Opinie o NetPOS Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NetPOS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NetPOS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NetPOS Sp. z o.o. w Łódź

buhaha

Niesamowita ta dyskusja:-) poprzedni pracodawca któremu przestało się powodzić po odejściu pracowników którzy założyli netpos wylewa na nich pomyje zamiast się zająć własnym biznesem który krucho przędzie. a dyskusja tutaj? żenująca biorąc pod uwagę to że netpos nie szuka żadnych pracowników.....radzą sobie świetnie w obecnym zespole... hahahahaha...

serwis

"poprzednie" jest tak dobre, że trzeba było ludzi wiecznie przepraszać. i chyba szybko się to nie zmieni, nawet jak będą darmo dawać.

Firma z misja, ludzie z pasja.

alan

Podstawa najniższa i tak jak pisał poprzednik - na rozmowie bajki bajki. Do tego firma nie ma swoich produktów tylko podpina się pod innych. Do budowania relacji tutaj trzeba mieć mocną wątrobę i nie mieć wstydu w oczach tyle co udało mi się dowiedzieć w środowisku. Generalnie Pan szef kopiuje poprzedniego pracodawcę.

Czy po rozmowie w NetPOS Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Arek

Potwierdzam bajkopisarze co to nie będzie itd.

Byłem

Byłem i rozmawiałem Ściema, jakieś obietnice szybkiego zarobienia kasy, ale jak dochodzi do konkretów to jakieś dziwne systemy prowizji. Dużo mglistych obietnic, ale zero gwarancji czegokolwiek.

viper

Panie Prezesie gratuluje. Stara ekipa Dos-owa trzyma za Ciebie kciuki. Rozwijaj skrzydła to przyjdziemy do Ciebie pracować. Na początku oko sAURONA będzie wzrócone w Twoją stronę ale Śródziemie jest duże i wszystkiego nie wypatrzy ;). Swoją drogą dobry PR Twojej firmie robią, bo nawet do mnie dotarło, że wyruszyła drużyna pierścienia. Wpadnę do Ciebie do biura to podrzucę Ci parę kontaktów.

Donek

Nie polecam tej firmy pod żadnym pozorem. Omijać z daleka!!!

Ciekawski
@Donek

Donek - a rozwiniesz nieco temat? Dlaczego nie polecasz tej firmy i dlaczego powinniśmy ją omijać z daleka. Ciekawi mnie to. Pokaż, że masz argumenty dla poparcia swoich tez.

hanlsi
@Ciekawski

Donek nie rozwinął, ale ja rozwinę, bo liczy się oryginał a nie kopia. Pozdrawiam

NetPOS

Szanowny hejterze Nienawiść i frustracja to raczej Twoje atrybuty. Zespół NetPOS tworzą ludzie którzy z własnej woli odeszli z owej łódzkiej firmy a motywacją do stworzenia i rozwoju własnej działalności zapewniam Cię przyświecały wyższe cele. Niemniej jednak jak widać nasz dynamiczny rozwój i sukcesy wzbudzają w Tobie Drogi hejterze ogromne emocje z czego niezmiernie się cieszymy Szkoda tylko, że nie potrafisz w bardziej elegancki sposób opisać tego co czujesz. Jeśli chodzi o kolory zalecamy wizytę u okulisty bo chyba cierpisz na daltonizm:). Co do nazwy póki co żyjemy w wolnym kraju więc jeśli KRS zarejestrował nam Spółkę bez zastrzeżeń to hasła typu „buchnęli” są rączej nie na miejscu. I na koniec nie zamartwiaj się o nasze relacje z dostawcami zapewniamy Cię że są w najlepszym porządku.

Duda
@NetPOS

Z tego co wiem to sąd nawet zarejestruje Microsoft.

Zostaw merytoryczną opinię o NetPOS Sp. z o.o. - Łódź

NetPOS Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 37 ocen.

NetPOS Sp. z o.o.