DSS Systems

Opinie o DSS Systems

Migawka 2016-02-23 19:45:49
Wszystkie komentarze powyżej napisane są przez właściciela firmy żeby tylko lepiej wypaść przez ludzi szukających pracę.
Możliwości rozwoju brak - 2, 3 razy do roku rekrutuje na to samo stanowisko obiecując kokosy, a po kilku miesiącach zwalnia ludzi, tylko po to żeby nie musieć płacić więcej - tyle ile obiecał. Olbrzymie wymagania, praca po godzinach za które brak wynagrodzenia, bo wedle szefa w 8h powinieneś zrobić tyle ile on sobie wymyśli, a nie tyle ile jesteś realnie w stanie zrobić, co skutkuje pracą za darmo po godzinach. Sama praca wymaga wyłączenia moralności, bo jednym z obowiązków jest kłamanie i wychwalanie produktów marek własnych (rzecz jasna najtańsze akcesoria z chin wątpliwej jakości) na różnego rodzaju forach internetowych - jak to robić pokazuje sam szef komentarzami powyżej. Poza prowadzeniem sklepu internetowego trzeba też pracować w sklepie stacjonarnym, a nawet odkurzać pokój szefa...
Co do samego szefa to była to najgorsza współpraca w moim życiu.
Sama praca zakrawa o mobbing ale nie masz co liczyć zabezpieczenie w postaci kodeksu pracy, bo umowę o prace masz obiecaną "jak się sprawdzisz", co nigdy nie nastąpi.
Car_all 2016-04-25 10:29:41
Znalazłem ten wpis niechcący i jestem w ciężkim szoku.
Wpis "Migawki" jest albo złośliwy albo człowiek pomylił firmy. Ponieważ cała konwersacja, włącznie z wcześniejszymi wpisami wygląda na sztuczną, być może jest to celowe działanie konkurencji.
W każdym razie pracowałem tam 2 lata i mogę powiedzieć, że właściwie wszystko co jest w tym poście jest delikatnie mówiąc nieprawdą. Nigdy nikt nie zmuszał mnie do nadgodzin i nie widziałem też aby ktokolwiek siedział w pracy po godzinach.
Odkurzanie "pokoju szefa" ? Każdy kto tu pracuje, wie że pracujemy razem w jednym pokoju więc o jakim pokoju mowa?
"Mobbing" ? Praca wymagająca, trzeba się wykazać i chcieć coś osiągnąć. Ale mobbing? W życiu nikt tu nie krzyczał ani nie przeklinał i nawet nic nie kazał tylko prosił. Nie polecam jednak tej pracy ludziom bez ambicji i chcących przebimbać czas na Fejsie.
Co do zabezpieczenia w postaci kodeksu pracy, to z tego co wiem, a raczej wiem, to wszyscy mają umowę o pracę. Więc nie rozumiem.

Wiele się w tej firmie nauczyłem, sam założyłem działalność i mimo że jestem w pewnej mierze
teraz konkurencją, to nadal mam dobry kontakt z ludźmi z firmy. Występuję jako adwokat
bo aż krew mi się zagotowała jak przeczytałem takie bzdury. Szkoda, że portal nie weryfikuje piszących np. przez jakiś dokument potwierdzający pracę w danej firmie.
Polecam tą firmę i radzę nie kierować się wpisami, bo cała dyskusja wygląda na spreparowaną przez konkurencję.

Pozdrawiam
asia 2016-05-16 21:55:58
moze i faktycznie masz racje co do tego, bo nie kazdy podola niektorym sprawa i nie kazdy sie tez nadaje do tej branyz, na pewno warto jest sporobować ale jak sie nie uda to tragedii chyba nie ma
Zostaw swoją opinię o DSS Systems - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSS Systems