Opinie o Biuro Ochrony „Ranger” w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony „Ranger”. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Ochrony „Ranger” o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony „Ranger” w Wrocław

Tomek Nowy wpis

wora ze dwora ja trafiłem na budowę warónki fatalne siedzielismy w przyczepie kampingowej błoto nie dozniesienia biora obiekty budowawlanie myslałem że trafie na portiernie do budynku jeszcze miałem obiekt do ochrony na czarno sam znalazłem i co dali na budowędo przepustek wypisuj i spisuj każdego z dowodu kto wchodziłł na teren ajak znalezli bombe to poszło na nas

Gustaw Nowy wpis

Dobry pracodawca co nie znaczy, że dla wszystkich. Spełniasz oczekiwania to będzie dobrze, ja polecam.

Tomek Nowy wpis

CHAMY CHAMY CHAMY KIEROWNICY CHAMY PODPADNIESZ WYLATUJESZ JA TYRALEM U NICH WYLECIALEM ZA NIC NIE POLECAM TEJ FIRMY NA UMOWE O PRACE BEZ WYPOWIEDZENIA UMOWY WYLECIAŁEM BO OPIEPRZYŁEM KIEROWNIKA ZA CAŁOKSZTAŁT NALEŻAŁO SIE

Lidia

@Omega rozumiem, że jesteś niezadowolony z pensji i z tego, że nie masz umowy o pracę. Czy na rozmowie obiecywali Ci przejście na umowę o pracę? Czy nie próbowałeś rozmawiać o tym z pracodawcą? Długo pracujesz w Biuro Ochrony „Ranger”, więc warto o tym porozmawiać.

@Lidia

Umowę o pracę dają głównie tym którzy mają grupy inwalidzkie więc nawet nie mam co liczyć na poprawną umowę. Dodatkowo wszyscy na obiekcie próbowali rozmawiać w sprawie podwyżki. Odpowiedź jaką dostaliśmy brzmiała "firma obecnie nie ma takich możliwości"

Handlowiec Ranges Nowy wpis
@Omega

Stary coś ściemniasz nigdy nie mieliśmy obiektu za 40 zł brutto dwa mieliśmy status zakładu pracy chronionego więc owszem , zatrudnialismy osoby ale tylko z orzeczeniem ale Ty nie miałeś orzeczenia więc byłeś zatrudniony na umowę zlecenie. Masz facet dużą wyobraźnię z stawkami którymi podałeś....

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Ochrony „Ranger”? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Jasiek

Dobra firma będzie dla dobrych pracowników a maruderzy zawsze będą narzekać.

madafaka

kolega pracował w tej pseudo firmie na zleceniu porzucił prace ze względów osobistych miał wypracowane 100 godzin.Nie wypłacili mu pieniędzy twierdząc ze w umowie ma karę 800 zł za porzucenie pracy.Pozbawili go środków do życia zabierając jego wypracowane pieniądze.Pamiętajcie są to działania bezprawne za wypracowane godziny musza wam wypłacic pieniądze a ewentualnie oni mogą pozniej dochodzić tych pieniedzy w sądzie.Nie dajcie się (usunięte przez administratora) oszustom oddawajcie sprawy do sądu

Ed

Z tego co wiem/tak mówią na mieście/ to rangers jest w upadłości lub likwidacji.Nie dostali dofinansowania z pefronu i się likwidują. Oni żyli tylko z dopłat na kusztyczków , bo byli zakładem pracy chronionej.Ja kiedyś tam pracowałem , firm kiepska.Jak stary przestał się nią interesować i przekazał ją synowi , to zdychają bo synek nic nie umie.

@Ed

Czy posiadana przez Ciebie wiedza jest zgodna z rzeczywistą sytuacją firmy Biuro Ochrony „Ranger”? Nie natrafiłam nigdzie na tego typu informacje. Podziel się z użytkownikami również swoim doświadczeniem związanym z pracą w danej firmie i powiedz, czym - Twoim zdaniem -wyróżniała się od pozostałych pracodawców.

Helmut

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę

Omega

Pani Lidio pracuje w owej firemce 4 rok (obecnie jestem w trakcie szukania innej pracy, nie moge po prostu od tak o rzucic pracy z przyczyn finansowych). Od momentu kiedy pracuje nie dano mi umowy o prace a podwyzka pensji netto z 7.50 na 9.70 byla tylko dlatego ze byl wzrost najnizszej krajowej. Dzis sie jeszcze dowiedzialem ze na moim obiekcie biora od osoby od 40 do 48 zl, nawet jiech bedzie brutto to zlodzieje mogliby placic pracownikom 20 brutto. Pozdrawiam i polecam trzymac sie z dala od tej firmy.

Model
@Omega

40 zł brutto to 32,52 zł netto. Chyba trochę przesadzasz z tą stawką, bo jest mega wysoka. Chyba, że ochrona jest tylko od 7-15 od poniedziałku do piątku to jeszcze może być.

Jaki jest powód takiej ciszy na forum?

Lidia

@Omega dziękujemy za Twoją odpowiedź na forum na temat pracy w firmie Biuro Ochrony „Ranger”. Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Jakie są mocne strony pracy w Biuro Ochrony „Ranger”?

Omega

Stanowczo odradzam chyba że dadzą wam obiekt siedzący gdyż na niektórych sklepach robi sie za służącego za frajer. Ogólna pensja niezależnie od obiektu to 13 brutto i wszystko na śmieciówce.

maja

Faktycznie - to praca tylko dla silnych babek ;) @garbacz. Ja się nie zrażam. Myślicie, że kobiety w ogóle mają szanse na zatrudnienie?

OCHRONA

"ta firemka to wielka kicha pracownik ochrony budowy 5 zł za godzine umowa smieciowa to jest okradanie ZUSU US i ludzi.Nie polecam gangsterka na kodeksie pracy takie badziewia powinni zamykac 1euro na godzine niech sami pracuja.Powinnismy bojkotowac takich pseudopracodawców" Co do ochrony budowy to na początku obiecują 5zł a jak przyjdzie do podpisania umowy to stawka niższa

madej

garbacz

to chyba @romek naoglądałeś się za dużo filmów przy okazji ;) bo rzeczywiście jak trzeba to trzeba zareagować, ale już w pracy biurowej masz więcej nerwowych sytuacji niż tutaj. Zazwyczaj wszystko opiera się na tym że siedzisz i starasz się nie zasnąć, od czasu do czasu mały spacer i potem znowu to samo ;)

waldi

ten ranger to wyzysk nie radze tam robic stawki głodowe firma rodzinna z dziada na dziada

jupi38

na umowę zlecenie nie opłaca się wcale pracować bo nie masz nawet urlopu ani żadnego ubezpieczenia

marko

Witam własnie dostałem skierowanie z urzedu pracy i chciałbym zasięgnąc o dwas opini czy warto podjąc prace w tej firmie

piotr

nie prawda ze firma ranger jest zla ja pracuje w tej firmie pol roku i jestem zadowolony to rzetelna firma polecam prace w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony „Ranger” - Wrocław

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony „Ranger”?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony „Ranger” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony „Ranger”?

Biuro Ochrony „Ranger”