Opinie o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VPU Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Czy w firmie VPU Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Anon Nowy wpis

Jest to fatalna firma, nawet nie bede tlumaczyl czemu.Nie polecam.biuro nie mile, ignoracja i ich stromy normalka.v robocie intriganti i konfidenci.Dalem im szanse , olalem opinie ale odrazu bylo wiadomo. Stac na govno im sie wroci napewno bo karma nie jest zadarmo.

dziwne Nowy wpis

@Prawda boli to pracując tu na wyjazdach - tracisz?

Witam dzisiaj miałem chechac z takzwanej firmy z Kędzierzyn-Koźle VPU teras ta firma się nazywa beflex to ci sami (usunięte przez administratora) ktury (usunięte przez administratora)ludzi zero kontaktu z biurem z Kędzierzyn-Koźle zero kontaktu z panią co mi ta prace załatwila umowa pisana na kolanie dają na 3 mies ale sobie wyszczegulnia pracodawca że wkazdej chwili może was zwolnić 117 euro za tydzień za nieszkanie się płaci nie 80 euro pięknie muwia przez telefon ze praca bajkowa w haarlem i Amsterdamie a tak nie jest wszystko ukrywają wynagrodzenie numer od kordynatora kcialem to pani mi powiedziała że dostanę na miejscu w Holandii w haarlem Oudeweg 8 G tam mieści się biuro od nich miałem pracować na DHL przy paczkach by się okazało że po przyjeździe do biura nie ma dlamnie pracy a jak by była to za parę euro pracując 5 dni w tygodniu po 8 godz stawka 10 euro 30 centów za godz minus podatek mieszkanie i ubezpieczenie wychodzi 800 euro na czysto przy dobrych wiatrach przejazdy niby za darmo ciekawe i mieszkania pewnie bungale za 117 euro obskurne klytki we 2 na pokoju żenada kuchnia wspólna w okul sami cpuny i alkocholicy Polacy szukający guza przy każdej okazji poświęcając rozlonke z rodziną i koszmar ktury może was spotkać w holandi nie jest warte tego kupa nerwów i pusty portfel wogule to sama patologia siedzi w Holandii ludzie którzy się ukrywają przez organy ścigania w Polsce nigdy nie wiadomo na kogo się trafi na pokoju czy zlodzeja alkocholika narkomana co bedze wszczynal bujki naprawdę ludzie przemyslcie wyjazd do Holandii 1000 razy zanim wpadniecie w nieźle (usunięte przez administratora) jak Kcecie przyjechać do Polski bez pieniędzy i z siwymi włosami to proszę próbować z mojej strony wszystko przestrzegam ludzi wyjeżdżających przez beflex z Kędzierzyn-Koźle to (usunięte przez administratora) nie warto

Dobre sobie
@Paweł

Tutaj mamy przyklad typowego cebulaczka co by tylko narzekal a i tak zapierniczal. Kij Ci w 4 litery nieudaczniku zyciowy.

Prawda boli Nowy wpis
@Dobre sobie

To co on piszę to sama prawda przyjeżdżając tu to tylko stracisz a jeszcze z kredytem wyjedziesz.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tomasz

Na początek jest umowa na okres próbny? Czy od razu UoP?

Norbert

Bardzo dziwna sytuacja, w internecie firma ma bardzo dobre opinie!

@Norbert

Z tego co wiem nie ma już tej firmy w PL biuro zamknięte telefony głuche Pewnie dlatego ma dobre opinie :) Rekrutowali dla VoornePutten miałam nieprzyjemność pracować niestety chciałam uzyskać zaświadczenie ale to raczej graniczy z cudem !!

Agata

@Mateooo, @Huhi, czy pracujecie już poprzez VPU Polska Sp. z o.o.? Jesteście zadowoleni? Czy firma pomaga w załatwianiu wszelkich formalności, mieszkania, i tak dalej? @Ania.28, jaka jest Twoja opinia o pracy i agencji? Jakie warunki proponują?

@Agata

Omijać szerokim łukiem!!

Okradziony
@Agata

Jak wyżej, nie polecam nawet wrogowi.

@anonymous

Twoja wypowiedź jest dosyć ogólna i nie za bardzo pomocna. Uzasadnij proszę swoją opinię. Będzie wtedy bardziej wiarygodna. Powiedz, jakie są warunki zatrudnienia w VPU Polska?

Ela

Witam a dlaczego wypłaty co 3 tyg ?

@Ela

Nie licz na wypłate to są (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) do dziś nie wypłacili pieniędzy mojej dziewczynie za tydzień pracy. Odpisali na e-maila, że ich nie zapłacą. Pozostaje mi tylko zgłosić ich do Inspekcji Pracy.

Mateooo

Jedzie ktoś do pracy przez to biuro? konkretnie 7 stycznia jak to wygląda bo nie które opinie są słabe?

Łukasz 2290
@Mateooo

Witam ja Jąde z. Żona 19 stycznia a ty tam już jesteś

Matylda 1112
@Łukasz 2290

Hej wyjechales z żoną ? I jak tam jest ? Potrzebuje jakis wiadomosci mamy zamiar wyjechac z narzeczonym

lukasz2290
@Matylda 1112

hej na razie fajnie wypłata ma byc po 3 tygodniach od podpisania umowy na razie praca jest przy kwiatch po 10 11 godzin

Agaa
@lukasz2290

Czy przez pierwsze dwa tygodnie pobierają wam z wyplat za mieszkanie czy jak

Huhi

Wybiera się ktoś może na dniach przez ta firmę do Holandii .?

@Huhi

Ja chce wyjechać pod koniec marca...właściwie to myślę nad tym...

@Huhi

To mój mail ewabor551@interia.pl, to moja pierwsza praca za granicą gdybym ktoś wyjeżdżał w marcu proszę o kontakt..z kimś zawsze raźniej.

Ania.28
@Ewaa28

Witam.też planuje wyjechać w marcu przez ta firmę.

@Ania.28

Jedziesz sama? Pierwszy raz?

Ewaa28

Hej. Chce wyjechać przez to biuro nie długo....może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy tam na miejscu??

Sandra

Nie polecam tej firmy ponieważ mają w (usunięte przez administratora) klienta...

Gkl123

Witam, mam pytanie, czy ktos obecnie tam pracuje i mógłby powiedziec coś na temat warunków pracy jak i samej firmy? Z góry dziekuje za odpowiedź, gdyż sam wybieram sie do pracy za tydzień i chciałbym zasięgnąć opinii.

Matylda
@Gkl123

Czy ktos wybiera sie do pracy na 18. 01 jak tak prosze o kontakt afiolek645@wp.pl

Husi

Witam, jedzie ktoś 03.12.2017? Będzie to moja pierwsza praca za granicą i mam pewne obawy

Edi
@Husi

Czesc ja jade jak cos to napisz na email.Hodowla.bielecki@googlemail.com pozdrawiam

Stivi11

Witam.czy ktos teraz obecnie pracuje na szklarniach?chcialbym Sie dowiedziec jak to wyglada przez ta pod firme.z gory dzięki!

Praca szybko załatwiona porażka na miejscu całkiem co innego ludzi z dnia na dzień wyzucaja bez słowa i nie prawda że wypłacają normalnie pieniądze biorą nasze urlopowe które wgl nie są wypłacone pani Kordynator Katarzyna masakra oddaje się pewnie trasa okrada nas i jeszcze nic załatwić nie można wiele ludzi zostało bez niczego z tamtą po 2 dniach ludzie maja dość jej

hanna

Udzielam pożyczek prywatnych i bankowych na indywidualnych warunkach dostosowanych do sytuacji klienta. Pożyczki zarówno na osoby fizyczne, jak i na firmy. Kredyty konsolidacyjne i na spłatę przeterminowań w bazach. kontaktu: ben_geovanni@yahoo.com

Asiuta

Witam chcę wraz z koleżanką wyjechać w następny weekend do den haag do pracy przez tą firmę. Jest to mój pierwszy wyjazd do holandi i mam obawy czytając opinie o tej firmie. Czy może ktoś mi opisać jak jest naprawdę teraz w tej firmie?

Slonko

Byłam przez tą agencje 3 miesiące . Fakt mieszkałam na campingu ale dało się przeżyć. Pracowałam na Tromaasie, Medeer i Redstar nie miałam żadnych problemów godzinami czy kasa była na czas .

Zostaw merytoryczną opinię o VPU Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w VPU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VPU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VPU Polska Sp. z o.o.?

VPU Polska Sp. z o.o.