Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Daniel

Może to i dobrze, że na razie nie potrzebują nowych osób. Przy takim braku pracowników na rynku pracy to każda firma ma problem. Może jak zaczną rosnąć zarobki to wrócą do kraju rodacy i nie będzie braków.

Danuta

Nie rozumiem całej sytuacji ponieważ firma nie ma nowych ofert pracy?

Ann
@Danuta

Pojawią się po sezonie letnim. Taki cykl pracy, zatrudnienia są podbkoniec roku i na początku następnego, bo wtedy pracy masz po łokcie, żeby porobić stocki na sezon wiosna/lato. Jesli przedłużenie umowy wypadnie latem, to możesz szukać innej pracy, chyba, że jestes wybitny, to może cię zostawią.(usunięte przez administratora)

szmi

Absolutnie odradzam i przestrzegam przed popełnieniem tego błędu.

Darecki

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może jest ona w gorszym okresie swojej działalności? Tu pracują ludzie i chyba warto zawalczyć?

Mi mi
@Darecki

Pozytywnie można napisać tylko o produktach, a reszta to jest tragedia.

Aktualny pracownik
@Darecki

Niestety nie da się napisać nic dobrego o zarządzaniu firmą czy warunkach zatrudnienia i traktowaniu pracowników.

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Team Leader zespołu Sprzedaży
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
OdeszłamSama

Na początku praca wydaje się fajna. Normalnie jak praca marzenie. Ta, na którą złożyłeś aplikację. Ta, którą szukałeś. Po czasie wychodzą wszystkie nieprawidłowości. Praca w ciągłym stresie, zbyt duże wymagania od ciebie. Nie ważne, czy pracujesz dzień, dwa. Tydzień. Twoim obowiązkiem jest opanować wszystkie systemy. Musisz to po prostu umieć. Mimo, że jesteś nowym pracownikiem i powoli zaczynasz wdrażać się w tym systemie. Atmosfera nie jest fajna. Jeden na drugiego gada. Zero współpracy. Gdzie ten zgrany zespół? Czemu oczekujemy od danej osoby wszystkiego, aby wszystko umiała? Aplikacja jak i współpraca nie należała do fajnych. Zarobki też nie należą do takich, które proponują Tobie na rozmowie kwalifikacyjnej... Dobrze, że poznałam jedną osobę, która próbowała mnie wdrożyć w to wszystko. Tak na prawdę, to dzięki niej zaczęłam powoli ogarniać wszystko. Miała większą wiedzę, niż tam starsi koledzy po fachu, a tym bardziej kierownictwo, które nie zapewnili mi takiego wsparcia i chęci pomocy jak nowo poznana koleżanka, która również długo tam nie pracuje. Oby była tylko bardziej odporna na ten cały stres, niż ja.... Jeśli w ogóle tam jeszcze pracuję.... Zresztą pewnie sama odejdzie jak większość z nas, bo nie wytrzyma dłużej tego wszystkiego...

Dzidek

Zastanawiam się komu tak bardzo zależy na zdyskredytowaniu Fitness Authority przed klientami. Niektórzy poświęcają na to bardzo dużo swojego czasu, po co?

Bolero
@Dzidek

Tutaj nie chodzi o dyskredytację przed klientami. Chodzi o to, żeby przestrzec przyszłych potencjalnych pracowników, żeby się dwa razy zastanowili przed podjęciem pracy w FA. W trosce o ich zdrowie psychiczne.

Patrycja

@Zenonek - czyli polecasz pracę w Fitness Authority® jako miejsce, gdzie można zdobyć pierwsze doświadczenie na stanowisku Handlowca? A jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Czy jest możliwość podpisania z pracodawcą umowy o pracę?

Aktualny pracownik
@Patrycja

Umowa o pracę jak najbardziej, na początek na czas próbny 3 miesiące. Warunki finansowe kiepskie. Od początku roku szef traktuje premie handlowców uznaniowo, targetów nie ma, premii zatem tez nie, kiepsko. Poza tym dużo się nie nauczysz, bo nie ma od kogo. Kolejne osóby z eksportu odchodzą, a w handlu PL to sprzedaż hak na Allegro, tam Cię niczego noe naucza. Jest dużo ciekawszych oferta pracy. Jeśli nie masz noża na gardle to nie polecam. PS. Pozytywne opinie pisze tu jedna osoba, zmieniając tylko nicki, hehe zabawne. Każdy kto pracuje bądź pracował w FA wie, kto ma takie zadania ;)

Aldona

Każdy może mieć inne zdolności pracując jako przedstawiciel handlowy. Firma ma fajne produkty i myślę, że można tu dużo zrobić. Szkoda, że nie znalazłam żadnej oferty.

szukam pracy

Czy jest tutaj jakiś aktualny pracownik szczególnie z handlu? Jest oferta na pracuj na specjalistę ds exportu. Warto aplikować?

Ok
@szukam pracy

Warto. Ciekawa firma, fajni ludzie.

Zenonek
@szukam pracy

Aktualnych pracowników szukać ciężko, bo średnio wytrzymuje się tam krócej niż rok, obecnie nie ma tam handlowca ze stażem dłuższym niż 12 miesięcy (we wsparciu pracują 2 osoby z dłuższym stażem ale tam nie ma takiej presji). Praca ciekawa ale niestety warunki i atmosfera pracy jest okropna, stąd taka duża rotacja. Jeśli pasjonujesz się tematem odżywek dla sportowców, masz niewielkie oczekiwania finansowe i dopiero zaczynasz przygodę ze sprzedażą - myślę że możesz spróbować - nauczysz się czegoś i zahartujesz charakter. Jeśli jesteś doświadczonym handlowcem - spokojnie znajdziesz lepszą pracę.

Damesa

Fitness Authority komponuje najskuteczniejsze produkty, z myślą o sportowcach wszystkich dyscyplin. Fajna praca i gdybym tylko znalazła jakieś sensowne dla mnie stanowisko to chętnie zaczęłabym tu pracować. Uważam, że jak sie robi co się lubi to sukces.

Dawidek

To fajna firma, a nerwowo bywa wszędzie bo takie czasy. Ktoś bardzo chce zaszkodzić firmie pisząc takie komentarze?

Dawid

Firma Fitness Authority to fajna firma i jeśli mają miejsce takie sytuacje o jakich niektórzy piszą to może warto rozmawiać chociażby po to żeby utrzymać pracę. Wszędzie bywa różnie raz lepiej raz gorzej ale wspólnymi siłami można wiele zrobić dla dobra wszystkich.

ktoś

Rotacja ludzi ogromna, brak zaufania do pracowników, (usunięte przez administratora) Atmosfera okropna a wiele ludzi pracuje tutaj bo nie ma innej opcji na prace. Kazdy powinien się zastanowić czy warto podjąć współpracę czy nie.

Dawid

Wszędzie mogą zdarzyć się niezrozumiałe sytuacje ale uważam, że warto rozmawiać i podpowiadać nowe sposoby.

Danuta

Fitness Authority® Sp. z o.o. to z pewnością firma która zasługuje na pozytywne wpisy. Niestety w tej branży jest duża konkurencja i myślę, że to oni inspirują niektórych do pisania . Tym bardziej, że osoby zadowolone rzadko piszą.

DDom

Dzisiaj do mnie dzwonili na rozmowę jako: Planista ds. Produkcji i Zakupów na rozmowę mam 300km. Jest sens w ogóle D..e sobie zawracać? Uwielbiam tą firmę ale czytając te komentarze mam obiekcje..

Monia

Fitness Authority® ma dość dużą konkurencję i wydaje mi się, że niektórzy bardzo inspirują do robienia negatywnych wpisów.

zabawka

Kungfu 2017-04-05 08:44 Fitness Authority® nie musi się wszystkim podobać wystarczy, że pracują dobrze i skutecznie. Danka 2017-05-10 09:07 Fitness Authority® pracuje dobrze bez względu na opinie. hehehe Fitness Authority® generuje identyczne wpisy , dzięki którym wszyscy będą chcieli tam pracować. Zapraszam do zabawy.

Danka

Fitness Authority® pracuje dobrze bez względu na opinie.

Domowy

@Aneta Teraz to pojechałaś po bandzie. Nie pracujesz a wiesz wszystko najlepiej, prowadzisz książkę skarg i zażaleń na firmę? A może ktoś płaci takim osobom jak Ty za ich czarne opinie? Może lepiej zająć się sumiennie pracą a pisanie zostawić poetom?

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.