Opinie o Jaworzyna Tour w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jaworzyna Tour. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jaworzyna Tour o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaworzyna Tour w Kraków

z koszulkami super pomysł, popieram - mnie jednak ciekawi czy jako właśnie młodziutka osoba po studiach mam szansę zatrudnić się u was w biurze i jakie są wymagania

Wychowawczynizpasją

Też jeździłam z jaworzynką. Potwierdzam, koszulki to nie problem i są świetnie widoczne, wada tylko taka że są bardzo kiepskiej jakości i kleją się do ciała. Szkoda, że dzieci nie mają nic jednakowego, widocznego. Generalnie nie polecam pracy z nimi. Pieniądze symboliczne, atmosfera mało przyjemna, kierownicy idą "się opalać" a wychowawcy muszą ostro harować. Potwierdzam niestety, że współpraca z wychowawcami "małolatami" to udręka, w większości. To jest niepoważne ze strony biura, że dają na wyjazd na kilku wychowawców jedną osobę doświadczoną. Ba, ja miałam raz kierowniczkę która w ogóle nie powinna nią być, bo nie miała odpowiedniego doświadczenia, szkoda że tego nie weryfikują.

nauczycielka_zażenowana_biurem

Niestety znaczna część wychowawców z tego biura to 19 latkowie bez doświadczenia i to po kilku na każdym wyjeżdzie. Wierzcie mi, jeśli byście mieli sytuację, że z calej kadry wychowawczej doświadczona jest jedna osoba dajmy na 6 a reszta jedzie pierwszy raz, to nie byłoby wam do smiechu. KPINA. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Płacą śmieszne pieniądze a wymagają nie wiadomo czego i co chwile groźba, że odejmą pieniądze za niezałożenie koszulki itp. Jaworzyna to już nie jest to samo biuro co kiedyś, pracowałam z nimi kilka lat i NIGDY WIĘCEJ. Skąpstwo widoczne na każdym kroku.

Bebek
@nauczycielka_zażenowana_biurem

Koszulki są potrzebne na wycieczkach aby dzieci zawsze wiedziały, że kadra jest na żółto moim zdaniem świetna sprawa.

bylawychowawczyni

Maciek Tak, powiedziałam jej wprost co mi nie pasuje. Poza tym mam prawo do oceny pracownika. Nie był to mój pierwszy wyjazd w charakterze opiekuna, ale niestety ostatni. Kierowniczka skutecznie mnie zniechęciła. Nigdy nie spotkałam równie nieprzyjemniej, zarozumiałej i antypatycznej osoby.

D.
@bylawychowawczyni

TRAGEDIA! Pracowałam z Jawo zeszły sezon i teraz. Koniec. Ich stawki to największa kpina kpin, na waciki nie starczy. Wymagania nie z tej ziemi, jako wychowawca musicie sami organizować praktycznie wszystko, w innych biurach od tego są instruktorzy na każdym kroku. Najgorzej gdy się trafi na same niedoświadczone dzieci w kadrze, a tak niestety miałam. Czemu sie dziwić, jaka placa... Co do Teresy S. - potwierdzam opinię poprzedniczki.

@D.

Czułam, że nie jestem osamotniona w mojej opinii co do tej Pani :) A odnośnie przygotowania masz całkowitą rację! Wychowawcy mają być także animatorami, ale nikt ich do tego nie przygotowuje. Nie ma żadnego kursu, przygotowań chociażby typu jakie zabawy są odpowiednie dla konkretnej grupy wiekowej- nic. Ponadto tak jak wspomniała D, wychowawcy sami mają organizować wszystko do zajęć. Oprócz tego uważam że podział wiekowy grup jest totalnie nietrafiony. Na moim ostatnim wyjeździe był przedział 7- 14 lat. Miałam grupę dziewczynek, tych młodszych, do której kierowniczka (oczywiście T.S) skierowała (nie mam pojęcia czemu) 2 chłopców w wieku 12 lat. Oczywiście że nie byli oni zainteresowani żadną współpracą z koleżankami, chcieli tylko być w grupie chłopców. Moje sugestie nic nie dały, ponieważ pani kierowniczka T.S. tak zarządziła i koniec.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Jaworzyna Tour spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
bylawychowawczyni

Z perspektywy pracownika (wychowawcy) najbardziej nie polecam wyjazdow z kierowniczką Teresą S. Miala swoje pupilki wsrod wychowawcow, a reszte wgniatala do ziemi. Pomijajac ze podczas wyjazdu do Poronina, w jej pokoju smierdzialo jak w psiarni... jest to osoba o przerosnietym ego i wielkim mniemaniu o sobie, bardzo ciezka do wspolpracy. Kedy bylo goraco nie zalatwila spragnionym dzieciom nic do picia i nie pozwalala tego zrobic zadnej z nas, wychowawczyn!

do czemercha

Ofertę masz na www.jaworzyna.com.pl - co do autobusów to się nie wypowiem, bo się na tym kompletnie nie znam. W kwestii organizacji koloni, obozów czy zimowisk to ja i moi znajomi byliśmy zadowoleni, dzieci były już 2 razy i mówiły, że wyjazdy był super, a mnie to cieszy, bo moje pociechy miały zawsze na początku problem z odnalezieniem się w nowej grupie, środowisku.

wiwa

Polecam Jaworzynę ! Super super super kadra, wyjazd mega !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arka

Bardzo solidne biuro, najwyższy standard. Wysyłam dzieci od kilku lat i dotąd jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Turysta

Kadra- opieka w Jaworzynie na wyjazdach to dramat!!! Piją i jeszcze zachlani chodzą po pokojach dzieci udawając że pilnują,a wszystko gdzieś mają. Nie puszczajcie swoich pociech z tym biurem, chyba ze na swoją odpowiedzialność!!! Nigdy wiecej z tym biurem moje pociechy nie pojadą!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jaworzyna Tour - Kraków

• Jak się pracuje w Jaworzyna Tour?

Zobacz opinie na temat firmy Jaworzyna Tour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaworzyna Tour?

Jaworzyna Tour