Opinie o Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. w Będzino

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. w Będzino

Administrator Nowy wpis

W Będzino Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kierowca c. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Xxx Nowy wpis

Pracodawca wgl nie szanuje pracownika. Dla nich to jest tania sila robocza. Najniższa krajowa za taką pracę plus wyrobione nadgodziny a przy wypłacie i tak okazuje się że tych godzin jeszcze brakuje !!! Jakim cudem? Nikt nie potrafi tego wyjaśnić. Kroją ludzi jak tylko mogą. Krzyki pracodawców są na porządku dziennym. A nie daj Boże normalny pracownik niech pójdzie na zwolnienie to przez następny miesiąc jeżdżą po nim jak po szmacie. Piszę normalny bo większość ludzi tam pracujących jest pod wpływem alkoholu i czasami oni dostają większy "szacunek"...

Szogun

Latem ( połowa maja juz się zaczyna do połowy września ) się pracuje bez dnia wolnego Temperatura nie do zniesienia W niektórych pomieszczeniach pot (dosłownie ) leci po (usunięte przez administratora) nie mówiąc o nawiewie Czym kokwiek

@Szogun

Jak to bez dnia wolnego? Przecież każdemu się należy dzień wolny?

@Małgorzata

No normalnie Bez dnia wolnego Oni poprostu płacą za wolne Więc 4 miesiące się pracuje Gorzej jak schodzisz latem z nocki o 6 i na 14 musisz do pracy iść z znowu ????

@Szogun

zdarzają się takie sytuacje ? Czesto?Przecież to człowiek nawet nie zdąży odespać i trzeba iść znów do pracy...

@Małgorzata

Tak jest co roku w okresie letnim Praca sama w sobie nie jest źla Ale ten (usunięte przez administratora) właśnie

@Szogun

A to nie pomyślą, żeby po prostu zatrudnić kogoś więcej na lato? Bo to serio wycieńczające musi być

....
@Sylwia

A kto tam pójdzie do pracy ? Tylu ludzi tam pracowało że szok

@....

Kurcze z każdej strony jakiś problem się znajdzie... Nie no myślę, że na pewno ktoś by się znalazł. Co na przykład z naszymi sąsiadami ze Wschodu? Na pewno czegoś będą szukać

@Sylwia

Ukraińcy są tam od wielu lat

@.

No to skoro tak, to warunki dla nich są odpowiednie. Więc raczej ludzi to nigdy im nie braknie skoro mamy ich zwiększony przypływ w aktualnym czasie. Dobrze rozumuję? ;)

@
@Sylwia

Nie do końca tak jest bo wielu z nich rezygnuje i znowu brakuje Tam wiecznie ludzi brak do pracy

@@

No ok, poddaję się, w takim razie szefostwu to na rękę, że są takie podmianki tutaj, skoro nie reagują?

...

Widocznie tak

@@

czyli koło się zatacza... co jaki czas się tak dzieje, że są na nowo rekrutacje?

@@@ Nowy wpis
@Małgorzata

Cały czas się tak dzieje

@

Cały czas szukają do pracy Cały czas .....szukają

Sylwia Nowy wpis
@@

I wciąż ludzie się zgłaszają?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Elżbieta

Opisujecie tutaj różne sytuacje, narzekacie na firmę ale nie podajecie konkretnych stawek, a myślę że to najbardziej interesuje potencjalnych pracowników (o ile się tacy znajdą po przeczytaniu tych komentarzy). Napiszcie ile można zarobić np jako piekarz albo kasjerka.

Kamil
@Elżbieta

To piekarnia nie sklep ..Zarobki zależy pracowałem tam latem Po lecie trochę więcej o najniższej Poprostu musisz tam sama iść zobaczyć i się przekonac

Kamil123

Nic dodać Nic ująć Wszystko prawda

Elżbieta
@Kamil123

A wypowiadasz się jako klient czy pracownik? Napisz coś więcej, liczy się każda opinia, może masz coś innego do dodania?

Osioł

O tak w zeszłym roku też tam pracowałem, nigdy więcej. Totalna żenada, zgadzam się z tym co piszą byli pracownicy. Człowiek niema czasu do toalety za potrzebą, a co dopiero jakas przerwa. Tam pracują ci co nie mają wyjścia... Są zdesperowani. Nie polecam.

Jack

O tak to prawda, mają pracowników za śmieci, nie szanują ich. Przerwa, jaką przerwa jak się upomnisz to cię wyleją z wielkim hukiem. (usunięte przez administratora) biegasz, staniesz na chwilę już jesteś na widelcu. Paranoja.

Sandra

Totalna zenada

syefan

To co się dzieje w tej piekarni to poprostu parodia to jest bez żadnej przesady (usunięte przez administratora) pracownik jest tam traktowany jak śmieć choć bym nie wiem ile i jak dobrze wykonywał swoje obowiązki p.wodecki i tak bedzie cie miał za zwykłego śmiecia tura się tam praktycznie co dzień nie ma żadnej przerwy jakieś śniadanie je się w trakcie pracy nie ma czasu iść nawet do toalety z całego serca odradzam podejmowanie tam jakiej kolwiek pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. - Będzino

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o.