Opinie o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VPU Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Ktoś jedzie może 10-12.03 do den haag? jak to na prawdę wygląda w tym biurze? Czy zefzywiscie jest tak jak piszą?

kamila560

właśnie ja mam jechac i tez jestem ciekawa jak to teraz tam wygląda

heniu

Hej, mogę prosić o opinie osób, które już były lub są z VPU w Holandii? Mój leb2013@wp.pl

ania

HEj mam zamiar z chlopakiem wybrac sie do tej agecji jak jest obecnie w niej czy cos sie pozmienialo w 2017 roku?

tsetse

Hej, mogę prosić o opinie osób, które już były lub są z VPU w Holandii? Mój email tsetse123@o2.pl

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
brr

Nie polecam kroją Cię na każdym kroku za mieszkanie 117Euro przy małej ilości godzin możesz być nawet na minusie jadąc na urlop golą z ciebie za trzy tygodnie z góry i znów możesz być na minusie jak nie masz godzin. Tutaj jest loteria jak zapier... to trafisz na stała pracę ale i tak Cię przekręcą na czymś np na Wakacyjnym na które ludzie czekają po dwa lata.

nie zadowolony

Odradzam wszystkie dobre opinie są pisane przez pracowników biura wyjedziecie za posrednictwem tego biura do voorneputten a tam to już tragedia zarabiasz tylko na ich mieszkania które kosztują 117 euro Tyg. jak zostanie wam 100 euro tyg. to będzie sukces. praca zależy gdzie traficie są gorsze i lepsze ale co z tego jak pracujesz na Turków bo to jest turecka agencja pracy przepraszam nie pracy tylko OSZSTÓW, mają polskich sługusów którzy traktuja Cie jak psa. Ludzie już dwa lata walczą o Wakacyjne które im się należy!!!

spotkajmy się w sądzie
@nie zadowolony

Witam, ta firma to jedno wielkie oszustwo, zupełnie inaczej przedstawiane są warunki w Polsce, sprzedają ludzi do pracy i mają ich w (usunięte przez administratora) Proponuję zbiorowy pozew o odszkodowania osób poszkodowanych przez tą firmę a konkretnie pociągniecie do odpowiedzialności właściciela agencji VPU za niedotrzymywanie warunków umowy którą podpisujemy w Polsce, świadome wprowadzanie ludzi w błąd , czerpanie korzyści materialnych z oszustwa . Proszę osoby zainteresowane pociągnięciem właściciela do odpowiedzialności karnej o kontakt renia.k1@op.pl

Chetny.

Zamierzam wyjechac .Powie ktos wiecej o tej firmie???

Laluuu
@Chetny.

Nie warto! Siedzę na domku 4 tyg bez pracy.! Jadę do innej agencji na dniach

Rrrrrrr

Witam wszystkich nie czytajcie tych pozytywnych komentarzy bo Pani Katarzyna siedzi w biurze nic nie robi tylko dodaje pozytywne komentarze aby ściągać naiwnych ludzi ,byłem tam 3miesiace do dzisiaj czekam na pieniądze za nadgodziny za Internet którego nie było mimo że pobierali co tydzień z wynagrodzenia które z resztą było śmieszne i zastanawiałem się czy kupić jedzenie czy fajki bo czasem nawet z 20 e na tydzień ci wypłacił przy czym tłumaczyli że bd korekta ktoej nie ma do nią dzisiejszego co do warunków były koszmarne ale wiadomo nie ma co liczyć na luksusy w końcu jedziecie do pracy a nie na wakacje a co do pracy to 2 dni w tygodniu napewno bd pracować aby zarobić na mieszkanie a resztę dni możecie mieć mowie a jak się o coś upomnicie to już napewno macie wolne :) opłaty za mieszkanie jest bardzo wysokie bo na tym zarabiają na was płacicie jak za apartament a mieszkanie w barakach lub w domku gdzie jest totalny (usunięte przez administratora) dużo by opisywać chcecie przeżyć koszmar to jedźcie:)

spotkajmy się w sądzie
@Rrrrrrr

elka

kto i skąd jedzie 06 11 2016 do szklarni bo ja jade z białegostoku ?

haczyk

pks juś się świeżutkie ogłoszenie o prace z października pojawiły, oczywiście na pakowaczy do HaGI jak widze

Martyna

Jedzie może ktoś 20.10 do Hagi ze Zgierza? Jeśli tak proszę o kontakt na maila juchniewiczmartyna@gmail.com :3

kama

A skan dowodu tez wysylaliscie?

kama

Powiedzcie mi jak to jest teraz z praca u nich? Sa godziny? Moja znajoma w Hadze siedzi w domu, pracy brak. Troszke mnie to przeraza bo nawet ja nie mam z czego dokladac jesli wyszlaby taka sytuacja... planowany wyjazd mam 7.10 pazdziernik. Pozdrawiam

adamos

czy ktos moze mi napisac opinie o VPU.POLSKA czy ktos pracowal przez ta Agencje

1254ks
@adamos

jesli ktos chce opinie o agencji, prosze skomentowac a sie odezwe :)

Agatasan
@1254ks

Poproszę o te opinie....waham się czy wyjechać przez ta agencje i może Ty pomożesz podjąć Mi decyzję..

Natka19
@1254ks

Proszę o opinię na temat tej agencji... zastanawiam się nad wyjazdem właśnie z partnerem

Asia
@1254ks

Prosze o opinie na temat tej agencji mój mail szostak-jonna@wp.pl

Bili

Witam mam z chlopakiem wyjechac 09.09.2016 oferuja nam tygodniowki 280 na reke po odciagnieciach czy to prawda ze sa tam take warunik jedno wiem ze musimy zesoba wzias garnki widelce talerze ni i posciel cala mieszkac bedzemy w mieszkaniu czy to prawda

bili
@Bili

i to jest wyjatd z bytomia prosze o opinie

ami

Praca jest ok warunki mieszkaniowe też...my z koleżanką pojechałyśmy 4 tyg temu i jesteśmy zadowolone. Wypłaty mamy już teraz mieć co tydzień. Polecamy!

madma

strata czasu nie warto..

asik

jak mam pytanie, jak wygląda proces rekrutacji? jestem z wielkopolski, czy mogę uderzać do tego pośrednika (kawał drogi) czy lepiej szukać w okolicy?

Zostaw merytoryczną opinię o VPU Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w VPU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VPU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VPU Polska Sp. z o.o.?

VPU Polska Sp. z o.o.