Biuro Ochrony „Ranger”

Wrocław

Opinie o Biuro Ochrony „Ranger”

ochroniarz 2010-01-07 19:01
z licencją mamy 7zł/1h. Chyba najniższa stawka, trzeba sie pożegnać z ta firmą
Ochrona 2010-07-21 15:42
Ale brutto 7 ja mam 7,50 brutto
pitersones 2012-01-17 02:06
Nie zgadzam sie Przepracowałem półtorej roku w tej firmie pracowałem i na budowie i na sklepie.Kierownictwo wporzadku wypłata na czas ja miałem 8 złoty netto na sklepie zalezy na jaki obiekt cie dadza.Duzo firma mi pomogła smiało polecam
xyz 2012-09-05 20:05
Zacznijmy od tego że RANGER nie jest firmą ochroniarską tylko to ściema
piotr 2012-12-19 00:57
nie prawda ze firma ranger jest zla ja pracuje w tej firmie pol roku i jestem zadowolony to rzetelna firma polecam prace w tej firmie
marko 2014-01-16 16:53
Witam własnie dostałem skierowanie z urzedu pracy i chciałbym zasięgnąc o dwas opini czy warto podjąc prace w tej firmie
jupi38 2014-02-17 18:56
na umowę zlecenie nie opłaca się wcale pracować bo nie masz nawet urlopu ani żadnego ubezpieczenia
waldi 2014-12-10 09:34
ten ranger to wyzysk nie radze tam robic stawki głodowe firma rodzinna z dziada na dziada
garbacz 2015-02-24 01:47
to chyba @romek naoglądałeś się za dużo filmów przy okazji ;) bo rzeczywiście jak trzeba to trzeba zareagować, ale już w pracy biurowej masz więcej nerwowych sytuacji niż tutaj. Zazwyczaj wszystko opiera się na tym że siedzisz i starasz się nie zasnąć, od czasu do czasu mały spacer i potem znowu to samo ;)
madej 2015-07-25 23:03
OCHRONA 2015-09-02 14:39
"ta firemka to wielka kicha pracownik ochrony budowy 5 zł za godzine umowa smieciowa to jest okradanie ZUSU US i ludzi.Nie polecam gangsterka na kodeksie pracy takie badziewia powinni zamykac 1euro na godzine niech sami pracuja.Powinnismy bojkotowac takich pseudopracodawców"
Co do ochrony budowy to na początku obiecują 5zł a jak przyjdzie do podpisania umowy to stawka niższa
maja 2016-05-14 10:00
Faktycznie - to praca tylko dla silnych babek ;) @garbacz. Ja się nie zrażam. Myślicie, że kobiety w ogóle mają szanse na zatrudnienie?
Lidia 2017-08-02 14:08
Właśnie szukają Pracownika sprzątającego. Coś dla kobiet. Ktoś składa cv? Pracował ktoś może jako osoba sprzątająca? Jak wyglądają godziny pracy? Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących.
Omega 2017-08-23 18:27
Stanowczo odradzam chyba że dadzą wam obiekt siedzący gdyż na niektórych sklepach robi sie za służącego za frajer. Ogólna pensja niezależnie od obiektu to 13 brutto i wszystko na śmieciówce.
Lidia 2017-09-18 19:17
@Omega rozumiem, że jesteś niezadowolony z pracy w firmie Biuro Ochrony „Ranger”. Czy po jakimś czasie pracy pensja nie jest wyższa? Jeśli jest to po jakim? Czy nie ma szans na umowę o pracę?
Omega 2017-09-19 13:42
Pani Lidio pracuje w owej firemce 4 rok (obecnie jestem w trakcie szukania innej pracy, nie moge po prostu od tak o rzucic pracy z przyczyn finansowych). Od momentu kiedy pracuje nie dano mi umowy o prace a podwyzka pensji netto z 7.50 na 9.70 byla tylko dlatego ze byl wzrost najnizszej krajowej. Dzis sie jeszcze dowiedzialem ze na moim obiekcie biora od osoby od 40 do 48 zl, nawet jiech bedzie brutto to zlodzieje mogliby placic pracownikom 20 brutto. Pozdrawiam i polecam trzymac sie z dala od tej firmy.
Zostaw swoją opinię o Biuro Ochrony „Ranger” - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony „Ranger”