hotelu. Warunkiem było wystawienie pozytywnego komentarza, który miałby ratować sypiącą się reputację tej agencji. Normalna żenada.

Wasz były pracownik

Nie polecam tej agencji . Kordynatorka zero pojęcia o czym kolwiek . Tylko chodzi z głową do góry ???? ona zawsze tylko zgłasza problem aby go nie było :) Co do wypłat to kokosów tam nie zarobisz . Jednym słowem agencja po .... fest. Banda zdzieraczy

solaris

Zmienili adres na Marconiweg 22a, 8071 RA Nunspeet. Uciekają przed duchami z przeszłości......

ImmortalGhostRider

Ja życzę tylko sprawiedliwosci pseudo agencji dutch days.Nie szanuja , kręcą i kładą łapy na tym co nie ich. Zmiencie to motto good work good life ,klamcy. Wszystkich poszkodowanych zachecam do zgłaszania nieprawidłowości do inspekcji SNCU.nl bądź SZW.nl, nie dajmy się okradać i tak traktować.A w tych waszych mieszkaniach bez ogrzewania bądź zaplesnialych z rojami much gdzie smierdzi sami zamieszkajcie , i nie zwalajcie winy na byłych mieszkańców tylko bardziej zainteresujcie sie i pilnujcie tego,bo od tego jesteście koordynatorzy!

były kolega Foppen
@ImmortalGhostRider

piszesz tutaj o zakwaterowaniach Doornspij czy Elspeet ? Bo w sumie obydwie lokalizacje to (usunięte przez administratora)

daniel lach

czytam iczytam i nie dowierze pracowałem w zakładzie rybnym foopen przy maszynach przy węgorzach i nie narzekałem na wypłaty moim menadzerem był pan jacobs ja myslę tak ze te opinie piszą ci ludzie co lubią balangowac i szukają rozrywki dla tego pewnie juz tam nie pracują i wypisują głupoty pozdrawiam daniel lach

były kolega Foppen
@daniel lach

pracowałem ponad 8 miesięcy przy łososiu. Uwierz że nie jest tak kolorowo jak na węgorzu. Koordynatorka minęła się chyba z powolaniem albo ma jest dobrze wysportowana że jest na takim stanowisku ;) godziny na solarisach wgl nie pokrywają się z wykazem godzin z firmy (sprawdzone osobiscie) A już nie chce mi się nawet pisać o tym co się dzieje na zakwaterowaniach bo literek zabraknie. W pracy naprawdę było spoko... Ale ta agencja to jeden wielki (usunięte przez administratora) myślę że gdyby była tam bardziej uczciwa agencja pewnie pracował bym tam dalej bo firma sama w sobie zła nie jest

Alice

Słyszeliście o konkursie jaki zorganizowała ta agencja by poprawić negatywne oceny w Google? Niby każdy kto wystawi ocenę, najlepiej pozytywną, ma szansę wygrać nocleg z wyżywieniem w hotelu Van der Valk w Harderwijk.

Piotrek
@Alice

Hahaha wiem o tym, śmieszni są podnieśli sobie gwiazdki

sicario

BNS to teraz Dutch Days jak by ktoś nie wiedział. W opiniach Google'a komentarze miażdżące, negatywne, zdjęcia demolki i śmieci w lokalizacji Oostendorperstraatweg 1A, Elburg. Czy wie ktoś czy się coś zmieniło? Mam ofertę do nich.

Vide Cul Fide
@sicario

Szczerze Ci odradzam. Poszukaj lepiej czegos innego. Niedawno zakonczylem z nimi wspolprace. Ta agencja nie jest warta nawet tego zeby na nia splunac. Na poczatku staraja sie sprawiac dobre wrazenie. Jednak po czasie wychodzi szydlo z worka i ich prawdziwe oblicze. Zaden normalny i szanujacy sie czlowiek nie chce byc okradany z pensji, ktora sobie ciezka wypracowal. A salarisy od tej agencji pokazuja zupelnie cos innego. Wystrzegaj sie takich agencji jak ta !!!

XYZ

Dutch Days - omijać szerokim łukiem ! Motto przewodnie agencji - 'good work good life' to tylko gra pozorów, która nijak ma się do rzeczywistości. Pracownicy tej agencyjki prawdopodobnie nigdy nie słyszeli o znaczeniu takiego słowa jak uczciwość ! Bezczelnie (usunięte przez administratora) ludzi z zarobionych pieniędzy, rżnąc przy tym głupa, że wszystko się zgadza. Ludzi mają za nic. Wprowadzają na lokacje niczym nie różniące się od meliny, gdzie panuje smród i brud. W ten sposób pokazują co znaczy dla nich pracownik. Ważne tylko żeby wydoić parobka jak najbardziej można. Dutch Days to w skrócie - cwaniactwo, krętactwo, i wyrachowanie w czystej postaci. Unikać jak ognia !

Xxx

Dutch days odradzam tą firmę, mieszkanie straszne, praca szkoda gadać, nie polecam szkoda nerwow, good work good life ? Haha

Agata

@weronika, możesz powiedzieć nam skąd taka opinia o firmie? Jesteś jej byłym lub obecnym pracownikiem? Czy aby na pewno nie da się powiedzieć o tym miejscu nic chociażby neutralnego? Rzadko dzieje się tak by w firmie było wyłącznie źle lub wyłącznie dobrze, nie uważasz? Powiedz nam coś więcej na ten temat. Osoby zainteresowane pracą w tym miejscu z pewnością będą Ci wdzięczne za każdą merytoryczną opinię.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Bns people w kwestii wynagrodzeń?

weronika

pewnie nic...smród,brud i ubustwo

Anonimy

Nigdy w życiu nikomu nie polecam! niekompetencji biura agencji takich jak to nigdy w życiu nie spotkaliśmy a odwiedziłam sporo biur. Gwarantują pracę a dzień później karzą opuścić mieszkanie żeby to jeszcze mieszkanie było to nory gorsze niż dla psa budy

Zostaw merytoryczną opinię o BNS People B.V - Harderwijk

BNS People B.V
1.8/5 Na podstawie 24 ocen.

BNS People B.V