Fielmann Holding Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Fielmann Holding Sp. z o.o.

feltman 2013-02-28 19:38:17
a to dobre, tam większość kadry zarządzającej jest nieciekawa. Ja bym jeszcze dodała osobę sfrustrowanej kierowniczki z drugiego salonu w Poznaniu, katastrofa, osoba najmniej zorientowana w temacie, zwykły pracownik ma większą wiedzę, to jakiś paradoks!
Pracownik 2013-03-13 13:42:06
Zgadzam się z poprzednikiem kierowniczka z Pestki to totalna porażka!
Na niczym się nie zna. Jest wulgarna i niekompetentna.
Iza 2013-03-14 13:45:40
Moja koleżanka pracowała w Galerii Pestka w tym optyku co tam się działo nawet nie da się tego opisać! Byłoby co pisać ja wiem tylko z opowieści współczuję osobą ,które doświadczyły tego wszystkiego. Piszcie kochani bo to sama prawda niech ktoś coś zrobi!
fielmann 2014-03-29 10:50:05
Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w f., brak szacunku dla pracownika, totalne odarcie z godności. Tzw. kadra zarządzająca chyba z jakiejś łapanki, a wydaje się, że na stanowiskach powinni być ludzie z wiedzą i klasą. Natomiast w F ceni się pracowników służalczych, najlepiej bez własnego zdania i myślenia, każde odstępstwo od zasad jest niemile widziane i karane naganą bądź upomnieniem. Pracowników z długim stażem wyrzuca się pod byle pretekstem, bez powodu, a raczej dlatego że śmią mieć własne zdanie, są inteligentni i zaradni a tym samym stanowią realne zagrożenie dla rządzących. Zwykle też cieszą się większym szacunkiem ze strony współpracowników niż przeciętny kierownik. W ciągu kilku lat, w sposób obrzydliwy,ale oczywiście w zgodzie z prawem, pozbyto się kilku osób z długim stażem pracy(usunięte przez administratora) Myślę że każda z tych osób wierzy mocno że sprawiedliwości stanie się kiedyś zadość, ja w każdym razie wierzę.
rekin 2016-04-21 21:52:37
w ich salonach z tego co wiem to posiadają dosyć duży asortyment okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Nie wnikalam w stosunki miedzy pracownikami i szefem a wy piszecie,ze nieciekawie jest
Zostaw swoją opinię o Fielmann Holding Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fielmann Holding Sp. z o.o.