Super Hallo Taxi Gdańsk
counter
2 6 103 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Super Hallo Taxi Gdańsk?

bellus Nowy wpis

Nie wiem dlaczego tu zajrzałem? Nic nowego, jak w większości portali, forów, gdzie można dzielić się opiniami. Już od dawna to miejsce walki klakierów, hejterów byleby tylko zdezawuować konkurencję. Ja do chwili obecnej (jeszcze) współpracuję z korporacją, która w Polsce jeździ w kilku większych miastach. Nas jako kierowców proszono o dokonywanie wpisów i komentarzy broniących firmę lub szkalujących konkurencję (za free, ku chwale firmy). Jeżeli ktoś uważa, że znajdzie w takich miejscach obiektywna opinię ...no cóż ...wolna wola, na własne ryzyko. Dodam tylko, że tydzień pracy ma 40 godzin i to powinno być miara dochodu. Jeżeli ktoś pisze, że na raporcie dobowym ma tyle to, a tyle "stów", a jego czas pracy to 16 godzin + setki km,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich myślących :)

Rozsądny

Praca jako taksówkarz to nie jest dobry wybór.

Tak1Nie2
Bolo
@Rozsądny

Ale gdzie zarobisz więcej bo ja nie znam takiej pracy 8 tys za etat w tych czasach myślę że jest ok a sezonu jeszcze niema

Anonim Nowy wpis
@Rozsądny

Zarobi się ale nie w super hallo to uadajace stowarzyszenie. Najgorsza korporacja.

Tak1Nie1
Lech Nowy wpis
@Rozsądny

10 godziń i jeden kurs . Tak jest w super hallo.

TakNie1
Stary

Co wy piszecie super hallo to jeszcze najlepsza Korporacja mamy najwięcej klientów i firm ja robię średnio ok 9 tys obrotu jeżdżąc po 8 9 godzin dziennie niedzielę wolne na relaks i małe piwko panowie trzeba tylko chcieć i a nie narzekać

Tak1Nie3
Jazzo
@Stary

I się z tym zgodzę moje obroty też ok 10 tys miesięcznie przy jakiś 220 godzinach firma jest stabilna klienci typu vip a nie jak w Asie czy komforcie żule zleceń dużo trzeba tylko chcieć a nie narzekać bo od narzekania kasy nie przybędzie a jak jest tak źle po co tu siedzicie i narzekacie idźcie do pracy tam niema składki i zusu do płacenia i tankować nie trzeba kończę bo goloneczkę zajadam i popijam piwkiem

TakNie2
Hinc
@Jazzo

A nie wiesz że taksówkarze są zawsze nie zadowoleni trzeba trochę pojeździć i nie jest źle i zgodzę się że nasza Korporacja jest firmą stabilną i i najlepsza w Trójmieście

Jazzo

Ty to jesteś pewnie największy lewar w tej firmie bu hha hhha

@Stary

Cienki Bolek jesteś, takim obrotem nie ma się co chwalić. Porozdawaj klientom nr telefonu, zakręć się koło dyspozytorek, a obroty znacznie wzrosną do 20 tyś

Stary
@Los Amigos

Mi starczy to co mam a jak ty masz takie potrzeby to tak zrób

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 129 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Los Stefanos

Chcę podjąć pracę jako kierowca w Super Hallo. Czy ktoś kompetentny mógłby doradzić czy to dobry pomysł czy raczej do (usunięte przez administratora) Z góry dziękuję za sugestie...

@Los Stefanos

Odpuść sobie, jak odejmiesz wszystkie poniesione koszty to okaże się, że na czysto zarabiasz mniej niż najniższa krajowa, a cały dzień będziesz poza domem łącznie z niedzielami i świętami. Zapomnisz co to wolne i jak wódka smakuje.

@Los Amigos

@Los Amigos Masz na myśli Super Hallo czy każdą inną korporacje. No i skąd takie zdanie??? Pracowałeś u nich czy w jakiejś innej korpoTaxi.? Dzięki za odpowiedź...

@Los Stefanos

Tak pracowałem w tej korporacji. Sama korporacja jest spoko, oprócz bardzo wysokiej składki, ale za to ma najlepszą klientelę, chociaż ich ubywa. Taksówka generalnie już teraz nie jest opłacalna, naprawdę szkoda czasu. Byłem taksówkarzem przez 30 lat i uwierz mi, wiem co piszę. Czasy, gdy w tym zawodzie się zarabiało już minęły. Mam kolegów w innych korporacjach, wszędzie jest podobnie.

Tak1Nie1
@Los Amigos

Dzięki za odpowiedź. Trzeba jeszcze raz przemyśleć za i przeciw. Pozdrawiam.

@Los Stefanos

Dzięki i nawzajem. Musisz jeszcze pamiętać, że od nowego roku składka na bazę drastycznie wzrośnie, wiąże się to ze wzrostem najniższej krajowej i podwyżką ZUS, a trochę pań na centrali pracuje, a kierowców coraz mniej.

@Los Stefanos

Super Hallo już właściwie upadło. Jestem od 2 tyg. W innej korporacji i jestem zadowolony. Szukaj gdzie indziej miejsca na jeżdżenie.

Tak5Nie
@Los Stefanos

Nie polecam już lada dzień podnie super hallo. Ratunku niema.

Tak3Nie1
Anna
@Los Amigos

A jak wygląda kwestia obłożenia dyżurów czy można decydować o swoich wolnych dniach czy grafik jest z góry układany już na miesiąc do przodu?

Były kierowca

Super Hallo jest w stanie upadłości.

Tak4Nie1
Anonim

Super Hallo pada to już ostatnie miesiące istnienia. Wieć Ci co myślą o pracy na taxi to tylko popłyną na kasę występując do super hsllo.

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.

Ile jest zmian w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Anonim

800 zł abonamentu miesięcznie!!!!!!!!!! I brak zleceń. W konkurencji 400 zł i mają zlecenia.

Tak16Nie2
Ktos
@Anonim

No ale masz dworzec haha :))

Tak6Nie1
Taxi kietowca
@Ktos

(usunięte przez administratora) Tyle kasy to się nie zwraca. 800zł abonament jest nie do zaakceptowania dla Mnie.

Tak11Nie
Gggg
@Taxi kietowca

Czyżby dworca już nie było?

Adam

@To że firma przyjmie kierowców Spoko firma i im więcej osób pracujących tym lepsza sytuacja więc nie rozumiem takiego podejścia.

Krzysztof
@Adam

Masz rację, widocznie firma potrzebuje takiej ilości kadry. Czy pracownik dostaje prowizje od ilości zleceń lub inne benefity?

TakNie
To że firma przyjmie kierowców

Jak firma szuka kierowców to znaczy jedno... Odchodzą kierowcy, i forma nie ma kasy... Skąd pomysł ze jak szukają kierowców tzn ze masa zleceń zleceńń nie ma

Iwona
@To że firma przyjmie kierowców

To, że Super Hallo Taxi szuka kierowców wcale nie oznacza niczego złego - być może firma się rozwija. A Ty z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz? Byłeś może zainteresowany podjęciem tam zatrudnienia?

TakNie3
Do Iwony
@Iwona

Iwona firma się kurczy. Dramatycznie spadła ilość kursów. Kierowcy odchodzą. Więc szukają nowych.

Tak4Nie
Iwona
@Do Iwony

Czym ta zmniejszona ilość zleceń i zwolnienia pracowników są spowodowane? Uświadom proszę osoby, które nie są związane z firmą Super Hallo Taxi i nie wiedzą. Oczekuję na Twoją odpowiedź.

Ja

Te komentarze panów z dworca jak ktoś podjeżdża inną taksówką to sobie schowajcie, w momencie gdy narzeczony do was podszedł to nagle żaden chętny do rozmowy. Wielkie kozaki przygłupy

Kierowca

3 godziny bez kursu. Jeszcze więcej reklamy w radiu że przyjmujemy kierowców.

Tak8Nie
Kierowca

Stypa i tyle w tenacie

Tak9Nie

Nie Dajcie im się namówić żeby wstąpić do super Halo będziecie żałować tak jak ja. Korporacją co ma. najmniej zleceń. Wprowadzają kierowców w maliny. Reklamują że przyjmują kierowców a potem stoi się godzinami bez kursu.

Tak14Nie1
Anonim

Kursów nie ma , ale reklama w RMF Max że kierowcow szukają jest. To o co chodzi w tej Waszej korporacji ?

Tak5Nie
Michał

Nikt nas nie zamawia! Stoję od 3.5 godziny bez kursu!!! Porażka ta korporacja.

Tak12Nie
Gruby

Zakładam się że w tym roku super hallo padnie lub się połączy z kimś. Myślę że do 2020 tak nie dojedziemy. Frustracja wsŕód kierowców narasta.

Tak16Nie

Hangar
@Gruby

Aż tak słabo z kursami jest?

Taxi
@Gruby

(usunięte przez administratora) się nie chce ruszyć by walczyć z uberem to się ma mało kursów.

Hangar
@Taxi

No to musimy jakiś stałych klientów znaleźć i cisnąć radę miasta i prezydenta żeby pozbył się ubiera.

Dorinel

Jeśli jest problem ze zleceniami to odwołać zarząd który nie umie pozyskiwać klientów. No po co płacić tyle pieniędzy? jak ciężko jest zarobić. Kogoś madrzejszego powołać i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Super Hallo Taxi Gdańsk - Gdańsk

Super Hallo Taxi Gdańsk