Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego

Będzin

Opinie o Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego

wanda

rekrutacje... ale nioestety żadnych nowych ofert pracy u nich nie widzę. kontakt z naturą w pracy to świetna sprawa, mogliby tylko poprawić design strony z tego htmla...

Ja nie mogę powiedzieć nic złego na temat Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, 2 lata temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. rozwoju (czy jakoś tak),bardzo profesjonalnie przeprowadzona rozmowa, konkretnie i na temat, nawet dzwonili do mnie o pozytywnym rozpatrzeniu mojej kandydatury, ale wybrałem prace w innej placówce a teraz się zastanawiam czy nie popełniłem błędu :/, w sektorze publicznym zarobki może nie są bardzo wysokie ale za to pewne:)

życzliwy

ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, a zwłaszcza dyrektor, który myśli że zjadł wszystkie rozumy. podobno na jakiejś zakrapianej imprezie ktoś wygarnąl mu co o nim myśli, ale do takiego betonu to napewno nie dotrze

edi

Dzisiaj byłam tam na rozmowie rekrutacyjnej i muszę przyznać (bez względu na to jaki będzie jej wynik), że jestem głęboko rozczarowana. Zaproszono jednocześnie 13 kobiet na tą samą godzinę, a cała rozmowa na stanowisko pomocy administracyjnej była przeprowadzana przez czterech rekrutujących, którzy albo kompletnie się do tej rozmowy nie przygotowali albo było to tylko przedstawienie, bo stanowisko zaplanowano już dla znajomego. Ludzie opamiętajcie się!!! Wasze podejście do tematu też jest oceniane. Kandydaci to nie idioci!!! W/g mnie jedna wielka kompromitacja!!! I mam nadzieję, że ten wpis dotrze do Wojewody Śląskiego.

Zostaw opinię o Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego