Opinie o Pravna Group Sp. z o.o. w Poznań UL. WIERZBIĘCICE 9

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pravna Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pravna Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pravna Group Sp. z o.o. w Poznań UL. WIERZBIĘCICE 9

Katarzyna

Gorąco polecam, prawnicy są bardzo profesjonalni i działają bardzo sprawnie i szybko. Formalności z rejestracją przebiegły po mojej myśli i z wielkim zadowoleniem.

Łukasz

Jasne zasady, dobra atmosfera. Można się wiele nauczyć i zarobić.

Ciekawe
@Łukasz

Czy to nie dziwne że przez długi czas nic a później same dobre komentarze ludzie zrozumcie że to wszystko jest kupowane zapłać i ochy dobry komentarz neutralne są publikowane negatywne nie choć myślę że po tym wpisie co negatywnego opublikują

Romek

Zdecydowanie polecam, przesympatyczni i przekompetentni prawnicy

Super, polecam jeżeli ktoś szuka wysokiej jakości usług

Aplikowałeś do firmy Pravna Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Pravna jak pravo przez v

Złych opinii już nie można wystawiać są automatycznie usuwane

Marian Łocz

Firma spełnia moje oczekiwania pod względem obsługi klienta i realizacji usług prawnych. Polecam.

Pierwsza praca, do której chce mi się przychodzić. Dobre zarobki, świetna atmosfera, świetni ludzie, możliwości rozwoju. Polecam 5/5

Barbara

Czytam i widzę, że firma ma bardzo dobre opinie, niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji o aktualnych przyjęciach do firmy. Podpowiesz gdzie najlepiej szukać?

Ada

Super, musiałam rezygnować przez przeprowadzkę do warszawy, ale z czystym sumieniem polecam. Przede wszystkim można się dużo nauczyć, dobrze zarobić a do tego atmosfera w biurze super!

beata2018

szczerze polecam pracę w PRAVNA, jako handlowiec mnóstwo szkoleń i cały czas nowe projekty i rozwiązania, firma nie zatrzymuje się w miejscu.

Karol
@beata2018

Wypowiadasz się jako obecny czy były pracownik? Napisz proszę, jak wygląda typowy dzień w pracy w tej firmie. Z góry dziękuję.

(usunięte przez administratora) Brak perspektyw. Firma prawna, tylko znaki towarowe(usunięte przez administratora) Słabe zarobki, okropny bałagan. Stanowczo odradzam.

Iwo

@Nicolas Może komuś zabrakło chęci do pracy i stąd takie złośliwości?

Dominika

@Aga, dziękujemy Ci za twoją opinie w temacie firmy Pravna Group. Mamy do Ciebie kilka pytań, jak oceniasz dodatki do płacy oferowane przez tego pracodawcę, premie są częste? Uważasz za atmosferę w tej firmie za dobrą, wręcz rodzinną? Będziemy Ci niezwykle wdzięczni za kolejny wpis w tym wątku.

Aga

+ jasno postawione warunki pracy + bardzo dobre metody wynagradzania + określone z góry cele - fajnie poukładane - pierwsze 2-3 miesiące zlecenie jedno z lepszych miejsc gdzie pracowałam, bardzo polecam

Dominika

Od dłuższego już czasu nie było nowych opinii na temat Pravna Group jako pracodawcy. Czy w tym czasie w firmie zaszły jakieś zmiany? Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

marcia

+ fajna atmosfera - balagan - trochę mało płacą

Bob

No co ja mogę więcej powiedziec ponad to co powiedziałem, generalnie @koli to Ty nie przesadzaj i nie psuj innym nastroju bo przeciez nie ma po co psuć

Karolina W.

Robiłam w firmie staż przez 3 miesiące. Dużo się nauczyłam i atmosfera też super. Ja polecam, nie miałam żadnych problemów. Na pewno wrócę jeżeli się uda. Pozdrowienia dla prezesa! :)

admin

Wiesz coś o pracy w firmie Pravna Group Sp. z o.o.? Czekamy na nowe informacje z poszczególnych działów!

Zostaw merytoryczną opinię o Pravna Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pravna Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pravna Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pravna Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pravna Group Sp. z o.o.