Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Paula

Hej :) Zastanawiam się nad aplikowanie na produkcje. Czy ktoś z Was, mógłby się wypowiedzieć na temat pracy, warunków tam panujących ? Pozdrawiam.

Patryk
@Paula

nie polecam tej firmy jedna z gorszych w jakiej miałem okazje pracowac.Sama praca jest nudna do tego dochodzą problemy logistyczne firmy przez co produkcja często stoi a ty w tym czasie bedziesz musiała sprzątac po 4/5h czyli wycierasz po 5 razy tą samą rzecz do tego dochodzi (usunięte przez administratora) który o wszystko sie czepia dosłownie o wszystko no i na deser (usunięte przez administratora) patrzący 24/7 w kamery.((usunięte przez administratora) mozna do tego wszystkiego dodac ze zmieniają ludzi jak rękawiczki(usunięte przez administratora)

Zocha
@Paula

Weź go nie słuchaj, pracuje tu od początku i żadnego Patryka nie kojarzę. Praca jak praca, są plusy są minusy. Ludzie jak wszędzie różni. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. A kolaga Patryk jak nie ma odwagi podpisać się imieniam i nazwiskiem to niech szczeka gdzie indziej. Pozdrawiam

Patryk
@Zocha

są plusy i minusy zazwyczaj tak jest ale w tej firmie plusów nie dostrzegam jeżeli ty jakies dostrzegasz to moze je wymienisz nawet jak chcesz jakies kilka dni urlopu i mówisz o tym miesiąc wczesniej brygadziscie to do samego konca nie wiesz czy go dostaniesz czy nie (usunięte przez administratora) popatrz sobie na pracuj.pl cały czas ich oferty pracy tam wiszą ta firma to jest niesmieszny żart

Justyna

Z tego co widzę od paru miesięcy ktoś dopytuje o dział eksportu, czemu jest on tak istotny w tym okresie? Jakie warunki wobec tego występują na produkcji? Widziałam ogłoszenie z ubiegłego roku na pewnym portalu. Czy to była faktycznie ostatnia prowadzona rekrutacja? Wtedy wynagrodzenie brutto zostało wskazane na poziomie 5 tys, dziś jak z nim jest?

Jan

Ludzie piszą różne rzeczy. Jak jest czyli ile dostaje na start brutto pln poszukiwany pionek do działu eksport ? Czy takiemu pionkowi pomimo traktowania opłaca się tu wdeptać?

oskar

Serdecznie nie polecam, zastanówcie się dwa razy nad rozpoczęciem współpracy z ta firma, powinni mieć więcej szacunku dla pracownika.

@oskar

Hej, a mimo wszystko podzielisz się swoim doświadczeniem i dookreślisz który dział tak naprawdę masz teraz na myśli? Jest parę ogłoszeń teraz dostępnych np., na magazyn lub na dział eksportu. Co konkretnie powiesz odnośnie obecnej pracy w nich?

Julaaa
@oskar

Dlaczego ?

Pracownik Super Teda
@Justyna

Najprawdopodobniej chodzi o jakiś dział "biurowy". W naszej firmie atmosfera jest tok**czna wiec jeżeli jesteś psychopatą/-ką to idealna praca dla Ciebie, mówiąc w skrócie. Żeby było jasno, nowi pracownicy są nikim. Są starzy wyjadacze, którzy są nietykalni, sprawią że zostaniesz zwolniony/a od tak.

@Pracownik Super Teda

A czemu nie mogę się z nimi potencjalnie dogadać jako osoba przypuśćmy kontaktowa? z czym tu miałby być problem tak właściwie? co ostatecznie tworzy tego typu wspomniana atmosferę i jaka jest perspektywa na ewentualna zmianę?

@Justyna

Zależy do jakiego działu trafisz. W niektórych są tak zwani kierownicy z przypadku (niestety nie mogę napisać konkretnie o których chodzi) I jeśli odpowiednio ich zbajerujesz, to może się uda i nie będą dla Ciebie aż tak niemili. Jeśli jednak nie podpasujesz energią, to i tak nic już nie zdziałasz. Osoba wyżej napisała prawdę -pracę można stracić w tej firmie z dnia na dzień, ze względu na czyjś brak sympatii do Ciebie. Na każdego coś znajdą, albo zestresują tak, że zaczniesz robić błędy i potem Ci to wypomną.

@były pracownik

Błędy mówisz? To tak z ciekawości o jakich przykładowych była w tym momencie mowa. Czy istnieje możliwość na ich uniknięcie? Jeśli tak to czy są porady dla ewentualnych kandydatów w tym zakresie? Zawsze to jakaś wiedza na start

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Feli

Jakie wynagrodzenie brutto podstawy dostaje nowy pracownik plus ile bonusu plus ile premii. Czy dla osoby z Sopotu mgr to potencjalnie atrakcyjna oferta ? Jak na Trójmiasto dużo płacą brutto?

Cyprian

Czy na święta każdy pracownik otrzymuje jednakową duża i wartościowa paczkę?

Pracownik Fitness Authority
@Cyprian

Hej, nikt nie dostaje żadnej paczki :)

Liron

Rozwój nieustanny i dynamiczny jest powodem ciągłego poszukiwania nowego najlepszego dostępnego narybka ? Czy za tym idą ekstremalne pieniądze proponowane kandydatom do pracy ?

Sonia

Czy poszukują pracownika do eksportu? A czemu ? Czy dodatkowo także head hunterzy szukają do pracy w eksporcie ? Tak jest od dawna ?

Ktoś

W tej firmie pracownik jest niedoceniany. Od pierwszego dnia oczekuje się wyników. Pomino ze pracownik stara się w 100% to i tak czuje presję że nie zrobił więcej. Czegoś takiego jak procesu wdrożenia w tej firmie nie ma. Wszystkiego trzeba się nauczyć samemu. Zero organizacji każdy obwinia każdego o wszystko. Główny zarządca firmy sieje nie miła amforę. To nie są lata 90 aby w ten sposób zarządzać firmą. W tych czasach trzeba doceniać i szanować pracownika. Więcej empatii a nie srogie postrzegania wszystkich i wszystkiego. Jeśli pracownik będzie nie zadowolony to nie będzie dawał z siebie wszystkiego i prędzej czy później, pewnie w tym przypadku prędzej opuści firmę….każdy zadowolony pracownik zrobi więcej dobrego dla firmy niż w tym przypadku. Fundamenty firmy są dobre jednak tak zwane zgniłe korzenie które zasiedliły się w tej firmie psują wszystko. Ogólnie pracownicy są super lecz problem leży wyżej.

@Ktoś

Jeśli o te fundamenty chodzi to masz na myśli jedynie kadrę pracowniczą czy są jeszcze inne aspekty, na które warto zwrócić uwagę podczas zatrudnienia się? Dużo negatywów tutaj wpadło w tej wypowiedzi i fajnie byłoby móc to odfiltrować. Jeśli przykładowo o tym obwinianiu mowa to sami pracownicy raczej mają na to wpływ?

Sy

Piękne produkty one się powinny wszystkim podobać przyciągać klientów same, raczej ? Po co więc jacyś sprzedawcy ? Jest tych sprzedawców dużo?

Funi

Poszukuje się kandydatow do pracy w dziale eksport? To mają być podrzędne stanowiska? Czy ktoś już jest i zarządza tym eksportem? Jakieś kierownik eksportu? Dyrektor tego eksportu?

Weronika

A na czym polega ta januszowa kultura biznesowa? Na co konkretnie to wpływa, atmosfera jest kiepska czy jeszcze coś nie gra?

Janka

Piękne produkty. Jakie dodatki dostaje nowy pracownik ?

Mario

Co wam się tu szczególnie podoba?

Marcelo

Poszukują pracownika przez agencje headhunteska?

A

Czy firma jest firmą prywatną?

Krystian

Jakie benefity na start ? Jaka atmosfera? Dress code? Kadra młoda? Cool? Czy raczej nic z tych rzeczy ?

Stefan
@Krystian

Chcesz aplikować że się interesujesz? Widziałem ze szukają fakturzysty w dziale eksportu i eksport salesman w językiem niemieckim. Z benefitów to karta sportowa, pakiet medyczny i dofinansowanie do szkoleń. Dodatkowo brak dress codu jeśli już o to pytasz. Wszystko to można wyczytać z ogłoszenia. Niestety nie znam atmosfery. Jakbyś się coś na ten temat dowiedział to pisz.

Jasiu
@Krystian

benefit na start to w morde mozesz dostac. A ty na start co robisz dodatkowo? Przez caly tydzien przychodzisz godz wczesniej zeby pozamiatac plac?

Xyx
@Jasiu

Jeśli na co dzień również jesteś takim burakiem, to rzeczywiście tam idealnie pasujesz :)

@Xyx

a odnosząc się do części merytorycznej w tej wypowiedzi? poprawnie nakierował, że za darmo benefitu się tu nie znajdzie ani nic? jaką konkretnie pracę tu doceniają wobec tego?

Jasiu

Bardzo dobra praca, wynagrodzenie adekwatne do obowiazkow. Wystarczy tylko chciec, nie spozniac sie i pracowac. Do lajzy z 09.06.2020 do pracy sie przychodzi z usmiechem na twarzy a nie za kare nie pasuje to (usunięte przez administratora)i pijaku a nie wyrzucili z 4 prac i nagle gorzkie zale na internecie bo tu tez nie pasowalo a jednak nie tak latwo znalezc fajna prace.

Helmut
@Jasiu

Jak pracujesz tak samo, jak piszesz, to nie zazdroszczę twojemu szefowi.

Michalek

Imprezy integracyjne bywają? Coś typu wigilia firmowa?

@Michalek

To to jest najważniejsze jak się aplikuje w nowe miejsce? Jakieś nowe oferty pracy wstawili że pytasz?

Dota

Dzień dobry wszystkim. Przyznam, że czytałam te opinie zanim zdecowałam się na pracę w FA i sprawiły, że zaczęłam z rezerwą. A potem poznałam firmę od środka i... Jestem zairoczona. Pensję miałam na koncie 30- tego zanim wysyłam do pracy, premię dzień po tym jak się dowiedzieliśmy, że Szef zdecydował się nagrodzić Nas po targach. Mam świetną ekipę i.. na pewno mam co robić. Z mojej perspektywy FA nie tylko wywiązuje się ze zobowiązań, ale zdecydowanie przewyższa standardy. Jeśli szukacie pracy w której będziecie mieli co robić na jasnych warunkach... Polecam.

Lol
@Dota

Aż strach pomyśleć gdzie pracowałaś wcześniej, skoro FA na tym tle wypada lepiej...

Dominika
@Dota

To prawda, że najlepiej jest się przekonać samemu jak jest w danej firmie i wyrobić sobie swoje zdanie. A czy w firmie są szkolenia oraz możliwość awansu?

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.