Opinie o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VPU Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

hoppo

powiem ci ze warunki mieszkaniowe całkiem spoko przyznaje ze nie są to jakieś mega wille :) ale jest okej, nie ma tragedii ja jezdze z nimi cały czas i jestem zadowolony

sobianks

Witam. Powiedzcie mi coś więcej o warunkach mieszkaniowych. Mamy okazje wyjechać w piatek z tej firmy. Zostanawiamy się czy warto, czy bedą godziny. Prosze o odpowiedz.

ursus909

byłem z nimi i sortowałem warzywa, brukselke, pomidory, praca nie jest jakaś cieżka ale troche narobić się trza,za to kasa bardzo dobra no i to oni załątwiaja wszystko mieszkanie i tak dalej

waldek

widze ze duzo pozytywnych opinii i ja potwierdzam, fajna kasa i mieszkanie fajne, byłem pare razy juz

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
irekon39

dokładnie, ja w polsce też pracy znaleźć nie mogłem wyjechałem z vpu i było bardzo dobrze, maja naprawde fajne stawki i warto z nimi jechać, pewno nie ostatni raz byłem

zorreno

firma super, umowa przejrzysta , zapewnili i lokum i transport do pracy, pojechałem zarobic i zarobiłem i to sporo, w polsce w takim czasie te pieniądze nie osiągalne... a tam człowiek pojedzie na dwa miesiace pracuje a przynajmniej wie ze zarobi

leopard

fajne mieszkanko załatwili do pracy mieliśmy codziennie busa, stawki maja swietne wiec pojade jeszcze pewnie na wakacjach

AdrianOko

juz nie raz byłem z nimi w Holandii , killka razy przy papryce raz przy pomidorach i chwalę sobie bardzio i stawki i mieskzanie tam.

ogenek

naszukałem się tej pracy w polsce i znaleźć nie mogłem do tej pory i wyjechałem z vpu - nie żałuje, kasa na pewno lepsza niż tutaj, załatwili motel do spania i zawozili do pracy, jasne warunki umowy, ludzie bardzo mili, ciesze sie ze z nimi wyjechałem

JolkaJ

Podobno bardzo dobry pośrednik. Jak czegoś nie znajdę dość szybko w kraj, to się do nich zgłoszę, trzeba jakoś zarabiać. Szukałem info w internecie i znalazłam sporo dobrych wypowiedzi o nich. A o pracy w Holandii też piszą dobre rzeczy :)

Sztoos

Dobra agencja! Sensowne pieniądze, jasna umowa, miło wspominam współpracę z nimi ;)

darek39

przy pomidorach pracowałem, zbieraliśmy ogólnie to dobra robota, zawozili nas codziennie,mieszkanie też mieliśmy swoje nie najgorsze. Na miejscu duzo polaków takze było z kim gadać :) dobrze zarabialiśmy

omniboss

wróciłem z pracy na magazynie i pewnie pojadę znowu, kasa świetna jest , mieszkanie zapewnili i tez ogarniali nam transport do roboty, jestem bardzo zadowolany

agness200

potwierdzam, nie dziwne że tak dużo pozytywnych opini skoro firma dobra :) sama byłam juz kilka razy przy bukietach kwiatowych, stawki mają fajne, lokum zapewniaja, czego chcieć więcej :) a no tak do pracy też miałam transport

lukrowy

zawsze jeździłem z vpu i za każdym razem było spoko. kasa duża, do pracy mnie zawozili i człowiiek się nie musiał tym martwić, ani mieszkaniem bo też zapewniali

jarko

najlepsi pośrednicy pracy w holandi :) miałem bardzo fajne stawki pracy, na miejsce zawozili nas busem, koorydnator dawał wcześniej znać, nie było żadnego zamieszania, mieszkanko też spoko także ja daje im 6 z +

Nonnek55

ja miałem robote w magazynach, kasa fajna, zakwaterowanie okej, nie ma na co narzekać :) no i tak jak mowia zawoza na miejsce do pracy takze wszystko pozytywne

sebion

najlepsi z jakimi byłem w pracy, i kasa dobra, mieszkanie bardzo fajne, poznałem dużo ludzi z polski i czułem się tam dobrze :) i właśnie tak jak mówicie załatwiają transport do roboty to tez jest ważne

PawełGorczy

ja robiłem przy zbiorach pomidorów i co, robota fajna, nie jakaś cieżka, mieszkanie też bardzo wporządku, cieszyłem się ze zawożą do pracy, bo z tym we wcześniejszych agencjach miałem problem, a tu załatwili wszystko, jestem bardzo zadowolony z Vpu

bożena802

przy pielęgnacji róż pracowałam i sobie chwale dobre warunki, dobre pieniadze, z kwatery też byłam zadowolona , podsumowujac było dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o VPU Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w VPU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VPU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VPU Polska Sp. z o.o.?

VPU Polska Sp. z o.o.