Opinie o Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. w Będzino

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. w Będzino

Xxx Nowy wpis

Pracodawca wgl nie szanuje pracownika. Dla nich to jest tania sila robocza. Najniższa krajowa za taką pracę plus wyrobione nadgodziny a przy wypłacie i tak okazuje się że tych godzin jeszcze brakuje !!! Jakim cudem? Nikt nie potrafi tego wyjaśnić. Kroją ludzi jak tylko mogą. Krzyki pracodawców są na porządku dziennym. A nie daj Boże normalny pracownik niech pójdzie na zwolnienie to przez następny miesiąc jeżdżą po nim jak po szmacie. Piszę normalny bo większość ludzi tam pracujących jest pod wpływem alkoholu i czasami oni dostają większy "szacunek"...

Szogun

Latem ( połowa maja juz się zaczyna do połowy września ) się pracuje bez dnia wolnego Temperatura nie do zniesienia W niektórych pomieszczeniach pot (dosłownie ) leci po (usunięte przez administratora) nie mówiąc o nawiewie Czym kokwiek

@Szogun

Jak to bez dnia wolnego? Przecież każdemu się należy dzień wolny?

@Małgorzata

No normalnie Bez dnia wolnego Oni poprostu płacą za wolne Więc 4 miesiące się pracuje Gorzej jak schodzisz latem z nocki o 6 i na 14 musisz do pracy iść z znowu ????

@Szogun

zdarzają się takie sytuacje ? Czesto?Przecież to człowiek nawet nie zdąży odespać i trzeba iść znów do pracy...

@Małgorzata

Tak jest co roku w okresie letnim Praca sama w sobie nie jest źla Ale ten (usunięte przez administratora) właśnie

@Szogun

A to nie pomyślą, żeby po prostu zatrudnić kogoś więcej na lato? Bo to serio wycieńczające musi być

....
@Sylwia

A kto tam pójdzie do pracy ? Tylu ludzi tam pracowało że szok

@....

Kurcze z każdej strony jakiś problem się znajdzie... Nie no myślę, że na pewno ktoś by się znalazł. Co na przykład z naszymi sąsiadami ze Wschodu? Na pewno czegoś będą szukać

@Sylwia

Ukraińcy są tam od wielu lat

@.

No to skoro tak, to warunki dla nich są odpowiednie. Więc raczej ludzi to nigdy im nie braknie skoro mamy ich zwiększony przypływ w aktualnym czasie. Dobrze rozumuję? ;)

@
@Sylwia

Nie do końca tak jest bo wielu z nich rezygnuje i znowu brakuje Tam wiecznie ludzi brak do pracy

@@

No ok, poddaję się, w takim razie szefostwu to na rękę, że są takie podmianki tutaj, skoro nie reagują?

...

Widocznie tak

@@

czyli koło się zatacza... co jaki czas się tak dzieje, że są na nowo rekrutacje?

@@@ Nowy wpis
@Małgorzata

Cały czas się tak dzieje

@ Nowy wpis

Cały czas szukają do pracy Cały czas .....szukają

Sylwia Nowy wpis
@@

I wciąż ludzie się zgłaszają?

Elżbieta

Opisujecie tutaj różne sytuacje, narzekacie na firmę ale nie podajecie konkretnych stawek, a myślę że to najbardziej interesuje potencjalnych pracowników (o ile się tacy znajdą po przeczytaniu tych komentarzy). Napiszcie ile można zarobić np jako piekarz albo kasjerka.

Kamil
@Elżbieta

To piekarnia nie sklep ..Zarobki zależy pracowałem tam latem Po lecie trochę więcej o najniższej Poprostu musisz tam sama iść zobaczyć i się przekonac

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Kamil123

Nic dodać Nic ująć Wszystko prawda

Elżbieta
@Kamil123

A wypowiadasz się jako klient czy pracownik? Napisz coś więcej, liczy się każda opinia, może masz coś innego do dodania?

Osioł

O tak w zeszłym roku też tam pracowałem, nigdy więcej. Totalna żenada, zgadzam się z tym co piszą byli pracownicy. Człowiek niema czasu do toalety za potrzebą, a co dopiero jakas przerwa. Tam pracują ci co nie mają wyjścia... Są zdesperowani. Nie polecam.

Jack

O tak to prawda, mają pracowników za śmieci, nie szanują ich. Przerwa, jaką przerwa jak się upomnisz to cię wyleją z wielkim hukiem. (usunięte przez administratora) biegasz, staniesz na chwilę już jesteś na widelcu. Paranoja.

Sandra

Totalna zenada

syefan

To co się dzieje w tej piekarni to poprostu parodia to jest bez żadnej przesady (usunięte przez administratora) pracownik jest tam traktowany jak śmieć choć bym nie wiem ile i jak dobrze wykonywał swoje obowiązki p.wodecki i tak bedzie cie miał za zwykłego śmiecia tura się tam praktycznie co dzień nie ma żadnej przerwy jakieś śniadanie je się w trakcie pracy nie ma czasu iść nawet do toalety z całego serca odradzam podejmowanie tam jakiej kolwiek pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. - Będzino

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piekarnia Cukiernia Bajgiel Sp. z o.o.