Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

kas

a ta forma to jeszcze isnieje ?

Nie nie i jeszcze raz nie.

Słabe to wszystko. Począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej pozostawionej bez żadnego feed back pomimo zapewnień smutnego pana prowadzącego interview, pozującego na dra Jana wizjonera biznesu a skończywszy na tych żałosnych sprostowaniach poniżej w wykonaniu ugody. Serio? To firma z dużego europejskiego miasta?

Eve

Czy można się z Panią jakoś skontaktować? Co było nie tak ? Mam możliwość podjęcia pracy ale się obawiam czytając liczne negatywne komentarze

Re
@Eve

Zdecydowała się Pani na podjęcie pracy w FA? Jak wygląda sytuacja? Jestem zainteresowany pracą i szukam aktualnych informacji na temat firmy.

@Re

@Re Wysłałeś już swoje CV do Fitness Authority? Ciekawi mnie, ile wynosi czas pomiędzy wysłaniem aplikacji a umówieniem rozmowy rekrutacyjnej. Odpowiesz?

vox

Nie polecam aplikować na stanowisko - Product Development Architect. Rozmowa na poziomie dna. Na rozmowę przychodzi Pani x najpewniej pracownik działu (mało aktywna w rozmowie, ogólnie wyglądała na przestraszoną) i Pan y kierownik (oschły widać, że robi to za "kare"). Pan y zadaje pytania ogólne o życiorys, doświadczenie po czym przez połowę rozmowy siedzie w telefonie odpisując na smsy oczywiście każe kontynuować bo przecież ciężko jest poświecić 10 min :) więc siedzimy wpatrzeni w kierowniczy telefon i opowiadamy o nas próbując się ratować kontaktem wzrokowym z Panią x która raczej nie wiele ma do powiedzenia. Wynagrodzenie około 4k brutto nie adekwatne do pełnionej roli w systemie 80% podstawy 20% premii, która przyznawana jest jak jesteśmy grzeczni :)

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Riki

Jak obecnie w handlowym? Warto?

@Riki

@Riki Uważam, że próbować zawsze warto. Dajcie znać, jakich pytań należy spodziewać się na rekrutacji w Fitness Authority®?

Patrycja

Czy aby na pewno jest aż tak źle? Jeśli zachowanie właściciela postrzegasz jako niewłaściwe, warto zwrócić mu uwagę? Jeżeli jednak zachodzą sytuacje tak poważne, jak mówisz, czy próbowałeś zgłosić to do odpowiednich instytucji? A może od czasu opublikowania Twojego komentarza coś się w firmie zmieniło?

Zadowolony
@Patrycja

Zostałem ostatnio zatrudniony tj, w maju tego roku. Praca spoko,ekipa rowniez. No i wspominaja Ciebie miło,Pozdrawiam

3-CITY
@Patrycja

TED MA ZAWSZE SWOJE ZDANIE, I ZAWSZE STAWIA NA SWOIM

@3-CITY

Niestety, nie do końca zrozumiałam, co chciałeś właściwie przekazać. Jeśli jednak jesteś pracownikiem Fitness Authority® to będę bardzo wdzięczna, jakbyś powiedział coś odnośnie specyfiki pracy w tym miejscu. Nie ukrywam, że bardzo mnie ciekawi, jak wygląda tam sprawa związana z grafikiem. Czy jest możliwość dopasowania go - oczywiście mniej więcej - do swoich potrzeb? Jak to wygląda?

test 01

Test 01

Violetta Kokocha

OŚWIADCZENIE Wypełniając ugodę zawartą w dniu 11.06.2019r. w sprawie I C 87/19 zawisłej przed Sądem Okręgowym w Gdańsku z powództwa FITNESS AUTHORITY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o naruszenie dóbr osobistych niniejszym przepraszam, że umożliwiłam poprzez wykorzystanie przydzielonego mi publicznego adresu IP zamieszczenie przez M.Z. na stronie internetowej https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,967047 wpisu z dnia 17.12.2017r o godzinie 14:53, który zawierał pomówienia i naruszał dobra osobiste wspomnianej spółki. Violetta Kokocha

Violetta Kokocha

OŚWIADCZENIE Wypełniając ugodę zawartą w dniu 11.06.2019r. w sprawie I C 87/19 zawisłej przed Sądem Okręgowym w Gdańsku z powództwa FITNESS AUTHORITY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o naruszenie dóbr osobistych niniejszym przepraszam, że umożliwiłam poprzez wykorzystanie przydzielonego mi publicznego adresu IP zamieszczenie przez M.Z. na stronie internetowej https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,967047 wpisu z dnia 17.12.2017r. o godzinie 14:53, który zawierał pomówienia i naruszał dobra osobiste wspomnianej spółki. Violetta Kokocha

Leszek Strzałkowski

OŚWIADCZENIE Wypełniając ugodę zawartą w dniu 05 kwietnia 2019 roku przed mediatorem w sprawie XV C 80/19 zawisłej przed Sądem Okręgowym w Gdańsku z powództwa FITNESS AUTHORITY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o naruszenie dóbr osobistych, niniejszym przepraszam że umożliwiłem poprzez wykorzystanie przydzielonego mi publicznego adresu IP zamieszczenie na stronie internetowej https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,967047 następujących wpisów zawierających pomówienia lub naruszających dobra osobiste wspomnianej spółki: a) z dnia 05 listopada 2018 roku o godz. 22.23 (nazwa użytkownika Niedoceniona), b) z dnia 21 stycznia 2018 roku o godz. 14.06 (nazwa użytkownika Fitnesska), c) z dnia 19 marca 2018 roku o godz. 20.25 (nazwa użytkownika Fitnesska). Leszek Strzałkowski

Jurand ze Spychowa

Polecam pracę w tej firmie. Dużo można się nauczyć...

H2o
@Jurand ze Spychowa

Naprawę jesteś jurandem

Janek

Jest ogloszenie na szefa magazynu. Poradzcie cos? Warto aplikowac?

Dzień dobry zaproponowano mi pracę w dziale księgowości ale czytając opinie mam spory dylemat, czy jest tu może osoba która może się wypowiedzieć o pracy tam w niedawnej przeszłości? Z góry dziekuje za odpowiedzi ????

@Anonim

Księgowość pracuje na normalnych zasadach jak w każdej firmie i obsługuje nie tylko Fitness Authority. Negatywne opinie wydają chyba tylko desperaci, którzy nie odnaleźli się w tej pracy. Jeśli ktoś chce pracować i pogłębiać swoją wiedzę to tutaj ma olbrzymie pole do popisu. Polecam.

Olka
@anonymous

Obstawiam, ze pozytywy piszą tylko konkretne osoby z rodziny Szefa, może i sam Ted.

Liero

Ludzie, poczytajcie opinie o tej firmie a nie będziecie zadawać pytań czy warto składać cv? Oczywiście że nie, szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy. Przestrzegam przed tym desperacji krokiem każdego. NIE WARTO!!!

@Liero

wyluzuj łaskawco bo robisz krzywdę sobie i innym.

Me

A co ze stanowiskiem pracownik do działu rozwoju i wdrożeń?? Czy warto tam aplikować ?

lata
@Me

Firma ma 1 gwiazdkę na 6 i 140 złych opinii. Czy myślisz, że Dział Wdrożeń jest wyspą szczęścia na oceanie smutku, czy po prostu leniwcem, dla którego zerknięcie na kilka wpisów i trochę dedukcji to za dużo?

Jacek

Ja nie narzekam na pracę w firmie. Jeśli komuś nie po drodze z pracą to niestety nie będzie zadowolony.

Byłominęło
@Jacek

Uwierz mi, że nie o ilość pracy się tu rozchodzi, a o brak zarządzania, zakresów obowiązków, odpowiedzialności, no i co najważniejsze stabilizacji. (usunięte przez administratora)

PanFibre
@Jacek

Jacku a czym się zajmujesz ze tak Ci dobrze ? Czyzbys Dopiero zaczynał prace i nie dostał żadnego maila bo nie miał Ci go kto skonfigurować ?

Miki
@Byłominęło

Dobre ????

Kuba

Zastanawiam się czy zaczniemy kiedyś identyfikować się z firmą w której pracujemy? Idealnych firm nie ma, szanujmy miejsce pracy.

Fitnesska
@Kuba

Drogi Kubusiu, Aby szanować miejsce pracy, trzeba zacząć szanować swoich pracownik, którzy są jak rodzina, jeden zespół, gdzie wszyscy ciężko pracują - dość często po godzinach, w stresie. A w dodatku za śmieszne pieniądze. Więc nie oczekuj zbyt wiele od pracownik tej śmiesznej firmy... Do zarządu: "Nigdy nie oczekuj od ludzi poświęcenia, którego sam byś nie podjął. Nigdy nie każ im walczyć w warunkach, w których sam odmówiłbyś walki. Nigdy nie proś człowieka, by dopuścił się czynu, którym nie splamiłbyś swoich rąk".

Testosteron
@Kuba

Jest wiele takich miejsc tylko trzeba wysłać cv a nie zbierać zjeby za free. A tak nawiasem mówiąc jak można się identyfikować z miejscem które gnoi Cię każdego dnia.. śmiech na sali wytrwałości życzę

Mały M

Plusy: 1. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia; 2. Możliwość poszerzenia sieci kontaktów; 3. Podróże, które pamięta się do końca życia (pozytywnie); 4. Możliwość zdobycia ogromnej wiedzy; Minusy: 1. Brak współpracy pomiędzy działami; 2. Przez dużą rotację pracowników trudno trafić na fachowca; 3. Chaos; 4. Nerwówka Co do samego Prezesa zarządu, nie mam absolutnie żadnych złych wspomnień. Kiedy popełni się błąd, wystarczy pójść i się przyznać. Ceniona przez Teda jest także inicjatywa własna i kreatywność. Niestety, jak wspomniałem powyżej, duża rotacja powoduje, że trudno współpracować z innymi działami, a przez to może dochodzić do wielu nieprzyjemnych sytuacji nie ze swojej winy. Mimo to, polecam jako twardą szkołę życia. :)

pozdrawiam

powiedzcie jak teraz wygląda praca w kierunku handlowca ? Zaprosili mnie na rozmowę ale po takiej ilości negatywnych komentarzy czuję się mocno odstraszony, coś zmieniło się od czasu tych masowych zwolnień ? Jak z pieniędzmi ?

Kadrowa

Nie przypominam sobie w przedziale ostatnich paru lat zwolnień w FA w trybie Art.52.słaba ta Twoja opowieść...

pozdrawiam

Dzięki za informacje. Z ciekawości przejadę się na jutrzejszą rozmowę i wprost spytam się dyr. zarz. Tomasza o sytuacje w firmie i o wasze opinie na tym portalu, ciekawe jak zareaguje i co powie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.