Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Kungfu

Fitness Authority® nie musi się wszystkim podobać wystarczy, że pracują dobrze i skutecznie.

nick nolti
@Kungfu

to jest portal o opiniach nt. pracodawcy, twoja opinia dotyczy produktów. pomyliłeś fora.

Natalia

W miejsce tych czarnych wpisów można wspomnieć, że firma Fitness Authority jest sponsorem wielu wydarzeń. Ja pracuje tu i jestem zadowolona, mogę rozmawiać o produkcji rzeczy dla sportowców a jeśli komuś to sieęnie podoba........

Lalala
@Natalia

Dlatego jesteś tylko sekretarką...

nieznany

Czytam to forum i nie mogę wyjść z podziwu. Ludzie czy naprawdę uważacie, że jest aż tak źle? Ja, jako aktualny pracownik, uważam że ok jest stres, czasem duży, ale wierzcie mi, tylko w taki sposób można wyrobić pewne nawyki i nauczyć się pracy. Za 5-10 lat każdy z was będzie dziękować, że miał szkole życia za sobą.

ktoś
@nieznany

Szkołę życia to się ma w pierwszej pracy. Aaaa, przepraszam dla niektórych to pewnie pierwsza i ostatnia praca. Wiadomo u rodziny najlepiej.

Patrycja

Na jakie stanowisko firma poszukuje najczęściej pracowników?

@Patrycja

Na każde. Powoli wszyscy odchodzą

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Patrycja

Gdzie można znaleźć informacje o aktualnych ofertach pracy?

Uwazam, że firma ma duży potencjał i nie co dramatyzowac. Czasem jest ciężko ale z czasem kazdy wysiłek jest doceniony... A sugerując tylko opiniami nie ma się własnego zdania. Zamiast pisać jak jest źle a jaki szef nie dobry bo ma dobre auto niech Każdy spróbuję i ustali czy praca dla niego czy nie. Sorry ale tak jest w Każdej firmie jest tak ze są wzloty i upadki a do tego trzeba się umieć przyznać. Jak ktoś ma ambicje i doświadczenie zapraszamy aby przekonać się jak jest naprawdę i zweryfikowac doświadczenie a rzeczywistość. Krytykować zawsze jest najłatwiej a odnaleźć sie- trudniej. Zaufanie do pracowników jest ale warunek jest jeden (jak w każdej firmie) przychodzisz z gotowym rozwiązaniem a nie strachem w oczach "co zrobić bo... "

Pracuś

Proszę szanownych pracowników pisać jaką mamy fajną firmę a nie piszecie bzdury. Księgowa zmieniła pracę gdyż tak chciała i nie widzę problemu poza tymi wpisami!!!

teddybear

siedzę w bentleju, czytam te opinie na iphonie i się śmieję żuczki...

Domolek

No i widać jak człowieku jak traktujesz firmę. Twoje prywatne rozmowy w telefonie służbowym? Czy Ty byś się godził płacić za czyjeś rozmowy z własnej kasy? Szefowie firm robią takie zabezpieczenia bo niestety jest wielu chętnych do życia na czyjś koszt.

tolala

Ktoś coś podpowie na temat głównej księgowej? I w ogóle o pracy w księgowości?

milleaga
@tolala

Też jestem ciekawa co stało sie z poprzednim głównym księgowym. Dostałam od nich propozycję spotkania . . . jednakże czytając wasze opinie, odpuszczam !

Tola

Ukazało się ogłoszenie n główną księgową, może ktoś podpowiedzieć co stało się z poprzednią :)

Ktoś
@Tola

Same odchodzą:)

noname

Pracuję od niedawna i zdecydowanie nie polecam. Już rozsyłam cv po innych firmach (pewnie ta bardziej rozgarnięta grupa innych pracowników robi to samo). Zero szacunku, nikt nie docenia starań, tylko wiecznie szukają do czego by się tu doczepić. Szukajcie innej pracy(usunięte przez administratora)Faworyzowanie jednostek, które ślepo stoją za nim murem.

Olalaela

Potwierdzam, bardzo stresująca atmosfera.. zrezygnowałam po dwóch miesiącach. Nie polecam

glen
@Olalaela

może po prostu byłaś za słaba??

yyyyyyyy
@glen

za słaby to poziom firmy...

biddronka
@glen

>może po prostu byłaś za słaba?? tak nie bylam nacpana

Dramatu nie ma. Fakt pieniądze za ogrom pracy i obowiązków powinny być lepsze. W handlu straszny chaos, niestety mimo zatrudniania ludzi niby z doświadczeniem, to w praniu wychodzi, że nie potrafią planować swoich zapotrzebowań, czy zaproponować klientom innych dostępnych na stanie smaków. Reszta raczej w normie. Szkoda, że nie ma takiego socjalu jak w korpo.

ktos

Zastanawia mnie jedno każdy pisze ze źle, że nie ma co tam pracować a tym czasem tyle Ludzi tam pracuje... Może w takim Razie czas pójść do korpo i spalać się od rana do wieczora w jeszcze większym stresie? Każdy ma swoje zdanie i jak Już przyjdą do tej firmy same wyrobia sobie zdanie.

damian

zgadzam się w 100% osób które tam pracują dłużej niż rok można policzyć na palcach jednej ręki. o czymś to świadczy. jeżeli ktoś nie ma żadnej alternatywy, to niech przyjmie pracę w FA, ale jeśli ma co jeść i gdzie spać, niech lepiej poczeka na coś godnego. nie ma ogłoszeń o pracę, bo jest obecnie sezon, w którym ludzie nie kupują odzywek i nie chodzą na siłownie, więc nie ma zapotrzebowania na pracowników.

Nik nolte

@suri Ludzie piszą oględnie, bo najpewniej nie mogą pisać o szczegółach. 99% opinii mówi o awanturach, braku kompetencji, bardzo złej atmosferze, ogromnej wymianie kadr itd. Czego jeszcze potrzbeujesz?

Barthezz

Zapewniam Cię że pozytywy są wyłącznie od kierownictwa firmy i w sumie się nie dziwię - na ich miejscu robiłbym to samo. Czasy rynku pracy pracodawcy, gdzie pracownik się prosił o pracę już się skończyły i teraz trzeba "dbać o opinię". Szkoda tylko, że dba się o nią na zewnątrz a nie wewnątrz firmy.

cvb

W handlowym rotacja jak na karuzeli :)

atmosfera

Cześć bm pooglądaj sobie filmy z przełomu lat 80 i 90, myślę że szczególnie Pasikowski oddaje atmosferę.

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.