Opinie o Fielmann Holding Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fielmann Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fielmann Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fielmann Holding Sp. z o.o. w Poznań

Nie idź do fielmann

Najgorszy pracodawca w Europie! Zarobki na poziomie minimum przeżycia! (Podwyżki co roku 200 zł brutto). Bez możliwości dorobienia! Jeśli jesteś optykiem z doświadczeniem to badasz sprzedajesz i robisz warsztat (oficjalnie nie ma problemu z ludźmi do pracy). Twoje zlecenia wycenione są na 4,2 brutto, badasz za darmo (zresztą mają i chwalą się hasłem bezpłatne badanie wzroku!). Działanie na nie legalu - możesz badać po 3 dniowym kursie bez szkoły. Z całego serca odradzam firmę. Przypominam, że czasami jest i tak, że nie dostaniesz żadnej premii, bo nie wyrobi salon sztuk! 3xdramat! Jeśli lubisz wolontariat z okradaniem Cię z wszystkiego to dobrze trafiłeś/aś. Dużo by pisać ale jedno jest pewne - Twoje WYPALENIE ZAWODOWE!

Ala
@Nie idź do fielmann

100/100 Poza tym,zatrudniają tylko do 26 roku życia wiadomo dla czego.Jak masz 50lat to zadaniem firmy już powinnaś się powiesić a nie składać CV do nich.

kaska

ile zarabia optometrysta? możecie podać kwoty od do?

oh

Zaznaczam, że komentarz ma zastosowanie tylko, jeżeli te stawki są prawdziwe - taka pensja dla osoby po studiach, która wykonuje zawód medyczny i to dla wielkiej niemieckiej firmy to żart. Jeszcze praca do 21 i w weekendy. Ile wydajecie na mieszkanie i jedzenie? Nie dajcie sobie wmówić, że to normalna stawka. Ostatnio widziałem ogłoszenie na kasę w restauracji Olimp i pensja zaczynała się od 5500 brutto! W wymaganiach własciwie była tylko książeczka sanepidowska. Nikomu nie umniejszam, ale to absurd, żeby optometrysta zarabiał mniej od takiej osoby. Wyobraźcie sobie sytuację, że ktoś dorabia na studiach w takiej restauracji, a później po odebraniu dyplomu jak chce pracować w zawodzie, dowiaduje się, że zarobi mniej :P

Nie idź do fielmann

Ala Nowy wpis
@Nie idź do fielmann

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Fielmann Holding Sp. z o.o.?

kaska

ile zarabia optometrysta? możecie podać kwoty od do?

Kaska Nowy wpis

Serio? To jest na cały etat czy pół etatu?

oh Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w Fielmann Holding Sp. z o.o.?

Firma Fielmann Holding Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Obecnie firma rekrutuje na stanowisko księgowy. Czy ktos może powiedzieć coś więcej o pracy właśnie w księgowości. Ilość pracy, atmosfera, czy są nadgodziny, jak wygląda elastyczny czas pracy oraz praca zdalna.

Zniesmaczony

Kierownik salonu Galeria Pestka jest fatalna na swoim stanowisku. Kieruje się emocjami w każdej sprawie, głównie (usunięte przez administratora) pracowników. Na każdym kroku chwali się jakich Ona wyników na tle Polski nie robi, zapominając że te wyniki robią pracownicy którzy beż przerwy są psychicznie maltretowani. Jest na prawdę dobra w stwarzaniu pozorów, bardzo dużo gada i każde swoje braki w merytoryce czy niewiedzę zagada i poobraca na swoją korzyść. Nikogo w szczeblach wyżej to jednak nie interesuje bo puki "robi" wyniki to żadne konsekwencje jej nie dosięgną. A pracownicy są tak sterryzowani że żadnen nie złoży skargi.

Ernest
@Zniesmaczony

100% racji. Jak byłam u nich na praktykach to czuliśmy się tam jak w (usunięte przez administratora). Kobieta jakaś odklejona od poręczy. Jak usłyszałam że jak skończę szkołę to mogę się zatrudnić, o mało się ze śmiechu nie posikałam. Współczuję pracownikom.

Bezznsczenia
@Zniesmaczony

Chciałoby się zaprzeczyć tym słowom, jednak rotacja która widzą nawet klienci, mówi sama za siebie...

Jagódka
@Zniesmaczony

Ta kobieta to wręcz legenda. Miałam okazję poznać pracując w innym salonie. Bogu dziękowałam za swojego kierownika.

Jagódka
@Bezznsczenia

Nikogo to nigdy nie zdziwiło dlaczego pracownicy uciekali z tego salonu. Salon o największej rotacji w Polsce.

K.2
@Bezznsczenia

Widzę że nic się nie zmieniło. Kiedyś tam pracowałam i do dzisiaj się leczę. Ludzie w sumie spoko, ale brak szacunku ze strony przełożonych i nie tylko ze strony kierowniczki, bo słyszałam jakie zdanie na temat pracowników miał regionalny prowadzi do chorej atmosfery. Klienci tego salonu nie rzadko wyżywają się na pracownikach więc powinno być jakieś wsparcie. Zamiast tego słyszysz ciągle co zrobiłaś źle. Gorąco polecam zmienić pracę i iść za przykładem kolegów i koleżanek.

Glue
@Ernest

Ja na praktykach byłam na św Marcinie i poza jedną nieco starszą Panią z obsługi było spoko, dziewczyny które miały praktyki w Galerii Pestka to się śmiały że kierowniczka ma permanentny słowotok.

Ciekawy
@Jagódka

Skąd takie ciekawe dane?

Pestka
@Zniesmaczony

Nie wiem kiedy pracowałaś/pracowałeś, ale nie wiele się zmieniło. Rozmowa z kierownikiem nie należy do najprzyjemniejszych , z reguły słuchasz co robisz źle. Byłam nie raz świadkiem jak się komuś obrywało za zwolnienie lekarskie. Ciągły stres, nerwowa atmosfera. Pretensjonalny ton. Nie chce, albo nie umie rozmawiać z pracownikiem. Ma swojej momenty, ale jest ich za mało.

Zgadzam się z poprzednikiem kierowniczka z Pestki to totalna porażka! Na niczym się nie zna. Jest wulgarna i niekompetentna.

Piesa

Nie zna się bo nie jest wykształcona w tym kierunku a poza tym ta baba ma nierówno pod sufitem.nawija jak korposzczur i chyba sama nie wierzy w to co mowi

Aga
@Piesa

Akurat jest wykształcona. Co za stek bzdur tu ktoś pisze... I to wszystko w ciągu jednego dnia. Przypadek? Nie sądzę.

Nikt tu jeszcze nie podał kwoty wynagrodzenia, żebym wiedział, jak dalej postępować z ogłoszeniem na optyka. Wymagają wykształcenia kierunkowego i motywacji, proszę więc napisać, na jaką kwotą firma wycenia te walory?

Ilona
@Marcin

Podają kwotę na rozmowie. Zależy od umiejętności, doświadczenia i wykształcenia no i zapewne lokalizacji.

Gabriela

Widzę że rekrutacja jest nadal aktualna :) Chce aplikowac na stanowisko optyka(w salonie można wykonać również badanie wzroku) Czy ktoś z pracowników wie jak wygląda rekrutacja? Trzeba mieć doświadczenie?

Pracownica
@Gabriela

Nie trzeba mieć doświadczenia, fajnie jest mieć wykształcenie optyczne, rekrutacja przebiega w przyjemnej atmosferze, zarobki jak dla ludzi z wykształceniem dosyć kiepskie.

Nowa

Czy ktos z obecnych pracowników może powiedzieć coś o warunkach pracy ?

Maria
@Nowa

No powiedzieć nie poczytać bym chciała. Ty jakie stanowisko??

abra

witam, pojawiło się ogłoszenie o pracę.Czy polecacie? ile może zarobić optyk z doświadczeniem

Kasandra
@abra

Część.Twoje doświadczenie nie ma znaczenia.tyle samo dostają ludzie którzy nie są z branży i nic nie wiedza.dostaniesz 3200 brutto na początek.i na nic więcej nie licz.smiesznie niskie pensje w tej niemieckiej sieciowe.a kierownictwa i tak zwanej góry nic to nie obchodzi za co mamy żyć.

War
@Kasandra

Heja, bardzo to ciekawe co mowisz bo jako sprzedawca dostałem 3900 na start… bez doświadczenia i po 6 miesiącach miałem 4xxx

Kasandra
@War

Bo jesteś z Warszawy prawda?!? Tam nie mogli dać naszych głodowych pensji bo nikt by nie przyszedł do pracy.tak to już jest w tej firmie.widac że mogą płacić więcej tylko po co?!?

Nika
@War

Pracujesz jeszcze w fielman???

Piter

Na takich forach rzadko zaglądają ludzie zadowoleni z pracy natomiast maruderzy bardzo chętnie!

Kamilek
@Piter

Maruderzy ? Poprostu ludzie którzy realnie piszą jak jest.

Optyk

Witam, Czy oferta pracy na stanowisko Trenera Wewnętrznego region Mazowiecki jest jeszcze aktualna? Czy znajomość języka angielskiego na poziomie B1 jest warunkiem bezwzględnym odnośnie rozpatrywania CV?

Osobiście odradzam. Rekrutacja przebywa w bardzo przyjaznej atmosferze lecz obiecują nie wiadomo co. Szkolenia ok, można dużo się nauczyć. Osoby zarządzające zaczynając od regionalnego to katastrofa. Wg niego mamy się cieszyć, że wgl mamy pracę - tak takie słowa padły z jego ust. Kierowniczka mimo długiego strażu nic nie ogarnia nawet nie przechodzi egzaminu z refrakcji a ma zarządzać sklepem. Kolejna kierowniczka która jest do pomocy ogarnia wszystko i opieprza docelową kierowniczkę przy pracownikach. Przez to wszystko atmosfera bardzo nie miła.

Krzysztof

Czyli w Twojej ocenie problem leży w kontaktach z osobami zarządzającymi w firmie Fielmann Holding. Tak na dobrą sprawę chciałbym skorzystać z Twojej wiedzy i dowiedzieć się, ile dokładnie można aktualnie zarobić za pracę w tej firmie? Znasz może dokładnie stawki, które są oferowane? Super by było, gdybyś taką wiedzą dysponował.

@Krzysztof

Tego tak naprawdę nie jestem w stanie napisać bo to zależy od miasta. Oczywiście najniższa pensja to najniższa krajowa na sprzedawcy. Tak problem leży w osobach zarządzających i to pewnie też zależy od sklepu. Ja mam złe doświadczenie patrząc nawet na słowa regionalnego, który powinien być bdobrym przykładem dla reszty i motywować ludzi a nie odwrotnie.

xd

o którym salonie mówisz? Pestka?

Daria

Mało tu pracowników zagląda na forum, jaki jest powód ?

Iwona

Jestem wieloletnią klientką tej firmy . Póki co z niczym nie miałam problemu.. Owszem nie raz jest dużo ludzi w salonie i trzeba chwilę piczekać ( przecież to nie piekarnia) .....ale warto . Czasami wszystkie stanowiska do obsługi klienta są zajęte i trzeba poczekac na swoją kolej . Panie robią co mogą aby wszystkich zadowolić. Polecam serdecznie ☺

Kamila

Szukają kogoś teraz do pracy? Jeśli tak to gdzie mogę znaleźć informacje?

Basia

Niezbyt dobrze oceniacie firmę a w internecie mają dobre opinie, dlaczego tak jest?

Centaur

Najgorszemu wrogowi nie polecam tej firmy. Zarobki tragiczne, płaca to jałmużna, ciągła rotacja pracowników, którzy uciekają do każdego innego optyka. Złe traktowanie ze strony klientów, a to wszystko niewspółmierne do wynagrodzenia.Jeśli macie do Siebie szacunek, nie idźcie tam. Były pracownik:)

Izabela

https://www.fielmann.pl/oferty-pracy/bezposrednia-aplikacja-on-line/ Fielmann prowadzi stałą rekrutację dla osób w Polsce. Ktoś na forum aplikował do nich ostatnio? Na stronie nie ma zbyt wielu informacji na temat warunków oferowanych w tej firmie. Jakie są wasze wrażenia? Możecie polecić tego pracodawcę?

@Izabela

Szczerze nie polecam. Płaca bardzo słaba, atmosfera w większości polskich oddziałów kiepska, generalnie szkoda zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Fielmann Holding Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fielmann Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fielmann Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Fielmann Holding Sp. z o.o.