Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

BYŁY PRACOWNIK

(usunięte przez administratora)Problem jest również w organizacji pracy oraz atmosferze, którą stwarzają niektórzy pracownicy. Ciągłe kłótnie między działami. Na (usunięte przez administratora)należy uważać, bo nigdy nie wiadomo w jakim akurat jest humorze. Jeśli chodzi o organizację pracy, to jest brak jakiegokolwiek jasnego podziału między pracownikami, nie wiem, czy w każdym dziale tej firmy tak jest, ale na pewno w moim byłym dziale. Obowiązki ustalane na bieżąco, często dublowane maile i czynności, niejasne polecenia od przełożonej typu "napisz tu, to to i to" ale w jakim celu? Co z tym dalej? Nie wiadomo. Gdy już był odzew na maila to "odpisz cokolwiek, że nie potrzebujemy bo to tylko weryfikacja rynku" Takie bezcelowe zadania, jakby dla zabicia czasu. Jeśli coś jest niewykonane, bądź wykonane błędnie to szukanie winnego, aby się wybielić. Nawiązując do złej atmosfery, mam na myśli głównie przełożonych w kilku działach, natomiast nawiąże konkretnie do przełożonej w moim byłym dziale.(usunięte przez administratora)siebie uważa, za najmądrzejszą osobę na świecie, każdemu narzuca swoje zdanie/opinie na dany temat - nie tak sformułowany mail jakby ona chciała-(usunięte przez administratora)

@Modna lalaaq

Opiszecie ten dział? Jedna Pani tez już o niego pytała, a nie widzę ogłoszeń. Jestem po logistyce, lecz nie mam doświadczenia komercyjnego, czy znajdzie się w nim i dla mnie miejsce? Czy stawki są zależne od stopnia wyksztalcenia? Mam mgr

Maniek

Nie przesadzajcie jest ok

dj
@iop

To już przeszłość, od 2020 odkąd tu przyszedłem zaczęło się zmieniać, procedury, potwierdzenia mailowe (problemy były takie, ja mu mówiłam, ale on nie zrobił... on mówił nic mi nie mówiła, teraz na mailu wszystko i są dowody, brak spychologii). Problem był taki że pracowali tu ludzie bez doświadczenia w większych organizacjach. Za moment będzie 4-ty rok, firma idzie w dobrą stronę. Choć przyznam, że nie każdy się tu odnajdzie. Pracowałem w większych firmach jak i januszexach, mam porównanie.

oskar

Serdecznie nie polecam, zastanówcie się dwa razy nad rozpoczęciem współpracy z ta firma, powinni mieć więcej szacunku dla pracownika.

Justyna
@były pracownik

Błędy mówisz? To tak z ciekawości o jakich przykładowych była w tym momencie mowa. Czy istnieje możliwość na ich uniknięcie? Jeśli tak to czy są porady dla ewentualnych kandydatów w tym zakresie? Zawsze to jakaś wiedza na start

Jowi

Szukają pracownika do działu eksportu ? Dlaczego ? Czy jest to związane z olbrzymim rozwojem działu ? Czy wg was warto ?

Lenka
@Jowi

Dlaczego nazywasz ten rozwój wręcz olbrzymim? W sumie mnie i tak praca jako kupiec interesowała, ale gdy tak czytam opis tego Twojego eksportu to faktycznie piszą tam o tym całym dynamicznym rozwoju. Zauważyliście tak w ogóle ze u kupca jest benefit „spotkania integracyjne” a na eksporcie już nie? dlaczego? :(

Nick Nowy wpis
@Lenka

Nie licz na spotkania integracyjne w zakupach, no chyba że poświęcisz czas na podlizywanie się swojej kierowniczce z wyprzedaży :)

Wojtas

Witam chciałabym złożyć CV do tej firmy na produkcję, jakie są zarobki najniższe plus np.200-300 zł premii,jak to wygląda , było czytam komentarze to widzę że klimat do kitu to chociaż czy jest fajna laska do zarobienia, pozdrawiam

@Wojtas

Jak się dobrze pracuję to i można dobrze zarobić jak się dogadasz tak dostaniesz decyzja należy do ciebie

Luiza

Wyjaśnisz kwestie tego dogadania się? czy dwie osoby mogą wykonywać te sama pracę i być przy tym podobnie z niej wynagradzane? Zastanawiam się nad taka fraza w ofercie na produkcje gdzie pisali w nawiasie ze nadgodziny to 50% lub 100%. Od czego zależne?

Pracownik Nowy wpis
@Luiza

Jak jest nadmiar pracy to są nadgodziny płacone ustawowo kwestia dogadania zależy od doświadczenia i umiejętności albo się nadasz albo i nie

Pracownik Nowy wpis
@Wojtas

Proszę zwrócić uwagę że zdecydowana większość komentarzy dotyczy pracy w administracji czyli w Otominie. Nie ma tu dużo komentarzy dotyczących zakładu produkcyjnego w Rusocinie. Tam są nowi inni ludzie i nowy zakład. Dodatkowo zakład się rozbudowuje więc wydaje mi się że jak nie szukają to będą szukać pracowników. Praca wymagająca co do tempa i głowy na karku - nie dla takich co chcą postać! Płaca ok jak na początek. Są premię ale mocno okazjonalnie i zależne od wyniku miesięcznego.

Opiszecie mi ten magazyn przy Bysewskiej? Piszą teraz w ofercie dla magazyniera, że można na spokojnie uzyskać uprawnienia. Zastanawiam się jakie skoro na przykład na wózki trzeba mieć już na samym wejściu?

Potencjalny pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Witam. Rozważam podjęcia pracy w tym zakładzie w dziale UTR. Czy ktoś coś może doradzić? Jakie są perspektywy rozwojowe?

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

A co, zmieniali coś w premiach, że ktoś pyta czy co miesiąc coś wpada? Już wcześniej pokazywała mi się oferta, gdzie pojawiła się o nich wzmianka a w zeszłym roku ktoś wyjaśniał, że 20% premii jest chyba na podstawie frekwencji, zgadza się? do dziś tak jest czy może coś jeszcze dodali?

Aquaman

Te 20% to podstawa Wypłata jest na zasadzie 80+20% Pytanie czy oprócz tego coś jeszcze jest?

@Aquaman

20% odnośnie tej premii to procent z samej podstawy? jeśli nie przychodzisz to nawet on sama nie dobije się do odpowiedniej wysokości? Zastanawiam się na ile to zgodne z ustawą. Te 80% musiałoby przekraczać próg minimalnej czy źle myślę?

Aquaman

Czy w tej firmie są jakieś premie co miesiąc

Od 2020 roku występują jakieś zmiany? przynajmniej takie ustosunkowanie się widziałam w kontekście procedur i tym podobnych, szukają teraz biurowego w dziale produkcji, opowiecie o tej pracy? w benefitach piszą o luźnej atmosferze w pracy, zaciekawiło mnie to, zwłaszcza ze ostatnio ktoś do niej się właśnie odnosił. Jak wiec zarabia się na tamtym dziale i czy praca jest spokojna?

Jowitka

Ludzie nie przesadzacie z tą atmosfera? Że niby to.tamto wam nie pasuje? Czy nie jest najważniejsze ile zarabiacie w tej robocie? I czy realnie szybko otrzymujecie awans ? I parcie naprzód

Maniek

Nie przesadzajcie jest ok

iop
@Maniek

szczególnie na dywaniku... albo zebraniach.. wyjątkowo spokojnie :)

dj
@iop

A jakie konkretnie rzeczy się teraz dzieją? Ktoś wie? ja na bieżąco nie jestem a tutaj zadano teraz niedawno takie pytanie, czemu nikt nie reaguje. Tylko ostatnio z tego co czytam ludzie praca się interesują, wiec co za kulisami ma się dziać, że niektórzy nie wiedza? Mnie podobnie jak poprzedników praca przy eksporcie interesuje. Piszą o poszukiwaniu wielu osób, czy to jakiś nowy projekt jest?

Na kontrole jakości widzę ze szukają kogoś a tu nikt o takiej pracy nie pisze, dlaczego? w ofercie widnieje oznaczenie „od zaraz” czemu tak nagle ktoś jest potrzebny? Można awansować czy to jakaś rotacja jest?

Mar

Czy polecacie ? Jakie dodatki na święta? Paczki ?

@BYŁY PRACOWNIK

Dodam tylko coś o wynagrodzeniu - podstawa, którą wskazuje się na rozmowie kwalifikacyjnej jest podzielona, tzn. 20% umówionej kwoty wynagrodzenia jest premią, teoretycznie dlatego, by nie brać L4 - gdy ktoś choruje, automatycznie ma podstawę wypłaty pomniejszoną o 20%, a także zabraną premię dodatkową. Natomiast bywają też groźby, że zostanie te 20% podstawy zabrane za np. za nie taką sprzedaż jaka jest wymagana.

Modna lalaaq
@BYŁY PRACOWNIK

Powiedzcie jak jest w dziale eksportu? Kto prowadzi ten dział ? Tu atmosfera jest correct ? Miło?

@Modna lalaaq

Chcę do nich aplikować na magazyniera, znalazłem ogłoszenie w sieci. O co chodzi z tą znajomością gospodarki magazynowej, co wymagają? Jak to sprawdzają i w ogóle jak rozmowa wygląda? Niby pracowałem już na magazynie, ale nie wiem, czy tu mnie wezmą, jak mają wymogi jakieś konkretne.

Zebert

100 stron to mało, żeby opisać jak traktuje się tu pracownika. Więcej, jak traktuje się człowieka, bo trzeba być (usunięte przez administratora), aby nadużycia w takiej skali miały miejsce. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, począwszy od ciągłych pretensji, absurdalnej krytyki, uwag (hałas przy kompletnej ciszy, bałagan przy pustym biurku, niewykonywanie zadań o których nie wiesz i to nie twoja działka...) przez obrażanie, brak kultury, po ciągłe przytyki, złośliwości, naśmiewanie się, a nawet obrażanie w niewybrednych słowach.(usunięte przez administratora) Coś poszło źle? Jesteś winny ty, co z tego, że byłeś np. na urlopie... (usunięte przez administratora) Za to, że kontrahent nie rozumie o co Ci chodzi i tak ty dostajesz (usunięte przez administratora) ;) (usunięte przez administratora)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Kwalifikacje są weryfikowane na rozmowie kwalifikacyjnej zgodnie z stanowiskiem na jakie aplikujesz na postawie twojego CV Nie odbiega to od procesów w innych firmach - są pytania i na podstawie odpowiedzi udzielonych przez kandydata Jeśli są wątpliwości proszę aplikować i zobaczyć na żywo jak to wyglada

Hanna

Ciekawi mnie otwartość już na samej rozmowie względem jakichkolwiek negocjacji warunków. Jest na to szansa czy każdy na start ma identyczny standard? To byłby okres próbny? Co potem? Jak często zdarzają się podwyżki?

Piekne

Piękne produkty. Jaka atmosfera? Zarobi dużo jak na Trójmiasto? Co z licznych benefitow na start ?

Jul

Jaka podstawę dostaje nowy pracownik ? Co z benefitami dla młodych? Jakieś gratisy sportowe zajęcia jak tenis ?

Paula

Hej :) Zastanawiam się nad aplikowanie na produkcje. Czy ktoś z Was, mógłby się wypowiedzieć na temat pracy, warunków tam panujących ? Pozdrawiam.

Patryk
@Paula

nie polecam tej firmy jedna z gorszych w jakiej miałem okazje pracowac.Sama praca jest nudna do tego dochodzą problemy logistyczne firmy przez co produkcja często stoi a ty w tym czasie bedziesz musiała sprzątac po 4/5h czyli wycierasz po 5 razy tą samą rzecz do tego dochodzi (usunięte przez administratora) który o wszystko sie czepia dosłownie o wszystko no i na deser (usunięte przez administratora) patrzący 24/7 w kamery.((usunięte przez administratora) mozna do tego wszystkiego dodac ze zmieniają ludzi jak rękawiczki(usunięte przez administratora)

Zocha
@Paula

Weź go nie słuchaj, pracuje tu od początku i żadnego Patryka nie kojarzę. Praca jak praca, są plusy są minusy. Ludzie jak wszędzie różni. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. A kolaga Patryk jak nie ma odwagi podpisać się imieniam i nazwiskiem to niech szczeka gdzie indziej. Pozdrawiam

Patryk
@Zocha

są plusy i minusy zazwyczaj tak jest ale w tej firmie plusów nie dostrzegam jeżeli ty jakies dostrzegasz to moze je wymienisz nawet jak chcesz jakies kilka dni urlopu i mówisz o tym miesiąc wczesniej brygadziscie to do samego konca nie wiesz czy go dostaniesz czy nie (usunięte przez administratora) popatrz sobie na pracuj.pl cały czas ich oferty pracy tam wiszą ta firma to jest niesmieszny żart

Justyna

Z tego co widzę od paru miesięcy ktoś dopytuje o dział eksportu, czemu jest on tak istotny w tym okresie? Jakie warunki wobec tego występują na produkcji? Widziałam ogłoszenie z ubiegłego roku na pewnym portalu. Czy to była faktycznie ostatnia prowadzona rekrutacja? Wtedy wynagrodzenie brutto zostało wskazane na poziomie 5 tys, dziś jak z nim jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 261 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.