Opinie o United Colors of Benetton w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie United Colors of Benetton. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w United Colors of Benetton na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Colors of Benetton w Kraków

Pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) od ludzi z biura to jedyna rzecz, której można tam doświadczyć. Jak P. Aneta jest w miarę okej tak P. Ewa powinna zostać zgłoszona do PIP- u już dawno temu. Praca w sobie w miarę okej, współpracownicy są serio fajni, ale to biuro i te ich odwiedziny praktycznie co drugi, trzeci dzień to jakiś żart. Nie wiem czemu tak niepoważni ludzie są na tak poważnych stanowiskach

UCoB Nowy wpis

mobbing!!!! to co się tu wyprawia brak słów:( żal mi nas pracownic, które zamiast odejść od razu czekałyśmy do wypłaty. tam się nigdy nic nie zmieni, PIP powinien pocisnąć takie kary że się nie pozbierają. Gdzie jest prasa, media, czemu oni nie informują społeczeństwa co tam się dzieje. Jak traktuje się kobiety w tym sklepie.....

Nie była to moja pierwsza praca lecz najgorsza z pośród dotychczasowych.Czy pracujesz miesiąc czy tez pare lat zarabiasz najnizsza krajowa.W firmie United Colors of Benetton dla pracodawcy i osob funkcyjnych nie istotne jest czy dajesz z siebie wszystko czy tez si obijasz po kątach , jesteś tak samo gnębionym.Grafik przeciętnie zmienia się min raz w tygodniu. Dla kierownictwa nie jest ważn ze danego dnia sobie cos zaplanowales , dostajesz telefon i masz być za godzine w pracy pomimo ze był to Twój dzień wolny lub prace rozpoczynales dopiero za pare godzin.Niesmowity chaos jaki panuje i w dokumentach i na magazynie.Nie istnieje cos takiego jak doba pracownicza czy tez przepisy BHP.Pod koniec miesiąca podkladaja liste obecności do podpisania która tak naprawdę nie ma nic wspólnego z rzeczywistoscia.Relacje z osobami funkcyjnymi ?Jeden wielki mobing.Nie jestem wstanie wyrazić ani jednej dobrej opinii pod katem pracy w Benettonie niezależnie jaki sklep w jakiej części polski , wszędzie dzieje się to samo.

Zostaw merytoryczną opinię o United Colors of Benetton - Kraków

• Jak się pracuje w United Colors of Benetton?

Zobacz opinie na temat firmy United Colors of Benetton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

United Colors of Benetton