witajcie przypatruje sie nowym opinia ciekawe chociaz nie wszystkie trafne no coz to tylko opinie.widze ze sa nowe zmiany w Hape odnosnie kilometrowek i platnosci za mieszkanie!!!! nie zdziwcie sie jesli w przyszlym roku bedziecie mieli doplaty do podatku to wasze udogodnienie jest tylko w jedna strone. Pamietajcie o tym ze hape powinno odprowadzic za kazdego z was ktory pracuje w tej firmie 0,30 centow za dobe ze zamieszkujecie w tym kraju to tak na marginesie moze byc podwyzka jak sie obudza
Mysle ze powinniscie sie wszyscy zabrac pomimo niecheci jeden do drugiego i wyjasnic pare rzeczy bo ciezko pracujecie a zostajecie wyzyskiwywani a Polak jest cierpliwy do czasu .w dobie kryzysu ktorego my nie jestesmy winni nie pozwolmy sie okradac czuja sie bezkarni. jesli bedziecie chcieli wiedziec cos wiecej dajcie znac na forum chetnie odpowiem i pokieruje was do konkretnych instytucji, nie jestem wrogiem Hape tylko przzyjacielem moich rodakow serce mi sie kraje jak nas za uczciwa nawet niewolnicza prace okradaja i smieja sie prosto w oczy maja nas za idiotow a przeciez Polak potrafi i jest cierpliwy do pewnego momentu Pozdrawiam i czekam na Odglos nie dajmy sie bo jestesmy siebie warci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!