Opinie o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VPU Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

tukowicz

znakomita agencja :) nie dziwie się, ze jest tyle pozytywnych komentarzy bo i jak byłem i rozmawialiśmy z ludźmi w pracy, to byli zadowoleni. Robota nie jest jakaś leciutka, ale nie przesadzajmy też praca jak praca, to zależy kto do czego jedzie. :) warunki mieszkaniowe dla mnie spoko.

bogumił429

haha ile narzekania :D oj ludziska, uwierzcie mi można trafić naprawdę źle, jeździłem wiele razy do roboty, różnych ludzi spotykałem, różne agencje i VPU jest jedyną która działa naprawdę w porządku. Lokum miałem dobre, wiadomo ze nie jakieś luksusy, ale źle nie bylo. Do roboty miałem transport, w robocie jak w robocie, wiadomo trzeba sie bylo troche narobic, ale zarobiłem dobrą kase i pewnie pojade jeszcze z nimi nie raz. Ciesze sie ze na nich trafiłem.

tymotek

potwierdzam, pracowałem jako pakowacz i wróciłem zadowolony :) jak dla mnie to w porządku ludzie, robota dobra

adziok

czytam te komentarze i mysle sobie tak to jest dogodzić Polakowi :) ludzie, czego wy wymagacie? hoteli? wycieczek? :D zakwaterowanie dali? dali, do pracy zawozili? zawozili? zarobiłem grubą kase? zarobiłem. Mi sie spodobali, zaczynam się zastanawiać nad swoimi korzeniami :D

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kwadratovv

jak dla mnie to najlepsza agencja na rynku a powiem wam że narobiłem się w nich troche i to najlepsi ludzie na jakich trafiłem, a czasami o to ciężko :) jestem zadowolony

kaśśka

świetni ludzie, idzie się z nimi dogadać, szukałam kogoś kto mi zapewni lokum i znalazłam, pieniendzy tez zarobiłam troche, ogolnie na plus

patrycjowa

Vpu to najlepsza agencja z jaką miałam okazje współpracować, cieszę się że na nich trafiłam, bo naprawdę ciężko o kogoś o kto zapewnia mieszkanie i transport,a z nimi miałam wszystko i zarobiłam tez fajną kase, takze polecam.

MagdaLena

Super firma! Wszystko jest na czas z wypłatami nie ma problemu z godzinami też...polecam!

madziuleczka

wiadomo ze lepiej wyjechać przez agencje, nie martwiłam sie mieszkaniem czy tym jak sobie poradze dojezdzajac do pracy, wszystko miałam zapewnione a i praca za fajna stawke, także wyjazd z nimi to był dla mnie strzał w 10

traktorowy

najlepsi ludzie z jakimi pracowałem, praca za dobre stawki, ogarniają zakwaterowanie, zapewniają transport do pracy, dla mnie to było mega ważne, bo nie miałem tam nikogo i nie znałem nikogo, a tak mieszkajac z Polakami czułem sie raźnej

kacpere32

pracowalem w dobrym magazynie, rzeczywiscie jak szukałem to mało która agencja zapewniala i transport i zakwaterowanie a z Vpu mialem wszystko zapewnione , nie ma co narzekac, było dobrze

zbigniewslk

VPU to najlepsza agencja z jakimi współpracowalem, a było ich kilka do tej pory, jako jedyni zapewnili mi zakwaterowanie, zabezpieczyli transportem, dobrze jest gdy ktoś to załatwi, bo ciężko samemu w obcym miejsu to zrobić. A pieniadze zarobiłem fajne :-)

jaccek

też właśnie zastanawiam się nad tą ofertą pakowaczy, mój znajomy był z Vpu ale na zbiorach papryki, ale z tego co mówił to idzie dobrze zarobić, no miał od nich zakwaterowanie i dojazd

Matiso

dobry kontakt z agencją, załatwiają mieszkanie, zawożą do roboty, pieniędzy też zarobiłem sporo, jak dla mnie są okej

klaudyyna

dla mnie było bardzo w porządku :) ciesze sie, ze na nich trafiłam, również byłam w Holandii i pracowałam przy kwiatach doniczkowych, fajna kasa, miałam transport do pracy, zapewnione zakwaterowanie, czego chcieć więcej :))

klaudyyna

patroo

a ja pracowałem z nimi przy sortowaniu brukselki, praca ani jakaś bardzo ciężka, ale wiadomo trzeba się było troche narobić, pieniądze z nieba nie spadną. Nie narzekałem, nie męczylem się jakos bardzo. Powiem tak: leń sobie nie poradzi :-) Warunki były bardzo w porządku, i wozili mnie do pracy, takze no 5+ dla VPU

anetkka

byłam z VPU w Holandi na różach, tj zajmowałam się sadzeniem i pielęgnacją, nie bylo jakoś bardzo ciężko, wiadomo ze to praca fizyczna, wysoka wyplata , zakwaterowanie też w porządku, ogólem było dobrze

henryk454

sortowałem warzywa, mialem dobrą kase z tego, kolega polecił mi VPU i nie żałuje że pojechałem

grześkowy

co tu dużo pisac, praca na dobrych warukach, zakwaterowanie i transport do roboty, oby więcej takich agencji, byłem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o VPU Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w VPU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VPU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VPU Polska Sp. z o.o.?

VPU Polska Sp. z o.o.