Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Do It Uitzendbureau podczas okresu próbnego?

Natka Nowy wpis

Pracowałam przez to biuro Rawie rok właśnie przy pakowaniu sera i mieszkałam w pięknym mieszkaniu od nich wraz z narzeczonym i jeszcze jedna para którzy też pracowali przez to biuro. Za osobę 70euro na tydzień plus auto służbowe...pieniądze zawsze były na czas. Uczciwi i bardzo pomocni :-) polecamy

Natka Nowy wpis
@Natka

Biuro pracy Do It Zeewolde polecamy

Administrator Nowy wpis

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Do It Uitzendbureau? Podzielcie się tymi informacjami.

tomek

Dziwna sprawa, sam się boję wpłacac w ciemno. widziałem teraz od nich ogłsozenie na prace przy pakowaniu sera w Zeewolde. To oferują atrakcyjne zarobki w zależności od przydzielonej stawki wiekowej 7.30€ - 9.22€ netto, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich, organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy i zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii, o płatności nic nie napisali.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Barti

Do nas też to doszło. Podejrzane to troszke jest.. Średnie utrzymanie mieszkania / pokoju to koszt 85-100 euro a oni tylko po 70 chcą. No i ta wpłata przed wyjazdem. Za piękne by było prawdziwe. Czekamy na kontakt z ich strony.

Zaufany

Witam , to ponoć oszustwo NIE WPŁACAĆ ŻADNYCH PIENIĘDZY !!!!

gridzix

do mnie to samo przyszło nie wiem czy jechać żeby w kulki nie polecieli

gość

Do mnie i dziewczyny to samo przyszło , podejrzane to jest

light

złożyłam aplikacje i przyszedł mi mail że niby rekrutacja przebiegła pomyślnie co dziwne przyszło też to samo do mojego męża i kuzynki i chcą żeby jeszcze przed wyjazdem wpłacić im kwotę 70 euro za pierwszy tydzień mieszkania

Tomek

Korzystał ktoś z ich usług? Jakieś opinie? Co myślicie o ich ofercie http://www.gowork.pl/praca_podglad,6234351?keywords=bez%20jezyka®ion=holandia

Zostaw merytoryczną opinię o Do It Uitzendbureau - Zeewolde

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Do It Uitzendbureau