Jak się pracuje w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko Stawnica? Zadaj pytanie

Niżej możesz napisać pytania o to jak się pracuje w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko Stawnica, jak wygląda praca, jakie są zarobki. Sprawdź czy praca w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko jest dla Ciebie! 


Branże: Organizacje i związki

Najnowsze pytania nt. pracy w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko w Stawnica

Głos pokrzywdzonych Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Stowarzyszenie Głos Pokrzywdzonych nie poleca strony Fundacja Słoneczko. Fundacja nie prowadzi działalności charytatywnej, która jest rozumiana jako działania mające na celu niesienie pomocy potrzebującym, w sposób bezinteresowny, dobroczynny, filantropijny, czyli bez otrzymywania za swoje działania wynagrodzenia. Proszę zapoznać się z faktami, o których pisze Wiolka Polka. Tobiasz Carewicz za wyrażanie przez Wiolkę Polkę rzetelnej opinii na temat pracy tej fundacji i ujawnianie faktów miał wypowiedzianą umowę z fundacją bez podania przyczyny. Czy tak powinny postępować fundacje, które bez podopiecznych i ich pieniędzy nie istnieją? Czy fundacja dla podopiecznych czy podopieczni dla fundacji? Zgodnie z nazwą i statutem fundacja ma pomagać osobom niepełnosprawnym. Jaka jest definicja osoby niepełnosprawnej? Według mnie osobą niepełnosprawną jest osoba, która ma orzeczenie o niepełnosprawności. Na bilbordzie powstała reklama dotycząca zakładania subkont dla osób bez orzeczenia o niepełnosprawności. Zachęcam przyjrzeć się temu co robi Fundacja Słoneczko ze zgromadzonymi środkami. Proszę się zapoznać ile środków trafia do podopiecznych a ile jest „konsumowana”, ile inwestowana przez tą fundację dla osiągania korzyści materialnych. Proszę przyjrzeć się jak środki wpłacane przez darczyńców są wydawane np. na zakup mieszkania w Gdańsku, na rozbudowę obiektów, które świadczą odpłatne usługi dla osób niepełnosprawnych.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak szefostwo w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko traktuje ludzi?

Czarna Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Proszę uważać na tą fundację. Gdybym mogła cofnąć czas ,to W życiu bym nie chciała aby moje dziecko w niej było

ola
Inne
 Pytanie

Nie polecam fundacji Słoneczko ze Stawnicy. Robią zbiórki publiczne, sponsorzy wpłacają darowizny dla podopiecznych a jak poprosiłam jedyny raz o pomoc na leczenie dla syna (podopiecznego fundacji) to powiedzieli że nie mają pieniędzy. A nie chciałam nie wiadomo ile, mogliby chociaż dołożyć 200 czy 300 zł. Sponsorzy przyjrzyjcie się na co wydawane są wasze darowizny czy rzeczywiście dla podopiecznych???

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko - Stawnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko
Przejdź do nowych opinii