Opinie o Displate w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Displate. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Displate o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Displate w Warszawa

Czarna

Dzień dobry odradzam z całego serca firmę displate w Łodzi.(usunięte przez administratora) Jeśli ma się swoje zdanie i nie dopasuje się do grupy (usunięte przez administratora) możesz pomarzyć o dłuższej współpracy, jeden wielki fałsz i obgadywanie za plecami. Wyliczanie czasu spędzonego w toalecie. (usunięte przez administratora) Odradzam jest wiele innych lepszych firm.

@Czarna

Nieustannie staramy się, aby Displate było przyjaznym i najlepszym, jak to tylko możliwe, miejscem pracy. Dlatego wdrożyliśmy w Displate Procedurę przeciwdziałania naruszeniom. Jeśli byłaś świadkiem jakiegoś naruszenia bądź dotknęły Cię one bezpośrednio, prosimy abyś je nam zgłosiła. Do zgłaszania naruszeń można użyć różnych kanałów komunikacji wewnętrznej, włączając dedykowaną skrzynkę e-mailową: whistleblower@displate.com i dedykowany numer telefonu: 690 612 388. Istnieje też możliwość wysłania tradycyjnego listu drogą pocztową, na adres Displate: Do Komisji ds. Etyki GWD Concept sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa. Wewnętrzne kanały zapewniają zgłaszającemu zachowanie poufności. Nie przyjmujemy natomiast zgłoszeń anonimowych. Zwracamy jednak uwagę, że zgłoszenia w złej wierze, w tym takie, które są nieprawdziwe lub zmierzają wyłącznie do nieuprawnionego skorzystania z ochrony przed działaniami odwetowymi, nie są akceptowalne i nie podlegają ochronie.

Duma gwd

Displate świetne miejsce pracy, nie rozumiem negatywnych opinii. W firmie mamy możliwość rozwoju zawodowego niemalże na każdym stanowisku. np pracownik wysyłki może za garść miedziaków przejść na druk i robić prawie to samo co operatorzy jako pomocnik plus od czasu do czasu wrócić na stare (usunięte przez administratora) oczywiście ta "garść" może po trzech miesiącach albo dłużej jak się uda bo nie jest to takie proste. Żeby odgadnąć na jakich zasadach i co trzeba zrobić żeby dostać aneks czy cokolwiek, nawet nie wiadomo do końca kto o tym decyduje ale wiadomo że nikt ci tyle nie da co obieca. Szukają teraz kogoś ale nie wiem czemu nie ma chętnych. Operator dostaje kolejną garść miedziaków i okazuje się że może robić w firmie niemalże na każdym stanowisku od pakowania paczek przez druk po prace porządkowe takie jak sprzątanie po sprzątaczce itp. Chciał bym zaznaczyć że przejście z obsługi drukarek na wysyłkę jest możliwe ponieważ cofanie się też może być bardzo rozwijające gdyż dopiero tam nauczymy się profesjonalnie używać taśmy pakowej, pakować paczki i inne ewentualnie przypomnieć sobie jak to jest, nie jest to łatwe ale na szczęście niemal codziennie potrzebują tam pomocy, więc jeśli zrobiłeś swoją robotę na druku to jest szansa dla każdego z druku że zostanie zesłany na ten dział z szansą rozwoju osobistego a niekiedy możesz spędzić tam cały dzień. Oczywiście praca na niemal każdym dziale oraz szansa rozwoju jest wynagrodzeniem sama w sobie tak że nie bądźmy źli że robimy swoją robotę na dziale będąc niekiedy poganianym i idziemy na drugi bo przecież to nasza szansa na lepsze jutro, bogatsze CV, itd. Nie bądźmy także pazerni bo przecież możemy się rozwijać a to jest bezcenne. Skoro już przy finansach jesteśmy, mamy świetny system doceniania zaangażowania pracownika znany jako kaizen więc jeśli masz pomysł jak mógłbyś pracować szybciej, ciężej, więcej i zgłosisz ten pomysł masz szansę wygrać talon na zakupy w jakimś sklepie, a współpracownicy i przełożeni na pewno docenią twoje starania. W sezonie możemy zawsze sobie dorobić do wypłaty potężne kwoty, ja po sezonie w zeszłym roku tyle pracowałem że jak przyszły święta to rodzina nie mogła mnie dobudzić na wigilie ale nie ma tego złego bo wszyscy mogliśmy pojechać dzięki temu na wakacje. Tak sobie śniłem co zrobię z premia roczną (tak mamy taką przewidziana) gdyż jak o niej usłyszałem to miała być tak duża że muszą podzielić ją na dwie transze pierwsza część w sezonie około świąt a druga część na koniec tego roku ma być podobno. Aż nie mogę się doczekać jaka będzie w tym roku może podzielą to na 3 bo taka duża? Nie tak dawno dostaliśmy nawet podwyżki bo firma wie że ciężkie czasy więc dba. Dali nam kilka złotych orenów więcej w premii uznaniowej uznając też że musimy pracować dzielniej na chwałę firmy i nie chodzić na l4 jak jakaś (usunięte przez administratora) na szczęście mamy skuteczny sposób na takie osoby z marginesu co im się nie chce i za tygodniowe elquatro zabieramy część premii ewentualnie w innych sytuacjach zależnych od potrzeb też. Zresztą to jest fajnie zorganizowane bo zawsze możesz mieć taką niespodziankę przy wypłacie bo nie raz nawet nie wiesz czy zabierają ci premię (z wyjątkiem l4 tu można być pewnym). Ja tam na przykład lubię ten system bo lubię niespodzianki oraz surwiwal i dzięki temu nigdy nie mogę być pewny jaki mam budżet na przyszły miesiąc. Ale dość już o pieniądzach, w firmie mamy świetną atmosferę mamy dwóch liderów jeden jest wyluzowanym ziomeczkiem a drugi jest jak taki ojczym co chce rządzić twardą ręką i chyba być kolegą - raz się uda raz nie, podsumowując dobry i zły glina a może glina i glina? Albo jakoś tak w każdym razie milicja była by dumna. Kierownik natomiast jeszcze nie tak dawno uważał chyba wszystkich za przyjaciół choć ostatnio nieco przestał? Nie wiem dlaczego. Prawie z tego wszystkiego zapomniałem że mamy jeszcze planistów ale w zasadzie to wiem tylko że są i klikają w komputer więc chyba wszystko z nimi dobrze. To teraz troszkę może o pracownikach wachlarz osobowości do wyboru niezwykle szeroki na pewno można z kimś znaleźć wspólny język niezależnie od tego czy wolisz z kimś przerzucać tone towaru bo możecie się razem pośmiać lub ponazekac czy też jak to się mówi "strzelać z ucha" ale czas na takie dyskusje to na przerwie raczej bo wiadomo robota czeka, no za wyjątkiem może tego ostatniego na to zawsze jest czas i miejsce ale to chyba zrozumiałe? trzeba wiedzieć co się w firmie dzieje. A jak ktoś coś robi źle to lepiej żeby przełożony go pouczył bo wiadomo siła przekonania i autorytet no i jak premie zabiorą to zapamięta. W skrócie atmosfera jak w rodzinie, dysfunkcyjnej, nieco (usunięte przez administratora) ale wciąż rodzina tym bardziej że w sezonie z tymi ludźmi spędzasz więcej czasu w pracy niż w domu. Wiadomo w każdej dużej rodzinie trafi się czarna owca. Ale nie należy się tym zrażać i polecać od razu eutanazolu jako środka przeciw bólowi głowy. Tak że tą jakże pozytywną opinią chciałem się podzielić i życzyć smacznej herbatki dziękuję serdecznie za uwagę.

Ristig

Była przed świętami, 2k

Boczek z Marek

Pracowało się tu zawsze w dobrej atmosferze, do tego jak ktoś był pracowity i chciał dorobić to zawsze była taka możliwość. Potem w związku z ekspresowym rozwojem firmy pojawiły się nowe maszyny, nowi inwestorzy, zmiana hali na większą - dalszy rozwój - otwarcie nowego zakładu w Łodzi, tabelkowanie ludzi, zwiększanie norm do granic możliwości maszyn, wprowadzanie nowych produktów. Zarząd trochę się tu przeliczył bo myśleli, że rozrost firmy będzie się utrzymywał w nieskończoność. Teraz trwają przygotowywania do sezonu (kiedyś to były sezony.. Zasuwało się po 12h dziennie 7 dni w tygodniu od początku listopada do lutego z dniami wolnymi w ilości której dało się policzyć na palcach u jednej ręki). Prawda jest taka, że każdy był zadowolony. Kto chciał to w sezonie mógł zarobić drugie tyle co przez resztę roku. Nadgodziny wbrew temu co inni tutaj piszą nigdy nie były obowiązkowe i nikt do tej pory żadnych konsekwencji z tego tytułu nie wyciągał, teraz sezon potrwa może z tydzień listopada i ze dwa w grudniu, potem może coś tam wpadnie po wigilii i koniec. Co roku w grudniu jest przewidziana premia świąteczna, która z roku na rok była coraz większa (wprost proporcjonalnie do wyników sprzedażowych firmy), jednak w zeszłym roku pracownicy byli na tyle "docenieni" (czyt. napluto nam w twarz), że w tym roku na premie to już chyba nikt nie liczy. Z końcem zeszłego roku zwolniono w sumie chyba z 10 osób z dwóch zmian, w tym osoby z działu druku zadrunione nie na zlecenie. W tym roku od jakiegoś czasu trwają nabory nowych pracowników, jednak odzew jest albo słaby, albo ludzie przychodzą na chwilę i odchodzą. Nie napawa optymizmem też fakt, że w ostatnim czasie napłynęła na ten statek fala wypowiedzeń i to z wielu działów - UR, magazyn, druk, wysyłka i to na obydwu zmianach, w sumie z 15 osób, albo i lepiej. W internecie są oferty na stanowisko pomocnika operatora, więc jeśli nie masz dużych ambicji, nie lubisz myśleć samodzielnie, przyjść - odbębnić 8h i wrócić do domu, to jest to praca dla Ciebie. Jeśli chciałbyś zostać operatorem to sobie poczekasz ze 2 lata jak co poniektórzy tutaj, fala zwolnień to jedyna szansa na awans z pomocnika wyżej. W ogłoszeniu niby jest napisane, że firma gwarantuje "rewelacyjną" atmosferę i możliwość rozwoju. Co do atmosfery to się trochę na ten temat wypowiem: Na jednej zmianie są rządy twardej ręki Pana(usunięte przez administratora) Wracając do tematu pracodawcy i jego zapewnieniach o możliwości rozwoju to jest to pic na wodę. Z wysyłki jak jesteś kumaty i pracowity to najprędzej przejdziesz na pomocnika na druk. Z pomocnika na operatora to tak naprawdę tylko jak się zwolni wakat, choć w tym momencie jest więcej operatorów niż pomocników, więc w dłuższej perspektywie nie ma co na to liczyć. Zresztą po sezonie i tak pewnie będą zwolnienia osób najmniej produktywnych, czyli z reguły najkrócej zatrudnionych. Jeśli chodzi o wyższe stanowiska, to nie ma czegoś takiego jak rekrutacja wewnętrzna, natomiast jeśli w swoim CV masz pozycję "Quad Graphics" to Twoje szanse na wyższe stanowisko wzrastają o 200%. (Połowa kadry w biurze w Markach miała choć chwilowy kontakt z tą firmą - przypadek? Nie sądzę.

Czochun
@Kolega z osiedla

Właśnie chyba niektórzy traktują tę pracę jak (usunięte przez administratora)i mysla, że operatorzy to są ich (usunięte przez administratora). Widać też, że starają się usilnie zgłaszać komentarze czyli zamiatanie pod dywan otwartego problemu. O niekompetencji krzykacza można by napisać dobrą książkę ale po co jak tylko liczy się kto jest kogo ziomeczkiem:). Mam nadzieję, że ktoś się w końcu opamięta i ogarnie tę sytuację oraz wyciągnie konsekwencje. Pozdrawiam ziomeczkow z druku

Ciepły

Tak tylko chciałem spytać, jakiś czas temu obserwowałem zarobki w tej firmie i z tego co się dowiedziałem to płaca na pracownika pracującego na dziale produkcji to nie ukrywam że jest stopniowo niska, porównując innych pracodawców to stawka na wysyłce to była dobra w 2014 a nie 2024 roku chyba że to jakiś błąd ze strony firmy może ktoś coś więcej powie na temat zarobków

Lolek
@Ciepły

Produkcja najniższa krajowa plus premia która może być zabrana.Kokosow nie ma.

Ciekawy
@Lolek

No dobra ale podasz przykłady zabierania premii? Chce dostać się na produkcje i wolałbym wiedzieć co robić żeby jednak na premie się załapać. Chodzi o niskie wyniki i wydajność czy L4 powoduje że kasa przechodzi koło nosa. A jak już o tym gadamy to ile jest tej premii, to znaczna kwota?

Xxx Nowy wpis
@Ciekawy

Poszukaj innej pracy tu nie zarobisz a się narobisz

Uzbek Nowy wpis
@Ciekawy

Nie słuchaj tych malkontentów nie warto. Co do samej pracy nie można narzekać, nie jest to typowa śmierdząca drukarnia. Premie to zabierają kiedy jesteś zwyczajnie nierobem albo właśnie chodzisz na L4 czyli bądźmy realistami o ile masz sprawne 2 ręce i głowę (sprawną-a nie tak jak osoby narzekające które co najwyżej używają jej żeby jeść) to premi nie utną. Tak więc nie zastanawiaj się aplikuj, naprawdę warto.

Januszek Nowy wpis

Ja pracuję od ponad 7 lat w oddziale w Markach i gdyby było źle to już dawno bym odszedł więc sarkazm jest niepotrzebny.

lodz

Ktos wie czemu w ostatnim czasie jest tyle zwolnienen osob z biura w Lodzi? Firma bedzie tez zwalniac osoby z produkcji?

@lodz

Oooo a to ciekawe, bo ja widziałam ofertę na posadę analityka biznesowego. Ale jak zwolnienia to nie wiem, czy wysyłać cv. Wgl jak to jest zgodnie z ogłoszeniem praca w Łodzi, to czy jak tu redukują, to można przejść do pracy w Warszawie? Nawet na jakieś inne stanowisko.

MC Nowy wpis
@lodz

Oddział łódźki po sezonie 24/25 zostanie zlikwidowany.????

Janusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam, czy na najbliższym czasie szykuje się może jakaś rekrutacja na stanowisko operatora, bądź pomocnika?

Mimo rotacji związanej ze stanowiskiem analityka produkcji, chce spróbować. Jestem mocno zmotywowany na pieniądze i ten temat mnie interesuje najbardziej. Podrzucicie widełki wynagrodzeń?

Jan Rodo

4500-5100 brutto plus owocowe środy

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Megzo

Analityk Produkcji - Marki Pojawiają się pytania o pracę jako analityk produkcji w Markach, dlatego chciałbym nieco szerzej opisać plusy i minusy pracy na tym stanowisku, ponieważ przychodząc do tej firmy sam chciałbym czegoś więcej się dowiedzieć. Plusy: - Ciekawy wachlarz zadań - będąc na tym stanowisku naprawdę niektóre zadania są bardzo ciekawe związane z planowaniem produkcji, przygotowaniem się do sezonu itp. - Ludzie w Displate - w Markach jest masa fajnych osób, które pracują na produkcji, czy w administracji. Zawsze coś ciekawego można się od nich dowiedzieć i przy okazji pośmiać w przerwach na kawę. Minusy: - Brak możliwości awansu / rozwoju - Jest to stanowisko pozbawione jakichkolwiek perspektyw na awans wewnątrz firmy. - Przełożony (Pan M) - Niestety największą wadą tego stanowiska jest bliska współpraca z przełożonym, który lekko mówiąc styl zarządzania ma raczej z "zakładu/(usunięte przez administratora)pracy" niż z normalnego miejsca pracy. Przelewanie swojego stresu na pracowników jest na porządku dziennym (czasami dziwi tylko skala). Człowiek w pracy się nie liczy - jeśli chorujesz to najlepiej jakbyś wziął urlop, przy czym mogą cię zwolnić z byle powodu, jeśli coś im się w Tobie "nie spodoba". Podsumowując Displate jako firma jest godna polecenia, natomiast samo to stanowisko w Markah ze względu na w/w charakter należy dla osób o bardzo mocnych nerwach. Rotacja osób na tym stanowisku w Markach jest bardzo duża.

Zico

Zgadza się firma szuka ludzi na chwilę po sezonie zwalnia

Wow

osoby, które były zwolnione z displate( patrząc z boku ) to najczęściej ludzie którzy chcieli "zarobić, a się nie narobić " praca nie jest ciężka, a i tak niektórzy woleliby "nic " nie robić i jeszcze dostać za to pieniądze- (nie ważne czy to marki czy łodź)

Candoza

Oddział w Markach szuka mechanika. Jakie są zmiany i na jakie zarobki można liczyć?

der
@Candoza

Daruj sobie. Maszyny byle jakie, z oprogramowaniem, jak to określił jeden z byłych pracowników, z chińskiego zegarka z bazaru. Ci co na nich pracowali, to już odeszli, bo mieli dość niekompetencji kierowników i zarządców nie dbających o pracowników. Kierownik utrzymania ruchu też odszedł, po głupich zagrywkach blond optymalizatora, który jeszcze nic konkretnego nie wprowadził przez kilka lat i tylko kit wciska dyrekcji. Przyjdziesz na mechanika a będziesz pakował blaszki albo obsługiwał zaginarki, na których nikt nie chce pracować, bo pieniądze są te same, co na pakowaniu.

@der

To obowiązków mechanika jest znacznie mniej, że trzeba zajmować się innymi rzeczami? Pewnie nie płacą za te obowiązki dodatkowej kasy? Może warto by było zgłosić problem z maszynami i próbować wymienić na nowe...

JA
@Candoza

ZMIANY SOM ZUTEM NA TASME I KASA SLABA ALE PRZYNAJMNIEJ MOZESZ POPRACOWAC JAKO PRODUKCYJNY ZEBY NIE SIEDZIEC PRZYPADKIEM

Gosia

Próbowałam nadążyć za waszą debatą w wątku w wątku ale nie wszystko potrafię poskładać. Szukam konkretnych informacji na temat pracy jako Analityk produkcji . Ogłoszenie o pracę kusi wzmianka na temat ogromnych możliwości rozwoju? Co firma ma w takim razie do zaoferowania? Szkolenia, kursy? Zdarzają się u was awanse wewnętrzne?

Odpowiedź
@Gosia

Ogromne możliwości rozwoju? Ciężko odpowiedzieć, to zależy od Twojego obecnego doświadczenia. Szkolenia/kursy? Mało prawdopodobne. Awans wewnętrzny? Na tym stanowisku - nie wystąpi.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Displate? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Niemily

Nie chodzi o stanowisko tylko chodzi co tam wyprawiają że jak się pracownikowi spodoba to zostanie a jak nie to mają chody u kierownika i lidera i zwalniają osoby jak z Tomaszowa któraś osoba z łodzi się spodoba zostaje jeśli nie zwalniają ludzi

Tajemniczy

Hk ty dużo nie wiesz o tej firmy to się nie wypowiadaj ram rządzą przymilasy pani lider nic nie masz dogadania kolezaneczki pani lider z Tomaszowa rządzą firma nie polecam się pchać do tej firmy bo tam tylko tylko rządzi Katarzyna l Monika s Beata ł Anna m Mateusz o Beata j a pani lider pasuje zespół i jeszcze w jednej grupie i jednym zespole się trzymają i są nie do ruszenia rak jak zmieszni magazynierzy Marcin Radosław b (usunięte przez administratora)

@Tajemniczy

A te osoby to mają inne obowiązki czy tylko zarządzanie? Jak to zarządzanie wpływa na codzienną pracę, jak ktoś wypełnia swoje obowiązki to ma w miarę zapewniony spokój? Przybliżysz sytuację magazynierów, bo nie jestem w temacie?

Szczodry

Nie polecam tej firmy z tej racji że tomaszòw rządzi ta firma jak pracownicy przypadają im do gustu zostają a jeśli nie to podpuszczają z wyższego stanowiska aby im nie przedłużać umowy i żeby pracowników zwolnić porażka firma tak i ludzie są jedną wielka porażka kturzy nic nie wiedzą albo firmie a zachowują się jak by wszyscy wiedzieli więcej niż nowi pracownicy jeden wielki (usunięte przez administratora) jak szukacie pracy poszukajcie innej firmy bo ta to jest obłuda i ludzie chodzący (usunięte przez administratora) na których trzeba uwazac

@Szczodry

Hmmm co do tych umów, które nie są przedłużane, to czy w tej sprawie można jakoś odwoływać się do HR? Czy jak pracownik z wyższego stanowiska nie będzie chciał przedłużyć komuś umowy, to można z zażaleniem pójść do prezesa, dyrektora lub właśnie do HR, aby wyjaśniło, dlaczego nie ma kolejne umowy?

TV

Powiem wam, jak wygląda praca w tej firmie. , jeśli chodzi o prace nie jest zła. Ale jeśli chodzi o ludzi, to już tragedia. (usunięte przez administratora) Następna kwesta magazynierzy ściem, niacze co szukają sensacji tylko i jak się nie narobić, a zarobić jak chodzi o biuro,(usunięte przez administratora) a lizusów czy obiboków zostawiają, jeśli ktoś chce przyjąć się do tej firmy, to niech wie, że praca jest na max rok, bo cię wymienia, bo maja taki system.

Wioleta
@TV

Z wszystkimi się ciężko pracuje czy może są jakieś pojedyncze i spoko osoby? Czy nikt tu nie weryfikuje wykonanych obowiązków? Bo skoro magazynierzy ściemniają to wtedy robota spada na kogoś innego, mam rację? Czyli umowy dłuższej niż na rok nie można dostać?

Bolo
@Wioleta

Można dostać, pracują tutaj ludzie po 5-6 lat. Robota jest nudna ale do przeżycia

TV
@Wioleta

powiem tak firma szuka ludzi na sezon a później po sezonie zwalnia ich i w ciągu roku dalej zwalnia pracowałam tam na patykach wiec wiem co tam sie dzialo wymyślaja glupoty żeby tylko ludzia uprzykrzyć prace pani wiec jak mowilam jak macie wybór to inna firma nie ta

Mały skrzat

Odradzam firmę w Łodzi displate tam pracują marionetki kture słuchają się lidera pana m i pani k ktura ma swoich podwładnych i rządzą co chwila pan b i pan b co chwila wymyśla jakieś durnoty raz mówią żeby przyjść na 7 potem zmieniają żeby przyjść na 6 a z biura wspomnę pani w i pani e niech się wezmą za robotę co pani w myśli że ma znajomości w firmie odradzam tą firmę ta firma to żenada porażka niebawem jak niektórzy będą słuchać marionetek i rządzić niestosownie będziecie sami robić na druku i na wysyłce tam jest jedną wielka banda (usunięte przez administratora) kłamców prostaków większość w tej zakłamanych buraków nieudacznikow spujscie na swoje mordy niewyparzone i podkładanie kłody innym bo niedługo was może spotkać i magazynierzy obiboki mam na myśli pana m i pana r same nygusy nie polecam tej firmy jedną wielka masakra i wielkie zero tolerancji chamstwo

Czy to oznacza, że niedługo będą nowe rekrutacje do was? Bo sugerujesz chyba, że więcej pracy będzie. Poza tym, te nadgodziny są w pełni płatne i dla chętnych tylko? Czy jakieś listy są tworzone i tylko wybrani się dostaną?

Dla chętnych

Tak są tylko dla chętnych, ale jak nie jesteś chętny to Cię zwolnią ????

Duma gwd

Łukasz
@Duma gwd

Hahah czy istnieją w ogóle osoby które potraktują taki wpis jak nie fejk? Firma to (usunięte przez administratora) i tyle w temacie a jesli ktoś się nabierze na takie bajki jak ta powyżej no to tylko straci część swojego życia niestety

?60?
@Duma gwd

Warto dodać o braku poszanowania ze strony niektórych współpracowników, chyba nie znają znaczenia pewnych określeń.

Drogi narratorze. Myślę, że odrealniona to jest Twoja wizja tego, jak wygląda praca na druku, więc albo jesteś przełożonym na jednej, albo drugiej zmianie, albo się z którymś mocno "ziomeczkujesz" posiadając immunitet, albo masz wzrok jak Stępień z 13-tego posterunku i nie widzisz co się dzieje wokoło. Opinia, do której się odnosisz jest napisana w sposób dość żartobliwy - wręcz standup'erski, ale każdy Ci powie, że świetnie oddaje sytuację jaka tu panuje. Owszem jest sporo rzeczy nad którymi możnaby było popracować by godziny tu spędzone mijały dużo przyjemniej. Najbardziej jednak leży system docenienia pracownika, którego tu nie ma, bo po co uczyć się nowych rzeczy, po co trzaskać normy i wychodzić na zielono w tabelkach jak taki jeden z drugim przyjdzie, odbębni 8 godzin, popracuje na granicy wydajnościowej i dziesiątego weźmie te same pieniądze jak ktoś, kto można powiedzieć wypruwa sobie flaki żeby jakoś to się kręciło, mało tego - nikt nie przyjdzie i nie powie "świetna robota", a to już jest mega słabe. Doskonałym przykładem jest zeszły sezon gdzie chłopaki walnęli rekord firmy - odwalony został kawał świetnej roboty. Dyrektor przyszedł i pogratulował dwóm osobom, które akurat miały najmniejszy wpływ na wyniki produkcyjne (do tego przez cały sezon ledwo nos wyściubiali z ciepłego akwarium) zamiast chociaż na chwilę wyjść na halę, zatrzymać maszyny i każdemu chociaż podać rękę, bo to operatorzy, pomocnicy i pracownicy wysyłki jednak stanowią trzon firmy. Proponuję rozwinąć hierarchię stanowisk i dodać np. "Starszego Operatora" i "Młodszego Planistę" (kwestia planisty na umowie pracownika wysyłki to jakieś nieporozumienie, tym bardziej, że robotę robi wcale nie gorzej niż osoba, która obejmuje to stanowisko od x lat). Napewno takie rozwiązanie zostałoby docenione przez pracowników i pomogłoby ich zmotywować do wydajniejszej pracy.

Narrator

A czy wszyscy pracownicy nie otrzymali premii na koniec roku? Niech zgadnę, za mało? Zatrzymaj się na chwilę i zastanów drogi anonimie czy znowu nie przemawia roszczeniowość. System premii, jest i działa. Bardzo możliwe, że jesteś nieobiektywny bo nie dostałeś jej z jakiegoś powodu.

Ble ble
@Narrator

Narratorze, każdy dostał premie świąteczna w dniu wigilii pracowniczej i nie wiem czy zauważyłeś, ale 3/4 osób w momencie jak zaczęły spływać przelewy to po prostu wstało i wyszło z hali. Nie powiesz mi, że nie. Premia świąteczna na przestrzeni ostatnich lat (nie będę podawał kwot - policz sobie sam) : 2020 rok = x zł 2021 rok = x+35% 2022 rok (który był rekordowy pod wieloma względami) - x - 20% Nikt za nic nie podziękował, a i o moją premie martwić się nie musisz. W 90% przypadków zakłady produkcyjne (i tu niezależnie czy to drukarnia, czy jakaś huta, czy cokolwiek innego); jeśli ma marżę na poziomie 10-15% na produkcie to jest to dobrze prosperujaca firma. Zatrzymaj się na chwilę w tych swoich różowych okularach i się zastanów poniżej jakiejś marży nie schodzi firma, w której pracujesz Ty czy ja. Już pomijam fakt, że firma przychód ma w walucie, a pracownikom płaci w złotówkach. Ja naprawdę nie uważam że zakład jest zły, jego korporacyjność niszczy trochę atmosferę. Praca jest naprawdę świetna, nie jest tu nudno, pieniądze z jednej strony nie są najgorsze jak na realia pracy, ale biorąc pod uwagę obroty firmy to trochę na ostatnim zebraniu się poczułem jak u Bezosa mówiącego, że udało mu się wylecieć w kosmos tylko i wyłącznie dzięki pieniądzom pracowników. Strzałka

Narrator
@Ble ble

Wydaje mi się, że ludzie zaczęli wychodzić z wigilii bo się po prostu skończyła. Reszta argumentów jest tak nietrafiona, że ciężko na to odpowiedzieć. Podziękowania były, oficjalne do wszystkich przez mikrofon. 2022 rok był rekordowy pod wieloma innymi względami, chodzi mi tu o otwarciu nowej hali w Łodzi (olbrzymia inwestycja, zatrudniona masa ludzi). Tak duży wydatek!możliwe!, że odbił się na naszej premii. Do tego były rekordowe podwyżki za prąd i inne ciekawe opłaty, które dotykają nasz wszystkich w tym firmę Displate. Marża na naszym produkcie, również spadła bo jak ktoś ogarnia podstawy ekonomii to szybko przeliczy, że jeśli cena samego produktu nie wzrosła w wszystko do jego wyprodukowania już tak, to i marża poszybowała w dół. Co do waluty...jest wiele firm w Polsce zarabiających w dolarach, euro ale w naszym kraju obowiązuje waluta polski złoty i tego nie zmienisz. To, że jej kurs jest jaki jest to czasami działa na korzyść a czasami na niekorzyść bilansu finansowego firmy. Korporacja jest potrzebna do utrzymania ładu przy tak dużej ilości zatrudnionych. Nie utrzymał byś tego interesu w ryzach podchodząc do niego jak wtedy kiedy drukarka stała w garażu to nierealne. A firma powstaje po to żeby zarabiać i nic Ci do tego ile "na czysto" ma prezes. Podejmowali ryzyko, inwestowali kasę, opłaciło się. Strzałka ????

cóż
@Narrator

System premii służy tylko kierownikowi bez kompetencji, żeby mógł się wykazać prze dyrekcją. A że nie ma pojęcia o tym, co kto robi, to tylko zniechęca ludzi do zaangażowania

Mam pytanie o premie. Czy są one uznaniowe i zależne od woli, powiedzmy kierownika, co do wysokości, czy w ogóle przyznania w danym miesiącu? I czy wiecie już jakie premie świąteczne otrzymacie w tym roku?

Cóż

@MF Kiedyś jeden z kierowników powiedział publicznie, że będzie informował o zabieraniu premii ale rzeczywistość jest zasadniczo inna. Najczęstsze określenie to, ze "zabiera premię (usunięte przez administratora) wie za co". Dzisiaj poszla z jego zmiany informacja, że premia świateczna ma być, ale uwierzę jak zobaczę. Nie zmienia to faktu, że część ludzi już szuka nowej pracy, bo przy tych zarządcach, to już lepuej nie będzie. Wzorcowo zawalili start Lumino, mimo publicznych przechwałek o sukcesie a jak się popatezy na wszystkie ich zmiany na produkcji, to już sie nawet śmiać nie chce. Popularne jest stwierdzenie: optymalizacja wysylki, czyli 3 razy WOLNIEJ :(((

@Cóż

I wiecie, czy był teraz premie świąteczne, czy nie? Jak był jakieś, to jakie to były stawki? Jaki junior i osoba początkująca w firmie, to jaką dostała? A jak nie były, to były wyjaśnienia, dlaczego nie ma i czy będą w kolejnym roku?

Ristig

Była przed świętami, 2k

Wierzba

Czy w Lodzi szykują się jakieś większe zwolnienia?

Kamilek
@Wierzba

W Łodzi ostatnio miały miejsce zwolnienia ludzi z biura wiec pewnie po sezonie wszystkiego moizna sie spodziewać

Mirka

"Przepraszam, ale nie możemy wyświetlić tej strony" - co się dzieje? Chciałam zerknąć, jakie wymogi na Senior Site Reliability Engineer do ogłoszenia z września bodajże tutaj. Nie ma już tego naboru? Nawet jeśli, to może ktoś na przyszłość przybliży mi temat? Będę bardzo wdzięczna.

Paulina
@Mirka

Dzień dobry, Zaraz postaramy się naprawic błąd, a tymczasem podaję link do nowego ogłoszenia: https://justjoin.it/offers/displate-site-reliability-engineer-warszawa

W Displate prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Planista. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Powie ktoś, czy Senior Site Reliability Engineer pracuje na zdalce czy z biura normalnie?? Chciałem się dowiedzieć czegoś o tym wakacie, ale jak wchodze w ofertę to tylko komunikat jakiś wyskakuje, jakby już nieaktualne to było. Już po naborze?

FA

3 dni z biura obowiazkowo

@FA

A co ze spotkaniami? Czy jak są jakieś spotkania z innymi pracownikami lub z klientami, to one sa umawiane na te 3 dni biurowe, czy też zdarzają się, że odbywają się online? Jest tu jakla reguła, czy dowolność, jaka jest forma odbycia spotkań??

Profil usunięty

Ja proponuję przestać marnować papier na te ankiety które nic nie wnoszą bo ludzie i tak nic pozytywnego nie na piszą na temat waszej firmy. Ta firma to już chora atmosfera to już przemawia na wejściu, jeśli chcecie coś zmienić to zacznijcie szanować ludzi bo to co robią wasze marionetki to podchodzi pod (usunięte przez administratora) dużymi krokami , za to co ludzie zarabiają to jest śmieszne, a to co dajecie za nadmiar pracy i te bezsensowne pomysły które nie przekładają się w żadnym stopniu na poprawę pracy jest wręcz zabawne. Wy myślicie że ludzi których macie na produkcji nie potrafią myśleć. A odnoście wasi pomysłodawcy tych projektów marnują pieniądze na zbędne pomysły które i tak nie poprawiają pracy wręcz przeciwnie zamiast szybciej jest dłużej i gorzej a grupka tych „ najlepszych” pomysłodawców bacznie się tylko przygląda i zastanawia się czym tu zabłysnąć. Nie ukrywam że osoba która nadzoruje to wszystko to zależy jej by przyspieszyć to wszystko do granic wytrzymałości za jak najmniejszą stawkę dla pracownika.Tak na do widzenia to powiem że to ostatni dzwonek byście się obudzili i zrobili porządek i coś zmienili niż te bezsensowne spotkania które są codziennie rano z całą śmietanką korporacyjną. Zamiast bić sobie brawa zacznijcie tworzyć normalną atmosferę a nie wyścig szczurów

Zostaw merytoryczną opinię o Displate - Warszawa

• Jak się pracuje w Displate?

Zobacz opinie na temat firmy Displate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Displate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Displate?

Kandydaci do pracy w Displate napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Displate
2.5/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa