Opinie o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko w Stawnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko w Stawnica

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Głos pokrzywdzonych Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Stowarzyszenie Głos Pokrzywdzonych nie poleca strony Fundacja Słoneczko. Fundacja nie prowadzi działalności charytatywnej, która jest rozumiana jako działania mające na celu niesienie pomocy potrzebującym, w sposób bezinteresowny, dobroczynny, filantropijny, czyli bez otrzymywania za swoje działania wynagrodzenia. Proszę zapoznać się z faktami, o których pisze Wiolka Polka. Tobiasz Carewicz za wyrażanie przez Wiolkę Polkę rzetelnej opinii na temat pracy tej fundacji i ujawnianie faktów miał wypowiedzianą umowę z fundacją bez podania przyczyny. Czy tak powinny postępować fundacje, które bez podopiecznych i ich pieniędzy nie istnieją? Czy fundacja dla podopiecznych czy podopieczni dla fundacji? Zgodnie z nazwą i statutem fundacja ma pomagać osobom niepełnosprawnym. Jaka jest definicja osoby niepełnosprawnej? Według mnie osobą niepełnosprawną jest osoba, która ma orzeczenie o niepełnosprawności. Na bilbordzie powstała reklama dotycząca zakładania subkont dla osób bez orzeczenia o niepełnosprawności. Zachęcam przyjrzeć się temu co robi Fundacja Słoneczko ze zgromadzonymi środkami. Proszę się zapoznać ile środków trafia do podopiecznych a ile jest „konsumowana”, ile inwestowana przez tą fundację dla osiągania korzyści materialnych. Proszę przyjrzeć się jak środki wpłacane przez darczyńców są wydawane np. na zakup mieszkania w Gdańsku, na rozbudowę obiektów, które świadczą odpłatne usługi dla osób niepełnosprawnych.

anonim Nowy wpis
Inne

Komentarze dodają tutaj podopieczni fundacji, a jak wygląda praca tutaj? Ogólnie to interesuje mnie stanowisko recepcjonistki, czy jest to praca zmianowa? Na jakie benefity mogę liczyć?

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko traktuje ludzi?

Czarna Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Proszę uważać na tą fundację. Gdybym mogła cofnąć czas ,to W życiu bym nie chciała aby moje dziecko w niej było

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(181 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Linii Produkcyjnej
Bydgoszcz
Bista Standard Sp. z o. o.
(540 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kasia
Inne

Współpraca układa się wzorowo.Polecam

Margaret
Inne

Jestem bardzo zadowolona z fudacji dużo mi pomaga polecam

ryszardjan
Pracownik

Miałem już wpłacić, ale ten post zapalił mi czerwone światełko. Nie ma pieniędzy bo najpierw trzeba zaspokoić potrzeby organizatorów, a reszta dla podopiecznych ( tak przypuszczam może jestem w błędzie, ale nie mam dostępu ich finansów fundacji). Nie wiem czy wpłacę czy nie. Jeśli tak to na konkretną osobę.

Ania
Inne
@ryszardjan

Mój syn jest podopiecznym fundacji i mam same pozytywne doświadczenia. Fundacja nie pobiera opłat od wpłat przekazywanych na konto ani wpłat za prowadzenie subkonta. Cała kwota darowizny trafia na konto dziecka. Rachunki są rozliczane do 14 dni. Być może fundacja nie udziela dodatkowej pomocy, bo z jakiś środków musi utrzymać pracowników...

ola
Inne
 Pytanie

Nie polecam fundacji Słoneczko ze Stawnicy. Robią zbiórki publiczne, sponsorzy wpłacają darowizny dla podopiecznych a jak poprosiłam jedyny raz o pomoc na leczenie dla syna (podopiecznego fundacji) to powiedzieli że nie mają pieniędzy. A nie chciałam nie wiadomo ile, mogliby chociaż dołożyć 200 czy 300 zł. Sponsorzy przyjrzyjcie się na co wydawane są wasze darowizny czy rzeczywiście dla podopiecznych???

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko - Stawnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko?

    Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko
Przejdź do nowych opinii