Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

keda04

Witam Proszę o opinie odnośnie pracy w dziale handlowym

r.stani@wp.pl

DO ABYR: rozmowa kwalifikacyjna jaka odbyłam dawno temu w dość dobrej atmosferze, ale przyznaję mało porfesjonalna. zero konkretów tylko jakieś przechwałki jaka jest firma super. może i jest tak rzeczywiście ale mojego zaufania nie wzbudziła niestety. przyznaję dużą rotację bo kolega pracował na magazynie.

abyr

widzię ofertę na logistyka, w sumie z moim doświadczeniem mam jakieś szanse, ale forum mnie trochę przerazilo. czego mogę spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej, czy daja umowy o pracę np. na czas dłuższy niż 2 lata?

jak wygląda praca w dziale zakupow ? czy zespół jest w porządku ? jakie są zarobki ?

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
glen

szkoda czasu na ta firme. jest tak jak pisza: awantury, kary finansowe, dywaniki i praca w stresie. rotacja potworna bo kazdego mozna zastapic przeciez.

Tet

A tak wgl nie znam lepszej firmy. Pracownicy zarabiają bardzo duże pieniądze. Najlepsze na rynku. Cały zespół od lat się nie zmienia. Mnóstwo benefitow oraz imprez firmowych. Bardzo miła atmosfera w pracy. To zaszczyt pracować w jednej z największych firm suplementacyjnych na ziemi. Nigdy nie zmienię pracodawcy. Tylko FA!

Tet

Dajcie spokój. Zazdroście szefowi rolexów, bentleja i apla... ;)

Fleksi

@ Zapytanie, Lilianna - atmosfera jest taka jak piszą powyżej - nic dodać nic ująć. Rotacja jest spora, w dziale handlowym średnio 100% w ciągu roku, w innych działach mniejsza choć ludzie często się zmieniają. Wypłata jest na czas. Premiowanie w DH zmienia się co 5 minut, nie muszę dodawać w którą stronę. Ostatnio niby można dostać więcej, ale za to szanse są sporo mniejsze, system oparty na pracy własnej i odpowiedzialności zbiorowej - resztę sobie dopisz. Podstawy są jak na warunki Gdańska niskie, 2,5 tys na rękę to dobry wynik. Co do kierowników - jeśli dla ciebie sezon to 3-5 miesięcy to się zgadza - nikt dłużej nie wytrzymuje. Podsumowując - jeśli startujesz na handlowca - lepiej odpuść. Jeśli do innego działu - raczej też, chyba że nie możesz znaleźć nic innego.

Lilianna

Hej, w takim razie czy możesz powiedzieć jakie warunki panują w Dziale Sprzedaży? Słyszałam, że kierownicy wymieniają się co sezon jak zużyte opony :)Czy premia od wyników jest większa od podstawy czy stanowi tylko niewielki dodatek do niej?

Zapytanie

W jakim dziale pracujesz i co możesz powiedzieć o atmosferze panującej w firmie? Czy wypłata jest na czas? Czy szef jest na prawdę takim tyranem i rotacja jest tak potężna? Zarobki na prawdę na takim niskim poziomie?

mr. robot
@Zapytanie

fake a nie pracownik, po trzech latach to juz chyba emeryt ze zdiagnozowaną nerwicą :-). dwa lata to maksymalny staż dla osób z mocnym charakterem.

Aktualny_Pracownik

Jest tu aktualny pracownik, chętnie odpowiem na pytania (od razu dodam, nie pracuję na magazynie). Pytajcie śmiało :) Jestem tu od 3 lat, więc o firmie mogę chyba sporo powiedzieć :)

nicnieslyszalem

Jeśli kumpel sporo pracuje, to albo jest w magazynie, albo jest w magazynie.

Ronaldinho

@ anai - szkoleń nie ma, inwestycji w pracownika również, z benefitów jest w komórka na niektórych stanowiskach i w planach impreza firmowa. Zatrudnienie jeśli już to sugeruję na umowę o pracę, przy działalności jesteś zewnętrzną firmą bez żadnych praw. Prezes steruje firmą tak jak w momencie jej założenia 10 lat temu (czyli chce robić wszystko sam, jak się ktoś nie domyśla jakie ma intencje to niestety nie jest miło). Sam w sobie nie jest złym człowiekiem, ale niestety nie panuje nad emocjami - i to jest problem. Przez bałagan - a niestety jest spory bo nie ma w firmie profesjonalnego menadżera - co chwilę coś nie do końca działa, jak wyjdzie na jaw jest awantura i szukanie winnych. Za przewinienia są kary finansowe, przy niewysokich zarobkach na większości stanowisk kilka stówek kary jest dotkliwe, a w niektórych działach kary potrafią być co nawet co 1-2 miesiące. Z dobrych rzeczy pieniądze są na czas, firma ma dobre produkty z renomą na rynku, no i jest kilka sympatycznych osób które w tym środowisku "dają radę". Jak to się mówi w firmie - praca dla "odpornych na stres" bez dużych wymagań finansowych i rozwojowych.

ktos

Pewnie się tam cała książka telefoniczna przewinęła. Ja się cieszę że to doświadczenie mam za sobą, ale muszę przyznać że firma ma ogromny potencjał, Ted zna się na biznesie, niestety nie szanuje ludzi i tu jest pies pogrzebany.

Kontra

Życzę powodzenia w szukaniu BEZSTRESOWEJ pracy... może lepiej aplikować w takim razie na stanowisko bibliotekarza? Tam ciszy i spokoju co niemiara...

john

znowu wolne stanowisko account managera? warto aplikować? po przeczytaniu opinii mam mieszane uczucia..

merci
@john

daj sobie spokój lepiej

rrrrrrroooommm
@merci

tet liczy kase i się z was wszystkich śmieje ...

tet

Jaka stresująca atmosfera? luzik. Myślę, że szef ma głowę na karku i wie jak prowadzić taką firmę. Wielu ludzi mu zazdrości zegarków i majbacha.

ghjk

Bardzo stresująca atmosfera. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.