Opinie o ZRUG Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZRUG Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZRUG Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRUG Sp. z o.o. w Poznań

Ile jest zmian w ZRUG Sp. z o.o.?

Adek Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim. Chciałbym się dowiedzieć co o Firmie ZRUG ? Jakie panują tam warunki pracy. Ponieważ chciałbym się zatrudnić na stanowisko operator koparki, kierowca. Dla tego też pytam jak tam wyglądają zarobki, jak atmosfera w pracy? I oczywiście jaki mają sprzęt? Jeżeli ktoś może coś powiedzieć to z góry dziękuję....

Czy jest możliwość pracy w ZRUG Sp. z o.o. na część etatu?

speedfire

fizole-2,5-3tys.Ale na prawdę odradzam...

KUDA
@speedfire

Jezeli robisz na miotle to sie zgadzam tyle mozesz zarobić

Pracownicy fizyczni zarabiają 6-10 tysięcy brutto miesięcznie taka jest prawda

@speedfire

Po co wpisujesz nieprawdziwe informacje? Bardzo dobry pracodawca

Speedfire Nowy wpis
@Piotr

A widzisz datę wpisu???

Aplikowałeś do firmy ZRUG Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ZRUG Sp. z o.o.?

Były

Firmą kierują ściemniacze. Dużo słów, mało treści, oszukuja na każdym kroku. Polecam uważać

Wiktoria
@Były

A to słabo brzmi akurat. Ale z umową da radę normalnie się ugadać?

SZYMMAR

Bardzo dobra, nowoczesna firma. Tworzą ją inżynierowie i kadra zarządzająca z dużym doświadczeniem i merytoryczną wiedzą. Bardzo pomocni w stosunku do świerzych pracowników. Firma naprawdę przyjazna. Dobre zarobki (powyżej przeciętnej) oraz bardzo dobre narzędzia pracy. Bardzo miłe komórki pomocnicze, tj. administracji, zakupów i BHP. Miałem okazję pracować w ZRUG Poznań i szczerze polecam tą firmę !!! (moje odejście nastąpiło z przyczyn rodzinnych).

Mateusz

Czyli firma zmieniła się ale jest tutaj mało aktualnych opinii tak?

Danny the dog

Zarobki oczywiście zależą od stanowiska, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Pracuję za konkurencyjną stawkę i pieniądze mam na czas. Jest kilka dobrych robót i firma jest dobrej kondycji. Wiele komentarzy z 2018 roku to już historia

@misiek sugerujesz ze jest bardzo duża rotacja ? Czym to jest spowodowane?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ZRUG Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Misiek

A jakie ma to znaczenie? Co chwilę ktoś odchodzi, kogoś zwalniają, ciężko się do twarzy przyzwyczaić. Obiecanki a potem szara rzeczywistość. Wycisną ile się da z człowieka.

@piotr polecasz, tak? Napisz coś więcej?

Krzychu

Witam mam zamiar przyjąć się na stanowisko spawacza tig 141 czy ktoś pracuje na tym stanowisku ile płacą na godzinę ?pozdrawiam.

Spawacz Zrug
@Krzychu

Płaca najlepiej w kraju!

Finacemaster

Zamierzałem aplikować na stanowisko Głównego Księgowego, ale... już mi przeszło ponieważ: 1. po zapoznaniu się z sprawozdaniem finansowym za 2017r. widzę tragedię finansową: strata 7 mln, należności 4,8 mln a zobowiązania 20 mln. środki pieniężne tylko 800 tys., itd, itp 2. Zatem zrozumiałe są wpisy o zaleganiu w płatnościach, o fatalnej płynności ( jej braku ). 3. Zatem zrozumiałe jest dlaczego ZRUG rekrutuję Głównego Księgowego. Z pewnością poprzednia osoba (Pan PP ) nie miał łatwo. W kontekście powyższego sam zdecyduj o współpracy lub jej braku z firmą ZRUG bez względu na to czy jesteś podwykonawcą czy potencjalnym pracownikiem (jak ja). Pozdrawiam.

Bogdan F.
@Finacemaster

Naprawdę aplikowałeś? Po co im główny księgowy skoro mają dyrektora finansowego?

Sławomir
@Bogdan F.

Od czasu tamtego wpisu mogło sporo się zmienić. Użytkownik zamierzał aplikować w marcu, dlatego może wtedy firma potrzebowała pracownika na to stanowisko. Wiesz może, jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa?

@Finacemaster

To sprawdź sobie wyniki za 2019 rok

Magda

@ID. A skąd takie przekonanie? Napisz coś więcej !

ID.

Firmą kierują ściemniacze. Dużo słów, mało treści. Polecam uważać.

Natal

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie? Mam zamiar aplikować stąd pytanie.

sam

Fajna firma, dająca możliwość rozwoju zawodowego. Bardzo dobra atmosfera. Wynagrodzenie wypłacają terminowo. W każdej pracy trzeba się wykazać i coś z siebie dać, a tu na pewno to doceniają.

Kuda
@sam

Napewno nie docenia tego kierownictwo smyka sie po plecach ludzi i zabiera im zato premie brawa dla kierownikow mowa tu o tych nowych ktorzy niezabardzo wiedza czym firma ZRUG sie zajmuje????

Kuda

Nadal pracuje w firmie ZRUG nie jest zle jako pracownik a co do platnosci podwykonawcom czy hurtowniom to juz nie moja sprawa????

Wojtek D

Z tego co wiem nie regulują zobowiązań względem innych firm, są opóźnienia w pensjach. Od pracowników wiem, że mają wszędzie długi. Płacą słabo i z dużym opóźnieniem. Ja pasuje...

Robert T.
@Wojtek D

Znajomy pracuje w ZRUGu i mówił, że od kiedy odszedł poprzedni prezes pensje poszły w górę i płacą je zawsze na czas. Złożę papiery, zobaczymy.

Derby
@Robert T.

Zgadza się

Kapitan
@Wojtek D

Nie wiem skąd masz te informacje bo są wyssane z palca

Dostawca
@Kapitan

Zrug od dłuższego czasu nie reguluje należności w stosunku do naszej firmy.

Iza
@Dostawca

Trzeba zatem przyznać, że to dosyć niepokojąca kwestia. Próbowałeś może wyjaśniać tą sprawę z Dyrektorem firmy ZRUG? W dalszym ciągu czekamy na opinie samych pracowników ZRUG, którzy by opisali Nam aktualną sytuację tej firmy. Czy poziom Waszego wynagrodzenia podstawowego w ostatnich miesiącach nieco wzrósł, czy jest raczej taki sam? Zapraszam Was do dyskusji o tym pracodawcy!

Adam.

Jestem byłym pracownikiem i poza oczywistym faktem na dziś, mają jako firma problemy z płynnością względem innych firm co jest spowodowane głównie robotami dodatkowymi za które do dziś ZRUG nie otrzymał pieniędzy. Jezeli chodzi o pracowników to nigdy nie było problemów z wypłatą (co najwyżej z wypłacaniem terminowo premii, które były regulowane jak wracała płynność). Pracodawca bardzo dobry, świetna kadra inżynierów od których wiele można się nauczyć. Narzekając można wykluczyć 80% firmy wykonawczych bo w każdej są jakieś problemy. Taka branża. Moje sugestie dla ZRUG Sp. z o.o.: Większe zaufanie i współpraca Zarządu z pracownikami "dawnego" ZRUG'u

Iza
@Adam.

Istotą forum jest poznanie danego pracodawcy zarówno od dobrej strony, jak i tej nieco gorszej. Wtedy wówczas mamy pełniejszy jego obraz. Cieszę się, że Ty postanowiłeś opisać Nam firmę ZRUG w pozytywny sposób. W swoim komentarzu nadmieniasz o premii. Czy wszystkim pracownikom, niezależnie od stanowiska, ona przysługiwała?

Zostaw merytoryczną opinię o ZRUG Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w ZRUG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZRUG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRUG Sp. z o.o.?

ZRUG Sp. z o.o.