Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

nick

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Niestety wszelkie negatywne opinie napisane na tym portalu to prawda - zaryzykuję nawet stwierdzeniem, że jest jeszcze gorzej. Możliwe, że niektórzy sami muszą się przekonać na własnej skórze i tak jak wiele innych osób zatrudnić się na tydzień-dwa, a później się zwolnić - rotacja jest bardzo duża nie bez powodu.

Filip
@nick

Co, na jaki tydzień czy dwa? Jaki to ma sens dla pracownika? Pozyskanie kandydata i pracownika to duży koszt?

nick
@Filip

Mówiąc bardzo dyplomatycznie, jest to praca dla osób o silnej psychice i nerwach. Wypowiadam się tu co do działów, do których cały czas szukają pracowników, np. export, zakupy. Ma Pan rację - to się nie opłaca, jednak bywało tak, że ktoś przyszedł i od razu wiedział, że na długo w tej firmie miejsca nie zagrzeje... czasem było to dłużej niż 2 tyg, np. Miesiąc, dwa. Z kilku powodów, ludzie boją się pewnych rzeczy powiedzieć na głos. Firma sama w sobie ma ciekawy profil i na pewno nie jest nudno, żeby nie było, że piszę tylko o negatywach.

Be
@nick

Zarobki są bardzo wysokie ? Można tu zarobić wyjątkowo dużo jak na okolicę? Warto że względu na wysokość zarobków????

@nick

A czemu trzeba mieć silne nerwy? To wynika ze specyfiki stanowisk?

@Marta

Specyfika stanowisk też, dlatego że jest niesamowity rozgardiasz przy bardzo dużej ilości rzeczy do zrobienia (po części jest to związane zapewne z z niewystarczającą ilością pracowników ze względu na to, że mam wrażenie ze % rotacji w tej firmie jest większy niż w spirytusie...), ale brak jakiegokolwiek profesjonalnego wdrożenia. Trzeba się przyzwyczaić, że co niektórym wszystko wolno, a inni mają siedzieć cicho, nawet jeśli publicznie wypomina się im błędy, których nie zrobili... człowiek nie może normalnie pracować I ciągle jest zazenowany...

@Be

Jeśli pytasz mnie o subiektywną opinię, to żadne pieniądze nie są tego warte:D . Jeśli chodzi o zarobki, to zależy od stanowiska - osobiście z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że bez większego problemu udało mi się w Trójmieście uzyskać lepszą ofertę pracy (zarówno pod kątem warunków, jak i pensji).

Beti
@były pracownik

Ile czasu około pracuje nowy pracownik? Czy jest ta rotacja? Czy to ogromny rozwój I dlatego są ogłoszenia i potrzeba nowych pracowników?

Owe
@Beti

Za mojej kadencji bardzo dużo się tych osób przewinęło... rekordem była osoba, która pracowala tylko 2 dni. Byli tacy, co po roku-półtorej, ale od dobrych kilku miesięcy wcześniej narzekali i chcieli się zwolnić. Jest kilka osób nie do ruszenia i kilka osób, którym obojętnie (że nerwowo, że na niego krzyczą, czy zaczepiają). Jeśli chodzi o rozwój, uważam że stanowczo nie! Wprawdzie nie ma monotonii, ale nie ma też mowy o dobrym wdrożeniu, czy szkoleniach. Sam musisz sobie poradzić. Rozpytując innych. Jeśli ktoś Cię nie polubi to masz problem, bo niektórzy wiedzą, ale nie powiedzą i później specjalnie wypomną Ci, że czegoś nie wiesz. Może mogłabyś rozwinąć się w sztuce przetrwania w chaosie.

Huma

Dlaczego osoby, na które poszukuje się kandydatow odeszły z tych roli ?

Karlik
@Huma

Znalazły lepsza pracę z normalną atmosferą.

@Karlik

A czemu uważasz że tutaj atmosfera taka nie jest?

Herausforderung meinbhugtedjkk

Czy robi ktoś z niemiec o polskich korzeniach ? To ma sens finansowo? Zarobki oferowane lepsze jak w Niemczech na analogicznym stanowisku?

Biurowa robota

Robota w biurze to powtarzalne monotonne zajęcie? Trzeba się angażować jakoś specjalnie? Czy tylko po minimum swoje odbębnić by dostać kaskę? Wysokie zarobki ?

Aretha
@Biurowa robota

Że przepraszam? Nie wiem, może w budżetówce trzeba "odbębnić swoje, wypić kawę i do domciu". Nie wyobrażam sobie nie angażować się w swoją pracę. Abstrakt totalny. Wysokie zarobki do minimum zaangażowania to w ogóle jakiś śmiech na sali. Niemniej, jak nie masz nerwów, zdrowia lub chęci to lepiej odpuścić. O Szefie można dużo powiedzieć, ale zawsze będę wspominać ciepło tę pracę. Poza tym, nie taki diabeł straszny, jak go malują ;) Akcja za akcją, pożar za pożarem, ale jak ktoś lubi gdy dużo się dzieje to się w tym odnajdzie.

@Aretha

Jak widac dużo osób myśli że praca biurowa to siedzenia cały dzień przy kawce :D To ile można zarobić przy dużym zaangażowaniu?

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Przedstawiciel ds Sprzedaży
Konsbud Audio Sp. z o.o.
Wasyl

Czy z rosyjskim jest robota dobrze płatna?

Selekcjoner

Witam, jak przebiega selekcja potencjalnych kandydatów? Jak wygląda rekrutacja ? Z kim jest rozmowa o pracę? Ile rozmów ? Czy są tu osoby, które długo pracują? Czy to jest tylko robota na moment ?

@Selekcjoner

Witam, Potencjalni Kandydaci są wybierani na podstawie CV, następnie Pani Sekretarka umawia rozmowę kwalifikacyjną, która jest przeprowadzana przez Panią Dyrektor lub Pana Dyrektora, zależy jaki dział/ stanowisko. Praca nie jest tymczasowa, poszukiwani są Kandydaci ambitni, pracowici, z doświadczeniem oraz chcący pracować i rozwijać się. Pozdrawiam

Karol

szkoda tylko, że nie mogą liczyć na jakikolwiek feed back, jeżeli ich ambicje wiedza i doświadczenie nie zyskają w oczach rzeczonego pana dyrektora.

Bogdan

Czy dla pracowników są wynajmowane mieszkania służbowe ?

Maryśka
@Bogdan

Oczywiście :) elegancko

Justyna
@Maryśka

A aktualnie na jakie warunki w nich można liczyć?

Udałam się na rozmowę rekrutacyjna wierząc, że nie warto sugerować się opiniami w internecie, ale niestety wszystkie moje obawy się potwierdziły. Strata czasu.

Idz pod wiatr
@Kandydat

W myśl tej zasady postępować? Nie słuchać tych negatywów o których piszą? A może coś w tym jest ? Przecież nie pisaliby takich samych minusów? Jest potwornie ? Jest nieciekawie? Dlaczego niewarto iść na rozmowę? Warunki oferowane brutto pln są kiepskie ?

Klaudi
@Kandydat

Czym jesteś zawiedziona ?

M.... M. M

Chciałabym się dowiedzieć jakie sa mniej więcej stawki na dzień dobry, chodzi o produkcję

HR

Jak wygląda strategia HR?

Tomasz
@HR

Zatrudnić i zwolnić...

Rotacja
@Tomasz

Jaka jest rotacja? Pracownicy to osoby z Gdańska?

Tomasz
@Rotacja

Rotacja w firmie jest spora. Może kilku starych pracowników ma dłuższy staż. Jednak większość nie zagrzewa długo miejsca w tej firmie. Jednych zwalniają po kilku tygodniach, inni sami odchodzą. Zresztą potwierdzają to powracające ogłoszenia na te same stanowiska. Pracownicy, to osoby z Trójmiasta i okolic.

@Tomasz

Powracajce ogłoszenia o pracę nie są powodem rotacji, a jedynie (albo i aż) tym, że Firma sie rozwija i aktualna liczba zadan jest za duża na liczbę pracowników. Aby nie zarzucać aktualnie zatrudnionych za duża liczba zadań są prowadzone rozmowy kwalifikacje. Myślę, że to właściwe podejście dobrego pracodawcy. Jeśli chodzi o "stałych" pracowników to nie jest ich kilku. Proszę nie wypisywać bzdur. Pracownik z 6-letnim stażem.

Faktyczny

Jeśli tak jest to proszę podać twarde dane. Imię? To jest narzędzie dla weryfikacji. Dla potencjalnych pracowników. Nie w celach innych.

Alf

Czyli 6letni oszołomiona hehe

Halina

Musi to być rewelacyjnie rozwijajaca się skoro ponownie szukają ludzi i w związku z tym chcą ogarnąć cały świat? Non stop nowy i nowy pracownik chyba świadczy o tym, że dbają niesłychanie o klienta? Że klient jest dopieszczany? Dyrektorzy nowi też są poszukiwani?

Nowy portowy julek

Jeśli ktoś się nie spóźnia, słucha się poleceń i jest zaradny, dostaje awans i jest wporzo ?

Elomelo

Miałem kupic wasza odżywkę Izolat bialka gold whey i szukałem opinii, ale gdy zobaczyłem jak dużo jest tutaj negatywnych opinii gdzie nie szanujecie pracowników to w zasadzie kupie inny produkt i nie dam wam zarobić...

Haneczka
@Elomelo

Heh skąd takie info, że niby zle ? Może oni kłamią? Może to konkurencja ? Co ma wspólnego jakosc produktu z tym jakie podejście do pracowników

Łukasz
@Haneczka

otóż ma i to bardzo dużo ma wspólnego. w dzisiejszym świecie bardzo ważne jest etyczne podejście do biznesu.

bkdjns
@Elomelo

skoro jest tgaki hejt pracowników to znaczy że dbają o klientów.. wymagają od pracowników i jest zgrzyt. Tak to działa niestety

Jaka to koncepja
@bkdjns

Jaka to koncepcja. Jakas nowa teoria ? W jakiej szkole tak ucza ?

Pietro

Jest nowe ogłoszenie o pracę? Jest taki ogromny wzrost, że są potrzebne nowe osoby ?

Miro

Czy uważacie, że warto przenieść się z okolic Olsztyna tu ? Czy jest możliwa tu stabilizacja? Rozwój przez szkolenia i awanse?

Julian

Czy to jest ta firma, która szuka od kilku lat pracownika do działu eksport? Ogłoszenie jest publikowane przez cały czas? I dodatkowo szuka kandydata dla nich spółka head hunterska? Czy tak jest? Czy to tylko jakieś tam opinie ludzi pracowników lub złośliwej konkurencji ?

Eksport eksport

Czy bez przerwy poszukują pracowników do działu eksport? Tak jest od kilku lat? Te rekrutacje były nieskuteczne? Nikt się nie nadawał?

Mazurskiradentyhjiin

Czy jest faktem, że panuje tu ogromna rotacja? Czym to jest spowodowane ?

Paweł D
@Mazurskiradentyhjiin

Wiele osób się nie sprawdza lub nie pasuje, w zasadzie to tyle.

Wybier
@Paweł D

Wybrali takiego kandydata czyli nie umieją wybrać????? Czy nikt do nich nie będzie pasować?

@Paweł D

Co to znaczy "nie pasuje"? Brak umiejętności, czy o co chodzi?

Wind
@Michał

No po prostu, ktoś się nie nadaje i już.

Fru

Jakie auta sluzbowe maja pracownicy ? Marka? Poziom?

kavka
@Fru

szefuncio ma wypasione fury ale jeśli liczysz na kawę, czy choćby wodę w pracy, zapomnij.

@kavka

Ma bo go stać,a wodę akurat mamy

@kavka

A czym zajmuje się pracownik w Fitness Authority, jakie są tu zadania do wykonania? Jak oceniasz poziom wynagrodzenia, adekwatny do obowiązków?

Lucy

Celem każdego podmiotu jest maksymalizacja zysku. Jeśli pracownik tego nie rozumie, to coś nie tak. Wypasione fury ma prawo mieć. Jachty, zamki to jest to coś z innej Ligii, do której należy dążyć

Kacper

W zasadzie teraz poszukiwany jest kolejny kandydat przez head huntera ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.