Opinie o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VPU Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VPU Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

spotkajmy się w sądzie

Witam, ta firma to jedno wielkie oszustwo, zupełnie inaczej przedstawiane są warunki w Polsce, sprzedają ludzi do pracy i mają ich w (usunięte przez administratora) Proponuję zbiorowy pozew o odszkodowania osób poszkodowanych przez tą firmę a konkretnie pociągniecie do odpowiedzialności właściciela agencji VPU za niedotrzymywanie warunków umowy którą podpisujemy w Polsce, świadome wprowadzanie ludzi w błąd , czerpanie korzyści materialnych z oszustwa . Proszę osoby zainteresowane pociągnięciem właściciela do odpowiedzialności karnej o kontakt renia.k1@op.pl

Nik

Kontakt z firmą w porządku, raczej Wszystko załatwiane na bieżąco. Ja szykowałem się na wyjazd naprawde długo i dużo pytań im zadawałem, porównywałem dużo firm. Warunki wg umowy ok, stawka wiekowa, buty robocze zabierać bo tam trzeba zapłacić jeśli nie posiadacie, wg tabel na umówie pracuje się 45h tygodniowo, pierwsza wypłata na 3 tydzień pracy ale oczywiście nie przepada nic. Formalności jak załatwiasz drogą elektroniczną to można załatwić w jeden dzień, góra dwa. Oczywiście konto walutowe założyć trzeba. Opisuję nie pracę bo jeszcze nie pracuje a warunki na umowie i kontakt z firmą. Osoby przez telefon życzliwe ale trzeba samemu o wszystko pytać bo nikt niczego ze tak powiem nie podpowiada jak się zorganizować, co zabrać itp

małopolska

hej :) Własnie się zastanawiam :(( po przeczytaniu tyle negatywów aż strach !!!! wysłali mi maila i nie wiem co mam robić!!!! Jestem z malopolski a ty???? jedziesz jednak??? sorki że tak pytam?:)zostawiam maila jak bedziesz miał ochote to napisz :)pozdrawiam:) stella56.1976@o2.pl

Chester

Niech ta wypowiedź będzie przestrogą dla innych ! Zachecil mnie do wyjazdu bardzo szybki termin wiec wraz z chłopakiem zdecydowałam się pojechać. Owszem czytałam tutaj opinie na temat firmy , lecz nie chciałam wierzyć. I przekonałam się na swojej skórze. Już w pierwszy dzień czekaliśmy z grupa ludzi pod ich biurem 5 godzin... Głodni i zmęczeni. Naszych znajomych w ogóle odseparowali od nas o jakieś 50 km. Warunki mieszkaniowe oplakans mimo tak wysokiej ceny (117€).. Wspolokatorzy coś z przedziału obcokrajowców.. Praca fatalna, w strasznych warunkach .. Na prawdę przez ten czas stracilam tyle nerwów , ze coś. Dużo osób zjechalo i zjeżdża bo to co się wyprawia w tej firmie to koszmar , zero organizacji i kontaktu... Jeśli nie pójdziesz to pracy to może po paru dniach sobie o tobie przypomna bądź tez nie i będziesz dopraszał się o kontakt. Najgorsza firma jaka widziałam.

@Chester

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VPU Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
PrawdaBoli

Witam. Zdecydowanie nie polecam tego biura. Czynsz jak na warunki (które bywają kiepskie) za wysoki, organizacja fatalna, warunki w pracy (w której ja byłem) również fatalne. Brak jakiejkolwiek komunikacji, prosić się trzeba o byle co, zero odpowiedzialności i obowiązku za pracowników. Po prostu syf, kiła i mogiła. Tragedia, i piszę to szczerze, bez mydlenia oczu, ale odważni niech próbują. Dobrze zaopatrzeć się w cierpliwość i spokój. VPU - oszuści.

albandy2000
@PrawdaBoli

to dlaczego nie zgłaszacie tego do odpowiedniego organu nie (usunięte przez administratora) sie takimi ...

lopqw

Hej. Wyjeżdżam 23 lipca na prace przy kwiatach. Jeśli jeszcze ktoś jedzie proszę o kontakt, razem zawsze raźniej: didipionier692@gmail.com

Smiesznie i przykro

Firma tragedia. I tyle w temacie.

Lubuskie 29

Wyjeżdżam 21-23 lipca z Lubuskiego za pośrednictwem tej firmy. Ktoś chętny? Warunek, umowa, Wszystko przedstawili i czytelne. Po przeanalizowaniu ok 10 firm to oferta ich najbezpieczniejsza pod względem zarobków i reszty. Jak ktoś zainteresowany, niech pozostawi e-mail to prześlę do siebie Numer telefonu. Im więcej osób pojedzie tym będzie nam łatwiej i bezpieczniej. Pokoje obecnie dwuosobowe itp

Xyz

Zapraszam do kontaktu pod mailem: didipionier682@gmail.com

PrawdaBoli
@Lubuskie 29

Witam. Radzę zmienić firmę, gdyż ta nie jest właściwa dla osoby, która chce uczciwie zarobić. My też daliśmy się zrobić. Wyjazd załatwili w kilka dni - już wtedy było to dziwne. Po 20 godzinach podróży busem z Polski musieliśmy czekać pod ich biurem (po podpisaniu umowy) kilka godzin, głodni i dosłownie na walizkach wraz z innymi osobami. Na szczęście szybko stamtąd zawinęliśmy - i to nie tylko my, a ludzi sprowadzają co tydzień. Rano czeka się na busa długo, po pracy też może tak wyjść. Lepiej tydzień dłużej zostać i szukać innego, niż pojechać przez to i stracić. Decyzja jednak należy do każdego :)

Xxx
@Lubuskie 29

Witam my z chłopakiem i kolegom zamierzamy wyjechać . wy juz jesteście ? Jak tam jest.?. Proszę o kontakt ada-lowczak23@wp.pl

lllllll

Czy ktoś jedzie 9 lipca z Zielonej Góry?

Madziula_xd

Witam, czy ktos z was poleca wyjazd z tej firmy? Wraz ze znajomymi mamy propozycje pracy ale nikt tu nie zamiescil konkretnej opini. Nie wiemy czy ryzykować czy nie. Praca ma byc w okolicach hagi, przy kwiatach i warzywach.

matii
@Madziula_xd

wyjeżdżamy 9 lipca w 4 osoby

Madziula_xd
@matii

A to pierwszy raz czy kolejny?

matii
@Madziula_xd

Pierwszy

Ogrodniczka

Hej ja jadę wraz z moim chłopakiem z tym ze oddaliśmy propozycje na początek lipca Kto jedzie w tym terminie proszę o odzew :)

Kuki-87@tlen.pl

Jak są chętni to jadę pod koniec lipca. Miałem jechać sam ale udało mi się znaleźć jeszcze jedną osobę chętną z neta. Im więcej osób tym razniej i pewniej. Wyjazd 21-23 lipca woj Lubuskie Zawsze można się dogadać Pisać na email Kuki-87@tlen.pl

tyfon

Witam wszystkich Ja mam zamiar wyjechać do Holandii, ale czytając te wpisy mam co raz więcej wątpliwości. Pozdrawiam

MatiTo
@tyfon

Witam Mam pytanie, czy ktoś się tam wybiera w 2017 roku lub ktoś był ostatnimi czasy w pracy przez firmę VPU Polska? Chciałem się dowiedzieć jakie są tam warunki i czy po prostu ta firma jest uczciwa, wypłacalna i przede wszystkim czy jest te 40h pracy chociaż w czasie tygodnia? Prosze o kontakt na maila; m.marcyniak@hotmail.com Pozdrawiam :)

jolka5566
@MatiTo

Pracuję poprzez tą agencję 2 lata, jestem bardzo zadowolona. Firma jest oczywiście wypłacalna i uczciwa, da się z nimi dogadać. Jeżeli ktoś do nich wychodzi z mordą to wiadomo, że mogą być niemili. Jeżeli chodzi o godziny, to jest gwarancja 45 godzin. I również logiczne, że jeśli nie ma sezonu w Holandii to tych godzin może być mniej. W każdej agencji tak jest... Każdy marudzi, że po powrocie do PL nie dostali wypłat itp - W UMOWIE MACIE CZARNO NA BIAŁYM, że jeśli ktoś znika z niewiadomych przyczyn z Holandii to mogą być nałożone kary, czytajcie zanim podpiszecie. W KAŻDEJ AGENCJI pierwszą wypłatę dostaje się w 3 tygodniu. To jest NORMALNE. Zabezpieczają siebie jak i Was.

Ja990
@jolka5566

Kara jest praca w Waszej chorej firmie !! Jakie kary? Przecież to jest nie zgodne z prawem ! Dostawałam 10€ na tydzień podobno nie było pracy. Za co miałam żyć? Raz poszłam po zaliczkę bo nie miałam na chleb to dostałam 20€ !! Śmiech. Nigdy więcej. Nigdy.

bezkresy
@jolka5566

To wcale nie prawda, że w każdej agencji dostaje się wypłatę po trzech tygodniach. Są agencje, które płacą już po pierwszym przepracowanym tygodniu - oczywiście pod warunkiem posiadania sofi numer. Termin pierwszej wypłaty zależy również od tego jak szybko pracodawca prześle agencji przepracowane godziny. Pozdrawiam

kassa

zero organizacji, zero kontaktu z pania koordynator. nie polecam!!

dav25

czy wyjeżdza ktos dzis do pracy do holandi w okolice hagi na warzywa i kwiaty

M

Witam, Rozważam wyjazd za granicę za pośrednictwem tej agencji. Proszę o osoby,które były w 2017 roku(lub są) w pracy w Holandii. E-mail: zielonaznatury@gmail.com Pozdrawiam serdecznie

beba

JEDNYM SŁOWEM AGENCJA KOGUCIK ZDOOOOPIŁ I UCIYK HAHAH. KTO CHCE NIECH JEDZIE I SIĘ PRZEKONA. TYLKO TROCHĘ ZA DALEKO JECHAĆ ŻEBY POTEM GOŁY WRACAĆ. 3MAJCIE SIĘ WSZYSCY

Ania W.

Prawda wygląda tak, że zarobki są marne, często wystarczają na pokrycie mieszkania, ubezpieczenia i dojazdów. Zdarza się dużo dni wolnych a jeśli ktoś trafi do pracy gdzie ma dużo godzin to i tak agencja wypłaci mu tylko za 45 godzin. Reszta jest odkładana na nadgodziny, które znikają. Przy 45 godzinach, razem z wakacyjnym można zarobić ok 200 - 250 euro przy stałej, codziennej pracy. Rewelacji nie ma. Pierwszy przelew po 3 tyg a jak jedziesz na 3 tyg urlopu to i tak płacisz za mieszkanie a po powrocie kolejne 3 czekasz na pierwszy przelew. Urlopowe, które jest potrącane z każdej przepracowanej godziny jest tylko teoretyczne. Znajomi czekają na nie już od 9 m-cy i nie zanosi się żeby dostali. Ja czekam 7 mcy i też nic.

@Ania W.

dorka1

hej wszystkim mam zamiar wyjechac na dniach moze ktos mi powiedziec jaka jest ta agencja naprawde to moj e mail dorota.drazek@onet.pl

kamila560

hej, czy wybiera się ktoś może teraz na dniach do Holandi do tej firmy ?

ddd
@kamila560

hej ja tez chce cos wiedziec ludzie napiszcie cos w co tu wiezyc

Zostaw merytoryczną opinię o VPU Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w VPU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VPU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VPU Polska Sp. z o.o.?

VPU Polska Sp. z o.o.