Opinie o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VPU Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

asik

jak mam pytanie, jak wygląda proces rekrutacji? jestem z wielkopolski, czy mogę uderzać do tego pośrednika (kawał drogi) czy lepiej szukać w okolicy?

Amandzia...;*

Hej jest ktoś w chwili obecnej z tej firmy W Holandii chodzi mi dokładniej o pary,razem z narzeczonym mamy jechać 5.08 ale trochę się obawiamy... Pomóżcie bo już raz wpakowalismy się w kłopoty i nie było za co wrócić .Pozdrawiam Amanda ;)

Klaudia8

Hejka jedzie ktos może teraz w piątek do Hagi z firmy vpu bo ja się wybieram z narzeczonym i fajnie by było poznać kogoś jak coś piszcie na emaila agunia.71@o2.pl

iwona

Wiem ,że komentarze..komentarzami,ale nie chciałabym wtopić 3ci raz,dlatego tak pytam :) a widzę,że większość pozytywnych opinii,więc może nie będzie źle :) Tylko zastanawia mnie dlaczego Pani z biura.. nie wie do jakiej pracy :) jeżeli mówię o danym stanowisku ,bo mam troszkę doświadczenia-powiedziała,że nie wie gdzie mnie dadzą heh a wolałabym robić,to co już umiem i mam jakieś doświadczenie,dziwne :) :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Iwona

Witam :) ja wybieram się do Hagi w piątek :) chciałam na kwiaty,bo mam jakieś tam doświadczenie, ale Pani w biurze powiedziała,że nie wiadomo czy na kwiaty,zależy od koordynatora. Widzę,że same pozytywne opinie,mało się to zdarza,warto chyba zaryzykować :)

Dorota78

Jeszcze nie dostałam umowy , mam mieć w poniedziałek. Dlatego pytam osoby które jechały z tego biura czy warto?

Klaudia8

Hejka ja jadę w piątek z narzeczonym przez firme vpu do sortowania warzyw i chciałabym wiedzieć czy ta firma jest naprawdę dobra pozdrwiam.

Klaudia8

Hejka jedzie ktoś z was w piątek do pracy do Holandii z firmy vpu ja jadę z narzeczonym z Wrocławia do sortowania warzyw i przy kwiatach piszcie jak ktoś jedzie fajnie byłby się zgadac razem i poznać pozdrawiam.

Dorota78
@Klaudia8

My z mężem zastanawiamy się nad wyjazdem w piątek. Wiecie coś więcej o warunkach jakie oferują na miejscu? Dorota.

anita
@Klaudia8

Witam byla Pani an kwiatach w hadze> prosze o opinie itd.Mam jechac z mezem w lutym pierwszy raz moj emai; graca@buziaczek.pl

Arek123456789

Napisz mark.mark@autograf.pl

Kama

Witam Ktoś jedzie teraz w weekend na pakowanie warzyw i owoców? lub na kwiaty?

imi

już chciałam sie rekrutować po tylu pozytywnyh opiniach wchodzę na ich stronę a tu formularz zgłoszeniowy informujący o kosztach 117,50 za tydzień! 23 za ubezpieczenie ok ale za transport 4,25 na dzień dotyczy pakowaczy! strasznie drogie zakwaterowanie a co tam jest w nim willa z basenem??to na tydzień wyjdzie 117,5+ 23,05 + (6dni x 4,25) =166, 05 ich kosztów na tydzień no masakra a gdzie jeszcze podatek? ja sie pytam kto pisze te pozytywne opinie??? bo to przy takich kosztach podejrzane mocno.....

minia
@imi

NIE JEDŹ PRZEZ TĄ FIRMĘ CZŁOWIEKU!!! Gdybym wiedziałam wcześniej co to za firma to bym nigdy nie pojechała

łukono

trafiliśmy na nich z kumplem i było dobrze, sortowalismy ważywa tez i powiem wam ze praca jest spoko, kasa tez spoko no i dobrze ze mieszkanie nam ustawili itransport

paweełł

dokładnie ;-) ja byłem przy pomidorkach i też było fajnie :) stawki bardzo wysokie w polsce taka kasa do zarobienia nierealna

rokko

ja byłem przy sortowaniu brukselki i było dobrze, kasa fajna. mieszkanie mi załatwili do roboty podjeżdżał bus, dużo polaków poznałem na miejscu

Ola

czy ktoś na 08.04.2016???

karoll

naszukałem sie pracy w polsce co niemiara , w koncu postanowilem -wyjezdzam, a vpu slyszalem wiele dobrych rzeczy i postanwilem sprobowac - nie zaluje bylo bardzo dobrze zarobilem duzo

AndrzejJ

bardzo dobra kasa :) miałem i hostel i busa do roboty takze ja nie narzekam wrocilem zadowolony

sandra99

bardzo dobra agencja bylam juz kilka razy :)) dobre stawki i mieszkanie

roman

pracowałem przy pomidorach zbior sortowanie wiadomo robota fajna, nie jakas ciezka ale i narobic sie było trzeba pieniadze za to bardzo dobre a i hostel nam wynajeli i do roboty codziennie bus podjeżdząl

patrykS

bardzo dobra agencja pracy zajmuja sie wszystkim i zalatwianiem mieszkania idojazdu i sie człowiek niczym nie przejmował,stawki bardzo wysokie ciesze sie ze bylem z nimi teraz kolega jedzie

juro

dokładnie popieram :) najlepsza agencja, pracują w niej fajni ludzie wszystko mi wytłumaczyli dokładnie, stawki zaprpoponowali bardzo dobre ipojechałem, nie żałuje niczego

Zostaw merytoryczną opinię o VPU Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w VPU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VPU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VPU Polska Sp. z o.o.?

VPU Polska Sp. z o.o.