HaPe

Putten

Opinie o HaPe

Monter
użytkownik zarejestrowany

Wiesz to samo słuyszałem, że mają być podwyżki i generalnie ma być zdecydowanie lepiej we firmie od maja

pomocna dlon

witajcie przypatruje sie nowym opinia ciekawe chociaz nie wszystkie trafne no coz to tylko opinie.widze ze sa nowe zmiany w Hape odnosnie kilometrowek i platnosci za mieszkanie!!!! nie zdziwcie sie jesli w przyszlym roku bedziecie mieli doplaty do podatku to wasze udogodnienie jest tylko w jedna strone. Pamietajcie o tym ze hape powinno odprowadzic za kazdego z was ktory pracuje w tej firmie 0,30 centow za dobe ze zamieszkujecie w tym kraju to tak na marginesie moze byc podwyzka jak sie obudza Mysle ze powinniscie sie wszyscy zabrac pomimo niecheci jeden do drugiego i wyjasnic pare rzeczy bo ciezko pracujecie a zostajecie wyzyskiwywani a Polak jest cierpliwy do czasu .w dobie kryzysu ktorego my nie jestesmy winni nie pozwolmy sie okradac czuja sie bezkarni. jesli bedziecie chcieli wiedziec cos wiecej dajcie znac na forum chetnie odpowiem i pokieruje was do konkretnych instytucji, nie jestem wrogiem Hape tylko przzyjacielem moich rodakow serce mi sie kraje jak nas za uczciwa nawet niewolnicza prace okradaja i smieja sie prosto w oczy maja nas za idiotow a przeciez Polak potrafi i jest cierpliwy do pewnego momentu Pozdrawiam i czekam na Odglos nie dajmy sie bo jestesmy siebie warci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Łyssyy

co do tego biura to może być nie było żadnych problemów z kasą domki nawet w miare spoko. pracowałem w brouwer czy jakoś tak przy kempingach Holendrzy spoko ale trzeba uważać na 2 Polaczków [usunięte przez moderatora]straszne żydy tępią i gnoją Polaków jednemu chciałem dać gonga i przez to mnie wywalili;] heh POzdrowienia dla Madzi;]

Pracownik VSE (kaczki)

Do pana/pani ANONIM!!! Jeżeli wyrażasz swoją przychylną opinie dla [usunięte przez moderatora]to proszę nie podpisuj sie za wszystkich pracujacych na kaczkach.Nie każdy ma takie samo zdanie jak Ty dlatego nie masz prawa pisać takich rzeczy!!!Mówisz o narkomanach alkocholikach i dziwkach!?Nie osądzaj kto jest kto lecz patrz pierw na siebie.Każdy ma coś za skórą...a Ty jesteś idealny? pozdrawiam

Zostaw opinię o HaPe - Putten

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HaPe