Opinie o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VPU Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

tommasz

jasna klarowna umowa, wypłacalni stawki tez mają dobre, ja jestem z nich bardzo zadowolony

juliett

moim skromnym zdaniem najlepsza agencja w polsce :)) byłam kilka razy z nimi, zarobiłam dobre pieniążki, mieszkanko miałam, bardzo fajny pokoik, codziennie zawozili mi do magazynu, było dobrze

nastka992

dobry pieniądz, robota też nie ciężka, mieszkanie nam fajne zapewnili wrocilismy neidawno z kolegom i pojedziemy nie raz nie dwa jeszcze

madziak

wyjechałam z kollezanka na 3 miesiace zeby dorobic miedzy studiami i wróciłysmy zadowolone bardzo, duzo zarobiłysmy, zawozili nas busem do pracy i spałysmy w hostelu,dobrze wspominam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Piotter

zadwolony jestem z nich bardzo i stawki za robote wysokie i mieszkanie dają fajne, jak dla mnie najlepsza agencja pracy

januszko

bardzo dobre zarobki w polsce szukałem pracy rok w koncu zdecydowałem sie na wyjazd i nie zaluje, jasna umowa, mieszkanie zapewnione

ollox

kasa dobra duzo zarobiłem praca nie jakas ciezka a i hostel miałem takze wszystko okej

marcin24

osobiście ciesze sie ze wyjechałem z nimi, troche sie bałem bo wiadomo człowiek jedzie po raz pierwszy, nikogo nie zna, ale załatwili mieszkanie, do pracy tez miałem dojazd wiec nie martwić sie nie musiałem do tego paru polakow na miejscu spotkałem nie narzekalismy na stawki było dobrze

kuboń

najlepsi , uczciwi i proponuja dobre stawki. załatwil mi fajne mieszkanko i do roboty tez nie miałem daleko jakoś a mnie zawozili tam

pancerny

bardzo dobre warunki pracy stawki naprawdę fajne nie ząłuje ze pojechałem, teraz namawiam kolege zeby jechał razem ze mna, vpu to najlepsza agencja z jaka miałem stycznosć

Kajetan

praca za dobre pieniądze, mieszkanie zapewnione i dowóz do pracy, to najwazniejsze, bylem przy foliowaniu kwiatow doniczkowych i nie narzekam bo i nie ma na co ;)

leon

bardzo dobre stawki jedne z lepszych zjakimi sie spotkałem , uczciwi umowa jasna klarowna bylem pol roku temu teraz jedzie z nimi moj znajomy

wiktorio

moim zdaniem to najlepsza agencja i kase proponują naprawde fajna, ze człowiekowi az chce sie pracować bo wie ze za konkretne pieniadze, lokum załatwili jak dla mnie no najlepsi

bogdanokon

jestem bardzo zadowolony ze sie z nimi wybrałem chociaż długo sie zastanawiałem bo cały czas liczyłem najakas prace w polsce ale powiem wam ze stawki nie porownywalne, z vpu miałem naoprawde wysokie no i ogarneli mi mieszkanie i zapewnili transport do roboty takze no oplaca sie

konrado

praca spoko, stawki bardzo wysokie i mieszkanie i transport w pakiecie

ryssiu909

wiecie co my pracowaliśmy przy rusztowaniach, wiadomo montaż rozbiórka jakieś proste prace remontowe, robota w sumie fajna była wiadomo ze praca fizyczna to i narobic sie trzeba było za to stawki wysokie w polsce nie osiagalne mieszkanie tez nam dali całkiem fajne zadbali o transport do pracy ogolnie fajniepolecam

fafik

mili ludzie dobry kontakt umowy tez jasne stawki oferuja dobre, byłem nie raz i pojade znowu w mieszkaniach warunki dobre

oliviia

bardzo fajna agencja, wyjechałysmy do pracy z kolezanka :) dobre stawki, praca tez fajna, miałyśmy ładny pokoj nie ma na co narzekać ;) zadowolone wróciłysmy

kamilsos

nie moge znalezc pracy w polsce przez kilka miesiecy i zastanawiam sie nad wyjazdem z vpu, w sumie duzo dobrego słyszałem o tej firmie a i tu same pozytywne opinie wiec chyba jade z nimi :) stawki tez sa dobre

natan330

ma najlepsze stawki z jakimi miałem zstycznośc . praca nie ciężka, codziennie nas zawozili na miejsce i przywozlili spowrotem, warunki dobre, pojade jeszcze znowu za jakiś czas

Zostaw merytoryczną opinię o VPU Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w VPU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VPU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VPU Polska Sp. z o.o.?

VPU Polska Sp. z o.o.