Magnes Media sp. z o. o.

Dodaj opinię

Praktyki

 

 
 
 
 
 
 

Chcesz się dowiedzieć jak pracujemy w redakcji?
Jeżeli tak to zapraszamy Cię na 3 miesięczne praktyki.

Praktyki

W naszej firmie realizujemy program praktyk adresowany do absolwentów studiów. W trakcie ich odbywania poznacie zagadnienia związane z pracą dziennikarską, redaktorską, spróbujecie swoich sił w pracach administracyjnych, działaniach marketingowych i PR, czy wesprzecie dział handlowy. Chętni będą mogli również zwiedzić drukarnię prasową. Słowem, wszystko to, co niezbędne do powstania gazety. 

Praktyki są nieodpłatne i trwają trzy miesiące w wymiarze 30 godzin tygodniowo (istnieje możliwość dopasowania grafiku). W trakcie trwania praktyk z kandydatami podpisywana jest „umowa o praktyki absolwenckie” gwarantująca ubezpieczenie. Po ich zakończeniu każdy otrzymuje oficjalne zaświadczenie o odbyciu praktyk, wykonywanych obowiązkach i wymiarze gdzinowym. Dla najlepszych, w ramach wolnych wakatów, istnieje możliwość zatrudnienia.

Obiecujemy, że praktyki będą ciekawe, a każdy będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego i zdobyć nowe doświadczenie - nikt z praktykantów nie będzie parzył kawy :). Jeśli interesujesz się jakimś konkretnym zagadnieniem np. „marketingiem internetowym” czy „fotografowaniem”, to będziesz miał znakomitą okazję, aby wykorzystać swoje pasje.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej dane kontaktowe oraz uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać, na adres praktyki@slowowroclawian.pl. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.