DSS Systems

Opinie o DSS Systems

Car_all 2016-04-25 10:29
Znalazłem ten wpis niechcący i jestem w ciężkim szoku.
Wpis "Migawki" jest albo złośliwy albo człowiek pomylił firmy. Ponieważ cała konwersacja, włącznie z wcześniejszymi wpisami wygląda na sztuczną, być może jest to celowe działanie konkurencji.
W każdym razie pracowałem tam 2 lata i mogę powiedzieć, że właściwie wszystko co jest w tym poście jest delikatnie mówiąc nieprawdą. Nigdy nikt nie zmuszał mnie do nadgodzin i nie widziałem też aby ktokolwiek siedział w pracy po godzinach.
Odkurzanie "pokoju szefa" ? Każdy kto tu pracuje, wie że pracujemy razem w jednym pokoju więc o jakim pokoju mowa?
"Mobbing" ? Praca wymagająca, trzeba się wykazać i chcieć coś osiągnąć. Ale mobbing? W życiu nikt tu nie krzyczał ani nie przeklinał i nawet nic nie kazał tylko prosił. Nie polecam jednak tej pracy ludziom bez ambicji i chcących przebimbać czas na Fejsie.
Co do zabezpieczenia w postaci kodeksu pracy, to z tego co wiem, a raczej wiem, to wszyscy mają umowę o pracę. Więc nie rozumiem.

Wiele się w tej firmie nauczyłem, sam założyłem działalność i mimo że jestem w pewnej mierze
teraz konkurencją, to nadal mam dobry kontakt z ludźmi z firmy. Występuję jako adwokat
bo aż krew mi się zagotowała jak przeczytałem takie bzdury. Szkoda, że portal nie weryfikuje piszących np. przez jakiś dokument potwierdzający pracę w danej firmie.
Polecam tą firmę i radzę nie kierować się wpisami, bo cała dyskusja wygląda na spreparowaną przez konkurencję.

Pozdrawiam
asia 2016-05-16 21:55
moze i faktycznie masz racje co do tego, bo nie kazdy podola niektorym sprawa i nie kazdy sie tez nadaje do tej branyz, na pewno warto jest sporobować ale jak sie nie uda to tragedii chyba nie ma
Iza 2017-08-18 10:35
DSS Systems nie szuka aktualnie żadnych pracowników, ale jeżeli ktoś byłby zainteresowany u nich pracą to zawsze warto wysłać CV. Będzie ono wtedy korygowało w bazie i przy rekrutacji może zostać wyciągnięte i jest większa szansa na pracę.
Zostaw swoją opinię o DSS Systems - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSS Systems