Super Hallo Taxi Gdańsk

Opinie o Super Hallo Taxi Gdańsk

Jestem klientem tej korporacji od kilku ładnych lat, dziwię się skąd biorą się takie niepochlebne opinie- dlatego zdecydowałem się w wolnej chwili napisać własną ocenę. Nigdy nie zawiodłem się na korporacji, dostaję odpowiedzi godne z prawdą, od kilku lat zamawiam kursy przez fajną aplikację Super Hallo taxi. Ba kiedyś zgubiłem tel i dziękuje że wrócił do mnie dzięki uczciwości kierowcy i pomocnym Paniom z infolinii. -))) Oby takich firm było więcej na rynku, wtedy człowiek nie musi się martwić czy taxi będzie na czas i zawsze przyjeżdża fajne auto i mili kierowcy. Widocznie Ci co krytykują to zawsze coś im nie pasuje, widzą źdźbło u kogoś a belki w własnym oku to już nie -)))

Jakie warunki pracy są w Super Hallo Taxi Gdańsk? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Kierowca Taxi?

Joanna

Osoba pracująca na stanowisku "kierowca taxi" nie ma potrzeby dojeżdżania do biura. Każdy ma własny samochód więc zaczyna pracę w swoim miejscu zamieszkania.

1 lub 2 zlecenia na zmianę. Nieporozumienie tę super hallo taxi

@Były kierowca

witamy nieuczciwą konkurencję :) . U nas nie ma żadnych zmian, nie narzucamy nikomu godzin pracy :-) :Na razie to mamy problem z obsłużeniem zleceń w godzinach szczytu, trzeba być elastycznym jak się chce pracować na taksówce. Pozdrawiamy.

zobaczcie coś ie dzieje

na. innych forach firm taxi Gdańsk, tu chociaż jakąś kultura tam to (usunięte przez administratora) na maxa

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Super Hallo Taxi Gdańsk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Konsultancji krzyczą i przeklinają na pytanie czemu nie odbierają telefonów i odrzucają każde połączenie wyzywając od "śmieciu (usunięte przez administratora) nie polecam. Konsultanci bardzo nie profesjonalni i pracuja chyba za karę. Gdyby konsultant sie przedstawił napisalbym na niego reklamacje gdyż jestem rozgoryczony poziomem tej rozmowy

@Anonim

U nas pracują same kobiety. Nie przedstawiają się z nazwiska ale jeśli zapytałby Pan o tożsamość to telefonistka podałaby swój numer. Poza tym jeśli napisze nam Pan w jakim dniu, o której mniej więcej godzinie Pan dzwonił a jeszcze lepiej z jakiego nr telefonu jesteśmy w stanie sprawdzić z kim Pan rozmawiał. Zależy nam na wyłapywaniu takich sytuacji jeśli rzeczywiście zaistniały więc prosimy o kontakt mailowy : superhallo@superhallo.pl. Pozdrawiamy

@Pracodawca

oczywiście sytuacja pozostała bez dalszego odzewu

nie ma aut to nieodbieraja
@Anonim

odebrała by to byś się pieklił i miał pretensje... A potem czemu tak długo trzeba czekać....

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Były kierowca

Atmośwera taka że na dyspozytorni ponuje układ. Oni mają jakieś kursy my dostałem ochłapy. A po wakacjach to będzie bieda 2 kursy na 10 godziń. Odradzam tam jeżdzić

obecny kierowca
@Były kierowca

jest już po wakacjach a my nie możemy się obrobić z obsługą zleceń. Coś nie sprawdzają się twoje przepowiednie. Jak ktoś pracuje a nie siedzi na kawkach to obecnie nie może narzekać.

@obecny kierowca

A i tak pracujesz tylko na opłaty, paliwo, utrzymanie samochodu, no i odkładanie na następny, jeśli cokolwiek zostanie, bo jak wiadomo życie coraz droższe.

@Los Amigos

a to już inna sprawa, że zycie coraz droższe, wszyscy to odczuwamy. Niestety taksówka to nie jest łatwy kawałek chleba jak się niektórym wydaje.

Były kierowca

Po 2 latach jeżdżenia w super hasło zrezygnowałem. Jeżdżenia teraz w korporacji i jest więcej zleceń j zarabiam ponad 50% więcej.

@Były kierowca

dziwne, że narzeka Pan na brak zleceń jak firma przez większą część dnia boryka się z brakiem taksówek do obsługi zamówień. Niekiedy klienci czekaja po 20-30 min. Każdy kto chce pracować nie ma problemu żeby zarobić.

Stary

Co wy piszecie super hallo to jeszcze najlepsza Korporacja mamy najwięcej klientów i firm ja robię średnio ok 9 tys obrotu jeżdżąc po 8 9 godzin dziennie niedzielę wolne na relaks i małe piwko panowie trzeba tylko chcieć i a nie narzekać

Jazzo
@Stary

I się z tym zgodzę moje obroty też ok 10 tys miesięcznie przy jakiś 220 godzinach firma jest stabilna klienci typu vip a nie jak w Asie czy komforcie żule zleceń dużo trzeba tylko chcieć a nie narzekać bo od narzekania kasy nie przybędzie a jak jest tak źle po co tu siedzicie i narzekacie idźcie do pracy tam niema składki i zusu do płacenia i tankować nie trzeba kończę bo goloneczkę zajadam i popijam piwkiem

Hinc
@Jazzo

A nie wiesz że taksówkarze są zawsze nie zadowoleni trzeba trochę pojeździć i nie jest źle i zgodzę się że nasza Korporacja jest firmą stabilną i i najlepsza w Trójmieście

Jazzo

Ty to jesteś pewnie największy lewar w tej firmie bu hha hhha

@Stary

Cienki Bolek jesteś, takim obrotem nie ma się co chwalić. Porozdawaj klientom nr telefonu, zakręć się koło dyspozytorek, a obroty znacznie wzrosną do 20 tyś

Stary
@Los Amigos

Mi starczy to co mam a jak ty masz takie potrzeby to tak zrób

Slawek
@Stary

Wlasnie zamowilem taxi z mojego numeru holenderskiego,czekalem 20min po czym oddzwonilem do operatorki i dowiedzialem sie ze taxi nieprzyjedzie bo mam zagraniczny numer. Operatorka gadala z lamana polszczyzna mieszajac z rosyjskim. Zenada ostatni raz ,odradzam hallo taxi

@Slawek

Nie mamy u nas żadnego pracownika centrali zza wschodniej granicy więc na pewno nie dodzwonił się Pan do nas. Może pomylił Pan firmy bo często się to zdarza - my jesteśmy Super Hallo Taxi a Hallo Taxi to nasza konkurencja.

Czy w Super Hallo Taxi Gdańsk pracuje się na open space?

Super Hallo Taxi

Jeśli chodzi o centralę to tak, z zachowaniem wymaganej odległości od biurek. Natomiast kierowcy - wiadomo - każdy jest dla siebie "szefem"

Super hallo to obecnie najgorsza Korporacja zero kursów najwyższa Składka średnio pracując ok 8 h zrobi się 3 kursy a w nocy totalne zero kierowcy odchodzą niedługo nie będzie komu jeździć chociaż przy tych zleceniach wystarczy ok 30 kierowców

aktualny kierowca
@Paweł

Nie wiem dlaczego piszesz informacje nie zgodne z prawdą. Jestem kierowcą w firmie Super hallo i nie mam problemu w osiągnięciu dziennego obrotu w wysokości 250 zł. Jeżeli bierzesz wszystkie zlecenia posiadasz czytnik i terminal to zarobisz. Są momenty ze brakuje taksówek.

@Paweł

Prawda dlatego zmieniłem korpo. Odradzam Super Hallo.

Borys
@aktualny kierowca

Haaaaaahhhaaaa ty człowieku jesteś oderwany od rzeczywistości 17 lat jeździłem super hallo kiedyś tak ale teraz to najgorsza korporacja

Tomasz
@aktualny kierowca

A ty uważasz że 250 zł to jest dobry zarobek po odjęciu wszystkich kosztów zostanie 100 zł na czysto

@Tomasz

Jakie 100zł, a na narzędzie pracy to z czego nabierasz. Na czysto zostanie Ci tylko tyle ile zjesz.

@Tomasz

Jak na czysto, a narzędzie pracy to za co kupisz. Zapamiętaj, że tak naprawdę na taksówce na czysto to masz tylko tyle za ile zjesz.

Tragedia

Ta firma osiągnęła juz totalne (usunięte przez administratora) w dzień tragedia a w nocy od 21 do 5 bo tak jeździłem nie zrobi się więcej niż 3 kursy odradzam bo tydzień trzeba jeździć żeby na składkę odłożyć a gdzie reszta kosztów

Czym Super Hallo Taxi Gdańsk zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nie ma opłaty wpisowej, w związku z czym wejście do grupy i ewentualne odejście nie wiąże się z żadnym kosztem. Przez pierwsze 3 miesiące składka jest niższa o 30 %. Jest też możliwość pracy przez 10 wybranych przez siebie dni w miesiącu i adekwatnie niższa opłata bazowa.

Czy jest możliwość pracy w Super Hallo Taxi Gdańsk na część etatu?

witam, mozna pracowac przez 10 dowolnych dni w miesiącu i płacić oczywiście niższą składkę. Zapraszamy do kontaktu.

Diuk
@Super Hallo Taxi Gdańsk

A składkę za te 10 dni wyższa niż w korpo za cały miesiąc a zarobek 100 zł Max

@Diuk

Czasy są obecnie ciężkie dla wszystkich. Nie pobieramy opłaty wpisowej więc można przyjść, zobaczyć jak to wygląda i ewentualnie odejść bez ponoszenia żadnych kosztów.

@Super Hallo Taxi Gdańsk

Byłem w super hallo przeciesz przed pandemią nie było kursów a co dopiero teraz. Nawet jak by był abonament za 100 zł to odradzam.

@Były kierowca

dziękujemy za opinię Panie "były kierowco" . Szkoda, że nie ma Pan odwagi się przedstawić. A jak jest to każdy może sam ocenić. Niestety taksówka to teraz praca w pełnowymiarowym czasie a nie z doskoku.

Odp
@Pracodawca

Zgadza się ,najlepiej być Prezesem

Antek

Czy firma daje samochód służbowy?

@Antek

dzień dobry, niestety nie mamy aut służbowych. Każdy z naszych kierowców prowadzi własną działalność gospodarczą, posługuje się własną licencją i posiada swoje auto.

bellus

Nie wiem dlaczego tu zajrzałem? Nic nowego, jak w większości portali, forów, gdzie można dzielić się opiniami. Już od dawna to miejsce walki klakierów, hejterów byleby tylko zdezawuować konkurencję. Ja do chwili obecnej (jeszcze) współpracuję z korporacją, która w Polsce jeździ w kilku większych miastach. Nas jako kierowców proszono o dokonywanie wpisów i komentarzy broniących firmę lub szkalujących konkurencję (za free, ku chwale firmy). Jeżeli ktoś uważa, że znajdzie w takich miejscach obiektywna opinię ...no cóż ...wolna wola, na własne ryzyko. Dodam tylko, że tydzień pracy ma 40 godzin i to powinno być miara dochodu. Jeżeli ktoś pisze, że na raporcie dobowym ma tyle to, a tyle "stów", a jego czas pracy to 16 godzin + setki km,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich myślących :)

Rozsądny

Praca jako taksówkarz to nie jest dobry wybór.

Bolo
@Rozsądny

Ale gdzie zarobisz więcej bo ja nie znam takiej pracy 8 tys za etat w tych czasach myślę że jest ok a sezonu jeszcze niema

@Rozsądny

Zarobi się ale nie w super hallo to uadajace stowarzyszenie. Najgorsza korporacja.

Lech
@Rozsądny

10 godziń i jeden kurs . Tak jest w super hallo.

Los Stefanos

Chcę podjąć pracę jako kierowca w Super Hallo. Czy ktoś kompetentny mógłby doradzić czy to dobry pomysł czy raczej do (usunięte przez administratora) Z góry dziękuję za sugestie...

@Los Stefanos

Odpuść sobie, jak odejmiesz wszystkie poniesione koszty to okaże się, że na czysto zarabiasz mniej niż najniższa krajowa, a cały dzień będziesz poza domem łącznie z niedzielami i świętami. Zapomnisz co to wolne i jak wódka smakuje.

@Los Amigos

@Los Amigos Masz na myśli Super Hallo czy każdą inną korporacje. No i skąd takie zdanie??? Pracowałeś u nich czy w jakiejś innej korpoTaxi.? Dzięki za odpowiedź...

@Los Stefanos

Tak pracowałem w tej korporacji. Sama korporacja jest spoko, oprócz bardzo wysokiej składki, ale za to ma najlepszą klientelę, chociaż ich ubywa. Taksówka generalnie już teraz nie jest opłacalna, naprawdę szkoda czasu. Byłem taksówkarzem przez 30 lat i uwierz mi, wiem co piszę. Czasy, gdy w tym zawodzie się zarabiało już minęły. Mam kolegów w innych korporacjach, wszędzie jest podobnie.

@Los Amigos

Dzięki za odpowiedź. Trzeba jeszcze raz przemyśleć za i przeciw. Pozdrawiam.

@Los Stefanos

Dzięki i nawzajem. Musisz jeszcze pamiętać, że od nowego roku składka na bazę drastycznie wzrośnie, wiąże się to ze wzrostem najniższej krajowej i podwyżką ZUS, a trochę pań na centrali pracuje, a kierowców coraz mniej.

@Los Stefanos

Super Hallo już właściwie upadło. Jestem od 2 tyg. W innej korporacji i jestem zadowolony. Szukaj gdzie indziej miejsca na jeżdżenie.

@Los Stefanos

Nie polecam już lada dzień podnie super hallo. Ratunku niema.

@Los Amigos

A jak wygląda kwestia obłożenia dyżurów czy można decydować o swoich wolnych dniach czy grafik jest z góry układany już na miesiąc do przodu?

Były kierowca

Super Hallo jest w stanie upadłości.

Super Hallo pada to już ostatnie miesiące istnienia. Wieć Ci co myślą o pracy na taxi to tylko popłyną na kasę występując do super hsllo.

800 zł abonamentu miesięcznie!!!!!!!!!! I brak zleceń. W konkurencji 400 zł i mają zlecenia.

Ktos
@Anonim

No ale masz dworzec haha :))

Taxi kietowca
@Ktos

(usunięte przez administratora) Tyle kasy to się nie zwraca. 800zł abonament jest nie do zaakceptowania dla Mnie.

Gggg
@Taxi kietowca

Czyżby dworca już nie było?

Zostaw merytoryczną opinię o Super Hallo Taxi Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy Super Hallo Taxi Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Super Hallo Taxi Gdańsk